رفتن به مطلب

پرطرفدار ترین تیم خارجی

طرفدار کدوم تیم هستید؟  

57 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم هستید؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درست یوونتوس عین قبل نیست ولی دلیل نمیشه به خاطر اینکه نتیجه نمیگیره بخوام بزارمش کنار...مخصوصا اون موقع که پاول ندود تو تیم بود...واقعا فوق العاده بود اون موقع...

ایشالا دوباره به روزای اوجش برمیگرده...:w16:

ایشالا برمیگرده چیه؟!برگشته!آخرین باخت این تیم مال عهد قلقله میرزاه!یووه همیشه یووست:vahidrk:

لینک به دیدگاه
از بعضی از انسان ها خیلی خندم میگیره، به قول معروف آدم های بادی به هر جهت هستند. یک زمان بارسلونا، یک موقع منچستر و خلاصه هر تیمی که فکر می کنن چند سالی زورش می چربه.

به خودم افتخار می کنم که همیشه طرفدار یوونتوس بودم، چه زمانی که قهرمان اروپا میشد و همه محو بازی های زیباش با بازیکن های استثناییش مثل زیدان، داویدس، ترزگل و دلپیرو و ...بودند، چه زمانی که تیم در سری بی بازی می کرد و همچنان بازی هاش را آنلاین نگاه می کردم. زنده باد یوونتوس

زنده باد انسان های مقتدر و با شهامت که در هر شرایطی پشت تیمشون هستند.

منم دنبال میکردم:w16:

لینک به دیدگاه
ایشالا برمیگرده چیه؟!برگشته!آخرین باخت این تیم مال عهد قلقله میرزاه!یووه همیشه یووست:vahidrk:

عشق است طرفدارای یووه...:hapydancsmil::a030:

ما هم که همینو گفتیم...:icon_redface:

لینک به دیدگاه
عشق است طرفدارای یووه...:hapydancsmil::a030:

ما هم که همینو گفتیم...:icon_redface:

آخه گفتی ایشالا برگرده!در حالی که یووه نمونه یه باشگاه واقعیه!دو-سه سالیم که تو اوج نبود بخاطر مشکلات مالی بود که بعد از اومدنش از لیگ دو باهاش دست و پنجه نرم میکرد!:w16:

لینک به دیدگاه
آخه گفتی ایشالا برگرده!در حالی که یووه نمونه یه باشگاه واقعیه!دو-سه سالیم که تو اوج نبود بخاطر مشکلات مالی بود که بعد از اومدنش از لیگ دو باهاش دست و پنجه نرم میکرد!:w16:

منظورم کسب عنوان قهرمانی بود...

ولی در کل هیچ تیمی رو با یووه عوض نمیکنم...بازیکنای با غیرت و با عشقی داره...

لینک به دیدگاه
آقا چرا من رو تو این شرایط قرار میدین؟!من از بچگی عاشق بارسا و یووه بودم.نمیشه دوتا رای بدیم؟:ws3:

چرا بابا نقل قول چندگانه ست! به همشون هم میتونی رای بدی :ws3:

لینک به دیدگاه
من هنوز دلیل محبوبیت بارسا رو نمی فهمم :banel_smiley_4:

اصولا هرکی میفهمه فوتبال چیه طرفدار آرسناله :icon_pf (17):

با 60 تا ستاره که ننه بزرگ منم قهرمان میکنه تیمو :w02:

لینک به دیدگاه

آفرین

پرچم آرسنال بالاست:ws31:

قرار نیست فقط طرفدار یه تیم باشیم که من توی هر لیگ طرفدار یه تیمم:w16:

منم نگاه نمیکنم!

حالا چه ربطی داشت؟!

خب چون به هر کسی می گی چرا طرفدار بارسایی شروع می کنه از سیاست و پارتی بازی و ... حرف زدن و رئالو تخریب می کنه بعد نتیجه می گیره که بارسا بهتره:w58:

هر دوشون خوبن ولی من طرفدار رئالم:w02:

لینک به دیدگاه
من هنوز دلیل محبوبیت بارسا رو نمی فهمم :banel_smiley_4:

منم دلیل دوست نداشتن شما رو نمی فهمم!!:w58:

هرکسی که فوتبالو میفهمه مثل بزرگان فوتبال همچون مارادونا ، پله ، فرگوسن ، آرسن ونگر ، بکن باوئر و.... میگن که تیم بارسلون بهترین تیم تاریخه اون وقت شما ......:banel_smiley_4:

کمتر تیمی وجود داشته که از تیم حریف جلو باشه اما باز بی مهابا حمله کنه و ذره ای به بازیه دفاعی فکر نکنه.

با 60 تا ستاره که ننه بزرگ منم قهرمان میکنه تیمو :w02:

ظاهرا شما حرفای سرمربیه تیم آرسنال (آرسن ونگر) در ارتباط با تیم بارسلونا رو نشنیدید :ws37:

به نظر شما ونگر و فرگوسن و بکن باوئر و پله و... فوتبال نمیفهمن؟؟!!:banel_smiley_4:

اولا که تمامی این بازیکنانی که الان بهشون میگید ستاره مثل مسی ، ژاوی ، پیکه ، پویول و ...... زمانی یک بازیکن خیلی معمولی بودن و تو تیم بارسلونا به همچین جایگاهی رسیدن.

دوما در طول تاریخ تیم های پر ستاره کم نبودن اما هیچ کدوم مثل بارسلونا بازی نکردن..برای مثال الان تیم رئال خیلی پر ستاره تر از بارسلوناست چرا مثل بارسلونا نیست؟؟:banel_smiley_4:

بارسلونا واقعا یک سر و گردن از رئال بالاتره.....این موضوع رو تو بازیهای سالهای اخیرش به خصوص بازی این هفته کاملا نشون داد.:ws37:

لینک به دیدگاه
آفرین

پرچم آرسنال بالاست:ws31:

قرار نیست فقط طرفدار یه تیم باشیم که من توی هر لیگ طرفدار یه تیمم:w16:

خب چون به هر کسی می گی چرا طرفدار بارسایی شروع می کنه از سیاست و پارتی بازی و ... حرف زدن و رئالو تخریب می کنه بعد نتیجه می گیره که بارسا بهتره:w58:

هر دوشون خوبن ولی من طرفدار رئالم:w02:

اهان خب طرفدار رئالی طبیعیه محبوبیت بارسا رو درک نکنی :w02: فک کردم داری بررسی فوتبالی میکنی!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...