رفتن به مطلب

یک سئوال مهم.

ارسال های توصیه شده

تو زندگی یه چیزهایی (خیلی چیزها) که میتونن سرنوشت ساز هم باشن ،دست ما نیستن.

دقیقا...

یاد بگیریم رویاهارو از واقعیت جدا کنیم... همیشه همه چیز نه شدنی هست و نه کنترل اوضاع دست انسانه...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 83
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام سلام

منم بازی :ws37:

اینجا چه خبره؟؟؟؟

علیک سلام. به به دختر گل منگلی عزیز. بازی نداریم جونم. داریم میریم تو سال 1400 ببینیم چی میشیم. شمام میای؟

لینک به دیدگاه
دقیقا...

یاد بگیریم رویاهارو از واقعیت جدا کنیم... همیشه همه چیز نه شدنی هست و نه کنترل اوضاع دست انسانه...

آب دریا را اگر نتوان کشید

هم بقدر تشنگی باید چشید. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دقیقا...

ولی کسی که به هدفش ایمان داشته باشه و مطمئنن برای رسیدن بهش خیلیییییییییی تلاش میکنه

لینک به دیدگاه

دقیقا...

مریم خانوم ووافنی عزیز

با تمام احترامی که به افکارتون دارم وبا تمام علاقه ای که به شخص خودتون

کاملا باهاتون مخالفم

دلیلشم خودمم

چیزی که به عینه برام تجربه شده ونه یکبار برحسب اتفاق که زندگی بارها وبارها ادمی رو مجبور میکنه تا تابع باشه تا اشتباه کنه یا خودم اشتباه کردم!

ولی همیشه میتونی برگردی

تو قاموس لغت من بجز مرگ هرچیزی دست یافتنیه حتی اگه انی فرصت داشته باشی

مشکلات برای ادمیند وبدون مشکل زندگی کاملا پوچ وبی معنی میشه ولی این هنر خود ماست تا مشکلات رو مدیریت کنیم اونارو راهبری کنیم وبه ایده ها وامالمون جامه عمل بپوشونیم

بله نمیشه حتما به هرانچه که میخوایم برسیم ولی میتونیم چیزی رو بخوایم که میتونیم وبرای بیشتر از اون هم تلاش کنیم

انسان هیچ محدودیتی درهیچ چیزی نداره واین افکار ما هستند که مارو احاطه میکنند

اگر به اونا پروبال بدیم موجب رشدمون خواهند شد واگر اونارو اسیر مشکلات کنیم مشکل بیشتری خواهیم داشت

موفق باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا میرسه فقط اگه خودت بخوای:w16::w02:

:ws3:

فکر نکنم :ws3:

الان من بیام تلاش کنم قدم بشه 180...میشه؟؟ نمیشه دیگه... این الان یه مثال بود چون مثلا قد بلند میتونه کمک کنه (اگر ایران نبودم) برم مدل بشم بعد مسیر زندگیم عوض میشد... خوب نمیشه دیگه :sigh:

لینک به دیدگاه
هر تلاشی هم به سرانجام نمیرسه :w16:

اگه این قوانین بذارن میرسه. 16 سال درس میخونی بعد لبو فروش میشی. من که درسامو خوندم ولی خوب اونا نذاشتن موفق بشم.بقول اون آدم که میگفت . ما مکلف به وظیفه هستیم نه نتیجه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مریم خانوم ووافنی عزیز

کاملا باهاتون مخالفم

دلیلشم خودمم

چیزی که به عینه برام تجربه شده ونه یکبار برحسب اتفاق که زندگی بارها وبارها ادمی رو مجبور میکنه تا تابع باشه تا اشتباه کنه یا خودم اشتباه کردم!

ولی همیشه میتونی برگردی

مشکلات برای ادمیند وبدون مشکل زندگی کاملا پوچ وبی معنی میشه ولی این هنر خود ماست تا مشکلات رو مدیریت کنیم اونارو راهبری کنیم وبه ایده ها وامالمون جامه عمل بپوشونیم

بله نمیشه حتما به هرانچه که میخوایم برسیم ولی میتونیم چیزی رو بخوایم که میتونیم وبرای بیشتر از اون هم تلاش کنیم

اگر به اونا پروبال بدیم موجب رشدمون خواهند شد واگر اونارو اسیر مشکلات کنیم مشکل بیشتری خواهیم داشت

میگم چه خوب شد شما اومدی . داشتند دمار از روزگار من در میاوردند منم کم کم داشتم کم میآوردم. دستت درد نکنه. :ws28:

لینک به دیدگاه
الان من بیام تلاش کنم قدم بشه 180...میشه؟؟ نمیشه دیگه... این الان یه مثال بود چون مثلا قد بلند میتونه کمک کنه (اگر ایران نبودم) برم مدل بشم بعد مسیر زندگیم عوض میشد... خوب نمیشه دیگه sigh.gif

:ws3:

لینک به دیدگاه
مریم خانوم ووافنی عزیز

کاملا باهاتون مخالفم

دلیلشم خودمم

ولی همیشه میتونی برگردی

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
فکر نکنم :ws3:

الان من بیام تلاش کنم قدم بشه 180...میشه؟؟ نمیشه دیگه... این الان یه مثال بود چون مثلا قد بلند میتونه کمک کنه (اگر ایران نبودم) برم مدل بشم بعد مسیر زندگیم عوض میشد... خوب نمیشه دیگه :sigh:

ببینید مریم خانم

چیزی که محال ممکن هست وقوعش نباید به مشغله فکری تبدیل بشه

من الان میخوام برگردم سال 76 تا اشتباهمو جبران کنم

میشه؟

مطمئنا نمیشه ولی راهکارش اینه راهی نو برای جبران اشتباهاتم پیدا کنم

من اگه خودمو به نتایجی که از اشتباهاتم منتج شده محدود کنم دیگه بیشتر از اون نمیتونم جلو برم

چرا فرضا قد رو یه مسئله بدونید؟

سلامتی خودتون رو یک انگیزه درنظر بگیرید وسعی کنید راهی نو رو درزندگیتون تجربه کنید

خیلی زود یادتون میره که میخواستین قدتون 180 بشه

خب اینجا نمیتونید مدل بشید ولی میتونید مدل ذهنی بسیاری از ایندگان باشید تا بگن خانم مهندس فلانی با فلان ذهنیت نو رفت ویه ایده بکر تو زمینه کاریش رو عملی کرد

محدود نباشیم که کشنده تر از محدودیت فکر هیچی نیست

خدارو چه دیدی فردا موفعیتش جور شد ورفتین مدل هم شدین

لیتیتیا کاستا جزو معروفترین مدلهای ایتالیاست وقدش 167 هست

فقط برای اینکه راه نویی داشته باشید!

لینک به دیدگاه
ببینید مریم خانم

چیزی که محال ممکن هست وقوعش نباید به مشغله فکری تبدیل بشه

من الان میخوام برگردم سال 76 تا اشتباهمو جبران کنم

میشه؟

مطمئنا نمیشه ولی راهکارش اینه راهی نو برای جبران اشتباهاتم پیدا کنم

من اگه خودمو به نتایجی که از اشتباهاتم منتج شده محدود کنم دیگه بیشتر از اون نمیتونم جلو برم

چرا فرضا قد رو یه مسئله بدونید؟

سلامتی خودتون رو یک انگیزه درنظر بگیرید وسعی کنید راهی نو رو درزندگیتون تجربه کنید

خیلی زود یادتون میره که میخواستین قدتون 180 بشه

خب اینجا نمیتونید مدل بشید ولی میتونید مدل ذهنی بسیاری از ایندگان باشید تا بگن خانم مهندس فلانی با فلان ذهنیت نو رفت ویه ایده بکر تو زمینه کاریش رو عملی کرد

محدود نباشیم که کشنده تر از محدودیت فکر هیچی نیست

خدارو چه دیدی فردا موفعیتش جور شد ورفتین مدل هم شدین

لیتیتیا کاستا جزو معروفترین مدلهای ایتالیاست وقدش 167 هست

فقط برای اینکه راه نویی داشته باشید!

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

همممممممممممم

اون موقع 31 یا 32 سالم میشه

اوووووووووووووووووف خیلی بزرگ میشمممممم!!!!

دوس ندارم سال 1400 بشه و من انقدر بزرگ بشم

فکر کنم

اون موقع به هر چی که الان دلم میخواد و تو خیالمه برسم

اون موقع حتما خاله و عمه هم میشم

فقط از خدا میخوام که مجرد بمونم تااون موقع

کاش بتونم اون موقع یکمی از زحمت هایی که بابام داره واسم میکشه رو جبران کنم!!!

لینک به دیدگاه
مریم خانوم ووافنی عزیز

کاملا باهاتون مخالفم

دلیلشم خودمم

ولی همیشه میتونی برگردی

مرسی خیلی قشنگ گفتی

منم به این اعتقاد دارم که اگر برای هدفی تلاش کنی بهش می رسی گاهی هم خود هدف مهم نیست فقط تلاش برای رسیدن که ادم رو میسازه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اگه این قوانین بذارن میرسه. 16 سال درس میخونی بعد لبو فروش میشی. من که درسامو خوندم ولی خوب اونا نذاشتن موفق بشم.بقول اون آدم که میگفت . ما مکلف به وظیفه هستیم نه نتیجه:icon_gol:

واقعا یه چیزی میگن...

میگن شما همون یه کار رو پیش ببر بهتر از اینه چند کار نیمه تمام داشته باشی

حالا این قضیه لبو فروشی

کلا میبینم حلال همه مشکلاته:ws37:

لینک به دیدگاه

واقعا یه چیزی میگن...

میگن شما همون یه کار رو پیش ببر بهتر از اینه چند کار نیمه تمام داشته باشی

حالا این قضیه لبو فروشی

کلا میبینم حلال همه مشکلاته:ws37:

قضیه لبو فروشی یه جور توفیق اجباری بود که بر حسب اتفاق جا افتاد. امسال هم بارون نمیاد. چغندر افزایش قیمت پیدا میکنه مام حسابی از این موقعیت استفاده خواهیم کرد. اگه این برگ چغندر ها بذارن.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...