رفتن به مطلب

آقایون جواب بدن لطفاً !!!!!!!

ارسال های توصیه شده

حقیقتش من هر وقت سوار تاکسی میشم خودم رو تا اونجایی که میتونم جمع میکنم... شاید اون خانومی که بقل دست من نشسته خیلی خیلی راحت تر از من باشه...

راستش تا حالا هم ندیدم خانومی خودش رو به پسری بچسبونه... یا بیاد سمتش...

ولی از شوخی گذشته آدم مریض و روانی زیاد داریم تو جامعه میبینی مثلا یه دختر عقب نشسته ...بیچاره دختره کم مونده بچسبه به در هی میره نزدیکش پاشو باز می کنه ...آخه نمی دونم چه احساسی داره این کار زشت.....

من که زیاد این مورد رو دیدم که یا خانوم اعتراض کرده به طرف یا خودم به آقاهه اعتراض کردم....تا حالا هم خانوم ندیدم به طرف آقا هه بیاد یا ادا در بیاره ...

افرین به همه اونایی که خودشونو جمع میکنن

باسه منم انقد پیش اومده که نگو..

تازه کجای کارینن

من یه دفعه عقب نشسته بودمم یه اقای هم بعده من نشست.. مسافر بعدی خانوم بود

مرده اومده خودشو به من چسبونده که زنه جاش بشه

یعنی بین دو تا خانوم بشینه.. عقب..... منم اینجوری شده بودممم:w58:

عصبی شدممم:ws25:

قبله اینکه خانومه درو ببنده به مرده گفتم شما پیاده شو اول این خانوم بشینه.. بعد شما بشین

انقده پرو بووووووووود (شرمنده از اینکه این حرفو زدم):hanghead:

اما واقعا بعضیا تاکسیو با یه جای دیگه اشتباه میگیرن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ولی از شوخی گذشته آدم مریض و روانی زیاد داریم تو جامعه میبینی مثلا یه دختر عقب نشسته ...بیچاره دختره کم مونده بچسبه به در هی میره نزدیکش پاشو باز می کنه ...آخه نمی دونم چه احساسی داره این کار زشت.....

من که زیاد این مورد رو دیدم که یا خانوم اعتراض کرده به طرف یا خودم به آقاهه اعتراض کردم....تا حالا هم خانوم ندیدم به طرف آقا هه بیاد یا ادا در بیاره ...

منم تا حالا این مورد رو در مورد خانوم ها ندیدم... فکر نمیکنم کسی اینکار رو انجام بده... نمیدونم بعضی دوستان چطور با این موارد اینقدر برخورد داشتند...

در مورد آقایون هم... حرفی نمیزنم... همه میدونند دیگه...

لینک به دیدگاه
بهتر بود از خود اون آقایی که اونطوری نشسته سوال میپرسیدی!

تو این تالار کسی نیست که بیاد بگه من این کارو میکنم و دلیلشم توضیح بده برامون!

کسی هم نشسته باشه نمی گه.....

من خودم سعی می کنم خودمو جمع کنم تا خانم راحت باشه..

قبل از فرهنگ و شعور اجتماعی آدم یاده خار مادره خودش می یفته که اونا هم بالاخره سواره تاکسی میشن دیگه...

لینک به دیدگاه
کسی هم نشسته باشه نمی گه.....

من خودم سعی می کنم خودمو جمع کنم تا خانم راحت باشه..

قبل از فرهنگ و شعور اجتماعی آدم یاده خار مادره خودش می یفته که اونا هم بالاخره سواره تاکسی میشن دیگه...

منم همینو گفتم دیگه!

الان چرا از من نقل قول گرفتی!!؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

هه

دیروز سوار تاکسی شدم!!

نامرد..... اصلاً خودشو تکون نداد یه وجب جا!!!

حالا بنظر شما دخترا ماباید چیکارکنیم؟ پیاده بشیم شما راحت بشینین خوبه؟؟؟:ws52:

عجب دوره زمونه ای شده!!!

میگن آخروزمون شده راسته هااا

لینک به دیدگاه

حالا بعضی از آقایونم میبینین خودشونو به خانمی تکیه میدن البته بچه های اینجه ایطوری نیستنااا

.

چندتا علت میتونه داشته باشه

1.ممکنه به فکر بدهکاریا و زن و بچه و اینا باشه تو یه باغ دیگه ای هستش

2.یا جوونی که عاشقه دختری شده جواب رد شنیده دپرسه و توحال خودشه یاآقایی که با خانومش دعواش شده

3.یا اینکه به هرعلتی طرف خوابش میاد .. شب نخوابیده .. مسافت راه زیاده

4.یااینکه یکمی احساساتش بالاست .. شیطونم رفته تو جلدش یه کوچولو شیطونی کرده

.

.

.

به هرحال شما اگر یطوری خودتونو کناربکشین طرف بفهمه کافیه خودشو جمع میکنه:ws2:

لینک به دیدگاه
والله من تا حالا بیشتر خودم را جمع کرده ام تو تاکسی !!!!!

اینسری دیدم هی خانمه میاد سمت من !!!!!!!!!!!!!!!!

شانس آوردم یک نارنج و چاقو دست این دختره نبود !!!!!!!

:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:(شما حالا یه نوشابه واسه خودتون باز کنید :w16:)

خب بخاطر اينه كه چيزي نميبينن وكمبود محبت دارن

خوب این کمبود محبت (که منشاءاش خانوادگیه به ما چه ربطی داره ؟؟؟؟

حقیقتش من هر وقت سوار تاکسی میشم خودم رو تا اونجایی که میتونم جمع میکنم... شاید اون خانومی که بقل دست من نشسته خیلی خیلی راحت تر از من باشه...

راستش تا حالا هم ندیدم خانومی خودش رو به پسری بچسبونه... یا بیاد سمتش...

خیلی آقایید :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

باور کنید بعضی وقتا کم مونده از پنجره آویزون بشم (اینقدر که هی خودمو جمع می کنم و می چشبونم به در )

الان دیگه نمی شه گفت تردد آقایون بیشتره یا خانوما چون هم پای هم هستن ( رفتن به محل تحصیل . کار . خرید . مسئولیت مدرسه بچه ها و .............. ) :ws46:

در ضمن تا زمانی که آقا ماشین شخصی داشته باشه خیالتون راحت با BRT و مترو و ...... تردد نمی کنه :banel_smiley_4: و خانوما ها هستن که مجبورن از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنن :icon_pf (34):

فضاها هم یکسان نیست اما چون جمعیت خانوما خیلی بیشتره و با عمل فشرده سازی :ws44: همه برای این که زودتر به کارشون برسن خودشون رو توی اون فضای کم جا می کنن شما هم فکر می کنین که فضا بیشتر یا یکسانه :w00:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

افرین به همه اونایی که خودشونو جمع میکنن

باسه منم انقد پیش اومده که نگو..

تازه کجای کارینن

من یه دفعه عقب نشسته بودمم یه اقای هم بعده من نشست.. مسافر بعدی خانوم بود

مرده اومده خودشو به من چسبونده که زنه جاش بشه

یعنی بین دو تا خانوم بشینه.. عقب..... منم اینجوری شده بودممم:w58:

عصبی شدممم:ws25:

قبله اینکه خانومه درو ببنده به مرده گفتم شما پیاده شو اول این خانوم بشینه.. بعد شما بشین

انقده پرو بووووووووود (شرمنده از اینکه این حرفو زدم):hanghead:

اما واقعا بعضیا تاکسیو با یه جای دیگه اشتباه میگیرن:banel_smiley_4:

خیلی شجاعی :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

آفرین :icon_gol::icon_gol::icon_gol:

هه

دیروز سوار تاکسی شدم!!

نامرد..... اصلاً خودشو تکون نداد یه وجب جا!!!

حالا بنظر شما دخترا ماباید چیکارکنیم؟ پیاده بشیم شما راحت بشینین خوبه؟؟؟:ws52:

عجب دوره زمونه ای شده!!!

میگن آخروزمون شده راسته هااا

بعضی از همکارای من معتقدن که ، اگه هر چقدر خودتو جمع کنی !!!! آقایون راحت تر میشینن !!!!!

واسه همینم ، می گن باید تو تاکسی راحت بشینی تا طرف حساب کار دستش بیاد :ws52:

به هرحال شما اگر یطوری خودتونو کناربکشین طرف بفهمه کافیه خودشو جمع میکنه:ws2:

باور کنید من هر طور که بگید ، خودم رو کنار کشیدم ولی طرف اصلاً به روی خودش نمیاره .

باز اگه یه آقایه توپول باشه ، آدم میگه بنده خدا عذرش موجهه :icon_redface::icon_redface::icon_redface:

اما طرف دو پاره استخونه :w16::w16::w16: مگه چقد می خواد جا بگیره ؟؟؟؟

نصفه صندلی رو به شخصه اشغال می کنه :w00::w00::w00:

لینک به دیدگاه

من كه خيلي به ندرت پيش مياد سوار تاكسي شم ( دو سال پيش يه بار ماشينم خراب بود اون موقع سوار شدم )

و تا حالام اينطوري كه شما ميگيد نشده..................

شما خودتون مسئله رو حساسش ميكنيد ...... شايدم بعضي ها مريضن حالا بايد ديد مريضيش چيه؟

لینک به دیدگاه
منم تا حالا این مورد رو در مورد خانوم ها ندیدم... فکر نمیکنم کسی اینکار رو انجام بده... نمیدونم بعضی دوستان چطور با این موارد اینقدر برخورد داشتند...

در مورد آقایون هم... حرفی نمیزنم... همه میدونند دیگه...

محلتون یک کم کلاسش پایینه :w410:

یه زمانیکه تاکسی جلو دو نفر میشستند،حتی بعضی ها میومدند

جلو کنار ما می نشستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
راس می گی....راستی محمد اونایی که بهشون شماره تو رو داده بودم بهت زنگیدند؟:ws3:

نه حالا كي قرار بود بزنگه؟؟

كمتر از هيلاري داف بود بگو نزنگه هااااااا:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
متاسفانه من دیروز تو اتوبوس و هنگام شلوغی بسیار این صحنه را دیدم.

نمیدانم چه دارد بر سر ما می آید !!!!!!!!!

با سرعت داریم از انسانیت دور میشیم :ws44::ws44::ws44:

لینک به دیدگاه

یه بار با دوستم سوار تاکسی شده بودیم و من کنار نشسته بودم و دوستم وسط و یه اقاییم اومد نشست اون کنار خلاصه یهو دیدم دوستم بهم داره میچسبه و هی میومد پیش من و من اینجور شده بودم:w58: و داشتم له میشدم و پرسیدم چی شده و دوستم خیلی عصبانی با نگاهش به اون مرده اشاره کرد و من فک کردم چون مرده کتش کثیفه و دوستمم خیلی تمیزه و بخاطر همین هی بهم میچسبید تا لباسش کثیف نشه :w58: و هی خندم گرفته بود و همش میخندیدم و دوستمم داشت حرص میخوردو میگفت نخند و وقتی پیاده شدیم دوستم برام تعریف کرد و فهمیدم جریان چی بوده (چقد + فک میکردما :دی) نگو منو دوستم گرم ِ حرف زدن بودیم و این دوستم یهو حس میکنه پاهاش گرم شده و به پاهاش نگاه میکنه میبینه دستِ مرده رو پاهاشه icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
یه چی دیگه ... چرا بعضی خانوما تو اتوبوس (brt مخصوصا) میان تو قسمت آقایون میشینن.... اونوقت کسی هم حق نداره بهشون چیزی بگه .. !؟

اگه بگه ... **** و ***** و **** هستش .. !

منم قبول دارم بعضی از خانمها هم هستند حتی اگر قسمت زنونه هم خالی باشه باز به هر مشقتی که میشه خودشونو میرسونند طرف مردها و میشینند سرجاشون......:icon_pf (34):

من از این حرکت متنفرم نتیجه اش این میشه دیگه مردها جاهای دیگه تلافی میکنند...

بعد جالبش اینجاست اگر یه نگاهشونم بکنند مردها بیچارهشون میکنند خب آزار داری نرو جاشه حقشونه از جایتون دفاع کنید ...........

لینک به دیدگاه

چیزی جز مرض نیست من یه بار سوار شدم دیدم دارم به در پرس میشم گفتم :آقای راننده ایسته

گفته :چرا

گفتم میخوام پیاده شم باور کن هنوز یه متر نرفته جلو حال یارو رو گرفتم

لینک به دیدگاه

من نمی دونم چرا بعضی از دخترا این شرایطو تحمل می کنن و خودشونو هی می چسبونن به در؟؟؟:w58:

من اگه ببینم داره مشکلی پیش میاد، بلافاصله به آقاهه یه نگاه خشن میکنم،بعضی از اونا سریع حساب کار دستشون میاد ...ولی اگه ببینم عین خیالش نیست، یا بلند تذکر میدم و یا خیلی تابلو جوری که همه متوجه بشن،کیفمو می زارم وسط.(حتی چندبار راننده رو هم متوجه کردم با این کار، بعد راننده از تو آیینه مواظب آقاهه بود،اون آقا هم کلا نفس نکشید تا آخر مسیر)!!

دخترای عزیز این شما نیستین که باید خجالت بکشین و مخفی کنین.پس نگران نباشین و آبروی طرفو(البته اگه داشته باشه!!) ببرین :w16:

لینک به دیدگاه
من نمی دونم چرا بعضی از دخترا این شرایطو تحمل می کنن و خودشونو هی می چسبونن به در؟؟؟:w58:

من اگه ببینم داره مشکلی پیش میاد، بلافاصله به آقاهه یه نگاه خشن میکنم،بعضی از اونا سریع حساب کار دستشون میاد ...ولی اگه ببینم عین خیالش نیست، یا بلند تذکر میدم و یا خیلی تابلو جوری که همه متوجه بشن،کیفمو می زارم وسط.(حتی چندبار راننده رو هم متوجه کردم با این کار، بعد راننده از تو آیینه مواظب آقاهه بود،اون آقا هم کلا نفس نکشید تا آخر مسیر)!!

دخترای عزیز این شما نیستین که باید خجالت بکشین و مخفی کنین.پس نگران نباشین و آبروی طرفو(البته اگه داشته باشه!!) ببرین :w16:

یه ایسته که به راننده بگی مشکل حله :ws3:

لینک به دیدگاه
یه ایسته که به راننده بگی مشکل حله :ws3:

آخه همیشه جلوی تاکسی میشینم، مواقعی که عقب میشینم یعنی خیلی دیرم شده!!

پس باید با همون تاکسی برم وگرنه دوباره تاکسی گیرآوردن محاله :icon_pf (34):

یه بار بغل دستیم از فاصله 5 سانتی زل زده بود بهم، بلند گفتم: چته؟؟مشکل داری؟؟؟

چنان لبو شده بود که بیا و ببین...همه فهمیدن :ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...