رفتن به مطلب

یک سئوال مهم.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شما تو سال 1400 در چه وضعیتی خواهید بود. حدس خودتون چیه؟

حدس من؟

خب شناخت خودم از خودم میگه دوسالی هست که دارم فقط زندگی میکنم

بی توجه به هرانچه که قبلا اتفاق افتاده

سال 98 پایان پروسه ای هست که اغازش کردم ومطمئنم اگرزنده بمونم فقط به اون زندگی که دوست دارم میپردازم

نه اینکه الان نباشه ولی الان درچالش با مسایلی هستم که میخوام تا اون زمان تمومشون کنم

زندگی درلحظه جاریست ولی موقعیت ها فرق میکنه ونمیشه با یه دید پایه برای همه یه نسخه پیچید

شاید اون ارامشی که مدنظرمنه الان دردسترس خیلیا باشه یا بعضیا ارزوشو داشته باشند ولی این چیزی هست که باورهای ما میسازه

به باورهام ایمان دارم وبهشون میرسم

ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
حدس من؟

خب شناخت خودم از خودم میگه دوسالی هست که دارم فقط زندگی میکنم

بی توجه به هرانچه که قبلا اتفاق افتاده

سال 98 پایان پروسه ای هست که اغازش کردم ومطمئنم اگرزنده بمونم فقط به اون زندگی که دوست دارم میپردازم

نه اینکه الان نباشه ولی الان درچالش با مسایلی هستم که میخوام تا اون زمان تمومشون کنم

زندگی درلحظه جاریست ولی موقعیت ها فرق میکنه ونمیشه با یه دید پایه برای همه یه نسخه پیچید

شاید اون ارامشی که مدنظرمنه الان دردسترس خیلیا باشه یا بعضیا ارزوشو داشته باشند ولی این چیزی هست که باورهای ما میسازه

به باورهام ایمان دارم وبهشون میرسم

ممنون:icon_gol:

شما همیشه میدونی باید چگونه زندگی بکنی. بهتون تبریک میگم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
تبریک می گم در اولین پستت مامان شدی .....ببین پست 100 بود چی می شد.............؟مامان بزرگ....

:ws28:

من نمیگم چیکاره شدم ..........چون میگن که موفقیت هاتون رو پیش از ظهورشون اعلام نکنین!:ws17:

اما امیدوارم که اون موقع یه آدمی باشم که عاشقانه و شاد و سبکبال زندگی کرده!:girl_angel:

لینک به دیدگاه

هر چیزی ممکنه پیش اومده باشه،هر چیزی!

حتی مرگ!

مهم نیست به چیزایی که میخواستم رسیدم یا نه،مهم اینه که به درک درستی از داشته هام رسیده باشم!!:ws37:

لینک به دیدگاه
نوشابه چیزی نمی خوای؟؟؟؟؟:banel_smiley_4:

چیه:banel_smiley_4:گف چی میخاین دیگه:banel_smiley_4:هدفم اینه دکترامو بگیرم برم که میرسم بهش:banel_smiley_4:عمه هم داداشم تا اون موقع ازدواج میکنه دیگه:banel_smiley_4:تو هم بگو جی کار من داری:banel_smiley_4:

پیشته:banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اون موقع 34 سالمه....یا خدا پیر شدیم رفت.:icon_pf (34):....

چی میدونم چی میشم..نمیدونم شاید بلال بفروشم کنار خیابون ..بعد یکی از شماهاه بیاد از من بلال بگیره:shame:

یا شایدم معتادم شدم....شاید رفتم تو کار مذهب اخوند جماعت شدیم:ws3:....نمیدونم ..بخدا نمیدونم خدا بزرگه...امیدمون بخداست:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...