رفتن به مطلب

نشان دادن چهره حضرت عباس(ع)درمختارنامه با نظر آقایون

ارسال های توصیه شده

تاپیک سیاسی نیس واسه تحلیل فیلم نظر بچهارو میخوام بدونم..همین ممنون:icon_gol:

:w58::w58:دیگه شورشو در آوردن حالا مثلا میخوان یه یوزارسیف دیگه شاخ کنن ؟؟؟

چطور چهره حضرت عباس(ع) رو نشون بدن بعد امام حسین (ع) و نشه نشون داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی چی با نظر یه نفر همه چی درست میشه من اصلا کاری به این سریال ندارم یکی دو قسمتشم بیشتر ندیدم ولی وقتی این خبر رو دیدم جا خوردم:w58:نمیدونم شاید به مسئولین بر بخوره تو فیلم سبزش کنن:icon_razz:البته سبــــزم که .....بده جیزه....

100904774811.jpg

«رضا استادی» مدیر روابط عمومی سریال مختارنامه در گفتگو با خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ به برخی شایعات و ابهامات درباره این سریال پاسخ گفت.

او درباره‏ی نشان دادن چهره‏ی شخصیت‏های مقدس در این سریال نیز گفت: «چهره حضرت زینب(س) و حضرت علی اكبر(ع) نشان داده نمی‏شود. تنها چهره‏ی حضرت ابوالفضل(ع) در این سریال به تصویر كشیده شده است. این امر هم با نظر و موافقت آقای عزت الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما صورت گرفت. قطعاً ایشان نیز ملاحظات فراوانی را لحاظ كرده‏اند و به عنوان رییس رسانه ملی، بر این مسأله نظارت داشته‏اند».

normal_wallpaper_Ya_Abolfazl.jpg

مدیر روابط عمومی سریال مختارنامه، «كاوه فتوحی» را بازیگر نقش حضرت ابوالفضل العباس(ع) معرفی كرد و توضیح داد: «وی دوره‏های مختلفی را زیر نظر چند مربی گذراند تا برای حضور در این نقش مهم آماده شود. ضمن آنكه به دلیل اهمیت و حساسیت این نقش، تاكنون هیچ تصویری از چهره‏ی این بازیگر منتشر نشده و اساساً این موضوع رسانه‏ای نشده است».

nxxgksgsbr_%D8%B6%D8%B1%D8%B1.jpg

لینک به دیدگاه

او درباره‏ی نشان دادن چهره‏ی شخصیت‏های مقدس در این سریال نیز گفت: «چهره حضرت زینب(س) و حضرت علی اكبر(ع) نشان داده نمی‏شود. تنها چهره‏ی حضرت ابوالفضل(ع) در این سریال به تصویر كشیده شده است. این امر هم با نظر و موافقت آقای عزت الله ضرغامی رییس سازمان صدا و سیما صورت گرفت. قطعاً ایشان نیز ملاحظات فراوانی را لحاظ كرده‏اند و به عنوان رییس رسانه ملی، بر این مسأله نظارت داشته‏اند».

مدیر روابط عمومی سریال مختارنامه، «كاوه فتوحی» را بازیگر نقش حضرت ابوالفضل العباس(ع) معرفی كرد و توضیح داد: «وی دوره‏های مختلفی را زیر نظر چند مربی گذراند تا برای حضور در این نقش مهم آماده شود. ضمن آنكه به دلیل اهمیت و حساسیت این نقش، تاكنون هیچ تصویری از چهره‏ی این بازیگر منتشر نشده و اساساً این موضوع رسانه‏ای نشده است».

:w00::w00::w00::w00::w00::w00:

آقای عزت ا... ضرغامی خدا تشریف دارن که در این مورد هم به خودشون اجازه اظهار نظر دادن ؟؟!!!:jawdrop:

ایشون که در همه موارد صاحب نظر هستن لطف کنن بگن چه تفاوتی بین حضرت علی اکبر و حضرت ابوالفضل وجود داشته ؟:ws52:

شاید ما نامسلمان هستیم و این جور مسائل رو درک نمی کنیم

نمی دونستیم هر کس که تحت دوره های خیمه شب بازی جمهوری اسلامی قرار بگیره اجازه جانشینی خدا رو هم روی زمین خواهد داشت :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به نظر من باید همه چهره ها رو نشون بدن لازمم نیس خیلی شاخ باشه ترجیح هم داره چهره ها معمولی باشن...

مگر به اون چیزای که برای مقدسات دین اسلام بیان کردن اعتقاد نداشته باشن بخوان با چهره نورانی یا خوشکل ملت جذب کنن... مثلا باید طرز فکر و رفتار مهم باشه نه کالبد فیزیکی

یه چیزایی تو این دین منو خیلی اذیت میکنه...

لینک به دیدگاه
نشون دادن چهره حضرت عباس در صورتی که وهن ایشون نشه، به فتوای مراجع اشکالی نداره...

سلام مصطفی جان ببخشید شرمنده چهره بقیه امامارو نشون بدن وهنشون میشه:w58:

لینک به دیدگاه
نشون دادن چهره حضرت عباس در صورتی که وهن ایشون نشه، به فتوای مراجع اشکالی نداره...

پس چرا پارسال پیارسال دستور دادند تو محرم همه عکسای بزرگی که از ایشون و بقیه هست جمع کنند و گذاشتن این عکسا ممنوع بود؟:ws38:

لینک به دیدگاه
پس چرا پارسال پیارسال دستور دادند تو محرم همه عکسای بزرگی که از ایشون و بقیه هست جمع کنند و گذاشتن این عکسا ممنوع بود؟:ws38:

حتما اون عکسها وهنشون بوده:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام مصطفی جان ببخشید شرمنده چهره بقیه امامارو نشون بدن وهنشون میشه:w58:

سلام:icon_gol:

امامان جزو معصومین هستند و نشون دادن چهره معصومین حرامه....

فتوای مراجع این بوده، مثل ایت الله بهجت...

نمیدونم والا، در جریان اون نیستم، فتوای برخی از مراجع اینه که نشون دادن چهره غیر از معصومین اشکالی نداره برخی هم گفتن اشکال داره و به مصلحت نیست...

لینک به دیدگاه

میلاد من هی میگم وهنشون میشه تو گیر میدی ولی مصطفی تا اونجا که من میدونم حضرت علی اکبر(ع) جزو معصومین نبوده پس چرا چهره ایشون رو هم نشون نمیدن؟؟؟

نکنه جدیدا به فتوای مراجع جزو 14معصوم شدن خبر نداریم ...اصلا کاری به اینا ندارم ...حدس میزنم میخوان تبلیغ کنن از دین واسه چیز دیگه استفاده کنن چرا چون حضرت ابوالفضل زیبا بوده ..چرا؟چون باعث میشه بیننده تلوزیون این آقا واسه دیدن حضرت عباس دو برابر شه .....

لینک به دیدگاه
میلاد من هی میگم وهنشون میشه تو گیر میدی ولی مصطفی تا اونجا که من میدونم حضرت علی اکبر(ع) جزو معصومین نبوده پس چرا چهره ایشون رو هم نشون نمیدن؟؟؟

نکنه جدیدا به فتوای مراجع جزو 14معصوم شدن خبر نداریم ...اصلا کاری به اینا ندارم ...حدس میزنم میخوان تبلیغ کنن از دین واسه چیز دیگه استفاده کنن چرا چون حضرت ابوالفضل زیبا بوده ..چرا؟چون باعث میشه بیننده تلوزیون این آقا واسه دیدن حضرت عباس دو برابر شه .....

نمیدونم دیگه، حدس شماست این، من نظری ندارم...

ولی تا جای که یادمه از اون اول معلوم نبود که چهره ایشون رو نشون میدن، بعد از شروع سریال گفتن، بیننده بخواد ببینه از همون اولش می بینه...

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

امامان جزو معصومین هستند و نشون دادن چهره معصومین حرامه....

QUOTE]

معصومند یعنی چی؟ یعنی گناه نمیکنند؟ مگه ممکنه؟ انسان که فرشته نیست.

لینک به دیدگاه

ببخشین من معنی وهن رو نمی دونم میشه بگید؟

لینک به دیدگاه

آتــــــــــروس،مختار نامه،ATROS،شمایل

عجــــــــــب

اون فك كنم به خاطر زيادي واقعي بودن اون عكسا بوده :banel_smiley_4:

آدم با ديدن اونا فك ميكرد داره پوستر فيلم هندي مي بينه...

خط چشم داشتن در حد... :w58:

چه مي شود كرد... ما همه بهترينيم ... هميشه هم حق با ماست....

فرداست ببيني كه بهشت همچون كف دست...

لینک به دیدگاه
انسان برخی از مواقع مقامش از مقام فرشته هم بالاتر میره...:icon_gol:

میشه بیشتر توضیح بدی؟ من نمیتونم فکر کنم که انسان نتونه گناه بکنه و ذاتآ معصوم باشه . با عقل من جور در نمیاد. یعنی بطور کلی من معصومیت هیچ انسانی رو باور نمیکنم. امکانش نیست مگه اینکه بدنیا نیاد و یا تو بچگی از دنیا بره.

لینک به دیدگاه
ببخشین من معنی وهن رو نمی دونم میشه بگید؟

یعنی توهین، هم خانواده اند...

میشه بیشتر توضیح بدی؟ من نمیتونم فکر کنم که انسان نتونه گناه بکنه و ذاتآ معصوم باشه . با عقل من جور در نمیاد. یعنی بطور کلی من معصومیت هیچ انسانی رو باور نمیکنم. امکانش نیست مگه اینکه بدنیا نیاد و یا تو بچگی از دنیا بره.

ذاتاً معصوم نبودن،به خاطر تلاشهای خودوشن به این مقام رسیدند...

در انسانهای عادی مثلاً شما و دوستتون، دوستتون کارهای زشتی رو انجام میده که شما انجام نمی دید، این یعنی شما از اون معصوم تر هستید، درحالت عادی شما هم کارهای بدی امجام میدید و اشتباه می کنید ولی دوستتون باز هم از شما بهتره و خطاهای شما رو انجام نمیده...

همین سلسله مراتب که بره بالا میرسیم به انسانهایی که معصوم اند و کلاً از گناه به دورند...

انسان رو به عنوان اشرف مخلوقات قبول دارید؟

لینک به دیدگاه
آتــــــــــروس،مختار نامه،atros،شمایل

عجــــــــــب

اون فك كنم به خاطر زيادي واقعي بودن اون عكسا بوده :banel_smiley_4:

آدم با ديدن اونا فك ميكرد داره پوستر فيلم هندي مي بينه...

خط چشم داشتن در حد... :w58:

چه مي شود كرد... ما همه بهترينيم ... هميشه هم حق با ماست....

فرداست ببيني كه بهشت همچون كف دست...

آره خو...آرایش داشتند...ولی میخواستند خوشگل بکشند که مردم گیر ندند چرا زشت کشیدید

در کل فکر کنم زیاد مهم نی حالا تو فیلم نشون بدند...بازیگره دیگه...داره نقش بازی میکنه..نباید قیافتا شبیه باشه که

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...