رفتن به مطلب

احساسی هستید یا منطقی؟آزمایش کنیم؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 60
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

راس میگه این دهن منو سرویس کرده

نمیفهمه من احساسیم

نمیفهمه که آدمای احساسی منطق حالیشون نمیشه

نمیفهمه واسه ضربه زدن به آدمه احساسی باید از دلشون وارد شد

من دهن تورو سرویس کردم یا تو دهن منو ؟؟؟؟؟؟

از هر موجود زنده ای که از کنارش رد میشه یه ضربه احساسی میخوره!!! روزی سه بار افسردگی حاد میگیره !! 6ساعت باهاش حرف میزنم بعد آخر حرفام میگه خوب دلم رو چیکار کنم ؟ادم دلش میخواد سرشو بکوبه تو دیوار.:ws27:

آخه مرد هم اینقدر احساسی ؟؟؟؟؟ احساسات خوبه و نه تا این حد !!! من خودم هم با این که خیلی منطقی هستم ولی به موقش احساسی هم میشم(البته بعد از اینکه منطقم تایید کرد که میشه احساسی شد:ws3:)

این تمرکز هم که میکنه نمیتونه مثل حالت 3 دستاشو بذاره رو هم ، دو ساعت داشت تمرین میکرد آخرشم نتونست یک بار اینکارو انجام بده:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من دهن تورو سرویس کردم یا تو دهن منو ؟؟؟؟؟؟

از هر موجود زنده ای که از کنارش رد میشه یه ضربه احساسی میخوره!!! روزی سه بار افسردگی حاد میگیره !! 6ساعت باهاش حرف میزنم بعد آخر حرفام میگه خوب دلم رو چیکار کنم ؟ادم دلش میخواد سرشو بکوبه تو دیوار.:ws27:

آخه مرد هم اینقدر احساسی ؟؟؟؟؟ احساسات خوبه و نه تا این حد !!! من خودم هم با این که خیلی منطقی هستم ولی به موقش احساسی هم میشم(البته بعد از اینکه منطقم تایید کرد که میشه احساسی شد:ws3:)

این تمرکز هم که میکنه نمیتونه مثل حالت 3 دستاشو بذاره رو هم ، دو ساعت داشت تمرین میکرد آخرشم نتونست یک بار اینکارو انجام بده:banel_smiley_4:

از خودت بگو............

لینک به دیدگاه

به نظرم این بیشتر به چپ دست بودن یا راست دست بودن مربوط میشه

من فکر میکنم مهناز و افسانه و بقیه دوستا که جواب احساسی گرفتن چپ دست باشند :whistle:دکتر جلیلی هم چپ دسته...چون معمولا دست چپشو میزاره رو دست راستش:4chsmu1:

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم مهناز و افسانه و بقیه دوستا که جواب احساسی گرفتن چپ دست باشند :whistle:دکتر جلیلی هم چپ دسته...چون معمولا دست چپشو میزاره رو دست راستش:4chsmu1:

نه من راست دستم

لینک به دیدگاه

نه خاله من راست دستم

لینک به دیدگاه

ولی من راست دستم و جوابش احساسی در اومد

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...