رفتن به مطلب

بیاتو بپرس جواب بده,یادبده یاد بگیر

ارسال های توصیه شده

بگو بلد نیستی. این همه کنکور خوندی سوال به این راحتی رو بلد نیستی.

ترایگوگولی مگولی هم نیست.

ای بابا کسی جواب بده.

تو که از جوزف ایراد میگیری، سوال خودت سخت تره که :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دمت گرم داداش که ازم دفاع کردی

راستی سوال مباحث عمومی رو گذاشتم دانلودش کنید تا استرس سراسر وجود شما را فرا بگیرد و من از استرسی که بر شما وارد نمودم احساس خنکی بکنم:ws3::ws3:

البته اگه می ترسید دانلودش نکنید مجبور که نیستید :banel_smiley_4:

ولی هر کسی که دانلودش کرد جواب سوالات 31-34-37-49-56-60 رو حتما بذاره :banel_smiley_52::banel_smiley_52:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

من در اینجا میزان اوج هیجان را بالا خواهم برد ولی برای جلوگیری از سکته و ... به صورت غیر مستقیم می توانید کلید را دانلود کنید ضمنا این کلید خیلی معتبره:icon_pf (44):

از لینک زیر جواب سوالات رو ببینید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
این جوزف هم چه سوالایی میده.

اینا رو از کجا میاری؟

منم یه سوال راحت داشتم:

triangulation چیه؟(توی طراحی شهری منظورشون از این واژه چیه؟)

این سوال راحت رو هیشکی جواب نداد.

تری انگولیشن به معنای مثلث بندی هستش و در طراحی شهری امروزه یکی واژه های رایجه و بدین معنی ست که انسان ها را در محیط بوسیله ی عامل سومی به همدیگر نزدیک کنیم تا با هم تعامل داشته باشند. مثلاً در کشور خودمون نمایش یک پهلوان در یک جا این نقش را بازی میکند و باعث تجمع افراد به دور خود می شود. ممکن است یک مجسمه یا آبنما نیز این کار را انجام دهد.

لینک به دیدگاه
یه سوال باحال ازتون می پرسم!!!

مرجع تصویب محدوده بافت فرسوده در شهرهای تبریز، همدان، سمنان و اراک چه مراجعی می باشند؟؟؟

همه جا باید شورای عالی معماری شهرسازی باشه اما با نحوه گفتن لابد توی اینجاها فرق میکنه!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

مرجع تصویب محدوده بافت فرسوده در شهرهای تبریز، همدان، سمنان و اراک چه مراجعی می باشند؟؟؟

ای بابا این کجاش باحاله. :w00:

حالا من بدونم یا نه چه کمکی به آینده ی شغلی و درسی من میکنه.

حالا فرض کن بچه های انجمن نواندیشان:ws28:

لینک به دیدگاه

مگه میشه اینجاها با جاهای دیگه فرق کنه؟ :ws52:

یعنی انقدر همه چی خر تو خره؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
مگه میشه اینجاها با جاهای دیگه فرق کنه؟ :ws52:

یعنی انقدر همه چی خر تو خره؟ :ws52:

این سوال دو نکته داره !! یکیش مرجع تصویب بافت فرسوده است که باید بدونید کدوم نهاده و نکته دیگه فرق بین این چند شهره که باید حتما فرقش رو پیدا کنید:ws3::ws3:

لینک به دیدگاه
ای بابا این کجاش باحاله. :w00:

حالا من بدونم یا نه چه کمکی به آینده ی شغلی و درسی من میکنه.

حالا فرض کن بچه های انجمن نواندیشان:ws28:

داش امید بگو بلد نیستم چرا سوال رو زیر سوال میبری:167:

درضمن مگه شغلت در آینده چی میشه که این سوالا به دردت نمی خوره؟؟آها فهمیدم می خوای وزیر مسکن بشی چون وزیر مسکن و شهرسازی رئیسه شورای عالیه و خود به خود نمی خواد چیزی بلد باشه چون همه فکر می کنن بلده و دیگه ازش سوال نمی پرسن:ws3:

لینک به دیدگاه

خب مرجع تصویب کنندش همونطور که شیخ گفت شورای عالی شهرسازی و معماریه واسه کلانشهرها (تو این شهرها فکر کنم فقط تبریز شامل این قضیه هستش) واسه بقیه شهرها هم کمیسیون ماده 5 و شوراهای برنامه ریزی و توسعه استان.

ولی دیگه فرق این شهرهایی که گفتی رو نمیدونم با بقیه چیه :ws52:

لینک به دیدگاه
خب مرجع تصویب کنندش همونطور که شیخ گفت شورای عالی شهرسازی و معماریه واسه کلانشهرها (تو این شهرها فکر کنم فقط تبریز شامل این قضیه هستش) واسه بقیه شهرها هم کمیسیون ماده 5 و شوراهای برنامه ریزی و توسعه استان.

ولی دیگه فرق این شهرهایی که گفتی رو نمیدونم با بقیه چیه :ws52:

دمت گرم محمد خان(قبلا داش محمد صدات میزدم ولی از موقعی که سوال نهر کرج که جوابش محمد خان بوده رو اشتباه جواب دادم محمد خان صدات می زنم:w00:) امیدوارم ناراحت نشی!

مرسی از جوابت خیلی کامل بود فقط من اسم این شهرها رو برای اطلاعات عمومی خودتون آوردم

فرق این شهرها: تبریز و همدان کلانشهرند و مرجع تصویب محدوده بافت فرسوده در این شهرها شورای عالی شهرسازی و معماریه

اراک: قرار بوده کلانشهربشه (و اعلام کردن تا آذر ماه 89 با سفر رئیس جمهور کلانشهر میشه ولی منم خبر ندارم که کلانشهر شده یا نه پس مرجع تصویبش معلوم نیست:ws3:

سمنان: کلانشهر نیست و مرجع تصویب محدوده بافت فرسوده توی این شهر کمیسیون ماده 5 و شوراهای برنامه ریزی و توسعه استانه

کلانشهرهای ایران: تهران-تبریز-قم-اهواز-مشهد-شیراز-کرج-ارومیه-کرمانشاه-همدان-رشت-اصفهان

لینک به دیدگاه
سلام وقتتون به خیر

من یک سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدید

بچه ها

فرق بین تراکم خالص جمعیتی با تراکم ناخالص مسکونی چیه؟؟؟؟؟؟؟

من تا حالا تراکم خالص یا ناخالص جمعیتی رو نشنیدم ولی تعریف تراکم ناخالص مسکونی و تراکم جمعیتی رو براتون گذاشتم

تراکم جمعیتی: میانگین تعداد افرادی است که در واحد هکتار در یک محل زندگی می کنند. تراکم جمعیتی را می توان در مورد کشور، شهر و محله اندازه گرفت.

تراکم ناخالص مسکونی: در مقیاس کلی یک محله یا ناحیه مسکونی به کار می رود و حاصل تقسیم جمعیت ناحیه مورد نظر بر میزان سطح آن ناحیه است.

در این نوع تراکم، کلیه اراضی اشغال شده به وسیله واحدهای مسکونی، پارک محله ای، راهها، مغازه ها، مدارس و بیشتر فضاهای باز منظور می گردند(منبع:کتاب الفبای شهری محمود برآبادی صفحه 141)

نتیجه: تراکم جمعیت را در قلمرو شهر یا مناطق درون شهری تراکم ناخالص مسکونی می گویند یعنی هم معنی هستند.

لینک به دیدگاه

راستی چند روز پیش یه سوال پرسیدم که داش محمدیا همش یا دوتاش رو جواب داد من جواب همه رو میارم

ماد بالا: اسم قدیم همدان

مادکوچک: اسم قدیم آذربایجان

ماد پایین: اسم قدیم ری

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...