رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه قانون بذارید که اینجور آهنگا نباید اتوپلی باشه یا باید اتوپلی نباشه :دی

ای وای من...........من تازه میخواستم آهنگ بذارم تو پروفـایلم..................icon_pf%20(34).gif

حق میدم ،حرف های کسانی هم که مخالف هستن کاملا درست هستش ، ولی چون بحث فردیته بهتر ابزار قطع آهنگـــــ حتمی باشه،چون خیلی از بچه ها که تو پروفایلشون میری همچین ابزاری نیست، منم خودم به شخصه همش نمیتونم مشاهده مکالمات رو بزنم ،چون همیشه نیاز نیست........

اگه دقیقا یه ابزاری مثل آهنگـی که محمد رضا تو امضاش گذاشته باشه عالیه ............:ws37:

لینک به دیدگاه

ولی انصافاً مثالاتون اصلاً به این قضیه نمیخوردا :ws3:

ولی خب مشکل اینطور که دیدم مشکل بیشتر واسه اتوپلی بودنه.

روشی که ونوس تو عکس گذاشته که روش خوبیه و خیلی راحت مشکل رو حل میکنه.

اونم همونطور که خودتون هم گفتین پروفایل دوستاتون میرین اینطوریه دیگه. خب می تونید به دوستتون بگید اگه میشه اینطوری باشه.

لینک به دیدگاه

سیستم های قدیمی که این این روش روش اجرا نمیشه چیکار کنن؟؟؟؟؟

من پیشنهاد میدم اینطوری بکنن فرمت فلش رو

[FLASH=quality='high' width='500' height='25']

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/FLASH]

اینم کد ش

[FLA SH=quality='high' width='500' height='25']

[/FLA SH]

کافیه روی پلی کلیک کنید تا آهنگ شروع به لود کردن بشه

به جای قسمت بولد شده هم میتونین آدرس آهنگ mp3 ی خودتون رو بدن تا اون رو براتون اجرا کنه

لینک به دیدگاه

پس احترام به شعور طرف مقابل چی ؟

با این کار فقط موضوع رو دور زدیم، و مشکلی حل نشده

اینکارو کنید دیگه هیچ آهنگ نت رو نمیشنوید:

yl2swocbf3t13b2ici6r.jpg

لینک به دیدگاه

تا یه موضوع رو وسط می‌کشی

یه عده میان میگن، خوب این کاملن شخصیه، مربوط به خودمه، دوست نداری نیا و این حرفا

قضیه همون طنز همیشگی، چهار دیواری اختیاری

مشخصه که چرا این بحث گذشته به نتیجه نرسیده و الان هم نمی رسه

جامعه رو افرادی با فرهنگ چهار دیواری اختیاری در اختیار گرفتن و یه عده هم ار حرکات اینا خوششون میاد و رفتارشون رو خواسته یا ناخواسته یکسان می‌کنن

وقتی ما چیزی مهمتری شعاع یک متری خودمون نداریم، جامعه ای هم نخواهیم داشت

همونطور که الان نداریم و ضعف رفتار اجتماعی رو توی 90 درصد مسایل این جامعه می‌بینیم ( رفتارر !!!!! )

پ.ن: جامعه کسی رو مستثنا نمی‌کنه

لینک به دیدگاه
خب یکی دوست داره توی پروفایلش اهنگ بزاره

حالا شما خوشت نمیاد پروفایلش نرو

یعنی باید از بقیه اجازه بگیره ؟!

+ راحت میشه از تنظیمات خود مرورگر Flash رو Disable کرد که دیگه صدایی پخش نشه !

اینکارو کنید دیگه هیچ آهنگ نت رو نمیشنوید:

yl2swocbf3t13b2ici6r.jpg

مسلما اینو همه بلدن ولی مشکل از همه ی نت نیست! من اگه تو سایت اهنگی میرم و میخوام اهنگ انلاین گوش کنم خودم خواستم! اگه میرم یوتیوب فیلم ببینم خودم خواستم برم و برای همین کار هم هست! من همه چیو قطع کنم نشنوم که یکی تو یه سایتی که ربطی نداره یه اهنگی میذاره؟

ولی انصافاً مثالاتون اصلاً به این قضیه نمیخوردا :ws3:

ولی خب مشکل اینطور که دیدم مشکل بیشتر واسه اتوپلی بودنه.

روشی که ونوس تو عکس گذاشته که روش خوبیه و خیلی راحت مشکل رو حل میکنه.

اونم همونطور که خودتون هم گفتین پروفایل دوستاتون میرین اینطوریه دیگه. خب می تونید به دوستتون بگید اگه میشه اینطوری باشه.

چرا نمیخورد؟!

میشه بگی کجاش غیرمنطقی بود؟ :ws52:

لینک به دیدگاه

چرا حالا یه آهنگه اونم تو پروفایل شخصیه به نظرم مسئله زیاد بزرگی نیست

من خودم به شخصه میرم تو تاپیک بعضی از دوستام که آهنگ قشنگی هست پروقایلشو باز میزارم که بخونه حال کنم، اکثرا دگمه puse دارن اونو میزنم یا نهایتا اگر آهنگشو دوست نداشته باشم سریع تاپیم رو میکنم صفحهشو میبندم

این یه ابزاریه که در اختیار کاربرانه که تو پروفایل شخصیشون بتونن محیطی درست کنن که خودشون خوششون میاد

دوستان زیادی سختش میکنید حالا یکی یه آهنگ دوست داره بزاره که از طریق اون آهنگ حسش رو شاید عقایدش یا حتی آهنگ جدیدی رو بخواد بزاره بقیه دوستاشم گوش بدن

:w16:

ولی بازم بهترین روشی که بود اینه که فایلهایی قرار بدن که auto play نشه یه فرهنگ باید بشه نه اجبار:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

من متوجه نمیشم حالا چرا اینقد ناراحتید و جدیت به خرج میدید؛ واقعا مسئله مهمیه!؟

من فقط یه راهکار دادم ؛ که اگه واقعا راهی برا حلش نبود ازش استفاده کنید

من از اولین کسایی بودم که به گذاشتن آهنگ تو پروفم علاقه نشون دادم و حتی قبل اینکه چنین سیستمی بیاد که بشه تو بالای پروف گذاشت؛

اما به این فکر نکرده بودم شاید آهنگ پروف ممکنه کسی رو اذیت کنه؛ چون اولین باره که میشنوم؛

حالا که مطرح شد معلومه خیلیا مشکل داشتن با موضوع!!!البته این در حالیه که فکر کنم حداقل 70 درصد تو پروفاشون آهنگه!!!:ws37:

در ضمن همینطوری که به دنبال یه متن به یکباره وارد یه وبلاگ میشین و آهنگش رو میشنوید؛پروفایل هم میتونه شبیه همون باشه؛:ws52:

اما حالا که واقعا میگید آزار دهنده هست؛ من جز اولین کسایی هم میشم که آهنگ رو برمیدارن:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اصولن این جور مباحث به نتیجه نمی رسه چون فقط و فقط بحث احساسات شخصی در میونه

عکس پرنده مثال اشتباهی هستش

یک شخص به عنوان مثال، از عکس‌های نامتعارف خوشش میاد، پس باید اجازه داشته باشه اون رو به عنوان آواتار و پس زمینه پروفایلش قرار بده

مشکل اینجاست ما فقط مسایل رو برای خودمون می‌بینیم، و اون رو گسترده نمی کنیم

اینجا در مورد یک شخص بحث نمی‌شه، در مورد انجمن بحث میشه، مقیاس خیلی کوچیکی از جامعه

تا یه موضوع رو وسط می‌کشی یه عده میان میگن، خوب این کاملن شخصیه، مربوط به خودمه، دوست نداری نیا و این حرفا

قضیه همون طنز همیشگی، چهار دیواری اختیاری

مشخصه که چرا این بحث گذشته به نتیجه نرسیده و الان هم نمی رسه

جامعه رو افرادی با فرهنگ چهار دیواری اختیاری در اختیار گرفتن و یه عده هم ار حرکات اینا خوششون میاد و رفتارشون رو خواسته یا ناخواسته یکسان می‌کنن

وقتی ما چیزی مهمتری شعاع یک متری خودمون نداریم، جامعه ای هم نخواهیم داشت

همونطور که الان نداریم و ضعف رفتار اجتماعی رو توی 90 درصد مسایل این جامعه می‌بینیم ( رفتارر !!!!! )

پ.ن: جامعه کسی رو مستثنا نمی‌کنه

دوست من. :icon_gol:

اين موضوع اونقدرا هم پيچيده نيست كه چنين تحليلايي رو به دنبال داشته باشه!

همون جمله‌اي كه خودتون گفتين: شما هم دارين يه طرفه به موضوع نگاه مي‌كنيد.

شما يه نكته رو مطرح كردين بقيه هم ميان نظراتشون رو مي‌گن و راهكارم ارائه مي‌دن.

اينكه كسي از ديد ما به موضوع نگاه نمي‌كنه، هم راستاي ما جلو نمي‌ره و نتيجه‌اي كه ما مد نظرمونه رو نمي‌گيره، دليل نمي‌شه كه موضع بگيريم و خودمون رو محق بدونيم كه ديگران رو به خودخواهي متهم كنيم.

من يه مثال خيلي كوچيك‌ترش رو زدم.

شايد همين طوري كه شما اين موضوع براتون واقعا اذيت كننده‌س و باور دارين حرفتون درسته، من نوعي هم فكر كنم حرفم درسته و فكر كنم اعتراضم به جاست! شما هم توي توجه به اعتراض من مختاريد...

يا همينطور كه شما مثال من رو بي ربط و خارج از موضوع ديدين، منم ممكنه اعتراض شما رو نابجا بدونم!

----------------------------------

به هر حال من اگر دوستانم بهم مي‌گفتن كه موزيك پروفايل من اذيتشون مي‌كنه، مطمئنا ديگه آهنگ نمي‌ذاشتم. ولي تا حالا چنين چيزي رو نگفتن...!

اگه امكان قرار دادن امكاني مثل "مخفي كردن سفارشي كردن كاربر" براي آهنگ‌ها هم وجود داشته باشه كه مسلما خيلي بهتره.

در غير اين صورت به نظرم توافق با دوستامون(براي پخش خودكار يا برداشتن كلي آهنگ) راهكار بهتر و متعادل‌تريه.

در نهايت اينكه اونقدرام مهم نيست... با هم دوست باشين :icon_gol:

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه نظراتی که نوشته شد و اتفاقاتی که افتاد و پیامایی مبنی بر دخالت نکردن در امور به من فرستاده شد و غیره و غیره

شاد باشین با دنیای زیباتون

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

عجب...

نمي‌دونم چرا اين اتفاق زياد رخ مي‌ده! :ws38:

يه دوستي مياد يه مسئله رو مطرح مي‌كنه.

موافقا و مخالفا ميان نظراتشون رو مي‌گن.

يه خورده بحث كه مي‌شه در موردش، بدون اينكه به نتيجه‌اي برسه، فردي كه بحث رو شروع كرده يه جمله‌ي كلي و معمولا همراه با نارضايتي ميگه و خداحافظ شما! :banel_smiley_4:

فقط توي همين تاپيك چند موردش رو من يادمه!

لینک به دیدگاه
عجب...

يه خورده بحث كه مي‌شه در موردش، بدون اينكه به نتيجه‌اي برسه، فردي كه بحث رو شروع كرده يه جمله‌ي كلي و معمولا همراه با نارضايتي ميگه و خداحافظ شما! :banel_smiley_4:

به خاطر این که بعضی ها قصد دارن به صورت کد خدا منشانه از طریق های مختلف

sms یا پ خ یا مسنجر یا .............................. حل کنن

بعضی وقتا همون حرمت های بین همون کدخدا و اون دوست باعث میشه بحث نیمه بمونه و.......:w16:

لینک به دیدگاه

خیلی وقته دیگه اینجا بحثی نمیکنم و نظری نمیدم، چون هربار که بحثی شده با همین برخوردها مواجه شده و درنهایت هم بی هیچ نتیجه ای به فراموش کردن و نادیده گرفتن ختم شده

من نمیدونم چرا تو این سایت هیچی واسه هیچکس "چندان اهمیتی" نداره!

هیچ بحثی مربوط به سایت رو من ندیدم که یکی نیاد بگه این که حالا مهم نیست! چندان اهمیتی نداره! و ...!

پس تو این سایت چی مهمه؟

اگه بقیه براتون مهم نیستن همینو راحت بگید بگید هرچی ما میخوایم، نه که بگید مهم نیست!

مهم نبودن چیزی از نظر شما دلیل بر بی اهمیت بودنش برای همه نیست!

اگه موضوعی برای کسی ناراحت کننده و مهم نبود که هیچوقت مطرحش نمیکرد و توضیح مفصل نمیداد و بازش نمیکرد! پس اینکه بی توجه و بدون هیچ توجیه و دلیل منطقی بیاید و بگید اینکه مهم نیست و باز هم نظر خودتونو تحمیل کنید، درواقع دارید به شخص مقابل توهین میکنید!

من از همه جهت توضیح دادم و ایرادات رو گفتم ولی هیچکس هیچ جوابی برای ردش نداد و بجاش به تکرار حرفهای خودتون و تحمیل سلیقه شخصیتون پرداختید! و تازه میگید نمیفهمید ناراحتی از چیه! شما اون همه توضیح رو ندیدید واقعا؟!

اگه نمیخواید بپذیرید اون بحثش جداست! ولی همه گیر بودن یه موضوع دلیل بر بی عیب بودنش نیست! و سکوت بقیه هم دلیل بر رضایت مطلق نیست! خیلی وقتها دلیلش بی نتیجه دیدن بحث دربارشه! مثل همین الان که نتیجه ای نداشت!

درهرحال من حرفهامو پس میگیریم. موضوعی اومد وسط که مشکل منم بود و نظر دادم شاید فرجی بشه ولی خب کلا اهمیتی نداشته!

بنابراین دیگه بحثی ندارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
عجب...

دلیلش واضحه سارا جان

اگه به روند بحث نگاه کنی متوجه میشی

دلیلش رو تو عکس العملهایی که درقبال اون افراد میشه میتونید ببینید

وقتی موضوعی که واسه بقیه مشکله بی اهمیت خونده میشه و بی توجه به نظرات و بی هیچ دلیلی دعوت به خاتمه دادن بحث میشه فرد از کرده ی خودش پشیمون میشه!

واقعا توقع دارید با این برخوردها شخص با رضایت و تشکر از تاپیک خارج بشه؟

لینک به دیدگاه

:icon_pf (34):هی وای من باشه دوستان گل اعصابای همه رو عشقه

من تنها نظر شخصیمو گفتم مثل همه کاربرای دیگه نظر منم 1 دونست ولی به نظر همه باید احترام بزاریم

اینجا کسی خودش رو جدا نمیدونه واسه همین من یا محمدم نظر شخصیمونو گفتیم

بهترین روشش هم گذاشتن یه نظر سنجی از کاربران و دوستای خودمونه

یا اصلاح تو پروفایل شخصی هر کاربر این تنظیمات بشه که بتونه گزینه نشنیدن اهنگ پروفایل ها رو فعال کنه که اینم احتیاج به بررسی داره

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

ممنون از نظرات همه دوستان

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد :ws38:

یه نرم افزار کم حجم و و استفاده اسان و قابلیت بالا گیر بیارید

یه تاپیک بزنید یه مدت تو صدر خبر های انجمن باشه و اون رو به عنوان مرجع درست کردن معرفی کنییید:ws38:

خوب نیس این طوری:ws38:

این طوری خیلی از مشکلات هم حل میشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

فقط کم حجم باشه:4564:

لینک به دیدگاه

اميد جان بحثي كه با احترام و منطق پيش بره نيازي به توصيه و روشاي كدخدا منشانه نداره و به نتيجه هم مي‌رسه...

ولي به نظرم اين يهويي ول كردن صحبتا، بي ارزش دونستن وقتي هست كه خودمون و ديگران براي اين مباحث گذاشتيم...

من يه بار ديگه از اول اين بحث رو خوندم.

نمي‌دونم اين برخورداي بدي كه با موافقان اين مسئله شده كدوما بوده كه اينقدر شديد بوده!

اگه منظورتون اينه كه لحن بحث‌ها تند بوده هم به نظرم هر دو طرف در يه سطح برخورد كردن و موضع‌گيريا از هر دو طرف صلب بوده. نميشه حرفي رو صريح بزنيم و انتظار داشته باشيم با ملاطفت بيشتري بهمون پاسخ داده بشه!

پيشنهاداتيم داده شد ولي اصلا بهشون توجهي نشد. مثل اين برخورد شد كه تنها راه، حذف كلي اين قابليت هست و حالا كه اين مورد قبول واقع نميشه پس ماها آدم‌هاي خودخواهي هستيم!

يعني مني كه نقل قول ازم گرفته شده و چيزي با اين مضمون بهم گفته شده، دقيقا بايد اون قسمتش رو بولد كنم و قهر كنم و بگم حالا كه اينطوريه منم ديگه هيچي نمي‌گم؟ :ws38:

نمي‌دونم... به نظرم حساسيتا يه مقدار بالاست. شايدم من كلا حساس نيستم!

به هر حال به نظرم بد نيست كه صبرمون بيشتر باشه تا به يه راه حل درست برسيم :icon_gol:

از دوستاني كه تا حالا وقت گذاشتن و نظراتشون رو گفتن هم تشكر مي‌كنم. :flowerysmile:

لینک به دیدگاه
اميد جان بحثي كه با احترام و منطق پيش بره نيازي به توصيه و روشاي كدخدا منشانه نداره و به نتيجه هم مي‌رسه...

ولي به نظرم اين يهويي ول كردن صحبتا، بي ارزش دونستن وقتي هست كه خودمون و ديگران براي اين مباحث گذاشتيم...

من يه بار ديگه از اول اين بحث رو خوندم.

نمي‌دونم اين برخورداي بدي كه با موافقان اين مسئله شده كدوما بوده كه اينقدر شديد بوده!

اگه منظورتون اينه كه لحن بحث‌ها تند بوده هم به نظرم هر دو طرف در يه سطح برخورد كردن و موضع‌گيريا از هر دو طرف صلب بوده. نميشه حرفي رو صريح بزنيم و انتظار داشته باشيم با ملاطفت بيشتري بهمون پاسخ داده بشه!

پيشنهاداتيم داده شد ولي اصلا بهشون توجهي نشد. مثل اين برخورد شد كه تنها راه، حذف كلي اين قابليت هست و حالا كه اين مورد قبول واقع نميشه پس ماها آدم‌هاي خودخواهي هستيم!

يعني مني كه نقل قول ازم گرفته شده و چيزي با اين مضمون بهم گفته شده، دقيقا بايد اون قسمتش رو بولد كنم و قهر كنم و بگم حالا كه اينطوريه منم ديگه هيچي نمي‌گم؟ :ws38:

نمي‌دونم... به نظرم حساسيتا يه مقدار بالاست. شايدم من كلا حساس نيستم!

به هر حال به نظرم بد نيست كه صبرمون بيشتر باشه تا به يه راه حل درست برسيم :icon_gol:

از دوستاني كه تا حالا وقت گذاشتن و نظراتشون رو گفتن هم تشكر مي‌كنم. :flowerysmile:

نه دوست عزیز...

مشکل خوندن واژه ها با لحن هایی ست که تو ذهنمون می سازیم....و فکر می کنیم طرف داره با مسلسل واژه هاش رو طرف ما می فرسته....

اگه همه به جای این وازه های طرف مقابلمون را به این شکلک بخونیم>>>>:w000:

با این شکلک بخونیم>>>>:icon_redface:

خیلی از بحث های کلیشه ای رو شاهد نبودیم....که به قهقرا بره.....حداقل به نتیجه نمی رسید نمی رسید....ناراحتی شکل نمی گرفت....:ws37:

متاسفانه در روابط مجازی ما عادت داریم که همه چیز رو در ماکزیمم ببینیم....شادی در ماکزیمم....اختلاف در ماکزیمم....تعادل نداریم!...حتی گاهی این اختلاف در یک بحث تبدیل می شه به یک زمینه ی فکری نسبت به دیگری....و چه بد..و چه بد...یک نفر رو راحت قضاوت کنیم و هر مُهری رو به پیشونیش بزنیم....sigh.gif

مشکل دیدن خوده و ندیدن دیگران....مشکل اینه که همه حق رو دُرسته واسه خودشون می خوان...

و مشکل اساسی تر اظهار نظر واسه هر مسئله ایست که در مورد اون اطلاعات کافی نداریم و همه جانبه نگاه نمی کنیم....خوب بگیم..یک طرف منم..یک طرف یک جماعتی زیادی از دیگران...:ws37:آیا من باید دنبال برطرف مشکل خودم باشم..یا اون دیگران همه باید به نظر من گوش کنن...:ws37:یک جایی به جای خودباید دیگران رو دید:ws37:

من با تمام نظراتی که شما دادین و دیدم با منطق هم جواب گو بودین موافق هستم...:ws37:

موضوع حساس نبودن شما..یا حساس نبودن دیگران هم نیست....:ws37:

مشکل اولویت هاست!!

اینکه می بینن..واقعا الان عنصر ناراحت کننده ی بارز...آهنگ پروف کاربر هاست؟

آیا عنصر ناراحت کننده سر زدن نام های آشنا و غیر آشنا به پروف یک نفر نیست!:ws38:

آیا عنصر ناراحت کننده زدن تاپیک های تخصصی فقط و فقط توسط عده ای معدود و تماشگر بودن بقیه نیست؟!:ws38:

آیا می شه خودمون دنبال راه حل برای عناصر ناراحت کننده ای که فقط و فقط دغدغه ی خودمون هست بگردیم...حال اونکه راه های مختلفی برای اون هست....:ws37:

مگه در طول روز ما چند بار به پروف چند تا از دوستانمون سر می زنیم؟:ws38:

اگر دوستانمون هستن...آیا گزینه ی مشاهده ی مکالمات نیست؟...

وقتی یک سری راه ها موجود هست...اصلا نیازی نیست وقت و کالری سوزونده بشه برای بحث......:ws37:

باید دنبال ترمیم مباحث مهمی که بعضی از اون ها رو ذکر کردم گشت....

در آخر یک مقدار قند خرج کنیم از ما جز این انتظاری نیست:w02:...درخت گردکان به این بزرگی...درخت خربزه الله اکبر:ws3:

لینک به دیدگاه

امید اینفعه کد خدا من بودم............خوب؟ ادامش؟:w16:

پس وقتی میخوای موضوع رو با آرامش با دوستتون حل کنید، آخرش میشید کـد خـــــــــدا......:ws3:

اگه فکر میکنید من نباید اینجا پاسخگو باشم بگین......،( عنوانم تقدیم به شما،چیز بسیار بی ارزشicon_pf%20(34).gif)

خیلی از حرفای ماها مطابق میل دوستامون نیست، وبالعکس ،ما نظر اکثریت رو گفتیم ...........در همین تاپیکـــــ یه قضیه ای مطرح شده، چندین دسترسی از مدیران گرفته شد، به خاطر اینکه به کاربران احترام گذاشته بشه، حالا هی باید ما میگفتیم چرا این دسترسی رو گرفتین؟ w58.gifw58.gif

از 100درصد به قضیه باید نگاه کرد، بعضی از موارد هم سلیقه ای نیست ، تنها به نفع انجمنه ..........

(باتوجه به راهه حل هایی که ارائه شد ،من دیگه درمورد این قضیه پستی نخواهم گذاشت)

:icon_gol: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...