رفتن به مطلب

آقایون جواب بدن لطفاً !!!!!!!

ارسال های توصیه شده

می شه بگید : چرا بعضی از آقایون (البته بعید می دونم لیاقت این کلمه رو داشته باشن !!!!)

وقتی سوار تاکسی میشن ، اصلاً رعایت خانمی که بغل دستشون نشسته رو نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

می شه بگید : چرا بعضی از آقایون (البته بعید می دونم لیاقت این کلمه رو داشته باشن !!!!)

وقتی سوار تاکسی میشن ، اصلاً رعایت خانمی که بغل دستشون نشسته رو نمی کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

واسه منم این مشکل پیش اومده زیااااااااااااااااد:ws27:

یه سریا غیر عمدی راحت میشن بیچاره ها تو عوالم خودشونن:hanghead:

ولی یه سریا مرض دارن و واسه آزار دادن خودشون و میچسبونن و تو هر پیچ هم یه فیضی میبرن:icon_razz:

لینک به دیدگاه

مردن دیگه .... ذاتا فرصت طلب و بی جنبه ان :icon_pf (34):

در این مواقع بهترین کار اینه که یا جلو بشینین

یا اگر هم مجبورین عقب بشینین یه جوری بشینین که آرنجتون به سمت پهلوی طرف باشه بعد سر هر پیچ این شمایین که یه فیضی به طرف می رسونین که دیگه مثل آدم بشینه :167:

لینک به دیدگاه

والله من تا حالا بیشتر خودم را جمع کرده ام تو تاکسی !!!!!

اینسری دیدم هی خانمه میاد سمت من !!!!!!!!!!!!!!!!

شانس آوردم یک نارنج و چاقو دست این دختره نبود !!!!!!!

لینک به دیدگاه
والله من تا حالا بیشتر خودم را جمع کرده ام تو تاکسی !!!!!

اینسری دیدم هی خانمه میاد سمت من !!!!!!!!!!!!!!!!

شانس آوردم یک نارنج و چاقو دست این دختره نبود !!!!!!!

میبینی ..

پس یه تایپیک هم ما بزنیم بگیم ..

خانوما لطفا جواب بدن!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

یه چی دیگه ... چرا بعضی خانوما تو اتوبوس (brt مخصوصا) میان تو قسمت آقایون میشینن.... اونوقت کسی هم حق نداره بهشون چیزی بگه .. !؟

اگه بگه ... **** و ***** و **** هستش .. !

لینک به دیدگاه

خب بخاطر اينه كه چيزي نميبينن وكمبود محبت دارن

برا منم خيلي پيش اومده كه دختره يا خانومه هي خودش رو ميداده طرفه من و منم هي خودم رو جمع ميكردم

لینک به دیدگاه
خب بخاطر اينه كه چيزي نميبينن وكمبود محبت دارن

برا منم خيلي پيش اومده كه دختره يا خانومه هي خودش رو ميداده طرفه من و منم هي خودم رو جمع ميكردم

ای بابابابااااااا

چرا خودتو جمع می کنی بس این شماره لامصب خودمو واسه چی بهت دادم......بهش بده دیگه....

لینک به دیدگاه
ای بابابابااااااا

چرا خودتو جمع می کنی بس این شماره لامصب خودمو واسه چی بهت دادم......بهش بده دیگه....

كدوم شماره رو خب من بهت شماره دادم نه تو:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه

چون بعضیا اگه مریضیه روحی روانیم نداشته باشن صندلیه ماشین و با مبله خونشون اشتباه میگیرن یا فک میکنن اومدن فرحزاد قلیون بکشن:icon_razz:

من که همیشه وقتی میشینم تو تاکسی کیفمو اول میذارم بعدا میشینم.....آقای محترم یه کم زحمت بکشن خودشونو جمع بفرماین:icon_razz:

لینک به دیدگاه
یه چی دیگه ... چرا بعضی خانوما تو اتوبوس (brt مخصوصا) میان تو قسمت آقایون میشینن.... اونوقت کسی هم حق نداره بهشون چیزی بگه .. !؟

اگه بگه ... **** و ***** و **** هستش .. !

به این خاطر که آقایون حق خانوما رو به زور ازشون گرفتن :w00: :w00:

شما این دفعه که سوار اتوبوس شدی جمعیت آقایون و خانوما و هچنین فضایی که در اختیارشون گذاشته شده رو مقایسه کن تا متوجه بشی :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
به این خاطر که آقایون حق خانوما رو به زور ازشون گرفتن

این سپیده از اون فمنیسم های دو آتشه و حقوق بگیر است تا استکبار را در ایران اسلامی ترویج دهد. :167:

لینک به دیدگاه

شما این دفعه که سوار اتوبوس شدی جمعیت آقایون و خانوما و هچنین فضایی که در اختیارشون گذاشته شده رو مقایسه کن تا متوجه بشی :icon_pf (34):

اتفاقا دقت کردم و گفتم ....... اختلاف فضا هم اینقدری نیست .... همه تجربه منم تو این زمینه .. موقعی بوده که قسمت خانوما 1 نفر هم سر پا نبوده و قسمت آقایون داشته میترکیده ... :45645:

لینک به دیدگاه

چون در تردد جامعه اقایون بیشتر از خانوما هستند....فضا هم الان تو بی ار تی ها واسه همه یکسانه...

لینک به دیدگاه

حقیقتش من هر وقت سوار تاکسی میشم خودم رو تا اونجایی که میتونم جمع میکنم... شاید اون خانومی که بقل دست من نشسته خیلی خیلی راحت تر از من باشه...

راستش تا حالا هم ندیدم خانومی خودش رو به پسری بچسبونه... یا بیاد سمتش...

لینک به دیدگاه
حقیقتش من هر وقت سوار تاکسی میشم خودم رو تا اونجایی که میتونم جمع میکنم... شاید اون خانومی که بقل دست من نشسته خیلی خیلی راحت تر از من باشه...

راستش تا حالا هم ندیدم خانومی خودش رو به پسری بچسبونه... یا بیاد سمتش...

ولی از شوخی گذشته آدم مریض و روانی زیاد داریم تو جامعه میبینی مثلا یه دختر عقب نشسته ...بیچاره دختره کم مونده بچسبه به در هی میره نزدیکش پاشو باز می کنه ...آخه نمی دونم چه احساسی داره این کار زشت.....

من که زیاد این مورد رو دیدم که یا خانوم اعتراض کرده به طرف یا خودم به آقاهه اعتراض کردم....تا حالا هم خانوم ندیدم به طرف آقا هه بیاد یا ادا در بیاره ...

لینک به دیدگاه
چون در تردد جامعه اقایون بیشتر از خانوما هستند....فضا هم الان تو بی ار تی ها واسه همه یکسانه...

الان دیگه نمی شه گفت تردد آقایون بیشتره یا خانوما چون هم پای هم هستن ( رفتن به محل تحصیل . کار . خرید . مسئولیت مدرسه بچه ها و .............. ) :ws46:

در ضمن تا زمانی که آقا ماشین شخصی داشته باشه خیالتون راحت با BRT و مترو و ...... تردد نمی کنه :banel_smiley_4: و خانوما ها هستن که مجبورن از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنن :icon_pf (34):

فضاها هم یکسان نیست اما چون جمعیت خانوما خیلی بیشتره و با عمل فشرده سازی :ws44: همه برای این که زودتر به کارشون برسن خودشون رو توی اون فضای کم جا می کنن شما هم فکر می کنین که فضا بیشتر یا یکسانه :w00:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...