رفتن به مطلب

از فواید چادر

ارسال های توصیه شده

چادر؟؟؟؟؟؟؟؟

به خدا بعضیا رو آدم می بینه شونصد تا روسری و چادر و ....دارن اما بعضی کاراشون یه جوری که.... ( بهتره نگم!)

یه نفر رو هم می بینی یه لباس خیلی مرتب پوشیده....اما به قدری سنگین و آراسته هست که آدم لذت میبره.

و بر عکس!

شنیدید می گن: طرف یه کلمه حرف بزنه ما تا تهشو رفتیم؟

اینم همون قضیه ست!

مهناز خانووم شما چی ؟

اونور که آزاده گول این مطالبو نخوری چادری بشیا.

زن زیباست و انسان هم عاشق زیبایی ...

به نظر من پوشاندن این زیبایی با این تفاسیر غلط اشتباهه . من نمیگم عریانی باشه ولی پوششی درست تقریبا مثل جنوب شرق آسیا در عین اینکه زیبایی خلقت زن رو نشون میده و محصوریت اون رو هم بسیار کم میکنه میتونه آزار های اجتماعی زنان را نیز کاهش بده.

دیگه اینکه متاسفانه زنان و دختران امروز ما بخاطر داشتن مانتو و روسری و مقنعه فقط زیبایی رو در بزک کردن چهره میبینند و کم کم زیبایی اصیل دختر ایرانی که هم در صورت و هم در اندام بود داره از بین میره:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مهناز خانووم شما چی ؟

اونور که آزاده گول این مطالبو نخوری چادری بشیا.

زن زیباست و انسان هم عاشق زیبایی ...

به نظر من پوشاندن این زیبایی با این تفاسیر غلط اشتباهه . من نمیگم عریانی باشه ولی پوششی درست تقریبا مثل جنوب شرق آسیا در عین اینکه زیبایی خلقت زن رو نشون میده و محصوریت اون رو هم بسیار کم میکنه میتونه آزار های اجتماعی زنان را نیز کاهش بده.

دیگه اینکه متاسفانه زنان و دختران امروز ما بخاطر داشتن مانتو و روسری و مقنعه فقط زیبایی رو در بزک کردن چهره میبینند و کم کم زیبایی اصیل دختر ایرانی که هم در صورت و هم در اندام بود داره از بین میره:icon_gol:

بله خوب شما درست می فرمایید هر چند داداشت قبلا اینا را بهم گفته بود:ws37:

لینک به دیدگاه
بله خوب شما درست می فرمایید هر چند داداشت قبلا اینا را بهم گفته بود:ws37:

پس تو هم مثل یه دخل خوب به حرفش گوش کن خودم واستون عروسی میگیرم ...:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...