رفتن به مطلب

گفتگوی سیاسی

با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟

• 12
    • 15

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان

مدتیه که دارم به این فک میکنم که چرا ما یه بخشی به نام گفتگوی سیاسی یا هر چی مثه این تو انجمن نداریم

مثل تاپیکایی که تو انجمن زیاد هست

گپ مکانیکیها یا گفتگوی صمیمیه بچه های برق یا ....

خیلی دوس داشتم یه جایی بود که بچه ها بیان و عقاید و نظراتشون رو پیرامون مسائل و اتفاقات سیاسی ایران و جهان بیان کنن

از دوستان عزیز میخوام که بیان و نظرشون رو در مورد ایجاد یه بخشی با عنوان گفتگوی آزاد سیاسی اعلام کنن البته ترجیحا با ذکر دلیل

از مدیرای انجمن تقاضا میکنم که بعد نظرسنجی در صورت امکان برای ایجاد همچین محیطی اقدام کنن

با تشکر از محمد (ادمین سایت)

نفس من بیدی محمد:aghosh:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

!ala مهمان

به نظرم خوبه بحثه سیاسی باشه،

فقط فحش کاری نشه که مجبور شن تاپیک قفل یا به قول بعضیا قلف کنن، بحث منطقی توش بشه تا مفید باشه:w16:

لینک به دیدگاه

به نظر من نباشه بهتره

چون خیلی ها ممکنه اطلاعات زیادی نداشته باشن و توی این بخش و بعدش توی کل تالار یه جور بی نظمی به وجود میاد...

• Like 1
لینک به دیدگاه
!ala مهمان
به نظر من نباشه بهتره

چون خیلی ها ممکنه اطلاعات زیادی نداشته باشن و توی این بخش و بعدش توی کل تالار یه جور بی نظمی به وجود میاد...

خب این دلیل جالبی برا نبودن این بخش نیس؛ کسایی که اطلاعات لازم و ندارن تو بحثا شرکت نکنن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
به نظر من نباشه بهتره

اگه این دلیل شما منطقی باشه پس بهتره هیچ تالار یا بخشی تو انجمن نباشه چون ممکنه کسی بیاد که اطلاعات زیادی تو اون زمینه نداشته باشه

به نظر من ما باید یاد بگیریم حداقل تحمل شنیدن نظرات دیگران رو داشته باشیم

• Like 1
لینک به دیدگاه

منظور گلنار احتمالاً این بوده که افرادی که اطلاعات سیاسی بالایی ندارن ولی میان تو بحثا شرکت میکنن و غیر از بی احترامی و به وجود اومدن جار و جنجال نتیجه ای نداره.

من n بار گفتم یکی دو روز پیشم تو یه تاپیک دیگه گفتم.

راستش به عقیده من سیاست حتی درستش واسه انجمن ها و تالارهای گفتگو سم هستش.

شاید اولش مشکلاتی رو نداشته باشه اما اگر این بحثا یه کمی آزاد بشه، مثل سوراخی میمونه که تو یه سد ایجاد میشه و باعث ترکیدن اون سد میشه. پس باید جلوی سوراخا رو گرفت.

به وجود اومدن بحث سیاسی حتی باعث ایجاد اختلاف بین بچه ها میشه و تو فعالیتشون تو تالارهای علمی تأثیر میذاره.

شاید دو نفر تو یه تالار خیلی خوب باهمدیگه فعالیت میکنن ولی با بحثای سیاسی و اختلاف نظراتی که پیش میاد باعث میشه این اختلاف تو فعالیتی که قبلاً داشتن تأثیر بذاره اون همکاری که با هم داشتن از بین بره و تو انجمن گروه های مختلفی شکل بگیره. یه انجمن باید همه همدل باشن. وقتی انجمن هدف اصلیش دنبال کردن مطالب علمی همه گروه همدل بشن که این هدف رو دنبال کنن و حالا در کنارش تفریحات دیگه مثل تالار عکس و بعضی بحثای آزاد و گپ های دوستانه هم باشه.

نظر من اینه سایتی که دنبال کارای علمی هستش به همون سمت بره، سایتی به دنبال دانلود فیلم و موزیک و نرم افزاره به اون سمت بره و یا سایتی که دنبال مباحث سیاسی و اجتماعی و اقتصادی جامعه هست به اون سمت بره. هرچی اینا تخصصی تر باشن بهتره.

واسه همینه که انجمن هایی که تخصصی رو یه موضوع خاص کار میکنن خیلی موفق تر بودن. مثلاً انجمنی مثل مجیدآنلاین که تخصصی به گرافیک پرداخته خیلی تو این زمینه موفق تر از همه انجمنا بوده. یا انجمن تخصصی برق یا ...

کی اینجا تحصیلات علوم سیاسی داره؟

• Like 9
لینک به دیدگاه

کی اینجا تحصیلات علوم سیاسی داره؟

دختر دایی من:ws3:

جدا از شوخی من خودم خیلی دوست دارم بحثای سیاسی رو همیشه هم خودم شروع کننده هستم و از اینکه اطلاعات بیشتر میشه تو اینجور بحثا لذت میبرم

اما جدا" شروع کردنش جنبه و ظرفیت میخواد که خدا رو شکر من ندیدم هیچکدوممون داشته باشیم

اخرش ناراحتیو دلخوریه همه بچه ها از هم میشه

این نظر من بود:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

کسی رو تا حالا ندیدم بحث سیاسی کنه تو این فروم ها

همه فقط از طرفی که هستند میان دفاع میکنند و طرف مقابل رو میکوبند

اجازه بحث کردن داده نشه بهتره

• Like 6
لینک به دیدگاه

منم موافقم .

ولی نه با این بینش که یه طرف همیشه درسته و یه طرف همیشه غلط و بدون توهین .

در مورد جمله دومم خودم میدونم محاله . :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

حسن جان اگه بحث سیاسی داشته باشیم به زودی این جا هم بسته میشه و زحمت چندین ماهه همه عزیزان تو تالارهای تخصصی به هدر میره

• Like 5
لینک به دیدگاه

سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست.

من با وجودیکه رای مثبت دادم،اما مخالفم،چون بحث با موجودی که رحم نداره بیفایده است،یا باید ولش کنی به حال خودش و طرفش نیایی،یا باید با قدرت بیایی جلو که باز هم زورت بهش نمیرسه.

• Like 3
لینک به دیدگاه
خب کسایی که مخالفن چرا تو نظرسنجی نظرشونو ندادن :ws52:

نظر سنجی چیه؟

یعنی موافقا زیاد باشند اجازه بحث سیاسی میدین؟

90 درصد کسایی که موافق بدند خودشون نمیاند شرکت کنند بعدا ها....الان فقط دارند نظر میدند

بد بختیش میمونه واسه بقیه

بحث سیاسی = خود کشی :ws51:

• Like 7
لینک به دیدگاه

واسم جالبه که میترسیم

اونم از همه چیز

دوس داشتم حداقل نظرتون یعنی اون چیزی که تو دلتونه رو بیاین بگین حتی اگه همچین بخشی باز نشه

اگه تو نت هم نشه دوستانه صحبت کرد پس .....

ولش کن ،شاید اشتباه کردم

مملکت گوسفندان لایق حکومت گرگ هاست!

• Like 3
لینک به دیدگاه
واسم جالبه که میترسیم

اونم از همه چیز

دوس داشتم حداقل نظرتون یعنی اون چیزی که تو دلتونه رو بیاین بگین حتی اگه همچین بخشی باز نشه

اگه تو نت هم نشه دوستانه صحبت کرد پس .....

ولش کن ،شاید اشتباه کردم

مملکت گوسفندان لایق حکومت گرگ هاست!

:w58:

همه اومدند نظرشونو گفتند دیگه

حالا چون با شما مخالفند شدند گوسفند؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

من الان همیشه تو تالار خبر یه خبری میزارم بعدش می بینم حذف شده من یه عکس گذاشته بودم همسر رییس جمهور بود واسم تذکر اومد .....راه سبز امید جان من هم موافقم باشه ولی نمی شه می بینی باشگاه ***** میشه ولی با این حال موافقم

• Like 4
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...