رفتن به مطلب

طرح سوالات مربوط به تجزیه را اینجا مطرح کنید

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان و شیمی دان ها و شیمی دوستان عزیز

فکر کردم بد نباشه یه قسمتی باشه برای اینکه هرگونه سوال در مورد تجزیه را اینجا مطرح کنید

خود شخص من قول میدم هر روز به این تاپیک سر بزنم و اگه کمکی از دستم بر بیاد برای دوستای گلم دریغ نمی کنم

با تشکر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
salam man mikham azmoone doktora bedam be nazare shoma chejoory bekhonam behtareh

فعلا که دقیقا معلوم نشده که منابع چه جوریه

ولی اگه زبانت خوب نیس اونا شروع کن که شرط اولیه دکترا شده

و به نظر من الکتروشیمی بارد که بیشتر از جداسازی و اسپکتروسکوپی وقت می خواد را خوب بخون

به نظرم بقیه منابع وقت کمتری میگیره و توی 2 ماهی که بهمون وقت می دن میشه تمومشون کرد

شما از کدوم دانشگاه هستین؟

لینک به دیدگاه

با سلام

من میخواستم در مورد کمومتریکس بیشتر بدونم. جون سال دیگه که میخام پایان نامه کار کنم میخام در مورد کمومتریکس باشه. شما رفرنس مناسبی در این مورد میشناسین؟

لینک به دیدگاه
با سلام

من میخواستم در مورد کمومتریکس بیشتر بدونم. جون سال دیگه که میخام پایان نامه کار کنم میخام در مورد کمومتریکس باشه. شما رفرنس مناسبی در این مورد میشناسین؟

من یه قسمت از کارم با استفاده از اکسپریمنتال دیزاین و شبکه عصبی بود

اگه خواستی من این قسمت از پایان ناممو واستون می فرستم

:w16:

لینک به دیدگاه
من یه قسمت از کارم با استفاده از اکسپریمنتال دیزاین و شبکه عصبی بود

اگه خواستی من این قسمت از پایان ناممو واستون می فرستم

:w16:

ممنون میشم اگه بفرستین. البته اگه رفرنسی هم سراغ داشته باشین و معرفی کنین خیلی بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...