رفتن به مطلب

کاریکلماتور بنویسیم و روش بحث کنیم.چطوره؟

ارسال های توصیه شده

:w58::ws47:

آتــــــــــروس معنای جدید پتــــــــروس قدیم نیست آتــــــــــــروس یعنی ایرانی اصیل که با حرارت بدنش گرمش میشود:w58:

:w58::w58:

خو چرا می خندی آتروس؟؟

وقتی پیراهن گلدارت را می پوشی، گلها جان می گیرند.!!!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 98
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:w58::w58:

خو چرا می خندی آتروس؟؟

وقتی پیراهن گلدارت را می پوشی، گلها جان می گیرند.!!!

درخت غرق شكوفه هم نمي تواند فرا رسيدن بهار را به آدم بدبين بشارت دهد. ...خنده من از سر هوش واستعداد شما بود :rose:عزیز نه از سر سخره گرفتن:ws3:

لینک به دیدگاه

سرخی لبو از خجالت زردی گونه های دخترکیست که در کنار بساط لبو فروشی ما گدایی میکند

:ws44:

میگم وحید جان باید مواظب باشیم موضوع س ی ا س ی نشه ها . بحث گدایی رو پیش ببریم سر از جا های باریک در میاریم یهویی تاپیک قفل میشه. کار از دستمون در میره.:ws28:

لینک به دیدگاه
میگم وحید جان باید مواظب باشیم موضوع س ی ا س ی نشه ها . بحث گدایی رو پیش ببریم سر از جا های باریک در میاریم یهویی تاپیک قفل میشه. تبلیغاتم از دستمون در میره.

شعار لبو فروشی ما: با لبوهای ما دیگر نیازی به سیلی نیست!

لینک به دیدگاه
منحرف نشده داداش. نگران نباش. موضوع مربوط به شکست نوره. :icon_gol:

مثل نور باش که هیچ گاه بعد از شکستن خم به ابرو نمی‌آورد و دوباره مسیری دیگر را در پیش میگیرد و میرود و میرود...

لینک به دیدگاه

مثل نور باش که هیچ گاه بعد از شکستن خم به ابرو نمی‌آورد و دوباره مسیری دیگر را در پیش میگیرد و میرود و میرود...

این جمله کاریکلماتور نیست . یه جورایی شبیه کلمات قصار هست. مگه اینکه اینجوریش کنی.

نور رو شکستم اونم راهش رو کشید و رفت. ( البته فضولی کردما . ببخشید)

لینک به دیدگاه
این جمله کاریکلماتور نیست . یه جورایی شبیه کلمات قصار هست. مگه اینکه اینجوریش کنی.

نه خواهش میکنم

:icon_redface:

حق با شماست:icon_gol:

لینک به دیدگاه

نه خیر اینجوری بشه بهترتره شکست نور مقدمه ای برای پیروزیش بر ظلمت بود:ws3: ( البته فضولی کردما . ببخشید

لینک به دیدگاه
نه خیر اینجوری بشه بهترتره شکست نور مقدمه ای برای پیروزیش بر ظلمت بود:ws3: ( البته فضولی کردما . ببخشید

داداش من غلط کردم . خوبه؟ دیگه فضولی نمیکنم.:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...