رفتن به مطلب

بیاتو بپرس جواب بده,یادبده یاد بگیر

ارسال های توصیه شده

یه سوال فان هست ولی جدیه خداییش :ws3:

شما مثلا یه جایی تو شهر میخواین برین، مثلا نزدیک ترین دستشویی یا آبمیوه فروشی یا ساندویچی، چجوری پیداش میکنین؟

معما میپرسی یا سوال :ws3: اگه بخوام نزدیک ترین باشه خیلی راحت بدون اینکه خودمو اذیت کنم میرم از یکی می پرسم :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

معما میپرسی یا سوال :ws3: اگه بخوام نزدیک ترین باشه خیلی راحت بدون اینکه خودمو اذیت کنم میرم از یکی می پرسم :whistle:

حالا اومدیم یارو بلد نبود. مثلا توی یه جای شلوغ هستی که کاربرهای اون فضا به سوراخ سمبه های اونجا عنایتی ندارن :ws3: چیکا میخوای بکنی؟ از چند نفر باید بپرسی تا به جواب برسی؟ :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
حالا اومدیم یارو بلد نبود. مثلا توی یه جای شلوغ هستی که کاربرهای اون فضا به سوراخ سمبه های اونجا عنایتی ندارن :ws3: چیکا میخوای بکنی؟ از چند نفر باید بپرسی تا به جواب برسی؟ :banel_smiley_4:

بعضی چیزا رو فضا و حس ششم اینا خودش تلقین میکنه به آدم. ولی همه چیو نه.

از جی پی اس استفاده میکنم :w58:

لینک به دیدگاه
یه سوال فان هست ولی جدیه خداییش :ws3:

شما مثلا یه جایی تو شهر میخواین برین، مثلا نزدیک ترین دستشویی یا آبمیوه فروشی یا ساندویچی، چجوری پیداش میکنین؟

اگه یه مرد همرام باشه عمرا بزاره بپرسم...تازه انقد میچرخونم تاجایی رو که میخواد پیدا کنه ...:ws28:تازه حق غر زدنم ندارم:4564:

ولیییییییی اگه تنها باشم ادم نمیمونه که نپرسم:ws3:...اصلا از دنبال چیزی گشتن متنفرم!....و در مقابل از جواب مامانا که میگن همونجاس:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سوال من....

فک میکنید چه درسی داخل واحدای شهرسازی کمه!!!یعنی بعد از فارق التحصیلی با خودتون میگید کاش اینم یاد میگرفتیم:sigh:

تهویه مطبوع

تنظیم شرایط محیطی

همه رشته های مهندسی برنامه نویسی دارن ولی ما نداریم نمیدونم چرا این واحدو نمیذارن...برنامه نویسی توی متلب خیلی به درد شهرسازی میخوره ولی حیف

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

کسی اینجا در مورد
احداث دانشگاه در بافت های تاریخی و فرسوده
اطلاعاتی داره آیا؟ تحارب داخلی و خارجی؟

چند نمونه طرح های جامع دانشگاه های مختلف رو دارم. اما الان نمیدونم تو بافت تاریخی هم بودن یا نه. فردا که اومدم یه نگاه میندازم بهشون :w16:

لینک به دیدگاه

آقا شرمنده نتونستم دقیق نگاه کنم که شرایطشون دقیقاً چطوریه. این دوتا رو میذارم خودت ببین بدردت میخورن:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

بچه ها اگه من بخوام واسه ارشد طرح شهرسازی بخونم چه چنابعی رو باید تهیه کنم؟؟؟؟...ساده تر بگم منابع کنکور طرح شهرسازی چیان؟؟؟؟

لازمه که بخوام برم کلاس اسکیس؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
بچه ها اگه من بخوام واسه ارشد طرح شهرسازی بخونم چه چنابعی رو باید تهیه کنم؟؟؟؟...ساده تر بگم منابع کنکور طرح شهرسازی چیان؟؟؟؟

لازمه که بخوام برم کلاس اسکیس؟؟؟؟

طرح شهرسازی منظورت چیه؟ :ws38: کنکور مرحله دوم رو میگی دیگه؟

طراحی یا برنامه ریزی؟

لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

منظورم طراحی شهری بود...یه لحظه خون به مغزم نرسید:4564::4564::4564::whistle:

شما تو اون یکی تاپیک گفتی ترم 3 هستی که. از الان به فکر آزمون مرحله دوم طراحی شهری هستی؟ :w58:

در هر صورت تاپیکای راهنمایی و مشاوره ای که این قسمت هست خیلی میتونه کمک کنه:

http://www.noandishaan.com/forums/forum1750.html

ولی پیشنهاد من اینه که الان تا جایی که می تونید رو درساتون و خوندن کتابای مختلف مرتبط تمرکز کنید.

لینک به دیدگاه
  • 9 سال بعد...
در ۱۳۸۹/۹/۱۱ در ۰۰:۰۵، Mohammad Aref گفته است:

تو همه جا این تاپیک رو به اسم سجاد میشناسن. تو این تالار گفتم همون صحبتای سجاد رو واسه تعریف تاپیک بذارم:

خب با سوالای ساده تر شروع کنیم که تاپیک یه کمی راه بیفته. سوال اول:

تفاوت بین ماتریس سازگاری با ماتریس مطلوبیت در برنامه ریزی کاربری اراضی شهری چیست؟

توجه: لازم نیست حتماً پاسخ یه سوال داده بشه تا سوال بعدی گفته بشه. می تونید بیاید سوال رو مطرح کنید اگر جواب هم داده نشده بود. درنهایت بعد از 48 ساعت اگر جوابی داده نشه، خود سوال کننده جواب رو میگه.

سلام وقت بخیر.ببخشید دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.طرح تفصیلی شهر جدید پردیس رو نیاز داشتم.از اولین طرح و تغییرات وبازنگری ها

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...