رفتن به مطلب

آقایون جواب بدن لطفاً !!!!!!!

ارسال های توصیه شده

به نظر من هر انسانی محترم و قابل احترام هست.

والا هیچ وقت دوس نداشتم دختر باشم!

من میگم ریشه یابی کنیم شما پلی بک می زنید!

این آدما واسه چی میان این کار هارو میکنن؟ کما اینکه برخی از خانومها کارای بدتر از اینو می کنن!

از سر بیکاری؟؟؟ یه نگاهی به حوادث بندازید؟؟؟ ببنید چند درصد از بدبختی ما سر همین نبودن آزادی هست؟؟؟ نمیدونم شما سفر به کشور های اروپایی یا آمریکایی و تجربه کردین یا نه

اما صداقت و درستی رو من بیشتر بین اوونا دیدم تا بین خودمون. بین خودمون چیزی چزء دروغ ، نفاق ، شهوت و ... ندیدم

به ولله غروب خیابونهای اوونا مملو از عشق و دوستی اما اینجا مملو از شهوتی تمام نشدنی که همه رو می بلعه.

این مسئله خیلی پیش پا افتادست.... خیلی

اشکالی نداره عوضش من به دختر بودنم افتخار میکنم!:w16:

هر انسانی تا وقتی قابل احترامه که هنوز نشانه های انسانیت درش وجود داشته باشه!!

اینکه این مشکلات باید ریشه یابی بشه و از فقر فرهنگیه رو همه می دونیم! و من هم خوب می دونم اروپا یا امریکا اینطوری نیست.

خود شما تا حالا واسه فرهنگ سازی روی این مسائل چیکار کردین؟؟ تا حالا شده به آقایی که داره واسه یه خانوم مزاحمت ایجاد می کنه تذکر بدین؟؟تا حالا شده جلوشو بگیرین؟؟یعنی الان از ما انتظار دارین هیچ اعتراضی نکنیم ؟؟

ما داریم تو این جامعه زندگی میکنیم و تنها با مقایسه کردن جامعمون با جوامع دیگه مشکل حل نمی شه.باید از بچگی رو این مسائل کار بشه.مردی که 50 سالشه و هنوز نمی دونه نباید خودشو رو صندلی تاکسی پهن کنه رو نمیشه با صحبت کردن بافرهنگش کرد.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 84
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مطلب خوبيه ولي همه مرد ها اينجور نيستن متاسفانه اگه اون شخص به همچين موردي براي خانواده خودش كمي فكر كنه شايد شايد خجالت بكشه .نمي دونم برام سواله كه در هر شرايط چرا بعضي ها هر مكاني را غنيمت ميشمارند تا نسبت به جنس مخالف عمل زشتي مانند اين كارو انجام بدن.كمي مردانگي هم خوب چيزيه

لینک به دیدگاه
به نظر من هر انسانی محترم و قابل احترام هست.

والا هیچ وقت دوس نداشتم دختر باشم!

من میگم ریشه یابی کنیم شما پلی بک می زنید!

این آدما واسه چی میان این کار هارو میکنن؟ کما اینکه برخی از خانومها کارای بدتر از اینو می کنن!

از سر بیکاری؟؟؟ یه نگاهی به حوادث بندازید؟؟؟ ببنید چند درصد از بدبختی ما سر همین نبودن آزادی هست؟؟؟ نمیدونم شما سفر به کشور های اروپایی یا آمریکایی و تجربه کردین یا نه

اما صداقت و درستی رو من بیشتر بین اوونا دیدم تا بین خودمون. بین خودمون چیزی چزء دروغ ، نفاق ، شهوت و ... ندیدم

به ولله غروب خیابونهای اوونا مملو از عشق و دوستی اما اینجا مملو از شهوتی تمام نشدنی که همه رو می بلعه.

این مسئله خیلی پیش پا افتادست.... خیلی

سلام دوست من

پستاتونو خوندم

با كليت مواردي كه فرمودين موافقم

ولي با راه كارهاي پيشنهادي شما صد در صد مخالفم

ولي به موارد خوبي اشاره شد

مچكرم

لینک به دیدگاه
اگه مریض هستند که دلیلی نداره کتک بزنید چون گمان می کنم هیچ مریضی با کتک زدن درمان نشد. باید از راهش وارد شد!

ما یک عمره داد میزنیم باید فرهنگ سازی بشه!

اینم بگم من نمیدونم پرا دخترای ایران البته برخی که قطعا در این محیط نیستند اینقد امل هستند؟؟ و فکر می کنند آسمون وا شده اوونا افتادن پایین!

در مورد بند آخرم که میگین پر رو هستند یعنی قصدی ندارن یا قصدی دارن؟؟؟ بعد هیچ ربطی به شکاف ایجاد شده بین 2 جنس نداره؟

چند وقت پیش دوستای دختر داییم که با دختر داییم تو ایمپریال کالج درس می خوون و هلندی بود اوومده بود ، اینقد راحت بود که آدم فکر می کرد 1000 سال اینو میشناسه و آدم جرات نمی کرد که فکر بد کنه ، چرا؟ چون خیلی صداقت دارن و ریلکس

مشکل همون شکافه هستش ، این شکاف ایجاد شده باعث تمام بدبختی های ماست...

که هنوز درگیر این مسائل هستیم...

:icon_gol::icon_gol:

درست میگین باید فرهنگ سازی بشه!!ولی این فرهنگ سازیه کی و از کجا بالاخره قراره شروع بشه؟!

منظورتون رو از امل بودن نمیفهمم ولی اگه منظورتون برخورد بد با همچین آدم هاییه باید بگم این حق طبیعی هرکسیه که بخواد از حریم شخصی خودش دفاع کنه!مثلا اگر کسی تو همچین شرایطی به روی خودش نیاره و این مسیله رو خیلی پیش پا افتاده فرض کنه،خیلی راحت فرصت سواستفاده به همچین آدمی رو میده!که این یعنی پایمال شدن حق خود طرف!

مشکل همون شکافه هستش ، این شکاف ایجاد شده باعث تمام بدبختی های ماست...

که هنوز درگیر این مسائل هستیم...

موافقم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

من وقتی تو تاکسی میشینم اگه ببینم که اقایی پیشم نشست اول اینکه خودمو انقدر جمع میکنم که حدنداره اما اگه دیدم طرف روداری کرد اول یه چش غره اساسی بش میرم اگه دیدم درس نشد بلند میگم اقا خودتو جمع کن اینطوری طرف برا ابروشم کعه شده جمع میشینه

لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol:

درست میگین باید فرهنگ سازی بشه!!ولی این فرهنگ سازیه کی و از کجا بالاخره قراره شروع بشه؟!

منظورتون رو از امل بودن نمیفهمم ولی اگه منظورتون برخورد بد با همچین آدم هاییه باید بگم این حق طبیعی هرکسیه که بخواد از حریم شخصی خودش دفاع کنه!مثلا اگر کسی تو همچین شرایطی به روی خودش نیاره و این مسیله رو خیلی پیش پا افتاده فرض کنه،خیلی راحت فرصت سواستفاده به همچین آدمی رو میده!که این یعنی پایمال شدن حق خود طرف!

موافقم:icon_gol:

ببینید من روی کلیت بحث می کنم.

بله هرکس باید از حریم خودش دفاع کنه...

اما بیاید کلامون قاضی کنیم ببینیم چه اعمال خلاف تری از اینارو انجام دادیم... واقعا تو این شرایط جامعه دختر ها و پسر ها برای ارضاء غرایظ چیکار می کنن؟؟؟ هیچی؟؟؟؟؟

با بالا رفتن سن ازدواج دختر ها و پسر تا چه زمانی قادر به کنترل خود هستند؟؟؟

نه خداییش یه کارهای خودمون فک کنیم!

اوون مرد یا زنی که میاد و اینکار هارو انجام میده... چرا انجام میده؟؟؟ آیا با تذکر دادن دیگه انجام نمیده؟؟؟ 100 درصد انجام میده!

من نمیگم این مسائل مهم نیست ! میگم نسبت به بقیه پیش پا افتادست!

همه چیز نسبی هست اما نسبت به کدام خوب و ایده آل؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
آقا یعنی چی از آسمون افتادند پائین؟ وقتی آقایون نامحترم میشنند تو تاکسی دستشون هرزه و هر جایی میره اگر دختر اعتراض کنه یعنی از آسمون افتاده!!!!!!!!!!!

این نشانه ی املی نیست .........

توی خارجم کسی حق نداره از این حرکات شنیع انجام بده باهاش برخورد میشه ...

متأسفانه حرف و درک نمیکنید جای بحث نمی مونه

بسیار ممنون از درک بسیار بالا

لینک به دیدگاه
ببینید من روی کلیت بحث می کنم.

بله هرکس باید از حریم خودش دفاع کنه...

اما بیاید کلامون قاضی کنیم ببینیم چه اعمال خلاف تری از اینارو انجام دادیم... واقعا تو این شرایط جامعه دختر ها و پسر ها برای ارضاء غرایظ چیکار می کنن؟؟؟ هیچی؟؟؟؟؟

با بالا رفتن سن ازدواج دختر ها و پسر تا چه زمانی قادر به کنترل خود هستند؟؟؟

نه خداییش یه کارهای خودمون فک کنیم!

اوون مرد یا زنی که میاد و اینکار هارو انجام میده... چرا انجام میده؟؟؟ آیا با تذکر دادن دیگه انجام نمیده؟؟؟ 100 درصد انجام میده!

من نمیگم این مسائل مهم نیست ! میگم نسبت به بقیه پیش پا افتادست!

همه چیز نسبی هست اما نسبت به کدام خوب و ایده آل؟؟؟؟

درست میفرمایین

نمیدونم کتاب 1984 رو خوندین یا نه؟ که به طرز حیرت انگیزی شبیه اون چیزیه که تو جامعه ی ما اتفاق میفته! یکی از تشابهاتش هم همین محدودیت های جنسیه که این نوع روابط برای همه ی افراد حزب ممنوعه که فقط تمام افکارشون متوجه آرمان های بزرگ حزبشون باشه!! ولی میبینیم که خود رییس انجمن مخالفت با روابط جنسی ، به طور پنهانی با همه ی افراد حزب رابطه داره!

همه جا همین بوده...همیشه همین محدودیت بوده که فساد رو ایجاد کرده...کشور ماهم در حال حاضر همچین وضعیتی رو داره،به طور حتم فسادش از خیلی از کشور های دیگه بیش تره،البته پنهانی....

لینک به دیدگاه
من که شخصا به این مسائل پیش پا افتاده دقت نمی کنم و گمان می کنم تفکرات بسیار قدیمی هنوز دنبال این مسائل است.

اما این که بعضی ها رعایت نمی کنن! چیو رعایت نمی کنن؟؟؟ اینکه قسمتی از بدن 2 جنس به هم از روی عمد برخورد کرد آیا دیگه واقعا اتفاق خفنی افتاده؟؟؟(می تونی با ذکر تذکر از طرف مقابل بخوای که رعایت کنه) ما هنوز هم درگیر این مسائلی هستیم که دچار عقب افتادگی شدید شدیم...

اگر شرایط جامعه مناسب باشه هیچ فردی این کار ها رو نمیکنه!! چه دختر و چه پسر

به هر قضیه ریشه ای نگاه کنید... چرا برخی این کار هار می کنن؟؟؟

هر چقدر شکاف بین 2 جنس زیاد شود ما بیشتر عقب افتاده می شویم... این مسئله رو به راحتی می تونیم درک کنیم...

دوست عزیز

بارها و بارها سر موضوع محدودیت بحث شده ، به نتیجه هم نرسیده !!!!!

چون هرکدوم از طرفین اون چیزهایی رو میبینه که دوست داره ببینه !!!!

با وجود اینکه تو کشورهای غربی محدودیت و فاصله نیست !!!!! پس چرا آقای برلوسکونی ، بکهام ، رونی و...... اون گندا رو بالا میارن ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
اشکالی نداره عوضش من به دختر بودنم افتخار میکنم!:w16:

هر انسانی تا وقتی قابل احترامه که هنوز نشانه های انسانیت درش وجود داشته باشه!!

اینکه این مشکلات باید ریشه یابی بشه و از فقر فرهنگیه رو همه می دونیم! و من هم خوب می دونم اروپا یا امریکا اینطوری نیست.

خود شما تا حالا واسه فرهنگ سازی روی این مسائل چیکار کردین؟؟ تا حالا شده به آقایی که داره واسه یه خانوم مزاحمت ایجاد می کنه تذکر بدین؟؟تا حالا شده جلوشو بگیرین؟؟یعنی الان از ما انتظار دارین هیچ اعتراضی نکنیم ؟؟

ما داریم تو این جامعه زندگی میکنیم و تنها با مقایسه کردن جامعمون با جوامع دیگه مشکل حل نمی شه.باید از بچگی رو این مسائل کار بشه.مردی که 50 سالشه و هنوز نمی دونه نباید خودشو رو صندلی تاکسی پهن کنه رو نمیشه با صحبت کردن بافرهنگش کرد.

با این که تو ژاپن فاصله و محدودیت وجود نداره ، اما خانمها بخاطر اذیت و آزار آقایون درخواست کردن تا تو مترو واگن مخصوص بانوان وجود داشته باشه :ws37:

لینک به دیدگاه
یعنی نیست ؟؟؟؟

مشکلات و معضلات زیاد داریم

ولی این نکته رو هم اضافه کنم که سیاست بعضیا خوب تو این قضیه جواب داده!

این بحث و کشمکش بین آقایان و خانومها مدتهاست که تو جامعه ما ریشه کرده

همین رو میخواستم بگم... :w16:

لینک به دیدگاه
محلتون یک کم کلاسش پایینه :w410:

یه زمانیکه تاکسی جلو دو نفر میشستند،حتی بعضی ها میومدند

جلو کنار ما می نشستند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

راست ميگي خيلي مهمه چه محله اي رفت و امد ميكني.

چندوقت پيش تو پاسداران سوار يه تاكسي شدم ظرفيتش تكميل بود.3نفر عقب و يه اقايي كه جلو نشسته بود.يه دختر جلوي تاكسي رو گرفت خواست سوار بشه هرچي فكر كردم كجا ميخواد بشينه نفهميدم.:hanghead:ايشون خيلي با شخصيت رفتن جلو نشستن:ws3:

لینک به دیدگاه
راست ميگي خيلي مهمه چه محله اي رفت و امد ميكني.

چندوقت پيش تو پاسداران سوار يه تاكسي شدم ظرفيتش تكميل بود.3نفر عقب و يه اقايي كه جلو نشسته بود.يه دختر جلوي تاكسي رو گرفت خواست سوار بشه هرچي فكر كردم كجا ميخواد بشينه نفهميدم.:hanghead:ايشون خيلي با شخصيت رفتن جلو نشستن:ws3:

نتیجه اخلاقی : خانمهایی که دوست ندارن به آقایون بچسبن !!!!!! امل و بی شخصیتن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
مشکلات و معضلات زیاد داریم

ولی این نکته رو هم اضافه کنم که سیاست بعضیا خوب تو این قضیه جواب داده!

این بحث و کشمکش بین آقایان و خانومها مدتهاست که تو جامعه ما ریشه کرده

همین رو میخواستم بگم... :w16:

بله ، مشکل و معضل زیاد داریم ، اینو همه قبول داریم :ws37:

منظور من از زدن ا ین تاپیک ، ایجاد بحث و کشمکش بین خانمها یا اقایون نبود .

خوب اینجا هم یه جمع دوستانه است ، صحبتهایی که تو این جمع مطرح میشه ، مسلماً جایه دیگه ای هم بیان میشه !!!! و این خودش باعث میشه اگه کسی تا حالا رعایت نمی کرده !!! از این به بعد یه کم بیشتر دقت کنه :w16:

لینک به دیدگاه
بله ، مشکل و معضل زیاد داریم ، اینو همه قبول داریم :ws37:

منظور من از زدن ا ین تاپیک ، ایجاد بحث و کشمکش بین خانمها یا اقایون نبود .

خوب اینجا هم یه جمع دوستانه است ، صحبتهایی که تو این جمع مطرح میشه ، مسلماً جایه دیگه ای هم بیان میشه !!!! و این خودش باعث میشه اگه کسی تا حالا رعایت نمی کرده !!! از این به بعد یه کم بیشتر دقت کنه :w16:

نه اصلا شما طرف صحبت من نبودی... :icon_gol:

کلی گفتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...