رفتن به مطلب

شب، خوابگاه پسران + شب،خوابگاه دختران

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من سال 87 مهر دیپلمم خشک نشده رفتم خوابگاهی شدم قد 10سال خاطره جم کردم خیلی حال میداد الان یادش میافتم روده بر میشم از حرکتایی که میکردیم :ws28:

لینک به دیدگاه

و تمام ساکنین آن واحد، برای دیدن ادامه ی مسابقه به اتاق مجاور می شتابند. چراغ ها روشن می مانند.

شب امتحان کنترل نیروگاه (فرداش هم امتحان این درس رو داشتیم هم طراحی اجزا!) که یه درس بشدت گیر داریه رفته بودم خوابگاه که با بچه ها باهم درس رو بخونیم! من خودم خالق این صحنه بودم! ساعت 12 نصفه شب یکی اومد گفت سایت خوابگاه خالی شده همه ریختیم از اتاق بیرون رفتیم وارکرفت بازی کردیم:)))))))))

شبنم: (او را در آغوش می کشد) عزیزم... گریه نکن. می فهممت. درد بزرگیه! (بغض شبنم نیز می ترکد)

:))))))))))))))))))))))))))))) بغض شبنم دیگه چرا میترکه؟

لینک به دیدگاه
خوبه تاپیک پیدا کردم خاطرات زنده شد.....

داشت خاک میخورد تاپیک بیچاره...:ws3:

آره شمام اگه خوابگاهی نشدی ولی حتما برو تو خوابگاه ها مهمان شو بعضی وقتا!!! منکه سربازی معاف شدم خوابگاهی هم نشدم کلا خاطره خوب نخواهم داشت هیچوقت:ws3:

لینک به دیدگاه
آره شمام اگه خوابگاهی نشدی ولی حتما برو تو خوابگاه ها مهمان شو بعضی وقتا!!! منکه سربازی معاف شدم خوابگاهی هم نشدم کلا خاطره خوب نخواهم داشت هیچوقت:ws3:

یه بار خواستم مهمان برم 10000000تا نامه خواستم بیخیال شدم...

بی خاطره شدیم رفت....:ws3:

لینک به دیدگاه
یه بار خواستم مهمان برم 10000000تا نامه خواستم بیخیال شدم...

بی خاطره شدیم رفت....:ws3:

از ما حراست جلو در خوابگاه میپرسید مهمون کی میخوای بشی و کارت دانشجویی رو میگرفت میرفتیم تو!

ولی کلیتش خوب نیست خوابگاه! من خودم بجز پشت میز تحریر خودم اصصصصصصصصصصصصلا نمیتونم درس بخونم!

لینک به دیدگاه
خوابگاه خیلی بده خیلی خیلی

من موافق اینکه خوابگاه دخترا فقط دریس میخونن نیستم

اصولا بغیر از درس خوندن هر کاری انجام میدن:w16:

همه خوابگاه ها مورد زیاد دارن من خودم 3ترم تجربه کردم اوضاع نافرمی داره :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
همه خوابگاه ها مورد زیاد دارن من خودم 3ترم تجربه کردم اوضاع نافرمی داره :icon_pf (34):

من فقط یه ترم اونم بیشترشو خونه بودم الان 1 ساله هر شب کابوسشو دارم خواهشا اگه کسی مجبور نشد دیگه خیلی تحت فشار بود واقعا راهی نداشت نمیشد فکری کرد بره خوابگاه:4564::4564::4564:

لینک به دیدگاه
من فقط یه ترم اونم بیشترشو خونه بودم الان 1 ساله هر شب کابوسشو دارم خواهشا اگه کسی مجبور نشد دیگه خیلی تحت فشار بود واقعا راهی نداشت نمیشد فکری کرد بره خوابگاه:4564::4564::4564:

نه بابا اتفاقا حال میداد انقد خاطره جم کردم که نگو :ws28:

لینک به دیدگاه
نه بابا اتفاقا حال میداد انقد خاطره جم کردم که نگو :ws28:

:ws52: تکلیفه مارو معلوم کنید خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نمیخواد:w000:

در مجموع با تشکر از یکم خوبیهاش اصا به در نمیخوره:w16:

لینک به دیدگاه
:ws52: تکلیفه مارو معلوم کنید خوبه یا بد؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

نمیخواد:w000:

در مجموع با تشکر از یکم خوبیهاش اصا به در نمیخوره:w16:

هم خوبه هم بد ولی خوبیش بیشتره حال میداد کرکر خنده بود :ws3:

لینک به دیدگاه

من خوابگاه میییییییییییییخوام خب...:4564:

بستگی به شرایط و اعتقادات و روح و جسم طرف بستگی داره... ولی درکل از دوستام که میشنوم حسرت میخورم که چرا خوابگاهی نیستم...:4564:

لینک به دیدگاه
هیچی به خونه نمیرسه :w02:

موافقم...

بچه ها یه چیزی بگم. کسانی که فقط میشنون گوش بدید...

خوابگاه خیلی خوش میگذره.. خیلی.. ولی هیچ وقت خوشی پایدار نیست.. خوابگاه فقط خوشی نیست.. به خدا تو خوابگاه شیر نباشی .. قورتت میدن.. نه با رفتارها نه.. اعصاب خوردشدن داره.. اینکه فصل امتحان اصلا مناسب نیست تو خوابگاه باشی خیلی سخته.. من هیچ وقت یادم نمیره .. تو حموم یا کیوسک تلفن میشستم با بدترین شرایط درس میخوندم.. یا اینکه .. همه میخوان بخوابن شما جایی نداری برای درس خوندن مجبوری با شمع درس بخونی.از یه طرف تولد داره .. جشن داره. خنده داره گریه داره..

من در بهترین خوابگاه و جای با اب و هواترین منطقه ایران درس خوندم.. کلی روحیمو به صفر رسوند..

خوابگاه یه عالمیه.. که ناشناختس.. میشنوی خوش میگذره.. منتهی وقتی وارد میشی عادت میشه.. یه غصه میشه..

هیچ جا مثل خونت نیست.. حتی خونه هم داشته باشی مستقل و تنهاشم سخته..

من از دوران دانشجویی و خوابگاه و یه دانشجویی که چه ناراحتی هایی چه از نظر مالی و معنوی خورده کتاب نوشتم..

ربطی به این نداره پولدار باشی یا بی پول.. روحیته که نمیتونه بسازه.....

هیچ وقت ارزویی رو نکنید که فقط میشنوید..... چون موقعی که به تحقق میرسه شمایید که پشیمون میشید..

و به قول بزرگترا تا نچشی متوجه نمیشی من چی میگم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...