رفتن به مطلب

از فواید چادر

ارسال های توصیه شده

:banel_smiley_4:

سلام ستی جونم

چرا دیر اومدی من دارم میرم؟؟؟:viannen_38:

دوستام دارن میان دنبالم

شب 11 دوباره میام نت خانووومی :icon_gol::icon_gol::4uboxsmiley:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام ستی جونم

چرا دیر اومدی من دارم میرم؟؟؟:viannen_38:

دوستام دارن میان دنبالم

شب 11 دوباره میام نت خانووومی :icon_gol::icon_gol::4uboxsmiley:

باشه عجيجم

زود برگرد:ws3::icon_redface:

لینک به دیدگاه
جـــــــــــــــــاری خوکشلم نذار بره

داره میره شیطونی

برم دنبالش شیطونی کرد بزنمش؟:167:

شما اينجا باشي من خيالم راحت تره:ws3:

مهرداد جون شيطوني نميكنه

از بچه ها ميترسه:ws3:

لینک به دیدگاه
شما اينجا باشي من خيالم راحت تره:ws3:

مهرداد جون شيطوني نميكنه

از بچه ها ميترسه:ws3:

ستی جونم

نکنه فک کردی من به شوهرت نظر دارم:ws44:

تقصیر منه که انقد به فکر توام:ws44:

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

چادرحجاب برتر است

1 -چادر پوشش دینی وملی زنان ایرانی است که دیانت وملیت واستقلال فرهنگی ملت مسلمان ایران را دردنیا تجلی می بخشد.

2 چادر؛ زیبائیهای جسمانی زن را تحت شعاع زیبائی معنوی او قرارمیدهد وبه وی شورونشاط دینی می بخشد

3 چادربیش از هر لباسی ؛ حجم وظاهر بدن زن را پوشش می دهد وبزرگواری وتواضع وی را دربرابرأحکام اسلام ووارزشها اخلاقی ؛ آشکار می سازد.

4 چادر؛کمال پوشش است وانتخاب آگاهانۀ آن جز در پرتو وتعالی ورشد زن ؛ میسر نمی شود

5 چادربیش از هر پوششی ؛ زن را برای رو گرفتن در برابرنامحرم ، توانا می سازد

6 چادربرای افرادی که به بی حجابی وبدحجابی عادت کرده اند ؛ زحمت دارد

ولی برای زنان پرهیزگار وپاکدامن , نبودن آن نوعی کمبود ونقص به حساب می آید

7 چادر؛ امنیت وآرامش زن را تامین میکند . زنانی که با خودآرائی وارد جامعه میشوند ؛ همواره نگران قضاوت دیگران در مورد خویش هستند . درصورتیکه زن می تواند با رعایت حجاب کامل وپوشیدن چادر از دغدغه شرکت در یک رقابت مد پرستی تباه کننده ؛ مصون بماند واین خود بهترین آسایش است .

پوشیده تر...... کمیاب تر

لینک به دیدگاه

بسمه تعالی

چادرحجاب برتر است

1 -چادر پوشش دینی وملی زنان ایرانی است که دیانت وملیت واستقلال فرهنگی ملت مسلمان ایران را دردنیا تجلی می بخشد.

2 چادر؛ زیبائیهای جسمانی زن را تحت شعاع زیبائی معنوی او قرارمیدهد وبه وی شورونشاط دینی می بخشد

3 چادربیش از هر لباسی ؛ حجم وظاهر بدن زن را پوشش می دهد وبزرگواری وتواضع وی را دربرابرأحکام اسلام ووارزشها اخلاقی ؛ آشکار می سازد.

4 چادر؛کمال پوشش است وانتخاب آگاهانۀ آن جز در پرتو وتعالی ورشد زن ؛ میسر نمی شود

5 چادربیش از هر پوششی ؛ زن را برای رو گرفتن در برابرنامحرم ، توانا می سازد

6 چادربرای افرادی که به بی حجابی وبدحجابی عادت کرده اند ؛ زحمت دارد

ولی برای زنان پرهیزگار وپاکدامن , نبودن آن نوعی کمبود ونقص به حساب می آید

7 چادر؛ امنیت وآرامش زن را تامین میکند . زنانی که با خودآرائی وارد جامعه میشوند ؛ همواره نگران قضاوت دیگران در مورد خویش هستند . درصورتیکه زن می تواند با رعایت حجاب کامل وپوشیدن چادر از دغدغه شرکت در یک رقابت مد پرستی تباه کننده ؛ مصون بماند واین خود بهترین آسایش است .

پوشیده تر...... کمیاب تر

این هم یک نظر است و البته مسلما درست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی دوست عزیز منظورت این نبود که زنانی که حجاب چادر ندارن پرهیزگار و پاکدامن نیستن که!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن با این مملکتی که من دارم می بینم زن چادری همان قدر ناامن زندگی می کنه که بی حجابش!

و اما مدپرستی!!!!!!!!!!!!! فک نمی کنم خانم های مانتویی مد پرست باشن

پوشیده تر کمیاب تر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دقیقا چی کمیاب تر؟

لینک به دیدگاه

در مثل مناقشه نيست ...........

جواهر والماس وياقوت وطلا ...........از ارزش وقيمتي خيلي بالا برخوردارند ..........چون كمياب وخالص هستند ...............

يعني اگر (جواهر والماس وياقوت وطلا)در همه جا همچون سنگ وآهن ؛ فراوان وجود دارند ودر اختيار همه باشد ............باز هم ارزش آنان بالا خواهد ماند :icon_gol:

لینک به دیدگاه

چادر ، حجاب برتره ، اما اجباری نیست .

انسانها تقریباً یک سوم عمرشون رو در خواب می گذرونن ، خانمها علاوه بر این یک سوم خوابیدن ، یک سوم عمرشون رو پای آیینه می گذرونن .

با این زمان چه کارها که نمیشه کرد !!!!!

لینک به دیدگاه

سلام ، فقط دوست دارم يه چيز بگم و اون اينكه ، حجابي كه بخواد به قدري نخ و پارچه بسته باشه همون بهتر كه نباشه ، در هر رنگ و نقش و طرحي .

حجاب و نجابت و عفت هر فرد از كلامي كه به زبون بياره تا قدمي كه برميداره مشخص هست و نيازي به هيچ توضيح اضافه اي نداره ؛ بي خود خودمون رو درگير فرعيات نكنيم .

اصل اينه كه دستت رو به پاكي آب جلا بدي و طهارت بگيري ؛ چه از بالا آب رو بريزي پايين ، چه از پايين بريزي بالا ، حالا خودتو بكش بگو من شيعه ام تو سُني . :icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام ، فقط دوست دارم يه چيز بگم و اون اينكه ، حجابي كه بخواد به قدري نخ و پارچه بسته باشه همون بهتر كه نباشه ، در هر رنگ و نقش و طرحي .

حجاب و نجابت و عفت هر فرد از كلامي كه به زبون بياره تا قدمي كه برميداره مشخص هست و نيازي به هيچ توضيح اضافه اي نداره ؛ بي خود خودمون رو درگير فرعيات نكنيم .

اصل اينه كه دستت رو به پاكي آب جلا بدي و طهارت بگيري ؛ چه از بالا آب رو بريزي پايين ، چه از پايين بريزي بالا ، حالا خودتو بكش بگو من شيعه ام تو سُني . :icon_gol:

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی دوستم عالی گفتی

لینک به دیدگاه

چادر؟؟؟؟؟؟؟؟

به خدا بعضیا رو آدم می بینه شونصد تا روسری و چادر و ....دارن اما بعضی کاراشون یه جوری که.... ( بهتره نگم!)

یه نفر رو هم می بینی یه لباس خیلی مرتب پوشیده....اما به قدری سنگین و آراسته هست که آدم لذت میبره.

و بر عکس!

شنیدید می گن: طرف یه کلمه حرف بزنه ما تا تهشو رفتیم؟

اینم همون قضیه ست!

لینک به دیدگاه
چادر؟؟؟؟؟؟؟؟

به خدا بعضیا رو آدم می بینه شونصد تا روسری و چادر و ....دارن اما بعضی کاراشون یه جوری که.... ( بهتره نگم!)

یه نفر رو هم می بینی یه لباس خیلی مرتب پوشیده....اما بع قدری سنگین و آراسته هست که آدم لذت میبره.

و بر عکس!

شنیدید می گن: طرف یه کلمه حرف بزنه ما تا تهشو رفتیم؟

اینم همون قضیه ست!

بله قبول دارم

ولی مشکل اینه که مردم ما عقلشون به چشونه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پست های بالا را که خوندی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
مجبورم یه مدت چادری شم ببینم چه خبره

فقط بهم نخندینا:ws37:

من یکی که چادری بشی اصلا بهت نگاهم نمیکنم چه برسه بخوام بهت بخندم:ws3:

داشتم خام میشدم داداشمو بهت بدم ولی داداش من دلش میخواد خانومش مد روز باشه اینطوری این کیسم از دست میدی :ws28::ws3:

لینک به دیدگاه
من یکی که چادری بشی اصلا بهت نگاهم نمیکنم چه برسه بخوام بهت بخندم:ws3:

داشتم خام میشدم داداشمو بهت بدم ولی داداش من دلش میخواد خانومش مد روز باشه اینطوری این کیسم از دست میدی :ws28::ws3:

:ws28:

ای جان...ادامه تحصیلی می خوای بدی :ws28:

حالا خوب فکراتو بکن....کیس خوبیه ها 601805.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...