رفتن به مطلب

گفتگوی سیاسی

با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟  

27 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. با ایجاد بخش گفتگوی سیاسی در انجمن موافقید؟

• 12
    • 15

ارسال های توصیه شده

زدن تاپیک مهم نیست

افرادی که میان توش نظر میدن مهمه

و متاسفه همه روشن فکر نیستن که منطقی عقیدشونو بیان کنن و انتقاد ببینن و جواب بدن،در نتیجه با تعصب،شروع میکنن به موضع گیری و بحث و بیخودی ذهن همه رو بهم میریزن

تو یه محیطی که همه با فهم و شعورن،و اکثرا تحصیلکرده،این بحثا واقعا جای تاسف داره

در نهایتم این بحثا هیچ نتیجه ای نداره،حداقل اینجا،چون کسایی که تصمیما رو میگیرن،بدون توجه به خواست دیگران،تصمیم میگیرن

جز اینکه انجمن به هم بریزه،چیز دیگه ای نداره

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 59
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من همینجا به همه اعلام میکنم که سمندون مخالفه ( الان راضی شدی؟؟؟:ws3:)

نه خوب ببین درست اعلام کن دیگههههههههه

بابا جان اصلا من موخالفم:4chsmu1:

• Like 1
لینک به دیدگاه

براي افزايش دانش بايد مطالعه كرد نه بحث.

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

کاملا با این حرف موافقم.:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ولی برای افزایش بینش باید دانش کسب شده از راه مطالعه رو به بحث و گفتگو گذاشت

شاید ما از مطلبی برداشتی داشته باشیم و دیگری برداشت متفاوتی ، بحث و گفتگو باعث میشود که دیدگاه دیگران را هم درک کنیم و در صورت لزوم دیدگاه های اشتباهمان را اصلاح کنیم .

بحث و گفتگو شیوه خیلی از علما و دانشمندان بوده است. ( البته بحث بدون دانش به هیچ عنوان باعث بینش نخواهد شد ):icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
اون با این فرق داره

شما توهین بود قصدت

حقت رو میخوای برو خیابون داد بزن...اینجا مثلا بحث سیاسی کنی به حقت میرسی؟

آره من قصدم توهین بود

خیلی دوس داری گوسفند باشی من جلوتو نمیگیرم

لینک به دیدگاه
بحثی که انتها نداره و باعث جنجال میشه و در نهایت باعث تخته شدن در انجمن میشه و زحمت 1 سال و اندی از بچه ها رو نابود میکنه چه فایده ای داره؟

من یه چیزو یاد گرفتم جایی حرفمو میزنم که بدونم نتیجه داره نه اینکه برعکس سود که نداره ضرر هم میرسونه

, ببین هنوز چیزی نشده سوءتفاهم پیش اومده وای بحال اینکه تازه این بحث استارت هم بخوره

نظر همه دوستان محترمه:icon_gol:

منظورت کپی، paste ؟

این نهایت زحمتیه که شما تو این یه سال کشیدین

من اگه اینجا میومدم از نظر علمی نبوده چون هممون خوب میدونیم مسخره بازیه

ولی به خاطر بچه ها میومدم

فک میکردم پشت همیم

فک میکردم اگه یکی نیاد حداقل دوستاش سراغشو میگیرن

ولی زهی خیال باطل.............

• Like 2
لینک به دیدگاه
کل اینترنت تو نواندیشان خلاصه نشده که

این همه جا هست

چرا نمیرید اونجا بحث سیاسی کنید و حتما میخواید اینجا بحث باشه؟

بحثای سیاسیتونو جاهای دیگه بکنید و فرهنگ یاد بگیرید و به حقتون برسید و تو سری نخورید

کار های دیگتون رو هم اینجا انجام بدید

صبر کن بینم

تو مگه کی هستی که داری تعیین تکلیف میکنی؟

خیلی ادعات میشه

خودت که هیچی

ادمینم که هیچی

امام زمونتونم بیاد نمیتونه واسه تعیین تکلیف کنه

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوبه شما به یه جایی نرسیدین؟

منم جا دولت و حکومت بودم همین کارو میکردم

قانون همه جا قانون جنگله

اینجا هم که زور مدیرا بیشتره

واسمم جالبه که تموم مخالفا مدیران

نه .........شاید منم اگه جای شما بودم جایگاهمو به عنوان یه مدیر حفظ میکردم

آقا سهیل شما خیلی زحمت کشیدین ........... پس اوناییکه پارسال تو کوی دانشگاه کشته شدن چی؟

کجا درس میخونی؟اونا کجا میخوندن؟جونشونشو از کجا آورده بودن؟اونا تلاش نکرده بودن؟

اون 70 80 نفری که همون شب بردن طبقه 3- وزارت کشور چی؟

اونا الان کجان؟

خیلی بده که از نسل خودمون،از همسنا خودمون،از همرده هامون،همدانشگاهیامون؟و...............

آقا ادمین ..........

شما که شمارتون 3 بود.یادت رفت ؟

شمارت تو امضات کیو اذیت میکرد؟احتمالا خودتونو.........

خانم فهیم خان............

شما شمارت چند بود؟

کی اینجارو به من معرفی کرد؟چرا دیگه تو باشگاه به فعالیتت ادامه ندادی؟

بهت اخطار میدادن،میدونم

اما حالا شدی مدیر ،تو امضات جای شماره 16 باید بنویسی بحث سیاسی ممنوع

آقای روشن فکرجوانمون کو؟

کسی که خوده تاپیک راه سبز امید رو بنا نهاد

کسی که جدیدا کارش شده اسم عوض کنه،تو کجایی؟آرمانت چی؟ واسه چی اون تاپیک رو زدی؟

و................. خیلی دیگه از بچه های دیگه

نمیخواستم تاپیکی ایجاد شه خدای نکرده باعث بشه اینجا ***** شه .فقط میخواستم بیایم باهم حرف بزنیم

و نظرات همو جویا شیم اونم در رابطه با اتفاقات روز

نمیخواستم بیایم اینجا یار کشی کنیم ،دعوا کنیم

خیال میکردم رفیقیم،حداقل مثه هم فکر میکنیم ولی بخاطر شرایطه که همچین جایی نیست ولی الان متوجه شدم این شرایطو خودمون واسه خودمون ایجاد کردیم

الان متوجه شدم گرداب از همتون منطقی تره

رفتین بالا پشت بوم ........حالا من میترسم از اون ور بیفتین

• Like 4
لینک به دیدگاه

خیلی از بچه ها که از باشگاه مهندسا اومدن اینجا و تو تاپیک راه سبز امید بودن دوست داشتن تاپیکی مثل اون داشته باشن....یه مدت هم بود ..ولی بسته شد...:ws44:

خود من خیلی بهم برخورد ...چندبار پستهام ویرایش میشد و بهم گیر میدادن!!!برام عجیب بود...میخواسم نیام!!!!!!:banel_smiley_4:

اما حالا میبینم که شاید بهتره...اینجوری لااقل از دست قطرات معظم راحتیم....جمع خودمونی و صمیمیه....:ws37:

من با بحثهای سیاسی بی نتیجه مخالفم...اما خوب بود یه تاپیکی مثل راه سبز امید مهندسا داشتیم که خبرا و مطالبمونو میذاشتیم...قطره ها هم برا خودشون که عدالت رعایت میشد...:ws3:البته بازم ممکنه انجمن فی.لتر بشه!!!!:ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه

آری.....:icon_redface:

من رای هارو برابر کردم....:ws3:

ولی من با اخبار و مطالبی مثل تاپیک راه سبز امید موافقم نه با بحث سیاسی....:ws37:

دلایلشم همونه که بچه ها گفتن....

• Like 3
لینک به دیدگاه
آره من قصدم توهین بود

خیلی دوس داری گوسفند باشی من جلوتو نمیگیرم

منظورت کپی، paste ؟

این نهایت زحمتیه که شما تو این یه سال کشیدین

من اگه اینجا میومدم از نظر علمی نبوده چون هممون خوب میدونیم مسخره بازیه

ولی به خاطر بچه ها میومدم

فک میکردم پشت همیم

فک میکردم اگه یکی نیاد حداقل دوستاش سراغشو میگیرن

ولی زهی خیال باطل.............

صبر کن بینم

تو مگه کی هستی که داری تعیین تکلیف میکنی؟

خیلی ادعات میشه

خودت که هیچی

ادمینم که هیچی

امام زمونتونم بیاد نمیتونه واسه تعیین تکلیف کنه

دوست خوب من آنچه که دوستان رو از مباحثات اینگونه دور می کنه و اونها رو مخالف همین گونه های کلامی هستش که ما انسان ها به ناخود آگاه در رویارویی با مخالفت استفاده می کنیم. چرا که نظریه پردازان اصولی برای نظریه ی خود دارند که در مباحثه های غیر منطقی اون اصول وجود نداره. به شما و دیگر دوستان پیشنهاد می کنم قبل از هر بحثی با در نظر گرفتن اصول اون بحث محدوده ی نظریات رو کاهش بدید و اونایی که از حدود قوانین اولیه ی بحث خارج می شن رو بر طبق همون قوانین مجازات کنید همونطور که خوبان نیاز به تشویق دارند. به هر حال ایده ایده ی خوبیست ولی بدون پرداخت به هیچ جا نمی رسه. چون فردی مثل من که صاحب نظر نیست نباید در تالار غیر مرتبط اظهار نظر و فضل کنم.

• Like 3
لینک به دیدگاه
دوست خوب من آنچه که دوستان رو از مباحثات اینگونه دور می کنه و اونها رو مخالف همین گونه های کلامی هستش که ما انسان ها به ناخود آگاه در رویارویی با مخالفت استفاده می کنیم. چرا که نظریه پردازان اصولی برای نظریه ی خود دارند که در مباحثه های غیر منطقی اون اصول وجود نداره. به شما و دیگر دوستان پیشنهاد می کنم قبل از هر بحثی با در نظر گرفتن اصول اون بحث محدوده ی نظریات رو کاهش بدید و اونایی که از حدود قوانین اولیه ی بحث خارج می شن رو بر طبق همون قوانین مجازات کنید همونطور که خوبان نیاز به تشویق دارند. به هر حال ایده ایده ی خوبیست ولی بدون پرداخت به هیچ جا نمی رسه. چون فردی مثل من که صاحب نظر نیست نباید در تالار غیر مرتبط اظهار نظر و فضل کنم.

چه اشکالی داره اونیم که صاحب نظر نیست نظر بده

یه موقس یکی صاحب نظر نیست ولی اینگونه مباحث رو دوس داره

من میگم اوناییکه ادعای صاحب نظری دارن و اون طرف رو با منطق روشن کنن نه با زور

• Like 2
لینک به دیدگاه
ممنون از راه سبز امید که این تایپیک رو زدن ....و معلوم شد که خیلی ها که منم منم میکردن و چاقوی ادعاهاشون دست میبرید ..حالا پنیر رو هم نمی تونه نصف کنه......

من که موافقم ولی خوب چون اینجا ***** میشه نمیشه کاری کرد بقیه بروبچ هم حق دارن.....ولی با نظر بچه ها تو این تایپیک مخالفم ...که همشون یه جوری دارن فرار می کنن البته حق هم دارند......((بس خواهشا در ایپیکهای دیگه مدعی نشند))..چون خودم تک تک جمله های این تایپیک رو save کردم...

بالاخره طبق معمول تصویب نشد این گفتگوی سیاسی بریم یه سری بزنیم به تایپیکهای خانواده و ازدواج.........

راه امید سبز جان من تو این پاسخ بالایی هم همه چیز رو گفتم خودتو اذیت نکن .....الان فهمیدی که چرا این ملت همینه...نه بیشتر نه زیادد....

• Like 1
لینک به دیدگاه
راه امید سبز جان من تو این پاسخ بالایی هم همه چیز رو گفتم خودتو اذیت نکن .....الان فهمیدی که چرا این ملت همینه...نه بیشتر نه زیادد....

چرا همیشه ما باید کوتاه بیایم

من یه هدفی دارم و واسه رسیدن به اون هدف تلاش میکنم

مهم نیست که به اون هدف میرسم یا نه

مهم واسه من همون تلاشس و اینکه ناامید نشیم:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چرا همیشه ما باید کوتاه بیایم

من یه هدفی دارم و واسه رسیدن به اون هدف تلاش میکنم

مهم نیست که به اون هدف میرسم یا نه

مهم واسه من همون تلاشس و اینکه ناامید نشیم:a030:

درسته..ولی واسه جایی که ارزششو داشته باشه....میبینی که اونایی هم که مدعی هستند نمی یان یه نظر بدن؟ از چی بترسن ؟ از موقعیت مجازیشون؟؟:ws28::ws28: ؟؟؟ بس مطمئن باش اگر هم راهت رو ادامه بدی چند نفری هم بیان حرفای خودشون نیست چون همشون با یه پخ جا میزنن..:ws28:...یعنی دو شخصیتی هستن... هر جا هر چی صلاح باشه اونو انجام میدن....

• Like 1
لینک به دیدگاه

ببین حسن جان من موافق بحث های سیاسی هستم

اما وقتی که تجربه ثابت کرده بیشتر تاپیک ها و تحلیل های سیاسی که انجام میدیم نهایتا به بیراهه کشیده میشه و فقط باعث میشه که بعضی از دوستان روبروی بعضی دیگه قرار بگیرن به نظرت انجام چنین کاری درسته ؟؟؟

بهترین فورمی که میشناختم که بحث های سیاسی میکرد فورم ایران امریکا بود باورت نمیشه رعایت می کردن در حد خدا و بیشتر کاربرا هم موافق جمهوری اسلامی بودن اما اون هم سریعا ***** شد

بله من داخل مهندسان بحث های سیاسی زیادی می کردم اما همین رویه باعث شد که هم اخطار بگیرم و هم سایت مهندسان هم ***** بشه

به نظر من آزموده را آزمودن خطاست

• Like 3
لینک به دیدگاه

اما وقتی که تجربه ثابت کرده بیشتر تاپیک ها و تحلیل های سیاسی که انجام میدیم نهایتا به بیراهه کشیده میشه و فقط باعث میشه که بعضی از دوستان روبروی بعضی دیگه قرار بگیرن به نظرت انجام چنین کاری درسته ؟؟؟

بهترین فورمی که میشناختم که بحث های سیاسی میکرد فورم ایران امریکا بود باورت نمیشه رعایت می کردن در حد خدا و بیشتر کاربرا هم موافق جمهوری اسلامی بودن اما اون هم سریعا ***** شد

بله من داخل مهندسان بحث های سیاسی زیادی می کردم اما همین رویه باعث شد که هم اخطار بگیرم و هم سایت مهندسان هم ***** بشه

Fahim دوست داریم Fahim دوست داریم Fahim دوست داریم ..........:ws53:حالا فهیم جان تو تالار اخبار یه تایپیک سیاسی بزار بیاییم اونجااااااااااا؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

خوشم میاد تموم مدیرا یه حرفو میزنن و همونو تکرار میکنن

• Like 1
لینک به دیدگاه

هنوز هیچ بحثی نشده انقدر راحت دارین توهین و بی احترامی میکنین.

این شرایط و این طرز برخورداس که باعث میشه هیچ بحثی هیچ وقت فایده ای غیر از ناراحتی و کدورت نداشته باشه. وقتی طاقت رای و نظر مخالف رو نداری و زود جوش میاری بهتره نظرسنجی هم نذاری. و در نهایت حرف خودتون:

این شرایطو خودمون واسه خودمون ایجاد کردیم
  • Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...