رفتن به مطلب

منابع آزمون نظام مهندسی "تاسیسات مکانیکی ساختمان"

ارسال های توصیه شده

• قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و آئين‌نامه‌هاي اجرايي آن (1374 و1374)

• مبحث دوم ( آئين‌نامه ماده33 قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان و شيوه‌نامه آن)(1384)

• مبحث دوازدهم (ايمني و حفاظت كار در حين اجرا) (1385)

• مبحث چهاردهم (تأسيسات گرمايي، تعويض هوا و تهويه مطبوع) (1380)

• مبحث پانزدهم (آسانسورها و پله‌هاي برقي) (1387)

• مبحث شانزدهم (تأسيسات بهداشتي)

• مبحث هفدهم (تأسيسات لوله‌كشي و تجهيزات گاز طبيعي ساختمانها)(1387)

• مبحث نوزدهم ( صرفه جويي در مصرف انرژي)

• طرح و اجراي تأسيسات مكانيكي

لینک به دیدگاه
  • 3 سال بعد...

مواد آزمون رشته تاسیسات مکانیکی آبان 93

• قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و آئین‌نامه اجرائی آن -( ۱۳۹۰ )

• مبحث دوم ( نظامات اداری )-) ۱۳۸۴ (

• مبحث دوازدهم ( ایمنی و حفاظت کار در حین اجرا )- (۱۳۹۲)

• مبحث چهاردهم (تأسیسات مکانیکی )-( ۱۳۹۱ )

• مبحث پانزدهم (آسانسورها و پلکان برقی )- (۱۳۹۲)

• مبحث شانزدهم (تأسیسات بهداشتی )-( ۱۳۹۱)

•راهنمای مبحث شانزدهم (تأسیسات بهداشتی )-( ۱۳۹۲)

• مبحث هفدهم (لوله‌کشی گاز طبیعی)-( ۱۳۸۹)

• مبحث نوزدهم (صرفه‌جوئی در مصرف انرژی )-( ۱۳۸۹ )

• مبحث بیست و یکم (پدافند غیرعامل)( ۱۳۹۱)

• مبحث بیست و دوم (مراقبت و نگهداری از ساختمانها) (۱۳۹۲)

• طرح و اجرای تاسیسات مکانیکی *

• مسایل مربوط به طراحی، اجرا و نظارت بر ساخت و سازها*

• مقررات، قوانین و ضوابط حقوقی و انتظامی مرتبط با ساخت و سازها*• * برای موارد ذکر شده منابع معتبر مورد نظر بوده و منبع خاصی معرفی نمی‌گردد و از مراجع معتبر فنی و مهندسی شامل کتابهای دانشگاهی و انجمنهای بین‌المللی صنعت تأسیسات استفاده گردد.

• تذکر۱: منظور از مباحث، مباحث مقررات ملّی ساختمان میباشد.

• تذکر۲: در صورت تناقض بین مباحث مقررات ملّی ساختمان و سایر مدارک فنی و یا کتابهای راهنمای مقرات ملّی، مباحث مقررات ملّی ساختمان ملاک عمل خواهد بود.

• تذکر۳: آخرین نسخه معتبر مدارک و منابع فنی و مباحث مقررات ملّی ساختمان اعلام شده ملاک عمل خواهد بود.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 سال بعد...

سلام.

من الان برگ سبز شروع خدمت رو دارم...حدود سه ماه دیگه هم آموزشی دارم و امریه گرفتم. من میتونم برای نظام مهندسی اقدام کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام.

من الان برگ سبز شروع خدمت رو دارم...حدود سه ماه دیگه هم آموزشی دارم و امریه گرفتم. من میتونم برای نظام مهندسی اقدام کنم؟

عضویت نظام مهندسی مشکلی نداره. ولی برای پروانه اشتغال یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی یا معافیت.

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
عضویت نظام مهندسی مشکلی نداره. ولی برای پروانه اشتغال یا باید کارت پایان خدمت داشته باشی یا معافیت.

برای عضویت نظام مهندسی باید چکار کرد؟ نمیتونم برای نظام مهندسی امتحان بدم؟

من الان وسط سربازیم هستم...امریه هستم

لینک به دیدگاه
برای عضویت نظام مهندسی باید چکار کرد؟ نمیتونم برای نظام مهندسی امتحان بدم؟

من الان وسط سربازیم هستم...امریه هستم

چه استانی هستی؟

به سایت سازمان نظام مهندسی استان خودت برو. داخل سایت شرایط و مدارک لازم برای عضویت و برای دریافت پروانه اشتغال رو زده. بعضی استانها باید یه فرم اولیه به صورت آنلاین پر بشه. بعضیا هم همه کار به صورت حضوری انجام میشه و فقط مدارک رو از داخل سایت می تونی ببینی.

لینک به دیدگاه
چه استانی هستی؟

به سایت سازمان نظام مهندسی استان خودت برو. داخل سایت شرایط و مدارک لازم برای عضویت و برای دریافت پروانه اشتغال رو زده. بعضی استانها باید یه فرم اولیه به صورت آنلاین پر بشه. بعضیا هم همه کار به صورت حضوری انجام میشه و فقط مدارک رو از داخل سایت می تونی ببینی.

مازندران...

الان در حال حاضر با شرایط من، عضویت در نظام مهندسی مفید هست؟ شما که میگی پروانه اشتغال بخوای بگیرم باید کارت پایان خدمت داشته باشم...ممنون میشم اینم توضیح بدین..

لینک به دیدگاه
مازندران...

الان در حال حاضر با شرایط من، عضویت در نظام مهندسی مفید هست؟ شما که میگی پروانه اشتغال بخوای بگیرم باید کارت پایان خدمت داشته باشم...ممنون میشم اینم توضیح بدین..

سایت نظام مهندسی مازندران رو نگاه کردم کارت پایان خدمت رو نمیخواد.

عضویت خالی هم مزایاش صرفا استفاده از یه سری امکاناتی هست که واسه اعضا در نظر میگیرن. مثلا تخفیف تو بعضی دوره ها یا ...، استفاده از بیمه تکمیلی، تخفیف تو بعضی امکانات رفاهی مثل استخر و تور و .... که تو هر استان متفاوته.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...