رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز:icon_gol:

خب یه عنوان کمی متفاوت برای اینکه مشتری دائمی پاتوق هنرمندان بشین

اینجا یه مسابقه برای شناسایی هنرمندان (میتونه درهررده از هنر وایرانی وخارجی رو شامل بشه)برگزار میشه

روال مسابقه هم به این صورت هست که کسی که مسابقه رو برگزار میکنه درچهارمرحله به ترتیب مشخصه هایی از هنرمند مورد نظر رو ارائه میده وبقیه دوستان از روی مشخصات ارائه داده شده اون کاراکتررو حدس میزنن

به کسی که تو همون مرحله اول بتونه حدس بزنه ده امتیاز وبه کسی که درمرحله دوم بتونه حدس بزنه 5 امتیاز هم تعلق میگیره

ضمن اینکه موضوعی میشه تا با هنرمندان وزندگینامه اونا اشنایی بیشتری داشته باشیم

حالا مرحله اول مسابقه رو خودم برگزار میکنم واز این به بعد هرکدوم از دوستان که تمایل داشتند مجری مرحله بعدی باشند

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 88
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خب هنرمندی که مدنظر ماست مشخصات زیرروداره

یک هنرمند اروپایی که فوت کرده واقا هست

یک راهنمایی که فک کنم همون اول کار لو بره شخص مورد نظر!!

این هنرمند متشخص براساس گفته ها(من تایید یا تکذیب نمیکنم!) فرزند نامشروع یک ازدواج بوده

بقیه اطلاعات درمرحله بعد 4.gif

لینک به دیدگاه
تو جیب جا میشه ؟؟؟؟:ws3:

گیبل نیستش؟؟؟؟

خودش که نه ولی ماترکش شاید تو جیب هم جابشه

ساعت نه قسمت دوم راهنمایی ها رو میزارم

دی:

لینک به دیدگاه
لئوناردو داوینچی

بله جواب درست لئوناردو داوینچی هنرمند پراوازه ایتالیایی بود

5 امتیاز براتون منظور خواهد شد

حالا هرکدام از دوستان خواستن میتونن سوال بعدی رو بپرسن:icon_gol:

لینک به دیدگاه

لئوناردو داوینچی (۱۵ آوریل ۱۴۵۲ - ۲ مه ‌۱۵۱۹) از دانشمندان و هنرمندان ایتالیایی دوره رنسانس است که در رشته‌های نقاشی، ریاضی، معماری، موسیقی، کالبدشناسی، مهندسی، تندیسگری، و هندسه شخصی برجسته بود.

عده‌ای از محققان ایتالیایی با تحقیق بر روی بازسازی اثر انگشت وی او را دارای ریشه عربی و اهل خاورمیانه برشمرده‌اند. داوینچی را کهن‌الگوی «فرد رنسانسی» دانسته‌اند. وی فردی بی‌نهایت خلاق و کنجکاو بود.او نظریات خود را در یک سلسله یادداشتهایی که بالغ بر هزاران صفحه می باشند ثبت کرده است. او طرحهای مبتکرانه‌ای را برای ساخت سلاحهایی مانند توپهای بخار، ماشینهای پرنده و ادوات زرهی ارائه کرده بود هرچند که بسیاری از آنها هرگز ساخته نشدند. وی طراح اولیه صدها اثر معماری و هم‌چنین طرح اولیه هواپیما به‌شمار می‌رود. یکی از طرح‌های ابتکاری او لباس غواصی و زیر دریایی جنگی است. او همچنین مسلسل، تانک نظامی، ساعتی که به ساعت داوینچی معروف است، کیلومتر شمار و چیزهای دیگر را اختراع کرد.

لئوناردو داوینچی برای طرحهای خود بوسیله خط معکوس یادداشت‌هایی را نوشته است که فقط آنها را در آینه می‌توان خواند.

بیشتر شهرت جهانی او به‌خاطر نقاشی‌های شام آخر و مونالیزا است.

لینک به دیدگاه

ای تنبل ها!

خب دوردوم هم خودم برگزار میکنم

این فرد مورد نظر دوباره یک اقای خوش تیپه امریکاییه

چندسالی میشه فوت کرده

از هنرپیشگان شاخص دنیای سینماست

لینک به دیدگاه

دارای سه فروند همسر به ترتیب زمانی بوده

دوبار جایزه گلدن کلاب رو برده ودوبار هم برنده اسکار شده که دومی رو نپذیرفت

لینک به دیدگاه

با اجازه من سؤال بعدی رو میپرسم

یکی از برجسته ترین نقاشان سبک سوررئالیست اهل کشور بلژیک ؟

یه راهنمایی مهم: تولدش با من تو یه روزه!! :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...