رفتن به مطلب

یک سئوال مهم.

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من نمی دونم شاید مدرک بالاتری بگیرم تو دانشگاه خودمون همون جا هم یه خونه می خوام بسازم و فضاشو طراحی کنم باب میل خودم

از صبح برم سرکار هر وقت هم برگشتم تو خونه ی خودم از نگاه کردن به اطراف لذت ببرم

روزای تعطیل هم کنار خواهر زاده هام باشم و باهاشون بازی کنم

بعدم به شهرهای مختلف ایران سفر کنم

یه سری برنامه هام هم نمی تونم پیش بینی کنم که بهشون میشه رسید یانه...

لینک به دیدگاه

شاید باور نکنی ولی میترسم بهش فکر کنم:banel_smiley_52:

فقط امیدم به خداست!:banel_smiley_52:

ولی شایدم تا سال 1400 تونستیم به چین کنسرو لبو با لوگوی شرکت خودمون صادر کنیم:ws3:

یعنی میشه اون روزو ببینیم. تا اون روز هر سال کلی به اداره دارایی و مالیات بدهی بالا میاریم . اگه لبو فروشی و کنسرو سازیمونو مصادره نکنند و یا خودمون به سرنوشت 99% تولید کنندگان ورشکسته ایرانی مبتلا نشیم , خوبه.

در مورد صدور تولیداتمون به چین با لوگوی خودمون ممکنه موفق باشیم ولی مطمئنآ لوبیاشو از خود چین وارد خواهیم کرد و بعد کنسروش رو بهشون صادر میکنیم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
یعنی میشه اون روزو ببینیم. تا اون روز هر سال کلی به اداره دارایی و مالیات بدهی بالا میاریم . اگه لبو فروشی و کنسرو سازیمونو مصادره نکنند و یا خودمون به سرنوشت 99% تولید کنندگان ورشکسته ایرانی مبتلا نشیم , خوبه.

در مورد صدور تولیداتمون به چین با لوگوی خودمون ممکنه موفق باشیم ولی مطمئنآ لوبیاشو از خود چین وارد خواهیم کرد و بعد کنسروش رو بهشون صادر میکنیم. :icon_gol:

نه دیگه

شما تو تیممون هستی و رشتتون هم حقوقه

خوب یه جوری این مالیاتارو دودر میکنیم:ws3:

یه سری اراذل هم استخدام میکنیم تا با تابلوی شرکت یه سری حرکاتی انجام بدن که تخفیف مالیاتی بگیریم:w16:

اقا نهایتا هم شرکت رو از چنگمون در میارن؟ مثل روز اول کنار خیابون لبو فروشی میکنیم و حال میکنیم برا خودمون

فقط این جریان لوبیا چی بود؟:ws52: تو برنامه نبودها!:ws46:

لینک به دیدگاه

نه دیگه

شما تو تیممون هستی و رشتتون هم حقوقه

خوب یه جوری این مالیاتارو دودر میکنیم:ws3:

یه سری اراذل هم استخدام میکنیم تا با تابلوی شرکت یه سری حرکاتی انجام بدن که تخفیف مالیاتی بگیریم:w16:

اقا نهایتا هم شرکت رو از چنگمون در میارن؟ مثل روز اول کنار خیابون لبو فروشی میکنیم و حال میکنیم برا خودمون

فقط این جریان لوبیا چی بود؟:ws52: تو برنامه نبودها!:ws46:

لوبیایی تو کار نبود. یکی بود راجع به باقالی حرف زد مام هوس لوبیا کردیم.هنوز اندکی از هول هوسمان نگذشته بود که دیدیم کنسروش هم آماده شد. الان داریم برای صادراتش برنامه ریزی میکنیم. فردا هم ممکنه لوبیای سحر آمیز تولید کنیم. ما اینیم. :ws28:

لینک به دیدگاه
لوبیایی تو کار نبود. یکی بود راجع به باقالی حرف زد مام هوس لوبیا کردیم.هنوز اندکی از هول هوسمان نگذشته بود که دیدیم کنسروش هم آماده شد. الان داریم برای صادراتش برنامه ریزی میکنیم. فردا هم ممکنه لوبیای سحر آمیز تولید کنیم. ما اینیم. :ws28:

خوب میگن از تهدیدها فرصت بسازید همینه دیگه

:ws37:

لینک به دیدگاه
حالا بگو چه وضعی خواهی داشت؟

فک کنم من اون موقع در حال مرمت کردنِ یه بنام و همش در حال سفر به کشورای تاریخیم و دارم کتاب مینویسم و زبانم خیلی خوبه :girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
فک کنم من اون موقع در حال مرمت کردنِ یه بنام و همش در حال سفر به کشورای تاریخیم و دارم کتاب مینویسم و زبانم خیلی خوبه :girl_in_dreams:

خیلی زیبا گفتی . مرسی

لینک به دیدگاه
اگه واقعآ تصمیم بگیری خدا بهت کمک میکنه. :icon_gol:

انشالله

من کل پستای این تاپیکو خوندم و دیدم بعضیا گفتن ادم به اون چیزی که میخواد نمیرسه ولی من مخالفم به نظرم کسی که به خودش و هدفاش ایمان داشته باشه و توکل هم داشته باشه مطمئنا بهشون میرسه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...