رفتن به مطلب

یه وبلاگ خوب

ارسال های توصیه شده

این وبلاگی که میگم خیلییییییییی خوبه

حرفای خیلی قشنگی میزنه و و خیلی قشنگ مشکلاتو تجزیه و تحلیل میکنه

اصنم اهل ِ آه و ناله و.....نیست تازه کپی پیستم نمیکنه

واصن پیش نیومده من از یه وبلاگی خوشم بیاد و همش پیگیر مطالبش باشم و البته بجز این که واقعا ارزششو داره

در کل من باهش خیلی حال میکنم و ازینکه میبینم خیلی راحت با بیماریش کنار اومده خوشم میاد از تلاشش و....اصن خودتتون برید بخونید

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بخشی از نوشته هاش :

هرچی فکر می کنم می بینم واژه هایی که بار منفی داره در افکار من جایی ندارند.میدونم زندگی میدون مبارزه ست و اگه بخوای فقط کالبدت رو یدک نکشی و به مفهوم واقعی اسم "زنده" رو برازنده وجودت کنی،باید مبارزه کنی تا آخرین لحظه حیاتت. ممکنه در لحظه افکار منفی یا خستگی روحی خودشون رو غالب کنن ولی در دراز مدت و اینکه بخوان جاخوش کنن در عقاید و رفتارم... هرگز.

امیدوارم خوشتتون بیاد:dancegirl2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

این یه وبلاگ طنز و اجتماعی و ازدواجیه :ws3:

خیلی قشنگه من بعضی وقتا میخونمش و خیلی جالب انتقاد میکنه از جامعه و افکار مردما و.....

از خوندنش پشیمون نمیشی:girl_in_dreams:

توی معرفی خود در مورد اسم وبلاگش این توضیحو داده:

برای این وبلاگ از اسم" دختر ترشیده" استفاده کردم تا در کنار استفاده تبلیغاتی از آن، هدف عمده وبلاگ را که صحبت در مورد مسایل و مشکلات مجردها و متاهل هاست یاد آوری کرده باشم.(خدایی اش شما به خاطر کنجکاوی در مورد اسم وبلاگ به اینجا نیامدید؟! اگر اسم وبلاگ یک چیز دیگر بود عمرا نمی آمدید.خوب باید اول یک جوری می کشاندمتان اینجا تا بعد، از مطالب گهربارم! مستفیضتان کنم یا نه؟! پس این قدر گیر ندهید که اسم وبلاگ را عوض کنم!)

بعضی ها معتقدند این اسم، زشت و توهین آمیز است، این عزیزان باید دقت کنند که مسلما خود من هم به عنوان یک دختر مجرد ازاین اسم دل خوشی ندارم. اما یکی دیگر از اهداف من، همین بود که با استفاده از پارادوکس های طنزآمیز، توجه آدم ها را به زشتی این واژه جلب کنم تا دخترها دیگر با نگرانی روز افزون به این لغت نگاه نکنند و پسرها هم دیگر یک دختر ازدواج نکرده در سن و سال مرا "از رده خارج و بی هنر و افسرده" ندانند.

به عبارت دیگر، امیدوارم تلاش کوچکم روزی منجر به حذف واژه زشت ترشیده _ که نمی دانم چرا فقط هم برای دخترها به کار می رود! _ از دامنه لغات فارسی شود، کما این که تا همین جا هم در وبلاگ من بار منفی دخترانه خود را تا حدود زیادی از دست داده و امروز پیدا می شوند پسرانی که خیلی راحت در اینجا می نویسند:" من هم یک پسر ترشیده ام..."! و دخترانی که دیگر از شنیدن این لغت مثل قبل اذیت نمی شوند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...