رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام با تشکر فراوان از همه دوست هایی که زحمت گشیدن عکس ها رو آپلود کردن یکی از دوستان لطف کنه همه عکس ها رو یه جا آپلود کنه آخه خیلی از عکسه 80 درصد شون لود نمی شدن و علامت ضربدر میومد و نمی تونستم سیوشون کنم

اونهایی رو که خودم آپلود کردم چشم...دوباره می ذارم.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • پاسخ 141
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 ماه بعد...
  • 6 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

مرسی:icon_redface:

پرسپکتیو یه سری اصل سادست که اگه رعایتش کنی حتما منطقی درمیاد

اصلیترین اصل پرسپکتیو که خودم از وقتی از زبون دوستم شنیدم خیلی بکارم اومده اینه:هر دسته خطوط موازی تو ترسیم پرسپکتیو به یه گریز میرن

یعنی از پرسپکتیو 1 نقطه داریم تا یه عالمه نقطه....درحالیکه متاسفانه به ما القا شده پرسپکتیو فقط 1 نقطه و دو نقطست

یبار طبق این اصل کار کن ببین طرحایی که پخی یا خطوط پیچیده تر دارن چقدر راحت تر میشه

اگه تو به گریز بردن خطوط هم دچار اشتباه میشی یکی دوبار-اونقدر که عادت نشه برات-تو کد دو بعدی پرسپکتیو تمرین کن...چون اونجا هر خط از سر تا تهش معلومه و قاطی نمیشن واسه اینکه یه پرسپکتیو رو تا آخر پیش ببری و دچار خطا نشی و از صحت دریافت اصولت مطمئن بشی خوبه...اونجا تازه میفهمی پرسپکتیو چقدر سادست

پرسپکتیوای داخلی هم عمدتا یه نقطن که خیلی سادن....تو اتاقت که نشستی فضا رو ترسیم کن...تو همه اتاقا و فضا های خونه و جاهای دیگه...دستت راه میفته:yes:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...