رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

Oz the Great and Powerful

یه فیلم فانتزی که عاشق رنگ فیلم شدم. یه داستان خیر و شر برای بچه ها و درنهایت درستایش از سینما به عنوان جادوی قرن !!!!!!!!!!

کارگردان سام ریمی

بازیگران : جیمز فرانکو

میشل ویلیامز

راچل وایز

میلا کونیس (من نمی دونم این چه طوری به عنوان س ک س ی ترین هنرپیشه شناخته شد):ws38:

لینک به دیدگاه

دیشب فیلم "مستاجر" رومن پولانسکی رو با بازی خودش در نقش اول و بازی ایزابل آجانی و شلی وینترز و ... دیدم. خیلی خوب بود. تنها فیلم پولانسکی بود که خیلی خوشم اومد ازش. بازی پولانسکی تو این فیلم محشر بود، ابتدا فکر کردم فیلم مثل "بچه رزمری" باز درباره گروه های شیطان پرستی و توطئه ها و جنایت های ماوراءطبیعی اوناست ولی خوشبختانه اینطور نبود و پولانسکی نقش شخصیتی اسکیزوفرن و پارانویید رو خیلی خوب بازی میکنه. خیلی خوب بود. آجانی خیلی قشنگه. بازیگران زن فرانسوی زیباترین زنان جهان هستند به نظر من. و بعد فیلم مزخرف "خانه ای روی آب" بهمن فرمان آرا رو از برنامه آپارات بی بی سی دیدم. خیلی شعاری بود.

لینک به دیدگاه
و بعد فیلم مزخرف "خانه ای روی آب" بهمن فرمان آرا رو از برنامه آپارات بی بی سی دیدم. خیلی شعاری بود.

خانه ای رو اب!!!:w58: ب این قشنگی بود این فیلم !!:hanghead:

لینک به دیدگاه
خانه ای رو اب!!!:w58: ب این قشنگی بود این فیلم !!:hanghead:

به نظر من سروته نداشت. هدیه تهرانی چرا نقش منفی بود؟ رضا کیانیان چرا یهویی متحول شد؟ شخصیت پسر رضا کیانیان خیلی مسخره و شعاری تصویر شده بود. عزت الله انتظامی خیلی بی رمق بود، بهناز جعفری که اونقد مثلا بی بندوبار تصویر شده بود که به خاطر این بی بندوباری ایدز گرفته بود، چطور ترمیم بکارت روش موفقیت آمیز بود، تا جایی که من میدونم ترمیم پرده بکارت تا یه زمان خاصی امکان پذیر هست. بعضی شخصیت ها خیلی سطحی پرداخت شده بودند، چرا ما باید معنویت اون کودک رو بپذیریم؟ غیر از همه اینها فرمان آرا سعی کرده بود با استفاده از موضوع هایی که در زمان ساخت فیلم یه جورایی صحبت ازشون تابو محسوب میشد؛ مخاطب جذب کنه.

لینک به دیدگاه
به نظر من سروته نداشت. هدیه تهرانی چرا نقش منفی بود؟ رضا کیانیان چرا یهویی متحول شد؟ شخصیت پسر رضا کیانیان خیلی مسخره و شعاری تصویر شده بود. عزت الله انتظامی خیلی بی رمق بود، بهناز جعفری که اونقد مثلا بی بندوبار تصویر شده بود که به خاطر این بی بندوباری ایدز گرفته بود، چطور ترمیم بکارت روش موفقیت آمیز بود، تا جایی که من میدونم ترمیم پرده بکارت تا یه زمان خاصی امکان پذیر هست. بعضی شخصیت ها خیلی سطحی پرداخت شده بودند، چرا ما باید معنویت اون کودک رو بپذیریم؟ غیر از همه اینها فرمان آرا سعی کرده بود با استفاده از موضوع هایی که در زمان ساخت فیلم یه جورایی صحبت ازشون تابو محسوب میشد؛ مخاطب جذب کنه.

من این فیلم رو چندسال پیش دیدم...یادمه اونموقع ها حرف سر این بود، ک از بازی هدیه تهرانی هیچی تو فیلم نیست. انقدر سانسور شده بوده ک در واقع ی جورایی از نقش اول شده بود حاشیه. اما ب نظرم نقش منفی نبود. با وجود حذفیات نقش تهرانی، اما باز هم کاملا می‌شد درکش کرد، ... (من ک برای اون شخصیت بغض م گرفت... بی انصافی و بی عدالتی شده بود در حقش)

بهناز جعفری هم از سر بی بند و باری ایدز نگرفته بود، ب خاطر جوونی کردن از دیدگاه خودش و غفلت ناخواسته ایدز گرفته بود....بی بند و باری نبود،

البته با معنویت بچه منم درگیر بودم... اما اون معنویت برای نشون دادن رفتار اشتباه خانواده بچه و برخورد جامعه با بچه لازم بود. ( رفتار اشتباه جامعه و خانواده کودک)

فیلم‌های فرمان آرا پر از نماده. سخته راجع بهش قضاوت کردن. بازیگرای فیلماش قرار نیست مثل بقیه فیلما خیلی بازی کنن... طبیعی تر بازی میکنن.

لینک به دیدگاه

43258728507929969551.jpg

داستان : Victor ( با بازی Colin Farrell ) به همراه زن و دختر کوچيکش راهي نيويورک ميشن ولي بعد از مدتي دختر کوچيک ويکتور هدف گلوله گروه هاي خلافکار قرار ميگيره و کشته ميشه. ويکتور و همسرش آماده ميشن براي شهادت در دادگاه عليه اين گروهها که هردوشون مورد تهاجم قرار ميگيرن و زن ويکتور ميميره و خودش درحاليکه خيال ميکنن کشته شده جون سالم بدر ميبره و برميگرده براي گرفتن انتقام و واسه اينکار خودشو وارد گروه و به عنوان يکي از اعضاي اونا فعاليت ميکنه. ويکتور يه روز با زنی بنام Beatrice ( با بازی Noomi Rapace )اشنا ميشه. کسی که اونم به نحوي ضربه ديده هست و آشنایی اين دو باعث پيش اومدن حوادث و البته جلوگيري از يه سري اتفاقات ديگه ميشه.....

کاراکترهاي آسيب ديده زيادي تو اين فيلم هستن بخصوص 2 شخصیت اصلي فيلم. نکته خوب فیلم اینه که کارهاي بعضا خلاف و نادرست اونا به علاوه احساسات و رفتار نامتعادلشون براي بيننده کاملا توجيه شده ست. البته با وجود اين مسائل و تمرکز Victor و Beatrice روي گرفتن انتقام اونا هنوز داراي شخصيتهاي انساني خودشون هستن و در آخر هم اين با هم آشنا شدن هست که اونا رو یه جورایی نجات میده.

این فیلم يکي از بهترين فيلمهاي Colin Farrell هست. بازیگری که انصافا به حقش نرسیده و نمره فیلماش هم تو IMDb اکثرا کمتر از اون چیزی هست که حقشه. بازیگر نقش Beatrice همونطور که گفتم Noomi Rapace هست که تو فيلمايي مثل شرلوک و Prometheus بازي کرده. موسيقي فیلم خيلي خوبه و بهترين بخش فيلم 40 دقيقه آخر هست به نظر من. یکی صحنه های خوب فیلم اونجایی هست که ویکتور آماده خودکشی میشه و درحالیکه تمام ساختمون رو بمب گذاری کرده منتظر ورود قاتلین زن و بچه ش هست تا همه رو علاوه بر خودش بفرسته رو هوا.

Click here to view the original image of 600x251px.

61377172312980729137.jpg

فيلم تو بعضي مقاطع خيلي آروم هست اما اين باعث اختلال در روند فيلم نميشه و بر خلاف فيلمهاي زيادی که تو اين سبک و موضوع ساخته ميشه کارگردان بيشتر رو کاراکترها و رشد اونا تاکيد داره تا صحنه هاي اکشن و اینجور مسائل. نکته دیگه در مورد لاو استوری بين دو شخصيت اول هست که سعي شده کاملا واقع بينانه,عادي و باورپذير نشون داده بشه اما به نظر من اين بخش فيلم خوب از آب درنيومده. البته شايدم دليلش واسه من بازيگر نقش Beatrice باشه که چندان ازش خوشم نمياد.

لینک به دیدگاه

Triangle

. Triangle is a 2009 psychological horror film written and directed by Christopher Smith

6.8/10-IMDb

8du0awh3nbwba6ozc4y.jpg

Cast

(Melissa George (Jess

(Liam Hemsworth (Victor

(Michael Dorman (Greg

(Emma Lung (Heather

(Rachael Carpani (Sally

88cbgnv12tmavi1mrtx2.jpg

خلاصه داستان:

داستان در مورد يك گروه دوستانه است كه با يك لنج لوكس راهي سفر ميشوندبي خبر از آنكه در اين سفر از مثلث مشهور و خوفناك برمودا عبور ميكنندو اتفاقات شروع ميشود...طوفان...توقف زمان....غرق شدن لنج و آمدن يك كشتي مرموز...به نظرم فيلم خيلي عالي و پرمعنا و البته خيلي گيج كننده و مرموز است...حدس هم نمیشه زد آخرشو.

از یه افسانه پیروی میکنه. اولش آدم میگه حتما کلیشه ی مثلث برمودا و ... است.

ولی بعدش آدمو میخکوب میکنه:gnugghender:

بنظرم در عین سادگی و کم بودن مکالمات ، عالی بود.

موسیقیش هم محشر بود.

شدیدا پیشنهاد میکنم........:a030:

ppu5fpesxzu3m9pxa66b.jpg

لینک به دیدگاه

The Berlin File

2013

berlin_files_still_-_h_2013.jpg

Camera

C

داستانی

درام

صحنه های اکشن

علاقه مندان به سبک فیلم های بورن حتما ببینند

قبل از دیدن فیلم ذکر چند نکته لازم هست

حتما میدونید کره جنوبی و شمالی با هم درگیری های زیادی دارند و کره شمالی یکی از کشور هایی هست که از تروریست ها حمایت میکنه و به اونا تکنولوژِی سلاح های کشتار جمعی و یا اسلحه و... را میفروشه این کار را هم از طریق سفارت هاش تو کشور های مختلف میکنه

داستان فیلم از این قراره هست که کره شمالی قراره از طریق سفارت برلین و به یک عرب اسلحه و موشک بفروشه و افراد کره جنوبی هم برنامه را فهمیدن و قراره مداخله کنن که تیم ویژه موساد زودتر از اونا وارد عمل میشه و کل عملیات فروش خراب میشه حالا از پیونگ یانگ یک مامور ویژه را میفسرتن آلمان تا جاسوس را پیدا کنه و...

لینک به دیدگاه

فیلم "آمادئوس" رو به کارگردانی میلوش فورمن و بازی F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge دیدم

htonselhvdnw814un4w.jpg

درباره ولفگانگ آمادئوس موتزارت آهنگساز مشهور آلمانی هست. با وجودی که خیلی غم انگیز بود ولی تنها فیلم زندگینامه ای بود که من دوست داشتم. فیلم زیبایی هست، هرچند که خیلی مدت زمانش خیلی طولانیه.

لینک به دیدگاه
فیلم "آمادئوس" رو به کارگردانی میلوش فورمن و بازی F. Murray Abraham, Tom Hulce, Elizabeth Berridge دیدم

htonselhvdnw814un4w.jpg

درباره ولفگانگ آمادئوس موتزارت آهنگساز مشهور آلمانی هست. با وجودی که خیلی غم انگیز بود ولی تنها فیلم زندگینامه ای بود که من دوست داشتم. فیلم زیبایی هست، هرچند که خیلی مدت زمانش خیلی طولانیه.

عاشق شخصیت موتزارت بودم تو این فیلم به خاطر خنده های مسخره ای که داره :ws3:

لینک به دیدگاه

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

trance

کارگردان: Danny Boyle

نویسنده : Joe Ahearne, John Hodge

بازیگران: James McAvoy, Vincent Cassel, Rosario Dawson

2013

همین تازه دیدن این فیلم رو ت کردم، فیلم بدی نیست. تقریبا دو سوم اول فیلم، خیلی جدیش نگرفتم ولی گره گشایی آخر فیلم نظرم رو عوض کرد. البته فیلم نواقصی داره. ولی در کل فیلم بدی بنظرم نیومد.

فیلم یه نیم نگاهی هم به اینسپشن داره (البته بیشتر از نیم نگاه) ولی مشکلش اینه که انسجام اون فیلم رو نداره، و سر نخ هایی هم که میده فیلم رو آشفته کرده. شخصیت های فیلم هم خیلی روشون کار نشده.

ولی در کل فیلم بدی نیس

امتیاز من 7

لینک به دیدگاه

htonselhvdnw814un4w.jpg

وااااااااااای من عاشق این فیلمم.:hapydancsmil:

ینی هیشکی مثل فورمن نمیتونست اینجوری بسازه.

خصوصا صحنه های موسیقیش. :icon_redface:

صحنه ی مرگ موتزارت که داشت نشون می داد چجوری اهنگو تو ذهنش میسازه!!!!

موتزارت نت رو میگفت اون اقائه می نوشت و هم زمان با موسیقی ذهن موتزارت رو نشون می داد...

ینی واقعا ذهن موتزارت رو به نمایش کشید.

منم پیشنهاد میکنم این فیلم رو.:a030:

فیلم های افسانه ی 1900 و پیانیست هم محشر هستن:a030::w16:

لینک به دیدگاه

فیلم درست مثل یک زن با بازیه گلشیفته فراهانی

نمیدونم در مورد این فیلم چی بگم حداقل مثل سنگ صبور صحنه جنسی نداشت

ولی چه رقصی میکرد توی فیلم

امیدوارم فیلمای خوب بازی بکنه در آینده با بازیگرای بزرگ

zqo9fyus88mdo1tb4ot.jpg

لینک به دیدگاه

Life of Pi 2012

بازیگران : Suraj Sharma, Irrfan Khan, Adil Hussain

کارگردان : Ang Lee

98383065582768193473.jpg

یکی از فوق العاده ترین فیلمهایی که تو این مدت دیدم...داستان جالبی داره..شیاد تا حدودی کلیشه ای باشه اما روایت تازه ای داره...داستان درباره جوان هندی به نام پی هست که با خانوادش در هندوستان زندگی میکندد.اونا زندگی آروم و بی دغدغه ای دارن..اما پی کمی کنجکاوه و معمولا دوست داره از هر چیزی یه مقدار بدونه...مثلا درباره ادیان مختلف کلی تحقیق میکنه و جایی از فیلم مشخص میشه که در ان واحد 3 دین داره !

پدر پی یه باغ وحش تو هندوستان داره که بعد از مدتی معلوم میشه که دیگه نمیتونه این باغ وحش رو ه خاطر برخی مسائل داشته باشه..بنابراین تصمیم میگیرن به کانادا مهاجرت کنند و حیوانات باغ وحش رو هم با خودشون ببرن...اونا یه کشتی اجاره میکنند و اعضای خانواده و حیوانات سوار کشتی میشن و دل رو به دریا میزنن که تو همین سفر اتفاقات عجیبی برای پی می افته....

46571431274414769742.jpeg

تمام داستان رو پی داره برای یک نویسنده تعریف میکنه و فلش بک هایی روایت اصلی داستان داره...فیلم بی نهایت زیباست...اتفاقاتی که برای پی تو این سفر می افته باور نکردنیه...زندگی با حیوانات و تنهایی و ناامیدی شخصیت پی ادمو تحت تاثیر قرار میده...فیلمبرداری و صحنه های ناب طبیعی که تو این فیلم نشون دده میشه واقعا شگفت انگیزه...مخصوصا قسمتهایی از اون جزیره که شبها نورانی میشد !!

بدجه فیلم 70 میلیون دلاره...نکته های خاصی هم تو فیلم به چشم میخوره...از جمله اینکه جایی پی عنوان میکنه که برای شفای فردی کلی دعا کرده و از خدایان هندو خواستهکه شفاش بدن اما بعدها دید که خدایان کاری نتونستن انجام بدن و این داروهای غربی بودن که حال اون فرد رو خوب کردن...حتی قسمتی از فیلم پدر پی میگه دین تو این هزاران سالی که وجود داشته نتوسته برای بشر کاری کنه اما علم تو 100 سال دنیا رو زیرو رو کرده..

26883386429116286414.jpg

قسمتهای مهمی از فیلم رو بازگو نکردم..چون بنظرم با بازگو کردنش یاد مخاطب به داستان کلی پی ببره...اما مطمئنا با دیدن فیلم مثل من از دین صحنه های خاصش هیجان ده میشید...

بازی بازیگر نقش پی هم فوق العاده بود...یه جاهایی واقعا محشر کار کرده بود...

و مورد آخر اینکه کتابی با این عنوان هم وجود داره که در سال 2001 منتشر شده..

لینک به دیدگاه

Life of Pi 2012

بازیگران : Suraj Sharma, Irrfan Khan, Adil Hussain

کارگردان : Ang Lee

98383065582768193473.jpg

نکته ی جالب این فیلم پایانشه. تا انتهای فیلم، با فیلمی ساده و سرراست طرفیم ، ولی وقتی آخر فیلم روایت دوم رو از زبان مرده می شنویم باعث می شه یه کم جدی تر نگاه کنیم به داستان.

فیلم عمیقیه به نظرم.

یکی از بهترین فیلمای امسال بود

:a030:

لینک به دیدگاه
نکته ی جالب این فیلم پایانشه. تا انتهای فیلم، با فیلمی ساده و سرراست طرفیم ، ولی وقتی آخر فیلم روایت دوم رو از زبان مرده می شنویم باعث می شه یه کم جدی تر نگاه کنیم به داستان.

فیلم عمیقیه به نظرم.

یکی از بهترین فیلمای امسال بود

:a030:

اتفاقا تا آخر فیلم خوب بود تا جاییکه قصه سر راست و دلنشینی داشت تعریف میکرد. اما به شک انداختن خیلی مبتدیانه و لوث بود دوتا خبرنگار و ..... درهر صورت یک روایت وجود داشت نه دوتا چون هیچ چیز بصری و داستانی وجود نداشت که روایت دوم رو بپذیریم. در سینما تصاویر هستند که رووایت رو میگن. فیلم یک داستان رو با جزییات تعریف کرد بعد در عرض دوقیقه گفت ممکنه اینجوری نباشه !!! روایت دوم فقط برای اون دو خبرنگار بود نه مخاطب که ما هستیم.

فیلم زیبایی بود که می تونست دلنشین تر باشه

لینک به دیدگاه

فیلم "قطار '3:10 به یوما" رو به کارگردانی جیمز منگولد و بازی کریستین بیل و راسل کرو دیدم. فیلم خوبی بود، قبلا فیلمنامه شو تو مجله فیلم نگار خوونده بودم، فیلمنامه ش بیشتر اشکمو درآورد. در کل به نظرم وسترن تصاویر رنگی قدیمی بیشتر بهشون میاد.

qapco5hdx2z4hokcsb41.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...