رفتن به مطلب

هرگز در شرط بندی های فوتبال و مسابقات ورزشی شرکت نکنید که من را بدبخت کرد

ارسال های توصیه شده

این روز ها در خیلی از سایت ها اینترنتی با پدیده پیشبینی فوتبال و ورزشهای دیگر به صورت شرطبندی مواجه میشید.

این تجربه شخصی خودم هستم که با شما دردل کنم .چون الان که فکر میکنم چه حماقتی کردم.

اول که شروع کردم به اینکار با 1000 تومان و 5000 تومان شروع شد.

اوایل مبلغ کمی میبردم و 2 روز نشده میباختمش.

پیشبینی 2 مدل داره.یکی پیشبینی توتو هست که 16 بازی را در سایت ها پیشبینی میکنی و اگر همه درست بشه برنده ای و پول کلانی میبردی.

فکر کنید من 2سال تمام اینکار را انجام میدادم ولی هیچوقت 16 تا درست نبودی.بوده که نفر دوم میشدم .ولی بگذریم.

ولی مدل دوم این هست که بازی ها را خودت انتخاب میکنی و شرط میبندی .یعنی 3 تا بازی فوتبا روزی را انتخاب میکنی که ضریب هایی داره.مثلا ضریب این 3 تا پیشبینی میشه 5

بعدش شما 20 هزار تومان شرط میبندی و اگر این 3 تا پیشبینی درست بود .پولت میشه 100 هزار تومان و یعنی 80 تومان میبری

حالا میرم سر اصل مطلب و

وقتی رفیقام میگفتند که دنبال اینکار ها نرو .فلانی را بدبخت کرد و فلان.

من بهشون میخندیدم .ولی الان بدبخت شدم.

یعنی اعتیاد شدید بهش پیدا کردم و تا حالا بالای 4 ملیون باختم.

البته اون 2 ملیون قبلی چون پول های روزمره من بوده و یعنی اگر خرج اینکار نمیکردم خرج چیز های دیگه میکردم تو این 2 سال زیاد چیزی نیست.

ولی فقط در همین 1 ماه ملیون و پانصد هزار از دست دادم.

اونم نه پول خودم .پول پدرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطلب زیر را مینویسم که بفهمید حماقت تا چقدر

همه چی از یک پیروزی شروع شد.

یعنی فکر کنید یک شب برنده شدم مبلغ 800 دلار.

در اون سایت اینطوری بود که یک هفته طول میکشید که پول بیاد .

من که خوشحال از برد بودم.طمع کردم و گفتم که پول میاد تو حسابم یک هفته دیگه.

فعلا 200 هزار از حساب بابام میگیرم.یک شرط دیگه میبندم.باختمش.

200 دلار دیگه میبندم باز باختم.

موند 400 دلار.

گفتم بیخیال دیگه ریسک نمیکنم.

ولی باز روز به خودم گفتم که شرط کوچک بکنم مثلا 20 دلاری.

توجه کنید که تو جیب خودم شپش بود م پول قلیونم را نداشتم بدم.

ولی چون 400 دلار شرط میبستم دیگه از نظر ذهنی 20 دلار برایم پول خورد بود.!!!!!!!!!!!!

رفتم وارد سایت شدم.دیدم چه بازیهایی .از همه انها مطمئن هستم.نه تنها 400 دلار بلکه 500 دلار از حساب بابام گرفتم .

ولی شما میدونید که فوتبال هست و اتفاقات غیر قابل پیشبینی

مثلا تیم بارسلونا که از رئال 5 تا میبره با تیم کپنهاک مساوی کرد.

یک دفعه دیدم نه اون 800 دلار بلکه 100 تومان هم باید بریزم به حساب خودم و 100 تومان هم قبلا از یک رفیق دیگم قزض گرفته بودم برای اینکار و 200 دلار از دست دادم.

در ضمن این دلار را به خاطر این مینویسم که عادت کردم و اون سایت با دلار کار میکنه که فکر کنم هدفشون این هست که از نظر روانی کاری کنند که وقتی مثلا من 100 دلار دارم شرط میندم تو ذهنم اونطوری نباشه که وای بر من 100000 هست و 5 تا صفر داره.

فکر کنید منی که قبلا یک سابقه برداشتن پول از حساب بابام برای 3 ماه پیش داشته بودم و لبتاپ رفیقم را شکسته بودم و خسارتش را دادم و حدود 400 هزار تومان پول بود .

دیگه نمیتونستم و رویم نمیشد.

ریسک کردم و 250 دلار از حساب بابام برداشتم تا شرط ببندم و بشه 500 دلار تا بدهی و پول بابام را بدم.

وقتی من میگم 250 دلار بشه 500 دلار.از نظر ذهنی خیلی ساده میاد.

یعنی کافی هست روی برد رئال و بارسلونا و منچستر با تیم های ضعیف شرط ببندی و اون ها ببرند.کاری که معمولا انجام میدهند و میبرند.

ولی انگار که من نفرین شده باشم.یعنی عجیب ترین اتفاقات برایم میوفتاد.

ولی باز هم اون را باختم .

یعنی ببینید.من قبلا از 10 تا پیشبینی با پول های کم مثل 5 دلار و غیره 8 تا را درست میدادم اون هم با ضریب های بالا .مثلا 1 دلار میبستم و روی 10 تا بازی سخت و غیر قابل پیشبینی میبستم و گاهی اوقات برنده میشدم.

حالا ببینید 450 هزار بدهی .

باور کنید مثل دیوونه ها شده بودم.اگر بابام میفهمید بیچاره میشدم.

با توجه وضع مالی ما و حقوق بابام 400 هزار تومان هست و این همه بدهی که داشت .

باور کنید گریه میکردم.

یک دفعه نمیدونم چی شد که انگار شیطانی وجود داره و گولم زده باشه.

یک دفعه ساعت 5 صبح که از ناراحتی تو رختخواب بودم و خوابم نمیبرد.و بغز و ترس و ناراحتی تمام وجودم را فرا گرفته بود.

توجه کنید که دیگه حساب بابام خالی شده بود و یک قرون هم نبود..

مثل دیوونه ها رفتم و عابر مامانم که بعدا فهمیدم حتی برای خودش نبود برداشتم و200 تومان هم تو کیفش بود که اون هم برای خودش نبود همون صبح رفتم ریختم به حساب خودم و 300هزار از حسابش برداشتم و شرط بستم و همین الان هم 500 دلار باختم یعنی همین 1 ساعت پیش این اتفاق افتاد.یعنی تیم لیورپول از تیم استون ویلا 3 بر هیچ برد در حالیکه من پیشبینی کرده بودم که اگر ببره با اختلاف بالای یک گل نمیبره.

جالب اینجاست همین امروز مادرم متوجه برداشتن پول شدو فردا پدرم میخواد بره تحقیق کنه و جالب ایجاست که چون دانشگاه من تموم شده من الان 5 ماه هست که هرگز از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد از خونه خارج نمیشدم و وقتی دیروز صبح ساعت 7 صبح از خونه رفتم بیرون کلی خانواده برایشون سوال پیش امده بود که اون موقع صبح داشتی چیکار میکردی و کلی باهاشون دعوا افتادم .

و فقط کافی پدرم فردا زمان برداشت پول از حساب مادرم را ببینه .

و جالب اینجاست که پدرم 2روز پیش متوجه بداشت پولش شده و بهش گفتم که همین فردا تو حسابت هست از اون جا که فکر میکردم تو این شرط بندی برنده بشم و بهش پولش را بدم.

بهتون گفته بودم که سابقه برداشت داشتم به خاطر شکستن لبتاپ همکلاسی هم و اونها هنوز نمیدونند که دلیلش چی بوده.

الان مادرم به من میگه که کارتو هست که چون سابقه داری .

ولی من همینطوری دارم انکار میکنم با اینکه فردا 100 درصد متوجه میشند.

همین الان مادرم داشت گریه میکرد که میگفت برای چی کاری کردی که من به تو شک کنم و میگفت قبلا سر تو قسم میخوردم . الان تو دلش احتمال میده که من بودم .

یعنی ببینید منی که تو عمرم به یک غریبه بدی نکردم.امروز مثل یک جنایتکار و دزد عمل کردم.

الان که دارم فکر میکنم .واقعا موندم که چیکار میکردم.

اگراین پول را برداشته بودم و باهاش چیزی میخریدم .بدهی کسی را میدادم.میتونستم بهشون بگم.

ولی بهشون چی میتونم بگم.قمار کردم و باختم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی حقوق مادر بزرگم و پول یک بچه 6 ساله که دختر خالم هست تو کیف مامانم بود.

پدر من که بازنشسته هست و وقتی ما اب معدنی میخوریم.خودش اب جوشیده میخوره تا تو پول صرفه جویی کنه

حالا من یک جنایتکار شدم

البته شاید این متن طولانی را کسی نخونه .

ولی فقط این تاپیک را زدم که فقط حواسم به یک چیز باشه و گریم نگیره چون نمیتونم جلوی گریه خودم را بگیرم.

لینک به دیدگاه

خوندم همشو :ws44:

:sigh:

منم یکی 2 بار بهت گفتم نرو :w00:

پارسال منو هم خر کردی رفتم تو سایتش ثبت نام کردم.....ولی حوصله پول ریختن و اینا رو نداشتم ادامه ندادم

حالا دیگه غصه نخور..قبول کن که این اتفاق افتاده الان هم دیگه نمیتونی درستش کنی

به فکر آینده باش تا جبرانش کنی

خودتم برو راستش رو بگو به خونواده:ws51:

لینک به دیدگاه
خوندم همشو :ws44:

:sigh:

منم یکی 2 بار بهت گفتم نرو :w00:

پارسال منو هم خر کردی رفتم تو سایتش ثبت نام کردم.....ولی حوصله پول ریختن و اینا رو نداشتم ادامه ندادم

حالا دیگه غصه نخور..قبول کن که این اتفاق افتاده الان هم دیگه نمیتونی درستش کنی

به فکر آینده باش تا جبرانش کنی

خودتم برو راستش رو بگو به خونواده:ws51:

حداقل کاش به این مدلی ادامه میدادم.حداقل اون هفته ای 2 تا مسابقه داشت

ولی بدبختی این هست که مثل تو این مدل یعنی من تو یک روز 6 بار پیشبینی میکردم.

از بسکتبال و هاکی روی یخ و تنیس بگیر تا بوکس و فوتبال اسنوکر

لینک به دیدگاه
واقعا اینکارو کردی؟؟؟:ws52:

:ws44: امیدت به خدا باشه ....غصه نخور .....برات دعا میکنیم :hanghead:

اره .

نمیشه غصه نخورد.هر 5 دقیقه به ساعت نگاه میکنم که زود صبح نشه

الان میلاد گفت که برو بگو.کاش به این سادگی بود

لینک به دیدگاه

انگار که دارم نفریم میشم.نمیدونم به خودم گریه کنم یا بخندم

یک 20 دلاری ته حساب مونده بود.همینطوری علکی یک پیشبینی سخت انجام دادم که یک وقت معجزه ای بشه و فلان

یعنی 10 تا مسابقه سخت که امکانش بسیار کم بود را پیشبینی کردم

باور کنید از 10 تا 9 تای انها درست در اومد.و اخری در دقابق اخر مسابقه غلط !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگر درست در میامد دقیقا 1 ملیون میبردم.

لینک به دیدگاه

راس میگه دانی فک کردم همون تاپیک پارسالی رو دوباره گذاشتی

تو که پارسال توبه کرده بودی!

یادته اولش اومدی تبلیغاتشو میکردی بعد اومدی گفتی پشیمون شدم

جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته:icon_gol:

لینک به دیدگاه

چه حرفا چه چیزا!!!!!!!

من فکر نمیکردم کسی از ایران،تو اینجور شرط بندی ها شرکت کنه !!!!!

ما فقط بچه بودیم،گل کوچک شرطی بازی میکردیم،آنهم سر یک نوشابه شیشه ای زرد به قیمت 50 تومان !!!

لینک به دیدگاه
راس میگه دانی فک کردم همون تاپیک پارسالی رو دوباره گذاشتی

تو که پارسال توبه کرده بودی!

یادته اولش اومدی تبلیغاتشو میکردی بعد اومدی گفتی پشیمون شدم

جلو ضرر رو از هرجا بگیری منفعته:icon_gol:

اره.ولی از جوب افتادم تو چاه.سبک پیشبینی را تغییر دادم.

باور کنید که اینکار انسان را دیوونه میکنه.

یعنی همین الان که دارم به خودم فحش میدم.اگر پول داشتم باز شرط میبستم که جبرانش کنم.

واقعا لحظات سختی دارم.هنوز متوجه نشدند و اصلا نمیدونم چیکار کنم.مثل یک قاتل شدم که هر لحظه میخواهند حکم اعدامش را صادر کنند

تو عمرم اینقدر حالم بد نبوده.

لینک به دیدگاه

اینکه میگن شاه قماربازها لباس هم نداشت تنش کنه همینه...

اصلا از سرکوفت زدن موقع اوج مشکل مردم خوشم نمیاد...ولی خوب باید اینو میگفتم..میبخشی..

برو بهشون بگو...به مامانت بگو حداقل... و قول مردونه بده دیگه نکنی این کار رو

لینک به دیدگاه

بالاخره مشکلم حل شد.نمیدونید چه روز سختی داشتم.

در تمام نا امیدی امروز غروب به عموم که در دانمارک هست زنگ زدم.

قبول کرد که این 1 ملیون را ساپورت بکنه .

البته همه چی را بهش گفتم و شرط گذاشت که به بابام بگه .

اون هم زنگ زد و به بابام گفت .

الان هم 1 ساعت داشتم با بابام صحبت میکرد

واقعا 3 روز سختی بود.

باور کنید بعد از مرگ 2 نفر از عزیزانم که برایم قبلا پیش اومده بود.این 3 روز بدترین لحظات زندگیم بود

ارزو میکنم که برای هیچکس این موقعیت پیش نیاد

لینک به دیدگاه
خداروشکر

امیدوارم تجربه شده باشه برات :banel_smiley_4:

حتما.100 درصد.

طوری از این کار بدم اومد که امکان داره اگر یک نفر را از نزدیک ببینم با کله بهش حمله کنم :ws3:

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه که شجاعتشو داشتی اینو اینجا گفتی بقیه بدونن

منم اصلا فک نمیکردم یکی از ایران از این کارا انجام بده...

امان از بیکاری و اینکه میخوایم یه شبه پولدار بشیم

واقعا آدم هرچقدر هم که باهوش باشه بازم یه زمانی یه طوری سرش کلاه میره که...

منم یه بار یکی از رفیقام که تو گلد کوئیست بود پرزنتم کرد! یه چیزایی بهم گفت و یه طوری مخمو زد که هنوز که هنوزه هم متحیرم!:ws52:

ولی خوب خداروشکر یک ریال هم بهش ندادم ولی انصافا چیزی نمونده بود...

در ضمن اینطوری که من از صحبتات دستگیرم شد تقریبا مطمئنم اگر بازم پول دست بیاد میری طرفش...

مواظب باش:ws46:

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه که شجاعتشو داشتی اینو اینجا گفتی بقیه بدونن

منم اصلا فک نمیکردم یکی از ایران از این کارا انجام بده...

امان از بیکاری و اینکه میخوایم یه شبه پولدار بشیم

واقعا آدم هرچقدر هم که باهوش باشه بازم یه زمانی یه طوری سرش کلاه میره که...

منم یه بار یکی از رفیقام که تو گلد کوئیست بود پرزنتم کرد! یه چیزایی بهم گفت و یه طوری مخمو زد که هنوز که هنوزه هم متحیرم!:ws52:

ولی خوب خداروشکر یک ریال هم بهش ندادم ولی انصافا چیزی نمونده بود...

در ضمن اینطوری که من از صحبتات دستگیرم شد تقریبا مطمئنم اگر بازم پول دست بیاد میری طرفش...

مواظب باش:ws46:

اره عزیز .باور کن چیز عجیب غریبی هست.

یعنی بیوفتی توش مثل غده سرطانی ملت نمیکنه.

شما توجه کن که هزاران سایت برای اینکار در جهان هست.

با باخت شما سود بهشون میرسه.

توجه کن اون ها روز به روز پولدار تر میشند.

ولی من سعی میکنم حتی 1000 تومان هم دیگه بت نکنم.

یعنی 1000 تومان را اگر ببری بدتر هستیک برد انسان را دیوونه میکنه.

فکر کن در این 2 ماه یک روز بدون اینکار نبودن.همین 3 روز هم هر دفعه به سایت سر میزنم و حتی نتیجه بازی ها را دنبال میکنم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
اره عزیز .باور کن چیز عجیب غریبی هست.

یعنی بیوفتی توش مثل غده سرطانی ملت نمیکنه.

شما توجه کن که هزاران سایت برای اینکار در جهان هست.

با باخت شما سود بهشون میرسه.

توجه کن اون ها روز به روز پولدار تر میشند.

ولی من سعی میکنم حتی 1000 تومان هم دیگه بت نکنم.

یعنی 1000 تومان را اگر ببری بدتر هستیک برد انسان را دیوونه میکنه.

فکر کن در این 2 ماه یک روز بدون اینکار نبودن.همین 3 روز هم هر دفعه به سایت سر میزنم و حتی نتیجه بازی ها را دنبال میکنم :icon_pf (34):

اینطوری نمیشه ها...

چرا نمیری تو کار بورس؟

لینک به دیدگاه
  • 8 سال بعد...
در در 16 آذر 1389 در 03:28، danielo گفته است :

این روز ها در خیلی از سایت ها اینترنتی با پدیده پیشبینی فوتبال و ورزشهای دیگر به صورت شرطبندی مواجه میشید.

این تجربه شخصی خودم هستم که با شما دردل کنم .چون الان که فکر میکنم چه حماقتی کردم.

اول که شروع کردم به اینکار با 1000 تومان و 5000 تومان شروع شد.

اوایل مبلغ کمی میبردم و 2 روز نشده میباختمش.

پیشبینی 2 مدل داره.یکی پیشبینی توتو هست که 16 بازی را در سایت ها پیشبینی میکنی و اگر همه درست بشه برنده ای و پول کلانی میبردی.

فکر کنید من 2سال تمام اینکار را انجام میدادم ولی هیچوقت 16 تا درست نبودی.بوده که نفر دوم میشدم .ولی بگذریم.

ولی مدل دوم این هست که بازی ها را خودت انتخاب میکنی و شرط میبندی .یعنی 3 تا بازی فوتبا روزی را انتخاب میکنی که ضریب هایی داره.مثلا ضریب این 3 تا پیشبینی میشه 5

بعدش شما 20 هزار تومان شرط میبندی و اگر این 3 تا پیشبینی درست بود .پولت میشه 100 هزار تومان و یعنی 80 تومان میبری

حالا میرم سر اصل مطلب و

وقتی رفیقام میگفتند که دنبال اینکار ها نرو .فلانی را بدبخت کرد و فلان.

من بهشون میخندیدم .ولی الان بدبخت شدم.

یعنی اعتیاد شدید بهش پیدا کردم و تا حالا بالای 4 ملیون باختم.

البته اون 2 ملیون قبلی چون پول های روزمره من بوده و یعنی اگر خرج اینکار نمیکردم خرج چیز های دیگه میکردم تو این 2 سال زیاد چیزی نیست.

ولی فقط در همین 1 ماه ملیون و پانصد هزار از دست دادم.

اونم نه پول خودم .پول پدرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مطلب زیر را مینویسم که بفهمید حماقت تا چقدر

همه چی از یک پیروزی شروع شد.

یعنی فکر کنید یک شب برنده شدم مبلغ 800 دلار.

در اون سایت اینطوری بود که یک هفته طول میکشید که پول بیاد .

من که خوشحال از برد بودم.طمع کردم و گفتم که پول میاد تو حسابم یک هفته دیگه.

فعلا 200 هزار از حساب بابام میگیرم.یک شرط دیگه میبندم.باختمش.

200 دلار دیگه میبندم باز باختم.

موند 400 دلار.

گفتم بیخیال دیگه ریسک نمیکنم.

ولی باز روز به خودم گفتم که شرط کوچک بکنم مثلا 20 دلاری.

توجه کنید که تو جیب خودم شپش بود م پول قلیونم را نداشتم بدم.

ولی چون 400 دلار شرط میبستم دیگه از نظر ذهنی 20 دلار برایم پول خورد بود.!!!!!!!!!!!!

رفتم وارد سایت شدم.دیدم چه بازیهایی .از همه انها مطمئن هستم.نه تنها 400 دلار بلکه 500 دلار از حساب بابام گرفتم .

ولی شما میدونید که فوتبال هست و اتفاقات غیر قابل پیشبینی

مثلا تیم بارسلونا که از رئال 5 تا میبره با تیم کپنهاک مساوی کرد.

یک دفعه دیدم نه اون 800 دلار بلکه 100 تومان هم باید بریزم به حساب خودم و 100 تومان هم قبلا از یک رفیق دیگم قزض گرفته بودم برای اینکار و 200 دلار از دست دادم.

در ضمن این دلار را به خاطر این مینویسم که عادت کردم و اون سایت با دلار کار میکنه که فکر کنم هدفشون این هست که از نظر روانی کاری کنند که وقتی مثلا من 100 دلار دارم شرط میندم تو ذهنم اونطوری نباشه که وای بر من 100000 هست و 5 تا صفر داره.

فکر کنید منی که قبلا یک سابقه برداشتن پول از حساب بابام برای 3 ماه پیش داشته بودم و لبتاپ رفیقم را شکسته بودم و خسارتش را دادم و حدود 400 هزار تومان پول بود .

دیگه نمیتونستم و رویم نمیشد.

ریسک کردم و 250 دلار از حساب بابام برداشتم تا شرط ببندم و بشه 500 دلار تا بدهی و پول بابام را بدم.

وقتی من میگم 250 دلار بشه 500 دلار.از نظر ذهنی خیلی ساده میاد.

یعنی کافی هست روی برد رئال و بارسلونا و منچستر با تیم های ضعیف شرط ببندی و اون ها ببرند.کاری که معمولا انجام میدهند و میبرند.

ولی انگار که من نفرین شده باشم.یعنی عجیب ترین اتفاقات برایم میوفتاد.

ولی باز هم اون را باختم .

یعنی ببینید.من قبلا از 10 تا پیشبینی با پول های کم مثل 5 دلار و غیره 8 تا را درست میدادم اون هم با ضریب های بالا .مثلا 1 دلار میبستم و روی 10 تا بازی سخت و غیر قابل پیشبینی میبستم و گاهی اوقات برنده میشدم.

حالا ببینید 450 هزار بدهی .

باور کنید مثل دیوونه ها شده بودم.اگر بابام میفهمید بیچاره میشدم.

با توجه وضع مالی ما و حقوق بابام 400 هزار تومان هست و این همه بدهی که داشت .

باور کنید گریه میکردم.

یک دفعه نمیدونم چی شد که انگار شیطانی وجود داره و گولم زده باشه.

یک دفعه ساعت 5 صبح که از ناراحتی تو رختخواب بودم و خوابم نمیبرد.و بغز و ترس و ناراحتی تمام وجودم را فرا گرفته بود.

توجه کنید که دیگه حساب بابام خالی شده بود و یک قرون هم نبود..

مثل دیوونه ها رفتم و عابر مامانم که بعدا فهمیدم حتی برای خودش نبود برداشتم و200 تومان هم تو کیفش بود که اون هم برای خودش نبود همون صبح رفتم ریختم به حساب خودم و 300هزار از حسابش برداشتم و شرط بستم و همین الان هم 500 دلار باختم یعنی همین 1 ساعت پیش این اتفاق افتاد.یعنی تیم لیورپول از تیم استون ویلا 3 بر هیچ برد در حالیکه من پیشبینی کرده بودم که اگر ببره با اختلاف بالای یک گل نمیبره.

جالب اینجاست همین امروز مادرم متوجه برداشتن پول شدو فردا پدرم میخواد بره تحقیق کنه و جالب ایجاست که چون دانشگاه من تموم شده من الان 5 ماه هست که هرگز از ساعت 3 بعد از ظهر به بعد از خونه خارج نمیشدم و وقتی دیروز صبح ساعت 7 صبح از خونه رفتم بیرون کلی خانواده برایشون سوال پیش امده بود که اون موقع صبح داشتی چیکار میکردی و کلی باهاشون دعوا افتادم .

و فقط کافی پدرم فردا زمان برداشت پول از حساب مادرم را ببینه .

و جالب اینجاست که پدرم 2روز پیش متوجه بداشت پولش شده و بهش گفتم که همین فردا تو حسابت هست از اون جا که فکر میکردم تو این شرط بندی برنده بشم و بهش پولش را بدم.

بهتون گفته بودم که سابقه برداشت داشتم به خاطر شکستن لبتاپ همکلاسی هم و اونها هنوز نمیدونند که دلیلش چی بوده.

الان مادرم به من میگه که کارتو هست که چون سابقه داری .

ولی من همینطوری دارم انکار میکنم با اینکه فردا 100 درصد متوجه میشند.

همین الان مادرم داشت گریه میکرد که میگفت برای چی کاری کردی که من به تو شک کنم و میگفت قبلا سر تو قسم میخوردم . الان تو دلش احتمال میده که من بودم .

یعنی ببینید منی که تو عمرم به یک غریبه بدی نکردم.امروز مثل یک جنایتکار و دزد عمل کردم.

الان که دارم فکر میکنم .واقعا موندم که چیکار میکردم.

اگراین پول را برداشته بودم و باهاش چیزی میخریدم .بدهی کسی را میدادم.میتونستم بهشون بگم.

ولی بهشون چی میتونم بگم.قمار کردم و باختم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یعنی حقوق مادر بزرگم و پول یک بچه 6 ساله که دختر خالم هست تو کیف مامانم بود.

پدر من که بازنشسته هست و وقتی ما اب معدنی میخوریم.خودش اب جوشیده میخوره تا تو پول صرفه جویی کنه

حالا من یک جنایتکار شدم

البته شاید این متن طولانی را کسی نخونه .

ولی فقط این تاپیک را زدم که فقط حواسم به یک چیز باشه و گریم نگیره چون نمیتونم جلوی گریه خودم را بگیرم.

پسر خوب چندبار باختی میدونسی تخصصشو نداری چرا ادامه دادی شرط بندی قلق کار خودشو داره بنده یک ساله دارم استفاده میکنم تو چندین سایت هم شرط بندی کردم یک دهم باختم ولی شما هر چی باختی باز ادامه دادی اونم با پول بقیه که این کار خیلی افتضاحه پدرت باید کله‌تو میکند کله پاچش میکرد منتهی بزرگواری کرده...در هیچ جا تخصص نداری کاری نکن

تو شرط بندی فوتبال دقایق بالای ۸۰ بزن به برد دوتا گل جلوتر هرگز تساوی و یک گل جلو عقب نزن که باختش بالاس

اینجور شرطبندی ک گفتم درسته دقیقه ۸۰ ضرایب میاد پایین اما با مبلغ بالا میشه بیشتر گیرت بیاد

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

اولا که دوستمون راست میگن اینکار به شدت قلقی و تجربه ایه چون یه نوع قماره دیگه بعدشم توی کارهای اعتیادآور حتما میدونی که قمار رتبه اولو داره!!?

بعدشم شما وقتی پول نداری چه کاریه آخه!! من نمیفهمم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...