رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

چرا یک تعدا از تاپیک های خاص هست که من نمی بینم ؟!! :icon_razz:

برای دیدنشون چه ویژگی باید داشته باشی؟:banel_smiley_4:

مثلا چه تاپیک هایی؟ ،یکی دوتا از لیک هاشو بذارین؟hanghead.gif

احتمالا دسترسی به تاپیک هایی هستند که پاک شدن یا در تالار مدیران هستند، مورد دومی هم باید حتما عنوان مدیریت داشته باشین

یک نمونه نشون بدین.............:ws37:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا یک تعدا از تاپیک های خاص هست که من نمی بینم ؟!! :icon_razz:

برای دیدنشون چه ویژگی باید داشته باشی؟:banel_smiley_4:

لینک تاپیک رو بذار ببینیم چیه :ws52:

احتمال داره بایگانی منتقل شده باشه.

خبر گذاری شیعه انلاین هم جز خبر گذاری های غیر مجاز شده :hanghead:

که خبر های اون رو هم حذف میشن :icon_pf (34):

به خاطر روندی که تاپیک پیش رفت که چندتا پست فقط زده شد و اکثرش توش توهین بود، کلاً تاپیک حذف شد.

لینک به دیدگاه

به خاطر روندی که تاپیک پیش رفت که چندتا پست فقط زده شد و اکثرش توش توهین بود، کلاً تاپیک حذف شد.

نمیشد با اخلال گران برخورد کنید:hanghead:

این با ازادی بیان مغایرت نداره

فکر نکنم این بنده خدااااااا الان انقد طرفدار داشته باشه که به خاطر اون سایت خطری تهدید کنه

حالا حذف کردید اشکال نداره

اما این یه نمونه نظر کاربر ها از همون سایت

پ ن: نیاز نیست یاد اوری کنیم که این سایت چقد سایت تند رو در مسائل دینی و........... هستش

پس خدا رو شکر بالاخره یکی سرش رو از برف دراورد

بالاخره شما مدیر ایید و صلاح دونستید حذف بشه

ما هم حرفی نداریم:hanghead:

لینک به دیدگاه
نمیشد با اخلال گران برخورد کنید:hanghead:

این با ازادی بیان مغایرت نداره

فکر نکنم این بنده خدااااااا الان انقد طرفدار داشته باشه که به خاطر اون سایت خطری تهدید کنه

حالا حذف کردید اشکال نداره

اما این یه نمونه نظر کاربر ها از همون سایت

پ ن: نیاز نیست یاد اوری کنیم که این سایت چقد سایت تند رو در مسائل دینی و........... هستش

بالاخره شما مدیر ایید و صلاح دونستید حذف بشه

ما هم حرفی نداریم:hanghead:

خب اون سایت کلاً یه سایت دینی هستش. اینجام کلاً یه سایتیه که بحث دینی و مذهبی ممنوعه. فرقی هم نمیکنه چه سمتی باشه که.

اون کامنتی که از اون سایت گذاشتی که در مقایسه با پستای بچه ها بهتر بود باز :banel_smiley_4: حداقل توهین مستقیم به کسی نبود.

محتوای تاپیک جوری نبود که حفظ بشه و فقط پستا پاک بشه.

لینک به دیدگاه

من یه سری عکس تو البومم گذاشتم ولی بزرگ شده بود واسه همین حذفشون کردم و دوباره عکسهارو کوچیک شده اپلود کردم

ولی قبل اینکه حذف کنم کامنت گذاشتن واسش و من ندیدم. حالا الان همش پیغام دوتا نظر خوانده نشده دارم که روشم کلیک میکنم میگه عکس موجود نیست و پیغامه هم نمیره! :icon_pf (34):

محمد یه کاریش بکن بره لطفا :ws3:

-----------------------------------------

درست شد مرسی :D

لینک به دیدگاه

اگر تاپیک هایی که توش فقط اسپم میشه، مثل اسمت چیه؟ اسپم دوس داری بیا؟ گازت بگیرم صدای چی در میاری؟ و.....

رو در زیر تالاری ایجاد کنید که در آخرین ارسال ها دیده نشه خیلی پسندیده تر هست.

این تاپیک ها به شکل قارچ گونه ای در حال افزایش هستند و زیر تالار مطالب جالب و خودمانی، فقط هرکس رفت بره توی اون تالار ببینه بهتره. (کاری که چندتا فرومی که میشناسم کرده اند)

نظارت بر گفتگوی آزاد هم ضعیف و پر از تاپیک قصه و ایمیل شده.

تاپیک های خبری کوپی شده در تالار اخبار و ورزش و..... هم از حد استاندارد بیشتره، یک محدودیتی برای ایجاد تاپیک های خبری ورزشی، حوادث و اقتصاد و... ایجاد کنید بد نیست.

اگر هم پیشنهادات غیر عملی و غیرمنصفانه هست و راجع بهش فکر نشه بهتره، هیچی. :icon_redface:

لینک به دیدگاه
اگر تاپیک هایی که توش فقط اسپم میشه، مثل اسمت چیه؟ اسپم دوس داری بیا؟ گازت بگیرم صدای چی در میاری؟ و.....

رو در زیر تالاری ایجاد کنید که در آخرین ارسال ها دیده نشه خیلی پسندیده تر هست.

این تاپیک ها به شکل قارچ گونه ای در حال افزایش هستند و زیر تالار مطالب جالب و خودمانی، فقط هرکس رفت بره توی اون تالار ببینه بهتره. (کاری که چندتا فرومی که میشناسم کرده اند)

نظارت بر گفتگوی آزاد هم ضعیف و پر از تاپیک قصه و ایمیل شده.

تاپیک های خبری کوپی شده در تالار اخبار و ورزش و..... هم از حد استاندارد بیشتره، یک محدودیتی برای ایجاد تاپیک های خبری ورزشی، حوادث و اقتصاد و... ایجاد کنید بد نیست.

اگر هم پیشنهادات غیر عملی و غیرمنصفانه هست و راجع بهش فکر نشه بهتره، هیچی. :icon_redface:

در مورد تاپیک های اسپمی که کلاً با این هدف هستش، تاپیکها حذف میشن کلاً. همونطور که همیشه این سیاست بوده که این مدل تاپیک ها تو انجمن شکل نگیره و فقط یه تاپیک مخصوص گفتگوهای صمیمانه دوستان تو هر تالار باشه که دوستان اون تالار با هم روابط صمیمانه تری رو داشته باشن. واسه بخش گفتگوی آزاد هم که تاپیک قهوه خونه سمندون هست.

در مورد نظارت بر گفتگوی آزاد و تاپیکای قصه و اینا بررسی میشه.

در مورد تاپیکای کپی شده خبری، منظورت وجود این تاپیکا تو گفتگوی آزاده؟ :ws38: اگه آره که خب همونطور که گفتم یه بررسی میشه. اما اگه منظورت تو تالارای خبر و ورزش ایناس، خب وجود خبر تو تالار اخبار یه چیز عادیه :ws52: خبر هم معمولاً از سایت های خبری هستش و کپی شده. واسه این قضیه به نظرم مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

در مورد تاپیکای کپی شده خبری، منظورت وجود این تاپیکا تو گفتگوی آزاده؟ :ws38: اگه آره که خب همونطور که گفتم یه بررسی میشه. اما اگه منظورت تو تالارای خبر و ورزش ایناس، خب وجود خبر تو تالار اخبار یه چیز عادیه :ws52: خبر هم معمولاً از سایت های خبری هستش و کپی شده. واسه این قضیه به نظرم مشکلی نیست.

وجود خبر خوبه ولی نه اینکه همه ارسال های آخر رو به خودش اختصاص بده.

مثلا شما آخرین ارسال رو میزنین : تاپیکی هست فرهاد مجیدی رفت.

روزنامه نود یک تاپیک، خبر ورزشی یک تاپیک، خبرگذاری ایسنا یک تاپیک.

مطالب یکسان چندین تاپیک دارن، در حالیکه همه اینها میتونن توی یک تاپیک باشن.

مثلا من خودم تاپیکی دارم تکنولوژی های جدید در مهندسی مکانیک.

همه رو توی یک تاپیک بیارم خیلی ارزشمند تر و منظم تره تا هر تکنولوژی رو با یک تاپیک معرفی کنم و صدتا تاپیک ایجاد بشه و معلوم نشه چی به چی هست.

به این تاپیک ها هم اگر نگاه کنید، آمار بازدید کننده هاش شاید به 5 نفر هم کلا نرسه حتی میهمان و....

چون جستجو در خبرها در گوگل اول از سایت های خبری مطرح انجام میشه.

مطالبی که سبب میشه نواندیشان توی جستجو بالا نشون داده بشه، مطالب خاص عمومی یا تخصصی هست.

لینک به دیدگاه
وجود خبر خوبه ولی نه اینکه همه ارسال های آخر رو به خودش اختصاص بده.

مثلا شما آخرین ارسال رو میزنین : تاپیکی هست فرهاد مجیدی رفت.

روزنامه نود یک تاپیک، خبر ورزشی یک تاپیک، خبرگذاری ایسنا یک تاپیک.

مطالب یکسان چندین تاپیک دارن، در حالیکه همه اینها میتونن توی یک تاپیک باشن.

مثلا من خودم تاپیکی دارم تکنولوژی های جدید در مهندسی مکانیک.

همه رو توی یک تاپیک بیارم خیلی ارزشمند تر و منظم تره تا هر تکنولوژی رو با یک تاپیک معرفی کنم و صدتا تاپیک ایجاد بشه و معلوم نشه چی به چی هست.

به این تاپیک ها هم اگر نگاه کنید، آمار بازدید کننده هاش شاید به 5 نفر هم کلا نرسه حتی میهمان و....

چون جستجو در خبرها در گوگل اول از سایت های خبری مطرح انجام میشه.

مطالبی که سبب میشه نواندیشان توی جستجو بالا نشون داده بشه، مطالب خاص عمومی یا تخصصی هست.

مطالب عمومی که خبر و غیرخبرش باعث جذب از طریق سرچ گوگل نمیشه :ws3:

آره اونطوری که میگی جالب نیست. منظور منم حالت افراط تو این قضیه نبود که حتی مثلاً یک خبر هم چندبار تکرار بشه.

متأسفانه نبود مدیر تو اون بخش ها هم باعث میشه نظارت کمتر باشه.

لینک به دیدگاه

سلامن

نظرتون درباره آهنگای توی پرفایلا چیه ؟

مثبته یا منفی؟

من به شدت منفی

فکر کنم دلایلش کاملن مشخص باشه، من دیگه نمیگم

لینک به دیدگاه
سلامن

مثبته یا منفی؟

من به شدت منفی

سلام دوست عزیز. این موضوع خیلی مورد بحث بوده و هست.

من جواب میدم چون خودم یکی از کسانی هستم که تو پروفایلم آهنگ گذاشتم.

به نظر من پروفایل یه چیز کاملا شخصیه و اختیارش دست خود کاربره. هر کس میتونه متناسب با سلیقه خودش پروفایلش را اختصاصی بکنه. میتونه ببنده میتونه برای افراد خاصی باز بگذاره و یا تزئینش کنه و توش آهنگ بزاره. اما خوب میشه توصیه کرد حدالامکان آهنگی که کاربران میزارن اتوپلی نباشه. اما خود من نتوستم این حالت رو ایجاد کنم و متاسفانه هر کس که تو پروفایلم بیاد اون آهنگ پخش میشه. البته چند وقتی هست میخوام آهنگمو بردارم اما فرصت نشده بود. حالا اینکارو انجام میدم. :a030:

لینک به دیدگاه
سلامن

مثبته یا منفی؟

من به شدت منفی

نظر من هم به نظر ابوالفضل نزدیکه :ws3:

یه چیز سلیقه ای و شخصی هستش. همونطور که بعضیا دوست دارن ظاهر پروفایلشونو تغییر بدن، بعضیا هم دوست دارن توش آهنگی رو بذارن.

اگه مثلاً آهنگی اذیتمون میکنه، می تونیم از طریق مشاهده مکالمات به دوستمون جواب بدیم و واسه جواب دادن وارد پروفایلش نشیم که آهنگه پخش نشه. من خودم اکثر موارد از مشاهده مکالمات برای جواب دادن استفاده میکنم :w16:

البته الان که بستس. زمانی که باز باشه :ws3:

ولی خب حالا اگه دلایلی دارین بگین. :a030:

لینک به دیدگاه

خوب، سلیقه‌ست

هر شخص، در سیستم خودش میتونه آهنگی بزاره

واقعیت اینطور نیست ؟

دو تا پروف با هم باز بشه، چه نتیجه ای میده

فقط یک سوال، جدای از بحث سلیقه و امور شخصی و اینجور چیزا، هدف از آهنگ گذاشتن توی پروفایل چی هستش؟

شاید جواب به این سوال، یا منو متقاعد کنه،‌یا شما رو

( حداقل سیستمی طراحی کنین که آهنگ به طور خودکار پخش نشه ، این میتونه هم برای دوستداران موزیک رو پروفایل خوب باشه و هم مخالفین اون )

لینک به دیدگاه

فقط یک سوال، جدای از بحث سلیقه و امور شخصی و اینجور چیزا، هدف از آهنگ گذاشتن توی پروفایل چی هستش؟

شاید جواب به این سوال، یا منو متقاعد کنه،‌یا شما رو

( حداقل سیستمی طراحی کنین که آهنگ به طور خودکار پخش نشه ، این میتونه هم برای دوستداران موزیک رو پروفایل خوب باشه و هم مخالفین اون )

چرا بايد دليلش جداي از اونا باشه؟!

من دوست دارم توي پروفم آهنگ بذارم! هدفم ندارم :|

صحبت شما توي مقياس كوچيك، مثل اينه كه من بهتون بگم از پرنده‌ها خوشم نمياد. چرا اينو گذاشتين آواتارتون؟ جداي از سليقه و مسائل شخصي هدفتون چي بوده از اين كار؟!!

---------------

علاوه بر اينكه ميشه از مشاهده‌ي مكالمات براي پاسخ به دوستان استفاده كرد، مي‌شه ازشون خواهش كرد آهنگا رو طوري بذارن كه به طور خودكار پخش نشه. يا همش پشت سر هم تكرار نشه.

اينم بستگي داره از چه نرم‌افزاري براي كانورت كردن آهنگا به swf استفاده مي‌كنن... اكثرشون اين امكان رو دارن كه اين طور تنظيمات رو انجام بدن...

لینک به دیدگاه

اصولن این جور مباحث به نتیجه نمی رسه چون فقط و فقط بحث احساسات شخصی در میونه

عکس پرنده مثال اشتباهی هستش

یک شخص به عنوان مثال، از عکس‌های نامتعارف خوشش میاد، پس باید اجازه داشته باشه اون رو به عنوان آواتار و پس زمینه پروفایلش قرار بده

مشکل اینجاست ما فقط مسایل رو برای خودمون می‌بینیم، و اون رو گسترده نمی کنیم

اینجا در مورد یک شخص بحث نمی‌شه، در مورد انجمن بحث میشه، مقیاس خیلی کوچیکی از جامعه

چرا بايد دليلش جداي از اونا باشه؟!

من دوست دارم توي پروفم آهنگ بذارم! هدفم ندارم :|

صحبت شما توي مقياس كوچيك، مثل اينه كه من بهتون بگم از پرنده‌ها خوشم نمياد. چرا اينو گذاشتين آواتارتون؟ جداي از سليقه و مسائل شخصي هدفتون چي بوده از اين كار؟!!

---------------

علاوه بر اينكه ميشه از مشاهده‌ي مكالمات براي پاسخ به دوستان استفاده كرد، مي‌شه ازشون خواهش كرد آهنگا رو طوري بذارن كه به طور خودكار پخش نشه. يا همش پشت سر هم تكرار نشه.

اينم بستگي داره از چه نرم‌افزاري براي كانورت كردن آهنگا به swf استفاده مي‌كنن... اكثرشون اين امكان رو دارن كه اين طور تنظيمات رو انجام بدن...

لینک به دیدگاه

به نظر منم اهنگهای پروفایل خیلی ازار دهنده است

یکی صداش کمه یکی زیاد، چند صفحه رو اگه باز کنی یه مرتبه صدای وحشتناکی بلند میشه که نمیدونی از پروفایله از تاپیکه یا چیه!

من بارها این برام پیش اومده و فقط دربدر داشتم دنبال صفحه ای میگشتم که صدا میاد ازش و تو این مدتم خودتون تصور کنید چطور ادم سرسام میگیره!! حالا اگه تو خونه باشی یا شب باشه اهل خونه خواب باشن و ... هم که هیچ! یه سری هم که نه تو پیغام بالای پروفایل بلکه تو خود پیغامها گذاشته میشه که اون دیگه بدتر! چون اکثرا حتی تنظیمات قطع صدا هم نداره و هیچی معلوم نیست و نمیدونی صدا از کجاست!

ببینید نمیشه اینهارو شخصی دونست چون بلاخره دوستانتون هم به پروفایل شما میان و اونها هم حقوقی دارن

مثلا من بیام صدای نویز و سوت تیز و ازار دهنده بذارم تو پروفایلم که گوش همه کر بشه میتونم بگم شخصیه؟ منطقیه بنظرتون؟

ولی اینم یه چیزی مثل سیگار کشیدنه! فرض کنید یکی از دوستانتون از دود سیگار اذیت میشه وشما بی توجه بگید بدن خودمه. اطراف خودمه، شخصیه میخوام بکشم! و دودشو بالا سرم بیرون بدم! تو ماسک بزن یا ازم دور شو! یا خواهش کن تا من اگه قبول کردم نه که نکشم، کمتر بکشم و کمتر اذیتت کنم!!

اون که میگید از مشاهده مکالمه استفاده کنید فقط برای جواب دادن به پیغام چاره سازه. یعنی درصورتی که دیگری پیغام داده باشه و تو بخوای جواب بدی. درحالی که مکالمات همیشه یه طرفه نیست. گاهی هم تو میری میخوای پیغام بدی، گاهی تو میخوای بری و از دوستت سراغی بگیری. با این روشی که شما گفتید باید ادم کلی بگرده تو پیغامهاش که به پیغامی که طرف قبلا براش گذاشته برسه و بعد از تو مشاهده مکالمه پیغام بذاره!! ولی این درسته؟

همین قضیه قبلا سر شخصی کردن پروفایل هم پیش اومده بود. اونموقعی که نمیشد شخصی کردن پروفایل رو غیرفعال کرد. همون موقع هم خیلی پروفایلها ازار دهنده شده بود و همه ادعای مالکیت و شخصی بودن میکردن. که حتی منم یه بار به تلافی عکسهای ازار دهنده ی پروفایل بقیه عکسی صدبرابر ازار دهنده تر گذاشتم تو پروفایلم که متحرک بود و به شدت ازار دهنده بود و چشم رو میزد و صدای همه دوستام درومده بود. و خب بعدش به احترام اونها عکس رو برداشتم و بعدشم که غیرفعال کردن شخصی سازی درست شد و من کلا غیرفعال کردم و مشکل حل شد.

برای همین اهنگهای پروفایلم به نظرم فقط درصورتی میشه شخصی دونست که برای طرف مقابل هم امکان حذفش وجود داشته باشه. مثل غیرفعال کردن شخصی سازی پروفایلها که شخص میتونه کلا غیرفعال کنه و راحت باشه و هرکی هم میخواد میتونه بذاره باقی بمونه!

ولی درغیر اینصورت و با نادیده گرفتن حقوق طرف مقابل، عبارت "یه چیز شخصیه!" اصلا منطقی و توجیه پذیر نیست.

لینک به دیدگاه

خب یکی دوست داره توی پروفایلش اهنگ بزاره

حالا شما خوشت نمیاد پروفایلش نرو

یعنی باید از بقیه اجازه بگیره ؟!

+ راحت میشه از تنظیمات خود مرورگر Flash رو Disable کرد که دیگه صدایی پخش نشه !

لینک به دیدگاه
به نظر منم اهنگهای پروفایل خیلی ازار دهنده است

یکی صداش کمه یکی زیاد، چند صفحه رو اگه باز کنی یه مرتبه صدای وحشتناکی بلند میشه که نمیدونی از پروفایله از تاپیکه یا چیه!

من بارها این برام پیش اومده و فقط دربدر داشتم دنبال صفحه ای میگشتم که صدا میاد ازش و تو این مدتم خودتون تصور کنید چطور ادم سرسام میگیره!! حالا اگه تو خونه باشی یا شب باشه اهل خونه خواب باشن و ... هم که هیچ! یه سری هم که نه تو پیغام بالای پروفایل بلکه تو خود پیغامها گذاشته میشه که اون دیگه بدتر! چون اکثرا حتی تنظیمات قطع صدا هم نداره و هیچی معلوم نیست و نمیدونی صدا از کجاست!

ببینید نمیشه اینهارو شخصی دونست چون بلاخره دوستانتون هم به پروفایل شما میان و اونها هم حقوقی دارن

مثلا من بیام صدای نویز و سوت تیز و ازار دهنده بذارم تو پروفایلم که گوش همه کر بشه میتونم بگم شخصیه؟ منطقیه بنظرتون؟

ولی اینم یه چیزی مثل سیگار کشیدنه! فرض کنید یکی از دوستانتون از دود سیگار اذیت میشه وشما بی توجه بگید بدن خودمه. اطراف خودمه، شخصیه میخوام بکشم! و دودشو بالا سرم بیرون بدم! تو ماسک بزن یا ازم دور شو! یا خواهش کن تا من اگه قبول کردم نه که نکشم، کمتر بکشم و کمتر اذیتت کنم!!

اون که میگید از مشاهده مکالمه استفاده کنید فقط برای جواب دادن به پیغام چاره سازه. یعنی درصورتی که دیگری پیغام داده باشه و تو بخوای جواب بدی. درحالی که مکالمات همیشه یه طرفه نیست. گاهی هم تو میری میخوای پیغام بدی، گاهی تو میخوای بری و از دوستت سراغی بگیری. با این روشی که شما گفتید باید ادم کلی بگرده تو پیغامهاش که به پیغامی که طرف قبلا براش گذاشته برسه و بعد از تو مشاهده مکالمه پیغام بذاره!! ولی این درسته؟

همین قضیه قبلا سر شخصی کردن پروفایل هم پیش اومده بود. اونموقعی که نمیشد شخصی کردن پروفایل رو غیرفعال کرد. همون موقع هم خیلی پروفایلها ازار دهنده شده بود و همه ادعای مالکیت و شخصی بودن میکردن. که حتی منم یه بار به تلافی عکسهای ازار دهنده ی پروفایل بقیه عکسی صدبرابر ازار دهنده تر گذاشتم تو پروفایلم که متحرک بود و به شدت ازار دهنده بود و چشم رو میزد و صدای همه دوستام درومده بود. و خب بعدش به احترام اونها عکس رو برداشتم و بعدشم که غیرفعال کردن شخصی سازی درست شد و من کلا غیرفعال کردم و مشکل حل شد.

برای همین اهنگهای پروفایلم به نظرم فقط درصورتی میشه شخصی دونست که برای طرف مقابل هم امکان حذفش وجود داشته باشه. مثل غیرفعال کردن شخصی سازی پروفایلها که شخص میتونه کلا غیرفعال کنه و راحت باشه و هرکی هم میخواد میتونه بذاره باقی بمونه!

ولی درغیر اینصورت و با نادیده گرفتن حقوق طرف مقابل، عبارت "یه چیز شخصیه!" اصلا منطقی و توجیه پذیر نیست.

باشه بابا قبول :ws3:

چه حوصله ای داری نشستی اینهمه تحلیل کردی قضیه رو... :w58:

:w02:

یه قانون بذارید که اینجور آهنگا نباید اتوپلی باشه یا باید اتوپلی نباشه :دی

بنظرم این هم خوبه اتو نباشه حل میشه هر کس بخواد پلی میکنه و گوش میده

:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...