رفتن به مطلب

ماجرای دعوای سیاوش قمیشی

pashaa

ارسال های توصیه شده

مگه چی کار کرد که شما بدت اومد؟؟ :ws52:

گفتم که . اون موقع که ندیده بودم وقتی به آهنگاش گوش میکردم فک میکردم خیلی جوون باشه. بعد که دیدمش یهو شوکه شدم. موقعی هم که دیدم جاز میرقصه دیگه حالمو بهم زد. آخه من عقیده ام اینه که انسان متناسب با سن و سالش زفتار بکنه. برا همین تناقضی که دیدم از چشم افتاد.

لینک به دیدگاه
گفتم که . اون موقع که ندیده بودم وقتی به آهنگاش گوش میکردم فک میکردم خیلی جوون باشه. بعد که دیدمش یهو شوکه شدم. موقعی هم که دیدم جاز میرقصه دیگه حالمو بهم زد. آخه من عقیده ام اینه که انسان متناسب با سن و سالش زفتار بکنه. برا همین تناقضی که دیدم از چشم افتاد.

وا؟؟؟؟

دل باید جوون باشه...:w16:

لینک به دیدگاه
وا؟؟؟؟

دل باید جوون باشه...:w16:

مریم جان ترو جون اون کسی که دوسش داری بهم گیر نده. اون دلش کجا بود؟ آدمی که بچه شو کتمان کنه مگه میتونه دل داشته باشه.

لینک به دیدگاه

اره خب .....ولی باید یجوری کاسبی کنه :w58::ws3:

مریم جون ترو جون اون کسی که دوسش داری بهم گیر نده. اون دلش کجا بود؟ آدمی که بچه شو کتمان کنه مگه میتونه دل داشته باشه.

دقیقا...وقتی این متنو خوندم ازش ناراحت شدم....دیگه دوسش ندارم :w58::ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...