رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Jack the Giant Slayer (جک غول کش)

ka0h4d6nm2rp0g0uwx.jpg

کارگردان: Bryan Singer

نويسنده : Darren Lemke

بازيگران: Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Ewan McGregor

خلاصه داستان :

هنگامي که يک پسر روستايي به نام جک، سهواً دروازه اي به دنياي غول ها مي گشايد، آتش جنگ قديمي غول ها و انسان ها دوباره شعله ور مي شود.

خواستم يه فيلم فانتزي و فقط سرگرم کننده ببينم، بدليل علاقم به داستان جک و لوبياي سحرآميز رفتم سراغ اين فيلم

يه فيلم معمولي در حد خودش هست. فکر ميکردم بيشتر ازيناحوصلم سر بره ولي ريتم تندش زياد نميزاره خوابتون ببره موقع ديدنش

از جلوه هاي ويژه اش خوشم اومد ولي

امتياز من 6.8

لینک به دیدگاه

حسين آ‍ژدان 1353

كارگردان : رضا صفايي

بازيگران : بهمن مفيد، ميري، شهناز تهراني، رمضاني فرد

خلاصه داستان : حسين آژدان (بهمن مفيد)، كه مسئول برقرار كردن نظم محله است، در كنار همسر (آرزو غفاري) و فرزندانش زندگي خوش و آرامي دارد، تا اينكه با رقاصه اي به نام شبنم (شهناز تهراني) آشنا و كانون خانوادگي اش از هم پاشيده مي شود

من اين فيلم رو خيلي دوست داشتم . برام بسيار جالب بود به وِيژه كارگردانيش.....

لینک به دیدگاه

دنياي پر اميد 1348

خلاصه داستان :كودكي از پدر خود دور مي افتد و تنها و نااميد زندگي اش را مي گذراند....

بازيگران

فردين، ظهوري، ميري، مرجان، شهلا رياحي، بهشتي، سركوب، ........

فيلم خوبي نبود مخلوطي از چرخ و فلك و گنج قارون و فيلمهاي مشابه بود

لینک به دیدگاه
موافقم من خودم عاشق فیلمای گیج کنندم ولی از این فیلمل به نظرم shutter island از همش گیج کننده تر و قشنگ تر بود

جوزف فیلم گیج کننده میخوای کارای دیوید لینچ و ببین

Mulholland Drive

Lost Highway

گیج ترم خواستی بشی Ereaser Head

لینک به دیدگاه

Mulholland Drive

Lost Highway

دستت درد نکنه هیچکدومشو ندیدم ولی حتما میبینم:a030:

لینک به دیدگاه

Mulholland Drive

Lost Highway

اين طور فيلمها مثل شاتر آيلند، بعضي از فيلمهاي لينچ به اصطلاح Mindfuck movie ميگن

البته من خودم شاتر ايلند رو دوست ندارم اما دو فيلم holy motors و enter the void رو بيشتر ميپسندم.

لینک به دیدگاه
تا جایی که من فهمیدم اینجا همه عشق فیلمای گیج کنندن.اگه کسی هست که این فیلمو ندیده باشه که بعید میدونم حتما نگاش کنه

q3jy6uo1ntptilau7j.jpg

خیلی فیلم قشنگی بود

با رفیقم سر اینکه چند مرحله رفتن تو خواب دعوام شد

کلا این دی کاپریو هرچی فیلم بازی میکنه فیلمش خفن میشه

لینک به دیدگاه

زندگی خصوصی آقا و خانوم میم

فیلم قشنگی بود...سعی کرده بود مثه فیلمای اصغر فرهادی درستش کنه که اخرشو خودت باید حدس بزنی چی میشه..:w16:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

این آخرین فیلمی بود که دیدم، پنج شنبه شب

محصول سال 2010

فیلم فوق العاده زیبا بود

و آدم رو به این فکر می‌انداخت که ارتباط و آشنایی ما با آدم‌های اطرافمون، چه علتی می‌تونه داشته باشه و از چه چیزی نشات گرفته

لینک به دیدگاه

نانجیب 1351

کارگردان: عباس کسایی

بازیگران

منوچهر وثوق، پوری بنایی، ایران دفتری، مرتضی احمدی، سرکوب و فرنگیس فروهر......

خلاصه داستان:اشرف (پوري بنائي) و پدر پيرش (محمدتقي كهنموئي) در محله اي قديمي زندگي مي كنند. ابرام آقا (غلامرضا سركوب)، قصاب محل، با چرب زباني اشرف را به خارج شهر مي كشاند و او را اغفال مي كند. اشرف از ابرام مي خواهد كه او را به عقد خود درآورد و ابرام از دوستش غلام (مرتضي احمدي)، قناد محل، مي خواهد كه به سراغ اشرف برود. اشرف ماجرا را به پدرش مي گويد و پدر به او توصيه مي كند كه سراغ نصرالله (اكبر جنتي شيرازي)، معتمد محل، برود. اما او هم مانند ابرام و غلام از اشرف هتك حرمت مي كند. هيچ يك از آنها حاضر نمي شود براي سقط جنين اشرف به او كمك كند. اشرف فرزندش را به دنيا مي آورد و چندي بعد پدرش فوت مي كند. احمد (منوچهر وثوق) از زندان مرخص مي شود و به توصيه ي مادرش (ايران دفتري) اشرف و دخترش را به خانه مي برد، و احمد پس از مرگ مادرش با اشرف ازدواج مي كند. ابرام و غلام و نصرالله مزاحم اشرف مي شوند و در غيبت احمد به اشرف حمله ور مي شوند و اشرف خود را مي سوزاند. اشرف، قبل از مرگ، آن چه را بر سرش آمده براي احمد نقل مي كند. احمد، ابرام و غلام و نصرالله را يكي پس از ديگري از پاي درمي آورد و خود را به پليس معرفي مي كند.

فیلم خیلی خوبی نبود اما یه تدوین از فیلم بود که باعث شده بود یاد فیلمهای مدرن بیوفتم!!!

لینک به دیدگاه

Passion

bsolywg3cb4a8jnm5he4.jpg

کارگردان: برایان دی پالما

بازیگران: Noomi rapace Rachel MC adams

محصول 2012

خلاصه ی داستان :

رقابت بین رئیس آژانس تبلیغاتی و شاگرد با استعداد او از سرقت اعتبار تا تحقیر عمومی و قتل شدت پیدا میکند…

یه فیلم بشدت ضعیف از نظر ساختار. واقعا تعجب کردم از اینکه فیلمی انقدر آماتوری ببینیم اون هم از این کارگردان!

فیلم یک شلم شوربای واقعی بود. روند حوادث به مسخره ترین و ابتدایی ترین شکل ممکن رقم میخورد. شخصیت ها هم که کلا رو هوا بودن.

کارگردان رسما روابط همجنس گرایانه رو دست آویزی قرار داه بود فقط برای جذب مخاطب بیشتر. بقیه مسایل رو کلا گذاشته کنار. واقعا فیلم ضعیفی بود

این فیلم رو فقط و فقط بخاطر خانوم Noomi rapace که ارادت ویژه دارم بش دیدم

بعد مدتها اومدیم 1 فیلم ببینیما

ermm.pngermm.png

امتیاز من 4

پ.ن: تنها نکته ی مثبت فیلم فیلمبرداری نسبتا خوبش بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...