رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

فیلم "قطار '3:10 به یوما" رو به کارگردانی جیمز منگولد و بازی کریستین بیل و راسل کرو دیدم. فیلم خوبی بود، قبلا فیلمنامه شو تو مجله فیلم نگار خوونده بودم، فیلمنامه ش بیشتر اشکمو درآورد. در کل به نظرم وسترن تصاویر رنگی قدیمی بیشتر بهشون میاد.

من این فیلم رو دیدم و خیلی خوشم اومد...یه فیلم وسترن دیگه از راسل کرو دیده بودم که اونم خیلی قشنگ بود اسمش برنده بازنده بود

ولی احساس می کنم قیافه راسل کرو اصلا به فیلمای وسترن نمیخوره:ws3:

لینک به دیدگاه
فیلم "قطار '3:10 به یوما" رو به کارگردانی جیمز منگولد و بازی کریستین بیل و راسل کرو دیدم. فیلم خوبی بود، قبلا فیلمنامه شو تو مجله فیلم نگار خوونده بودم، فیلمنامه ش بیشتر اشکمو درآورد. در کل به نظرم وسترن تصاویر رنگی قدیمی بیشتر بهشون میاد.

qapco5hdx2z4hokcsb41.jpg

این فیلم به عنوان بهترین وسترن تاریخ انتخاب شده حتی از نسخه قدیمیشم بهتر بود

لینک به دیدگاه

فصل شکار (killing season)

با بازیه رابرت دنیرو و جان تراولتا

فیلم در مورد یه سرباز صرب و یه سرباز آمریکاییه که پایگاه صربارو سربازای آمریکایی میگیرن و همه رو میکشن اما جان تراولتا زنئه میمونه و بعد از 20 سال میاد که انتقام بگیره

xja434m60lihzqma7ez.jpg

جلوهای ویژه فیلم خیلی جالبه

و تراولتا خیلی قشنگ بازی کرده و با لحجه قشنگی حرف میزنه

لینک به دیدگاه
این فیلم به عنوان بهترین وسترن تاریخ انتخاب شده حتی از نسخه قدیمیشم بهتر بود

بهترین وسترن تاریخ !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:ws28:

بی خیال!!!!!!!

لینک به دیدگاه

The Call

محصول 2013

1371354981.JPG

داستان فیلم درباره یکی از اپراتورهای مرکز 911 پلیس آمریکاست

(یک چیزی شبیه اپراتورهای پلیس 110 با کلی تفاوت!)

این خانم اپراتور (Halle Berry) که سعی می کنه به نیروهای جدید یاد بده که احساسات‌شان را در کار درگیر نکنند خودش ناخواسته باعث مرگ دختری میشه و اوضاع‌اش را به هم میریزد و الان دختری از یک پاساژ ربوده شده و در صندوق عقب ماشین دارد از او تلفنی کمک می‌خواهد!

بخش اول فیلم عالیه و تنش را به خوبی منتقل می‌کند اما بخش دوم فیلم جالب نبود و پایان راضی کننده‌ایی نداشت!

با این حال ارزش دیدن را داره

به خانم Halle Berry برای بازی بدون صحنه در این فیلم باید جایزه بدهند!

لینک به دیدگاه
بهترین وسترن تاریخ !!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:ws28:

بی خیال!!!!!!!

نخند :w02:برو نگاه کن این فیلمو چند سال پیش هر دوتاشو سینما 1 نشون داده بود اونجاه هم گفته بودن

به نظر خودت کدوم فیلم به پای این میرسه

لینک به دیدگاه
نخند :w02:برو نگاه کن این فیلمو چند سال پیش هر دوتاشو سینما 1 نشون داده بود اونجاه هم گفته بودن

"خوب، بد، زشت" در واقع خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

فیلم 3:10 به یوما فیلمی در ژانر وسترن است بازگشت هالیوود به این ژانر را با این فیلم میتوان یک بازگشت شکوهمندانه دانست .فیلمی که در عین بهره گیری از المان های تابت این ژانر در واقع نگاهی نوو مدرن شده به شخصیت ها دارد.شخصیت های ژانر وسترن معمولا قهرمان هایی شکست نا پذیرند و تقسیم افراد به خوب و بد و پاک و پلید به سادگی صورت میگیرد به سان تقسیم بندی فیلم خوب بد زشت که کارگردان شاهکارش را با تقسیم بندی مطلق شخصیت ها در همان آغاز به بیننده معرفی میکند خوب وظیفه اش از پیش معلوم است بایذ خوبی کند و بد باید بدی کند و این خط کشی و مرز بندی دقیقا در اکثر فیلم های وسترن صورت میگیرد.

اما یوما فیلمی است که شخصیت پردازی های خاکستری دارد که بازی فوق العاده ی بازیگران و ارائه شخصیت هایی به شدت انسانی کاملا داستان را باور پذیر جلوه میدهد و آنرا از کلیشه های رایج این ژانر خارج میکند.

داستان فیلم داستانی یک خطی است و پیچیدگی های زیادی ندارد مردی بدهکار به نام ایوانس از طرف طلب کاران تحت فشار است او برای این که قرض خود را بپردازد تصمیم میگیرد تا خلاف کاری به نام بن وید را همراه گروهی دیگر به قطار یوما برای رفتن به سوی اعدام برساند و ازین راه پاداشی گرفته و از ورشکستگی نجات یابد .

فیلم بر محوریت همین ایده میچرخد اما فیلم پیچیدگی اش را نه مرهون داستان که وامدار شخصیت های چند وجهی است که توسط فیلمنامه خلق شده اند.فیلم در واقع جنگ بین حقیقت و مصلحت است .ابتدای فیلم هدف کسانی که میخواهند بن وید را به یوما برسانند به ظاهر قانون و اخلاقیات است قانونی که بسان یک حقیقت قابل احترام است اما فیلم به وضوح به ما میگوید هدف دن ایوانس مرد بدهکار نه خدمت به قانون که برای گرفتن 200 دلار است هدف او صرفا هدفی مادیست و شاید فقط به خاطر یک مشت دلار است که او این گونه خطر را به جان میخرد . اما هین طور که فیلم جلو میرود قضیه شکل دیگری به خود میگیرد .

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اتفاقا تا آخر فیلم خوب بود تا جاییکه قصه سر راست و دلنشینی داشت تعریف میکرد. اما به شک انداختن خیلی مبتدیانه و لوث بود دوتا خبرنگار و ..... درهر صورت یک روایت وجود داشت نه دوتا چون هیچ چیز بصری و داستانی وجود نداشت که روایت دوم رو بپذیریم. در سینما تصاویر هستند که رووایت رو میگن. فیلم یک داستان رو با جزییات تعریف کرد بعد در عرض دوقیقه گفت ممکنه اینجوری نباشه !!! روایت دوم فقط برای اون دو خبرنگار بود نه مخاطب که ما هستیم.

فیلم زیبایی بود که می تونست دلنشین تر باشه

beat جان منم اولش اینطوری فکر میکردم ولی وقتی برگردیم و دیالوگا رو دوباره با دقت ببینیم، می بینیم که خیلی هم دور از ذهن نمیتونه باشه،

یکی دوتا نشونه هم میده به ما جناب لی، مثلا اونجا که گفت اورانگاتون نمیتونه با موز رو آب بمونه یا اون جزیره که جایی ثبت نشده...

برخلاف شما ،من دوست داشتم پایانش رو، مبتدیانه نیومد به نظرم

:a030:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

هر دو نسخه رو دیدم اتفاقا فیلم بدی نیست اما بهترین وسترن تاریخ بودنش انصافا خنده داره !!!

همین الان می تونم 50 تا وسترن اسم ببرم که یک پلانش بهتره از کل این فیلمه !!! تازه کلی از فیلمهای وسترن رو ندیدم

حتی به نظر من فیلم بد شهامت واقعی برادران کوئن به مراتب از این فیلم بهتره.

لینک به دیدگاه
دوست عزیز

هر دو نسخه رو دیدم اتفاقا فیلم بدی نیست اما بهترین وسترن تاریخ بودنش انصافا خنده داره !!!

همین الان می تونم 50 تا وسترن اسم ببرم که یک پلانش بهتره از کل این فیلمه !!! تازه کلی از فیلمهای وسترن رو ندیدم

حتی به نظر من فیلم بد شهامت واقعی برادران کوئن به مراتب از این فیلم بهتره.

منم حرفتو قبول دارم با اینکه از این قیلمم خوشم میاد ولی به نظرم بهترین فیلم وسترن خوب بد زشته و فیلمایی مثل unforgiven و خیلی وسترنای دیگه که اسمشون یادم رفته

لینک به دیدگاه

به نظرم خوب بد زشت محبوب ترین وسترن تاریخ سینماست. چون از همه بیشتر دیده شده. اما به نظرم حتی جز ده تای اول نیست.

ریوبراوو

دلیجان

جویندگان

مردی که لیبرتی والانس را کشت

روزی روزگاری در غرب

جانی گیتار

آخرین غروب

آخرین قطار گان هیل

غول

دختری با روبان زرد

........ و خیلی از وسترنهای دیگه کمتر دیده شدند مثل ترور در تگزاس که فوق العاده است.

جالبه یه نکته بگم

من یه فیلم ایسترن هم تو سینما فلسطین دیدم اسمشو یادم نمیاد واسه میخایلکف بود!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

jizmcli8mhcj8whz3z2e.jpg

زنذگی با چشمان بسته

کارگردان: رسول صدرعاملي

بازيگران: ترانه عليدوستي، حامد بهداد، پولاد كيميايي، فرهاد قائميان، فرهاد آئيش، پريوش نظريه و ...

:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

یه فیلم بی منطقِ ضعیفِ حوصله سر بر

بعد عمری اومدیم یه فیلم وطنی ببینیما

یعنی آرزو به دلم موند یه فیلم ایرانی ببینم حداقل 30% خوب باشه:banel_smiley_4:

اه اه

لینک به دیدگاه

3 قسمت از سریال کره ای the musical 2011

sqhmrwdeitt40jln44j.jpg

مجموعه ی موسیقی در مورد رویاها و عشق نوازندگان است. "کو های سون" ، "دنیل چویی" و "آکجو هیون" در میانه ی این سریال مثلث عشق را تشکیل می دهند. این مجموعه به نمایش زندگی و رویاهای ستاره های موسیقی بودن می پردازد.

لینک به دیدگاه

فیلم زیبای 522359592d78569a9eac16498aa7a087.png از دارن آرونوفسکی

خیلی فلسفی عرفانی بود و من خیلی جاهاشو نفهمیدم ولی خیلی از فیلمش خوشم اومد

این فیلم یه سری سوتی هم داره که از یه سایت گرفتم

• در این فیلم
    نمایش داده شد(0cc175b9c0f1b6a831c399e269772661.png و 92eb5ffee6ae2fec3ad71c777531578f.png به ترتیب ضلع بزرگ و کوچک هستند) با 2302267dd632d07b0a494d86267d08df.png. این معادله برای اعداد غیر از صفر جواب ندارد بلکه معادله درست آن، یا
    این است: 44e8a80c6f2b7b14699576e02a6e3a5b.png.
  • حرف یونانی 1f09c25c5247c1eaf121df644ca42f8c.png (
    ) نمایش داده شد برای
    در صورتی که درست آن 3538eb9c84efdcbd130c4c953781cfdb.png (
    ) است.
  • در فیلم ماکس دو عدد از اوایل
    (۲۳۳ و ۱۴۴) را به عنوان نسبت طلایی مطرح می‌کند در صورتی که در واقیعت این اعداد نزدیک به نسبت طلایی هستند و نسبت طلایی در صورت میل کردن اعداد به بی‌نهایت درست در می‌آید.
  • و اشتباه دیگر این است که در فیلم عددی با اورده می‌شود و گفته می‌شود این عدد ۲۱۶ رقم دارد ولی در اصل این عدد ۲۱۸ رقم دارد عدد معرفی شده عبات است از :

94143243431512659321054872390486828512913474876027

67195923460238582958304725016523252592969257276553

64363462727184012012643147546329450127847264841075

62234789626728592858295347502772262646456217613984

829519475412398501

لینک به دیدگاه
به نظرم خوب بد زشت محبوب ترین وسترن تاریخ سینماست. چون از همه بیشتر دیده شده. اما به نظرم حتی جز ده تای اول نیست.

ریوبراوو

دلیجان

جویندگان

مردی که لیبرتی والانس را کشت

روزی روزگاری در غرب

جانی گیتار

آخرین غروب

آخرین قطار گان هیل

غول

دختری با روبان زرد

........ و خیلی از وسترنهای دیگه کمتر دیده شدند مثل ترور در تگزاس که فوق العاده است.

جالبه یه نکته بگم

من یه فیلم ایسترن هم تو سینما فلسطین دیدم اسمشو یادم نمیاد واسه میخایلکف بود!!!!!!!!

من نمیگم اینا بدن هر کدومشون واسه خودش خدایه ولی توی اکثر این فیلما یکی بده یکی خوبه ولی یوما نه شخصیت بد داستان به نظر من از آدمای خوب این فیلم بهتره

آدماش خاکسترین بد من فیلم یجورایی هنرمنده نقاشی میکشه یه جا میگه من انجیلو 3 بار خوندم خودش با پای خودش میره توی قطار وقتی میبینه که ایوانس واسه شرافتش

داره این کارو میکنه ولی وسترنای دیگه این ویژگیو ندارن یکی بده یکی خوبه و خوبه داستان همیشه پیروزه

مرد مرده جیم جار موشم از اینایی که گفتی سرتره فیلمای لئونه ام از بس تی وی پخش کرده محبوب ترن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...