رفتن به مطلب

گفتگوی سیاسی

با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟

• 12
    • 15

ارسال های توصیه شده

:w58:

همه اومدند نظرشونو گفتند دیگه

حالا چون با شما مخالفند شدند گوسفند؟

آقا میلاد وقتی به یه داماد میسرن و میگن علف باید باید دهن بزی شیرین بیاد بظر شما منظور طرف چیه؟

یعنی اینکه داماد بزه؟

من قصد جسارت ندارشتم ولی واقعیتها رو هم نباید نادیده گرفت

واقعیت اینکه میترسیم

اونم از همه چیز

واسه گرفتن حقمون حتی صدامونم در نمیاد

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا میلاد وقتی به یه داماد میسرن و میگن علف باید باید دهن بزی شیرین بیاد بظر شما منظور طرف چیه؟

یعنی اینکه داماد بزه؟

واقعیت اینکه میترسیم

اونم از همه چیز

موافقم..چوبشو خود ملت دارن میخورن....به تو سر خوری عادن کردن...:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

یعنی اینکه داماد بزه؟

واقعیت اینکه میترسیم

اونم از همه چیز

اون با این فرق داره

شما توهین بود قصدت

حقت رو میخوای برو خیابون داد بزن...اینجا مثلا بحث سیاسی کنی به حقت میرسی؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

بحثی که انتها نداره و باعث جنجال میشه و در نهایت باعث تخته شدن در انجمن میشه و زحمت 1 سال و اندی از بچه ها رو نابود میکنه چه فایده ای داره؟

من یه چیزو یاد گرفتم جایی حرفمو میزنم که بدونم نتیجه داره نه اینکه برعکس سود که نداره ضرر هم میرسونه

, ببین هنوز چیزی نشده سوءتفاهم پیش اومده وای بحال اینکه تازه این بحث استارت هم بخوره

نظر همه دوستان محترمه:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
بحثی که انتها نداره و باعث جنجال میشه و در نهایت باعث تخته شدن در انجمن میشه و زحمت 1 سال و اندی از بچه ها رو نابود میکنه چه فایده ای داره؟

من یه چیزو یاد گرفتم جایی حرفمو میزنم که بدونم نتیجه داره نه اینکه برعکس سود که نداره ضرر هم میرسونه

, ببین هنوز چیزی نشده سوءتفاهم پیش اومده وای بحال اینکه تازه این بحث استارت هم بخوره

نظر همه دوستان محترمه:icon_gol:

بس این ملت دلشون به چی خوش باشه؟....من اتفاقا دارم تدارک یه تایپیکی رو میبینم که بحثهای به روزه سیاسی باشه با ادمین هم صحبت کردم اجازشو گرفتم...

• Like 2
لینک به دیدگاه

من گزینه بلی را انتخاب کردم

من خودم توی یک تاپیک دیگه این موضوع رو مطرح کردم .

به نظر من وجود بحث سیاسی خیلی میتونه مفید و باعث میشه دید بچه ها باز تر بشه اما:

بعضی از دوستان گفتند بحث سیاسی باعث یجاد کدورت و دو دستگی میشه و یا همه میخوان نظراتشون رو تحمیل کنن و یا به هم توهین میکنند و ..... خوب این یعنی نداشتن فرهنگ بحث و گفتگو ،خوب این فرهنگ باید از کجا بیاد؟ خوب تا اینجور بحث ها نباشه فرهنگش هم نمیاد و همیشه در این بی فرهنگی میمانیم. اگر اینگونه بحث ها مدتی انجام شود مشاهده خواهیم کرد که فرهنگ بحث هم کم کم بوجود میآید .مردم اگر بحث نکنند فرهنگ بحث نمی آموزند . پس من از اساس با این طرز فکر که بعضی ها جنبشو ندارند و ... مخالفم چون معتقدم اینها به مرور زمان برطرف میشه .

اما ما توی یک کشوری زندگی نمیکنیم که بتونیم به راحتی حرفمون رو بزنیم برای همین تا بخواهم به مرحله یادگیری فرهنگ بحث و گفتگو برسیم سایت فیل تر شده رفته پی کارش

در کل من به بحث و گفتگو علاقه زیادی دارم و عقیده دارم که باعث شکوفایی میشود.

• Like 5
لینک به دیدگاه
بس این ملت دلشون به چی خوش باشه؟....من اتفاقا دارم تدارک یه تایپیکی رو میبینم که بحثهای به روزه سیاسی باشه با ادمین هم صحبت کردم اجازشو گرفتم...

تاپیک اگه زده بشه تو اولین فرصت حذف میشه. :banel_smiley_4:

• Like 4
لینک به دیدگاه

کل اینترنت تو نواندیشان خلاصه نشده که

این همه جا هست

چرا نمیرید اونجا بحث سیاسی کنید و حتما میخواید اینجا بحث باشه؟

بحثای سیاسیتونو جاهای دیگه بکنید و فرهنگ یاد بگیرید و به حقتون برسید و تو سری نخورید

کار های دیگتون رو هم اینجا انجام بدید

• Like 3
لینک به دیدگاه

تاپیک اگه زده بشه تو اولین فرصت حذف میشه. :banel_smiley_4:

می بینیییییییییییییییییییییییییییییییییییم...نترسین .س اون پر ادعا ها کجان؟؟؟؟؟تو تایپیکهای دیگه که همه فن حریف بودید ولی اینجا همتون ...؟:ws47::ws47::ws47::ws47:

موافقققققققققققققققققققققققققم

• Like 3
لینک به دیدگاه

یعنی ملت اینجا حرف بزنن دلشون خوش میشه؟ این دلخوشی احساس نیاز به تخلیه اطلاعاتیه

من هر موقع احساس نیاز به حرف زدن یا تخلیه اطلاعاتی دارم با پدرم یا دوستایی که تو این زمینه به روز هستن حرف میزنم

این بحثا تو همچین جامعه ای فقط وقت تلف کردن و دور شدن از اهدافه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
یعنی ملت اینجا حرف بزنن دلشون خوش میشه؟ این دلخوشی احساس نیاز به تخلیه اطلاعاتیه

من هر موقع احساس نیاز به حرف زدن یا تخلیه اطلاعاتی دارم با پدرم یا دوستایی که تو این زمینه به روز هستن حرف میزنم

این بحثا تو همچین جامعه ای فقط وقت تلف کردن و دور شدن از اهدافه

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

خوب ما هم می خاییم به هدفامون برسیم و اگر کسی احساس میکنه در این زمینه به روز نیست می تونه حرف نزنه؟:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من گزینه بلی را انتخاب کردم

من خودم توی یک تاپیک دیگه این موضوع رو مطرح کردم .

به نظر من وجود بحث سیاسی خیلی میتونه مفید و باعث میشه دید بچه ها باز تر بشه اما:

بعضی از دوستان گفتند بحث سیاسی باعث یجاد کدورت و دو دستگی میشه و یا همه میخوان نظراتشون رو تحمیل کنن و یا به هم توهین میکنند و ..... خوب این یعنی نداشتن فرهنگ بحث و گفتگو ،خوب این فرهنگ باید از کجا بیاد؟ خوب تا اینجور بحث ها نباشه فرهنگش هم نمیاد و همیشه در این بی فرهنگی میمانیم. اگر اینگونه بحث ها مدتی انجام شود مشاهده خواهیم کرد که فرهنگ بحث هم کم کم بوجود میآید .مردم اگر بحث نکنند فرهنگ بحث نمی آموزند . پس من از اساس با این طرز فکر که بعضی ها جنبشو ندارند و ... مخالفم چون معتقدم اینها به مرور زمان برطرف میشه .

اما ما توی یک کشوری زندگی نمیکنیم که بتونیم به راحتی حرفمون رو بزنیم برای همین تا بخواهم به مرحله یادگیری فرهنگ بحث و گفتگو برسیم سایت فیل تر شده رفته پی کارش

در کل من به بحث و گفتگو علاقه زیادی دارم و عقیده دارم که باعث شکوفایی میشود.

حرف شما درست اما ما چند سال که قانون داریم؟ چند سال مجلس داریم ؟انتخابات داریم؟و..................... چقدر تو دنیای واقعی تونستیم منطقیی باشیم و حرف بزنیم

این مشکل از نبود اینجور بحثا یا خفقان نبوده

خصلت ذاتی وجودی ما آدمهاست

اول خودمونو بسازیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
حرف شما درست اما ما چند سال که قانون داریم؟ چند سال مجلس داریم ؟انتخابات داریم؟و..................... چقدر تو دنیای واقعی تونستیم منطقیی باشیم و حرف بزنیم

این مشکل از نبود اینجور بحثا یا خفقان نبوده

خصلت ذاتی وجودی ما آدمهاست

اول خودمونو بسازیم:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

آخه توی دنیای عادی مجبوریم با کسانی بحث کنیم که اطلاعات کافی ندارند حال آنکه در محیط اینترنت دستیابی به چنین افرادی کار ساده تریست.

پس به عقیده شما مشکل از کجاست؟؟؟

به نظر شما ما چگونه خودمون رو بسازیم؟؟؟؟

چرا توی برخی کشورها مشاهده میکنیم با کوچک ترین گرانی یا فشاری مردم دست به اعتراض میزنند و حقشان را میگیرند ولی در ایران نه؟؟؟؟

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:...:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

چرا دارید قضیه رو کش میدین؟

بحث سیاسی ممنوع..... تموم شد رفت

این دست ما نیست.....سیاست های مملکتی اینطوری ایجاب میکنه .....اگر شما معترضید اعتراضتونو تو محیطی دیگه ابراز کنید....اسمشو دوس دارین بذارید ترس....مهم نیست کلا .....به نظر من اصلا منطقی نیست که به خاطر چند تا بحث بی سرو ته که هیچ تاثیری تو تصمیم گیری های کشور نداره کاربران اینترنتی رو از داشتن محیطی علمی و قدرتمند محروم کنیم و اعصاب خودمونو هم با چند تا قطره خورد کنیم

• Like 9
لینک به دیدگاه

ممنون از راه سبز امید که این تایپیک رو زدن ....و معلوم شد که خیلی ها که منم منم میکردن و چاقوی ادعاهاشون دست میبرید ..حالا پنیر رو هم نمی تونه نصف کنه......

من که موافقم ولی خوب چون اینجا ***** میشه نمیشه کاری کرد بقیه بروبچ هم حق دارن.....ولی با نظر بچه ها تو این تایپیک مخالفم ...که همشون یه جوری دارن فرار می کنن البته حق هم دارند......((بس خواهشا در ایپیکهای دیگه مدعی نشند))..چون خودم تک تک جمله های این تایپیک رو save کردم...

بالاخره طبق معمول تصویب نشد این گفتگوی سیاسی بریم یه سری بزنیم به تایپیکهای خانواده و ازدواج.........

• Like 4
لینک به دیدگاه

با احترام به نظر دوستان عزيز، من مخالفم. :icon_gol:

بحث سياسي؟

نتيجه؟

:banel_smiley_4:

خب بعدش چي؟

تا حالا چند تا بحث سياسي ديدين كه توي اين فروما به نتيجه برسه؟

منطق ما از توي همين تاپيك مشخص شد. سالي كه نكوست...

براي افزايش دانش بايد مطالعه كرد نه بحث.

بحث كردن، آدمي كه بدون مطالعه بياد بحث كنه رو روي حرف خودش استوار مي كنه.

چون با تعصب مياد حرف ميزنه و حاصلضرب تعصب و منطق يه مقدار ثابته.

چون ما آدمايي هستيم با ميدان هاي مطالعاتي مختلف و هيچ كدوممون هم سياست تخصصمون نيست، اين بحثا معمولا نتيجه اي نداره.

اگه هدف ما از بحث سنجيدن جرئت و ... باشه نتيجه از همين الآن معلومه...

شما نمي تونيد بگيد كسايي كه مطالعه ندارن نيان تو ... :banel_smiley_4:

جهان سوم همينه.

وقتي تخصص خودمونو ول كنيم و بريم تو شاخه اي كه مطالعاتمون توش كافي نيست وقتمونو تلف كنيم، حقمونه كسايي هم كه سوادشو ندارن به جاي ما كار مخصوص ما رو انجام بدن.

واقعا همگي موفق باشيم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه
با احترام به نظر دوستان عزيز، من مخالفم. :icon_gol:

بحث سياسي؟

نتيجه؟

:banel_smiley_4:

خب بعدش چي؟

تا حالا چند تا بحث سياسي ديدين كه توي اين فروما به نتيجه برسه؟

منطق ما از توي همين تاپيك مشخص شد. سالي كه نكوست...

براي افزايش دانش بايد مطالعه كرد نه بحث.

بحث كردن، آدمي كه بدون مطالعه بياد بحث كنه رو روي حرف خودش استوار مي كنه.

چون با تعصب مياد حرف ميزنه و حاصلضرب تعصب و منطق يه مقدار ثابته.

چون ما آدمايي هستيم با ميدان هاي مطالعاتي مختلف و هيچ كدوممون هم سياست تخصصمون نيست، اين بحثا معمولا نتيجه اي نداره.

اگه هدف ما از بحث سنجيدن جرئت و ... باشه نتيجه از همين الآن معلومه...

شما نمي تونيد بگيد كسايي كه مطالعه ندارن نيان تو ... :banel_smiley_4:

جهان سوم همينه.

وقتي تخصص خودمونو ول كنيم و بريم تو شاخه اي كه مطالعاتمون توش كافي نيست وقتمونو تلف كنيم، حقمونه كسايي هم كه سوادشو ندارن به جاي ما كار مخصوص ما رو انجام بدن.

واقعا همگي موفق باشيم. :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

قربونت...شما درسته مخالف بودی ولی قشنگ مطلب رو بیان کردی...:icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...