رفتن به مطلب

خبر خوب

ارسال های توصیه شده

یه خبر خوب:w14::w42::ws50::w155::w70::Laie_28::cakesmileyf::shad::aghosh::1238::w36::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:TAEL_SmileyCente::w31: یه خبر خوب واسه بچه های میکروبیولوژی قراره توی چارتمون 3 واحد کارورزی اضافه بشه:icon_gol:

به افتخار بچه های میکروبیولوژی:ws48::w330::dancegirl2:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
خوب تو آزمایشگاه دیگه.:banel_smiley_4:

اگه تو ازمایشگاه نباشه به چه درد ما میخوره. :banel_smiley_4:

یعنی تا بحال این رشته میکروبیولوژی هیچوقت ازمایشگاه نداشته . و همهش تئوری بوده ؟؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خوب باشین . اینکه گفتین ازمایشگاه میذارن یعنی تا بحال همیشه تئوری بوده دیگه

آزمایشگاه های درسیمنو داشتیم .

اما تا به حال بیمارستان نرفتیم.

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
سلام من ورودی 89 میکروبیولوژیم و تو چارتمون کارورزی نداشتیمو تا الآنم چیزی در این باره بهمون نگفتن!!!:ws52:

خدا کنه واسه ما هم کارورزی بذارن.:w16:

سلام نرگس خانوم خوشحالم كه يه همرشته پيدا كردم من ورودي 88 ميكروبيولوژي هستم

ما هم توي چارتمون نداشتيم و اولين دوره از بچه هاي دانشگاهمون هستيم كه برامون كارورزي گذاشتن

شما دانشگاه آزاد هستي يا دولتي؟:ws38:

لینک به دیدگاه
سلام نرگس خانوم خوشحالم كه يه همرشته پيدا كردم من ورودي 88 ميكروبيولوژي هستم

ما هم توي چارتمون نداشتيم و اولين دوره از بچه هاي دانشگاهمون هستيم كه برامون كارورزي گذاشتن

شما دانشگاه آزاد هستي يا دولتي؟:ws38:

سلام عزیزم، ممنون. من دانشگاه آزاد هستم، شما چطور؟

لینک به دیدگاه
سلام عزیزم، ممنون. من دانشگاه آزاد هستم، شما چطور؟

منم همينطور ولي توي چارت بچه هاي دولتي از قبل بوده اين شد كه مدير گروه جديد ما تصميم گرفت براي ما هم اين كارو بكنه و اومد تو كلاسمون و توضيح داد كه يه دو واحد برامون كارورزي گذاشتن :w16: البته يه بار چارت بچه هاي ميكرو دانشگاه آزاد يه شهري رو رو دان كردم توي اون هم كارورزي بود:ws38: . چون واسشون هزينه برداره نميذارن ديگه :w000: باورت ميشه ما آزمايش pcr رو فقط تا مرحله ژل انجام داديم !! فقط چون نمونه نداشتيم و براشون هزينه بردار بود:hanghead:

لینک به دیدگاه
منم همينطور ولي توي چارت بچه هاي دولتي از قبل بوده اين شد كه مدير گروه جديد ما تصميم گرفت براي ما هم اين كارو بكنه و اومد تو كلاسمون و توضيح داد كه يه دو واحد برامون كارورزي گذاشتن :w16: البته يه بار چارت بچه هاي ميكرو دانشگاه آزاد يه شهري رو رو دان كردم توي اون هم كارورزي بود:ws38: . چون واسشون هزينه برداره نميذارن ديگه :w000: باورت ميشه ما آزمايش pcr رو فقط تا مرحله ژل انجام داديم !! فقط چون نمونه نداشتيم و براشون هزينه بردار بود:hanghead:

من آزاد همدانم و الآن تو آز پروتوزئولوژِی اسلاید خوب و واضح نداریم تا عید فقط تو آزمایشگاه مطالب تئوری گفتن و قول دادن واسه بعد از عید از تهران اسلایدهای خوب بیارن، آخه اینم شد آزمایشگاه؟!!

:banel_smiley_4:

میتونم بپرسم دانشجوی چه شهری هستی عزیز؟

لینک به دیدگاه
من آزاد همدانم و الآن تو آز پروتوزئولوژِی اسلاید خوب و واضح نداریم تا عید فقط تو آزمایشگاه مطالب تئوری گفتن و قول دادن واسه بعد از عید از تهران اسلایدهای خوب بیارن، آخه اینم شد آزمایشگاه؟!!

:banel_smiley_4:

میتونم بپرسم دانشجوی چه شهری هستی عزیز؟

كلا آزاد همينه هر چند اينجا پول ميگيرن باز يكم رسيدگي ميكنن فك كنم دولتيا ديگه ...

خواهش ميكنم عزيز من آزاد رشت هستم:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...