رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 64
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

1-2 ایده:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تولید آب گرم بدون مصرف سوخت

ساخت آب گرم کنی که بدون سوخت کار کنه ( تا یه جاهاییش رو فکر کردم که چطور انرژی لازم برای گرم کردن آب رو تامین کنیم)

2-2 ارزش ایده(به واحد پولی مشخصی ارزش گذاریش کن):icon_gol::icon_gol:

میلیونها دلار

ساخت همچین موتوری آرزوی بشر است و

هیچ مورد مشابهی وجود ندارد

3-2 جا یا جاهایی که این ایده بدردشون می خوره:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هر جایی که مردم از آب گرم استفاده می کنن

4-2 تعداد همکاران (چند نفر نیازه تا ایدتون به نتیجه برسه):icon_gol:

یه تیم متشکل از

1 مهندس مکانیک

1 مهندس برق

1 مهندس صنایع

و خودم به عنوان طراح و ایده پرداز

ما یکی درس کردیم ولی خاستار نداشت درسته از خورشید میگرف ولی اگه خورشید نباشه هم کار میکنه تقریبن 5روز :sigh:

لینک به دیدگاه
من به این نتیجه رسیدم. ایده. اونم اینجا خنده داره..

پیشنهادتو قبول ندارن. ایده بدی.:ws28:

اتفاقن خیلی جالبه آدم فکرش باز میشه به موضوعات جدید

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
-2 ایده

ادما به جای اینکه ظرف بشورن قبل ازینکه از ظرف استفاده کنن یه اسپری مخصوی به روی ظرفه بزنن و این اسپری به حالت پلاستیکی عمل میکنه البته طوری ست که اصن مشخص نیس و وقتی غذاشون که خوردن و تموم شد اون پلاستیکی که چسبیده رو بکنن و دیگه احتیاجی نیس ظرف بشوریم

2-2 ارزش ایده(به واحد پولی مشخصی ارزش گذاریش کن)

فک کنم خیلی بارزش باشه :w58::ws43:

3-2 جا یا جاهایی که این ایده بدردشون می خوره

جاهایی مثِ رستوران و هتل و جاهایی که با کمبود آب مواجه ان 4-2 تعداد همکاران (چند نفر نیازه تا ایدتون به نتیجه برسه)

چن تا مهندس شیمی

سلام.

فکر کنم میشه به جای همچین طرح وسیعی از ظروف یک بار مصرف استفاده کرد...!

الان ظروف یک بار مصرفی تولید میشن که واقعا زیبا هستن و 100% از همچین اسپری ای ارزون تر تموم میشن :)

لینک به دیدگاه

ببخشيد جاي هست كه بشه ايده رو به صورت بين المللي مطرح كرد

من يك طرح به ذهنم خورد براي اينكه ديگه هيچ هواپيماي مسافر بري مورد اصابت موشك قرار نگيره

كجا ميتونم اينو مطرح كنم ؟؟

لینک به دیدگاه

من يك طرح به ذهنم خورد براي اينكه ديگه هيچ هواپيماي مسافر بري مورد اصابت موشك قرار نگيره

سلام ،بنظرم بوسیله پارکهای علم و فناوری بتونید ایده تون رو ثبت کنید ،اگر همچین ایده ای دارین برید پارک علم و فناوری شهرتون اونجا راهنمایی میکنن ....

لینک به دیدگاه
سلام ،بنظرم بوسیله پارکهای علم و فناوری بتونید ایده تون رو ثبت کنید ،اگر همچین ایده ای دارین برید پارک علم و فناوری شهرتون اونجا راهنمایی میکنن ....

نه تو پارك هاي علم و فناوري فقط طرح هاي كه اشتغال زايي و توجيه اقتصادي داشته باشه ثبت ميشه ! استادم رئيس پارك هست از شرايطش خبر دارم

قبلش هم يك طرح داشتم چون پول زايي نداشت حمايت نميشد !

اين ايده من نياز به يك نظارت جهاني هم داره :whistle::ws3:

لینک به دیدگاه
نه تو پارك هاي علم و فناوري فقط طرح هاي كه اشتغال زايي و توجيه اقتصادي داشته باشه ثبت ميشه ! استادم رئيس پارك هست از شرايطش خبر دارم

قبلش هم يك طرح داشتم چون پول زايي نداشت حمايت نميشد !

اين ايده من نياز به يك نظارت جهاني هم داره :whistle::ws3:

پس باید تو نت بگردین ببینید چی میتونید پیدا کنید (تو سایتهای خارجی ) ،فقط مراقب سو استفاده افراد باشید تا ایده تون رو ازتون قرض نگیرن ....:w58:

لینک به دیدگاه
پس باید تو نت بگردین ببینید چی میتونید پیدا کنید (تو سایتهای خارجی ) ،فقط مراقب سو استفاده افراد باشید تا ایده تون رو ازتون قرض نگیرن ....:w58:

حالا شايد اصلا ايده من اجرايي نباشه يا اصلا تخيلي باشه

اما حتي اگر دزديده هم بشه ( واي عجب فاز توهمي :ws3: )

آره حتي اگر دزديده هم بشه مهم نيست

لینک به دیدگاه
حالا شايد اصلا ايده من اجرايي نباشه يا اصلا تخيلي باشه

اما حتي اگر دزديده هم بشه ( واي عجب فاز توهمي :ws3: )

آره حتي اگر دزديده هم بشه مهم نيست

منم همین الان که این پستتونو خوندم یه چیزی به ذهنم رسید ،بگم بهتون شاید به کارتون اومد،البته احتمالا برا منم تخیلی باشه...:ws3: شاید هم بشه بیشتر بهش فکر کرد.

میشه یه میدان مغناطیسی یا چیزی شبیه این با مرکزیت هواپیما ایجاد کرد که مثل حفاظ عمل کنه ...:ws38:

لینک به دیدگاه
منم همین الان که این پستتونو خوندم یه چیزی به ذهنم رسید ،بگم بهتون شاید به کارتون اومد،البته احتمالا برا منم تخیلی باشه...:ws3: شاید هم بشه بیشتر بهش فکر کرد.

میشه یه میدان مغناطیسی یا چیزی شبیه این با مرکزیت هواپیما ایجاد کرد که مثل حفاظ عمل کنه ...:ws38:

:ws38:

شبيه همون رادار گريز بودن ادوات نظامي ميشه ديگه

نميدونم :ws38:

من زياد با سواد نيستم

لینک به دیدگاه

ایده خوبیه! اما هواپیما وقتی از زمین بلند میشه از داخل فشار هوای زیادی بهش تزریق میشه که باعث باد کردن نسبی هواپیما میشه و در واقع این مکانیسم نمیزاره تو ارتفاعات، هواپیما مچاله شه! میدان مغناطیسی به نظرم با این مکانیسم تداخل میکنه!

از طرف دیگه یه همچین حفاظ مغناطیسی ای باید خیلی قوی باشه که بتونه مانع نفوذ موشک از دور دست ها به داخل مدار خودش بشه!چرا از شعاع زیادی باید مانع نفوذ موشک شه؟!

چون اصولا این موشک باید با برخورد به همچین حفاظی، منفجر شه! و اگه این انفجار نزدیک هواپیما ایجاد شه، موج انفجار می تونه خسارت شدیدی (حتی سقوط) به هواپیما ایجاد کنه!

- از طرفی جاذبه و میدان مغناطیسی زمین هم باید مد نظر قرار بگیره! این میدان با حفاظ مغناطیسی تداخل دارن!

- درکل چرا این طرح احتمال عملی شدنش صفره؟ چون باعث تداخل سیستم های الکترونیکی هواپیما میشه و مهمترینش امواج رادیویی و سیستم رادار هواپیمای مسافربریه :)

لینک به دیدگاه

من ایده ای دارم که چرخ ماشین های زبون بسته ای که تو خیابون پارک میشن، دزدیده نشن!

مثلا روی مهره های چرخ یک برآمدگی خاصی بزارن و یک آچار چرخ اختصاصی برای اون ماشین تعبیه شه :) و اون آچار فقط دست راننده باشه!حتی میشه روی سری ماشینا استفاده کرد مثلا برآمدگی روی مهره های سمند با پراید فرق کنه :)

"البته این فقط دغدغه جهان سومی هاست!!! :) عموی من تو برلین زندگی می کنه و حتی در ماشینش که ازآخرین مدل های بنز هست رو قفل نمی کنه، چون میدونه بیمه 100% خسارت رو پرداخت میکنه :)) "

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

ايده براي عدم سو استفاده از اطلاعات وقتي وسايل الكترونيك شما دزديده ميشود

اين ايده به ذهنم رسيد كه يك بخش توي وسايل الكترويك قيبل : دوربين هاي ديجيتال ، لب تاب ، تب لت ، موبايل و ...

تعبيه بشه كه به وسيله تلفن بشه كنترلش كرد

كه وقتي لب تاب يا وسيله ديگه شما دزديده ميشه براي اينكه اطلاعات مهم شما برداشت نشه ، بتونيد از راه دور اطلاعات رو پاك كنيد

فرضا با يك بخش سيم كارت خور ، يك سيم كارت تعبيه كنيم تو دوربين ديجيتال ، وقتي دوربينمون دزديده شد برا اينكه مورد سو استفاده قرار نگيره وقتي كه به اون سيم كارت زنگ بزنيم و كد خاصي بديم كل اطلاعات پاك بشه ....

من از الكترونيك سر در نميارم

كسي سر در مياره درست كنه ، كار خيره :ws3:

لینک به دیدگاه

مطرح کن اخوی ما پشتتیم :ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
ايده براي عدم سو استفاده از اطلاعات وقتي وسايل الكترونيك شما دزديده ميشود

اين ايده به ذهنم رسيد كه يك بخش توي وسايل الكترويك قيبل : دوربين هاي ديجيتال ، لب تاب ، تب لت ، موبايل و ...

تعبيه بشه كه به وسيله تلفن بشه كنترلش كرد

كه وقتي لب تاب يا وسيله ديگه شما دزديده ميشه براي اينكه اطلاعات مهم شما برداشت نشه ، بتونيد از راه دور اطلاعات رو پاك كنيد

فرضا با يك بخش سيم كارت خور ، يك سيم كارت تعبيه كنيم تو دوربين ديجيتال ، وقتي دوربينمون دزديده شد برا اينكه مورد سو استفاده قرار نگيره وقتي كه به اون سيم كارت زنگ بزنيم و كد خاصي بديم كل اطلاعات پاك بشه ....

من از الكترونيك سر در نميارم

كسي سر در مياره درست كنه ، كار خيره :ws3:

با سلام.

بعد از مدت ها به تاپیکی که خودم راه انداختم سری زدم. خوب این ایده با نام جی اس ام کنترلر در حال تولید و فروش در بازار هست اما به هر حال باز هم جا داره

لینک به دیدگاه

نمیدونم باید این مطلبو اینجا مطرح کنم یا نه!!!!!!

من معمولا ایده زیاد دارم که کاربردین.فقط مشکل اینجاست که خیلی سخته کسی رو پیدا کنم برام بسازه.....یکی رو با سختی زیاد ساختم الان استادم یه طرحی برای ساخت یه دستگاه همه چی حله و درسته فقط یه چیزی کم داریم

به یک نفر مهندس مکانیک برای درست کردنش نیاز داریم

کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...