رفتن به مطلب

تماشای «مختارنامه» حرام اعلام شد

ارسال های توصیه شده

علیرغم ارادت علمای اهل سنت به اهل بیت(ع)، تعدادی از مولوی*های برخی فرقه های اهل تسنن با ادعای اینکه محتوای فیلم*نامه سریال مختارنامه علیه مذهب تسنن است، تماشای این سریال را برای پیروان خود حرام اعلام کردند.

به گزارش مشرق، به دنبال پخش سریال مختارنامه از شبکه اول سیما، تعدادی از مولوی*های تندرو برخی فرقه های اهل سنت در کشور با ادعای اینکه محتوای فیلم*نامه این مجموعه تلویزیونی علیه مذهب تسنن است، ضمن ابراز نارضایتی از پخش آن، تماشای این سریال را برای پیروان خود حرام دانسته و از آنان خواسته*اند از تماشای این سریال خودداری کنند.

این در حالی است که بزرگان و علمای اهل سنت بارها ارادت خود را به ائمه اطهار(ع) اظهار داشته و اثبات کرده اند.

قبلا نیز برخی مولوی*ها و مفتی های متعصب از تهیه و پخش سریال*های تاریخی از قبیل امام علی(ع) و یوسف پیامبر(ع) اظهار نارضایتی و موضع گیری کرده و پخش چنین آثاری را موجب اختلاف میان پیروان اهل سنت و شیعه در کشور عنوان کرده*اند.

لینک به دیدگاه

علیرغم ارادت علمای اهل سنت به اهل بیت(ع)، تعدادی از مولوی*های برخی فرقه های اهل تسنن با ادعای اینکه محتوای فیلم*نامه سریال مختارنامه علیه مذهب تسنن است، تماشای این سریال را برای پیروان خود حرام اعلام کردند.

به گزارش مشرق، به دنبال پخش سریال مختارنامه از شبکه اول سیما، تعدادی از مولوی*های تندرو برخی فرقه های اهل سنت در کشور با ادعای اینکه محتوای فیلم*نامه این مجموعه تلویزیونی علیه مذهب تسنن است، ضمن ابراز نارضایتی از پخش آن، تماشای این سریال را برای پیروان خود حرام دانسته و از آنان خواسته*اند از تماشای این سریال خودداری کنند.

این در حالی است که بزرگان و علمای اهل سنت بارها ارادت خود را به ائمه اطهار(ع) اظهار داشته و اثبات کرده اند.

قبلا نیز برخی مولوی*ها و مفتی های متعصب از تهیه و پخش سریال*های تاریخی از قبیل امام علی(ع) و یوسف پیامبر(ع) اظهار نارضایتی و موضع گیری کرده و پخش چنین آثاری را موجب اختلاف میان پیروان اهل سنت و شیعه در کشور عنوان کرده*اند.

:jawdrop:

لینک به دیدگاه

معمولا وقتی یه حقیقتی در حال افشاست کسانی که از سر به مهر بودن اون مسئله سود می برن واکنش نشون می دن وگرنه اگه دروغ باشه که نباید نگران باشن چون یه تعداد ساده لوح باور می کنن که اون ساده لوحان هم جز پیروان نباشن خیلی بهتره چون حضور خود اون اشخاص زیان باره

لینک به دیدگاه
معمولا وقتی یه حقیقتی در حال افشاست کسانی که از سر به مهر بودن اون مسئله سود می برن واکنش نشون می دن وگرنه اگه دروغ باشه که نباید نگران باشن چون یه تعداد ساده لوح باور می کنن که اون ساده لوحان هم جز پیروان نباشن خیلی بهتره چون حضور خود اون اشخاص زیان باره

ولی اینم در نظر داشته باشید که بعضی چیزا هم داستان پردازیه یه عده است برای اینکه این آتیش و شعله ور تر کنن!!!!

لینک به دیدگاه

من اصلا نمیدونم این سریال چی هست!!!!!

همون بهتر که رسانه دروغ را بر خودم حرام کردم،فقط یک تکه هایی از آن را در 20:30 دیدم،متوجه شدم

همش بحث ولایــت و بصیرت و فتنــه و کلا از این جنگولک بازیهاست !!!!!!

لینک به دیدگاه
من اصلا نمیدونم این سریال چی هست!!!!!

همون بهتر که رسانه دروغ را بر خودم حرام کردم،فقط یک تکه هایی از آن را در 20:30 دیدم،متوجه شدم

همش بحث ولایــت و بصیرت و فتنــه و کلا از این جنگولک بازیهاست !!!!!!

.

.

.

واقعاً ماهيت تو مخالفت با مكتب ودين است ...............

حالا ميخواهد رسانه دروغ باشد يا راست

اين تو هستي كه به دروغ دم از مذهب مي زني ولي هرگز سازش با مكتب وتدين نداشتي و نداري............

هركس باور ندارد ...........برود كليه تاپيك هاي اين فرد را مطالعه كند تا به درستي سخنم برسد

اين فرد بود كه مي گفت كل دين اسلام ودين مشكل دارد

لینک به دیدگاه
.

.

.

اين تو هستي كه به دروغ دم از مذهب مي زني ولي هرگز سازش با مكتب وتدين نداشتي و نداري............

هركس باور ندارد ...........برود كليه تاپيك هاي اين فرد را مطالعه كند تا به درستي سخنم برسد

ای بابا لطفا بس کنید دیگه

مردیم از صب تا شب تلویزون رادیو داخل ماشین محل کار تو دانشگاه اسلام اسلام فلان پهمان...اینجا هم دس بردار نیستید .. بازم می خواین بیرد بال منبر تبلیغ ..؟

مطمعن باشید هرچبی رو زوری به خورد کسی بدید اخرش بالا میاره میشه استفراغ ...مثل همین الان

لینک به دیدگاه
.

درود بر این روحیه جهادی که دست مفسدینی چون من را برای همگان،رو میکند. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
.

.

.

تو مدرسه حتما همیشه نمره های انشات 20 بود..آره؟

لینک به دیدگاه
ولی اینم در نظر داشته باشید که بعضی چیزا هم داستان پردازیه یه عده است برای اینکه این آتیش و شعله ور تر کنن!!!!

چرا انقدر منفی نگاه می کنیم به مسائل خب دیگه ریز ریز حرف های اون افرادو کسی نمی دونه که بخوان عین واقعیت رو نشون بدن در شمن یه سریال باید جذاب هم باشه تا مخاطب خسته نشه برای همین ممکنه قسمتی اضافه یا کم بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...