رفتن به مطلب

تغییر قالب در جوملا

ارسال های توصیه شده

• 5 هفته بعد...
میشه بگید چطور باید این کار رو بکنم؟

اول قالبتون رو از یه سایت دانلود میکنید. سایت های زیادی هستند که قالب های جوملا رو بصورت رایگان در اختیار کاربران قرارا میدهند.

(نکته: جوملا 1.6 قالبهای قبلی رو ساپورت نمیکنه!)

بعد در قسمت مدیریت سایت ,به Extention Manager میرید و پکیج خودتون (قالب) را با آدرس دهی از روی سیستم آپلود میکنید.

بعد از پیغام ساکسزفولی آپلودتون برید به قسمت Template manager.

نام قالب جدید رو تو لیست قالبها میبینید. انتخابش کنید و رو make default کلیک کنید.

قالب سایتتون عوض شده.

موفق باشید.:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

پیدا کردم

در پوشه اصلی جوملا فلدری هست به نام templates که توی او فلدری هست به نام قالبی که ازش استفاده میکنید و داخل او فلدری هست به نام images که تمام عکس های مربوط به قالب درون اونه. اگر فایل که قراره تعویض بشه رو هم نام و هم فرمت فایل قبلی قرار بدیم و با اون ریپلیس (replace) کنیم قضیه حله.

اگر هم بخواهیم فرمت عکس یا سایز (طول و ارتفاع) اون رو تغییر بدیم باید بریم داخل پوشه css و داخل فایل css و تنظیماتش رو تغییر بدیم.

:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه

سلام

بازم از شما دوستان عزیز یه سوال دارم.

میخواستم ببینم چه جوری میشه تو هدر 2تا یا بیشتر header object روی هدر گذاشت

این قالبی که من گرفتم یک header object داره که میشه تغتترش داد. ولی نمیدونم چه جوری میشه چندتا از این object ها اضافه کرد.:ws44:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...