رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

اگه امکان گذاشتن آهنگ توی پروفایل برداشته بشه من اولین نفریم که میام اینجا اعتراض میکنم ، الانم که این امکان وجود داره یه عده بهش اعتراض دارن...پس دو دسته با دیدگاه کاملا مخالف داریم که هم دیگه رو هم نمیتونن قانع کنن...یه سری از دوستان هم پیشنهاداتی دادن که بشه هر دو دسته رو راضی نگه داشت ولی گویا اون راه ها هم کارساز نبود

خب عاقلانه ترین و دموکراتیک ترین راه اینه که یه نظرسنجی گذاشته بشه و براساس نظر اکثریت تصمیم گیری بشه فکر میکنم اینو هر دو دسته قبول کنن دیگه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امید اینفعه کد خدا من بودم............خوب؟ ادامش؟:w16:

پس وقتی میخوای موضوع رو با آرامش با دوستتون حل کنید، آخرش میشید کـد خـــــــــدا......:ws3:

اگه فکر میکنید من نباید اینجا پاسخگو باشم بگین......،( عنوانم تقدیم به شما،چیز بسیار بی ارزشicon_pf%20(34).gif)

خیلی از حرفای ماها مطابق میل دوستامون نیست، وبالعکس ،ما نظر اکثریت رو گفتیم ...........در همین تاپیکـــــ یه قضیه ای مطرح شده، چندین دسترسی از مدیران گرفته شد، به خاطر اینکه به کاربران احترام گذاشته بشه، حالا هی باید ما میگفتیم چرا این دسترسی رو گرفتین؟ w58.gifw58.gif

از 100درصد به قضیه باید نگاه کرد، بعضی از موارد هم سلیقه ای نیست ، تنها به نفع انجمنه ..........

(باتوجه به راهه حل هایی که ارائه شد ،من دیگه درمورد این قضیه پستی نخواهم گذاشت)

:icon_gol: :icon_gol:

نه بابا منظور من کلی بود

منظورم این بحث نبود کههههه

کلی بود

میگم هر وقت یه بحثی راه میوفته یکی میشه کد خداااااااااااااااااااااااااااااااا:ws3::ws3::ws3:

لینک به دیدگاه

انقدر پستا زیاده که دیگه نقل قول نمیگیریم.

ولی خیلی باحال بود. انصافاً این چندخط که معین گفت درباره اهمیت موضوع خیلی جالب بود:

اینکه می بینن..واقعا الان عنصر ناراحت کننده ی بارز...آهنگ پروف کاربر هاست؟

آیا عنصر ناراحت کننده سر زدن نام های آشنا و غیر آشنا به پروف یک نفر نیست!:ws38:

آیا عنصر ناراحت کننده زدن تاپیک های تخصصی فقط و فقط توسط عده ای معدود و تماشگر بودن بقیه نیست؟!:ws38:

آیا می شه خودمون دنبال راه حل برای عناصر ناراحت کننده ای که فقط و فقط دغدغه ی خودمون هست بگردیم...حال اونکه راه های مختلفی برای اون هست....:ws37:

بعداً میگین نگم موضوع رو بزرگ کردین. :ws3:

میگین دلیلی هم نیست واسه حرفا. خب یکی از دلیلاتون اینه که اگه تو وبلاگی میرین که آهنگ داره خودتون به انتخاب خودتون میرین، آهنگم خودتون انتخاب نکردین واسش. اینجا هم وقتی به پروفایل دوستتون میرین، کسی مجبورتون نکرده، خودتون به انتخاب خودتون رفتین. فرقش اینجاس که به اون وبلاگیه نمیشه چیزی گفت. ولی به این صاحب پروفایل چون دوستتون راحت تر می تونین بگین که مثلاً فلان کار رو کن یا ...

ما معمولاً به پروفایل دوستامون سر میزنیم. یعنی حتی نمی تونیم به دوستمون هم بگیم که اگه می تونی فلان کار رو کن یا اگه میتونی با این روش آهنگ بذار یا ...؟ البته شایدم با دوستمون رودرواسی داریم :ws3:

تو پست قبلیم گفتم اگه می تونید یه روش که ونوس گفت رو استفاده کنید. اگر نه بالاخره دوستتونه دیگه. دوستانه بهش بگین که اتوپلی نذاره و ... و حتی بعدش یه روش دیگه هم گفته شد. ولی خب هرکی مخالف نظرمون باشه داره نظرشو تحمیل میکنه. :ws3:

واسه همین ما هم شدیم تحمیل کننده نظرات :ws3: اونم تو شرایطی که خودم نه تنها آهنگا رو گوش نمیکنم یا نمیذارم بلکه خود پروفایلا رو هم ساده می بینم و ساده بیشتر خوشم میاد. با این شرایط دارم فقط خودمو و منافع خودمو می بینم :ws3:

و جالبه همیشه هم باید با نظرمون موافقت بشه و هیچ وقتم زمانایی هم که با نظرمون موافقت میشه رو یادمون نمیمونه و همیشه اونایی که مخالفت میشه تو ذهنمون میمونه. اگرم چند نفر مخالف نظرمون باشن سریع میگیم از اول اشتباه کردم و این بحثا اینجا هیچ وقت به نتیجه نمیرسه :ws3:

اگه گفتن به دوستان و دوستانه حل کردن این چیزای پیش و پا افتاده (حالا شما بازم بگین مسئله مهمه :ws3: ) واستون سخته، همونطور که محمدرضا هم گفته بود، به صورت قانون میذاریم که اتوپلی نباشه یا اینکه بدون قانون میذاریم و فقط یه نظرسنجی کلاً درباره بودن و نبودنش میذاریم.

لینک به دیدگاه

دوستان چه طوری میتونم ی پاورپوینت که 60 اسلاید داره تبدیل کنم به Pdf ممنون میشم راهنمایی کنید وقتی میخوام Pdf کنم فقط ی اسلاید پی دی اف میشه نمیدونم چیکار کنم ؟؟

لینک به دیدگاه
دوستان چه طوری میتونم ی پاورپوینت که 60 اسلاید داره تبدیل کنم به Pdf ممنون میشم راهنمایی کنید وقتی میخوام Pdf کنم فقط ی اسلاید پی دی اف میشه نمیدونم چیکار کنم ؟؟

حالا چرا تو این تاپیک پرسیدی؟ :w58:

از چه برنامه ای استفاده میکنی که اینطوری میشه؟ برنامه acrobat x pro به نظرم بهترین برنامه برای تبدیل این فایلا به pdf هستش، جدای از کاربردای دیگه ای که داره.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

پیشنهاد راه اندازی تالار بین الملل برای انجمن نواندیشان :

من یک پیشنهادی برای بالا رفتن رتبه سایت داشتم نمیدونم عملی هست یا نه.

خیلی از ماها توی جستجوهایی که انجام میدیم، در حوزه های مهندسی و کامپیوتر و مطالب عمومی و.... مطالب فارسی ممکنه گیرمون نیاد ولی مطالب انگلیسی جالبی بیابیم.

به نظرم اگر تالاری تحت عنوان تالار بین الملل ایجاد بشه که زیربخش هایی به زبان انگلیسی داشته باشه و تاپیک هایی با عنوان های انگلیسی ایجاد بشه و سئوالات و جواب های انگلیسی هم توش گذاشته بشه، میتونه به جذب مخاطب حتی از کشورهای دیگه هم کمک کنه.

مثلا من تو رشته خودم خیلی سئوالات خاص تخصصی رو میدونم که از کشورهای مختلف دنبالش هستند ولی توی یاهوانسر مینویسن و معمولا جوابی نمیگیرن.

اگر این بخش ایجاد بشه، فکر کنم ناخودآگاه کاربر خارجی هم وارد سایت بشه.

اگر روش فکر کنین میشه با جزئیات بیشتر پیاده سازیش کرد.

لینک به دیدگاه
پیشنهاد جالبیه و میشه روش فکر کرد با جزئیات. :a030:

خوب برای استارت فکر کردن روش چیکار میشه کرد؟

به نظرم اولین گام میتونه این باشه که امکان ثبت نام برای هر کاربری به زبان انگلیسی هم موجود باشه.

بعدا زیرتالارهای کلی مهندسی تشکیل بشن که هرکس مطلب خاصی یافت به انگلیسی، توی تالار تخصصی مربوطه بذاره و کلا سیستم اون تالار از چپ به راست باشه.

tag انگلیسی و فارسی کنار هم خیلی موثره من چک کردم.

لینک به دیدگاه
خوب برای استارت فکر کردن روش چیکار میشه کرد؟

به نظرم اولین گام میتونه این باشه که امکان ثبت نام برای هر کاربری به زبان انگلیسی هم موجود باشه.

بعدا زیرتالارهای کلی مهندسی تشکیل بشن که هرکس مطلب خاصی یافت به انگلیسی، توی تالار تخصصی مربوطه بذاره و کلا سیستم اون تالار از چپ به راست باشه.

tag انگلیسی و فارسی کنار هم خیلی موثره من چک کردم.

سیستم یه تالار رو نمیشه جدا از سیستم بقیه تالارا کرد. یعنی اون تالار بخواد کلاً همه چیش انگلیسی باشه یا چپ به راست باشه و اینا. فقط عناوین تالار و تاپیکا می تونه انگلیسی باشه.

وگرنه حتی دکمه پاسخ و اینا رو هم نمیشه کاری کرد. مگه اینکه از نسخه انگلیسی انجمن استفاده کنه که البته جز ابزارای گوگل هم هست.

ولی مهمتر از بعد فنی این قضیه، بعد تخصصیش هستش.

درسته شاید خیلی از سوال جوابای انگلیسی رو بتونن بیان اینجا انجام بدن و اون بازدیدکننده خارجی رو جذب کرد. ولی چقدر هستن دوستانی که بتونن پاسخگو باشن یا اونجا رو مدیریت کنن. انصافاً باید بگیم تعداد این دوستان کمه یا فرصت نمیکنن. اونوقت این بخش هم بعد از یه مدت میشه یه بخش اضافه شده راکد.

البته همیشه اون انگیزه اولیه و اینکه من هستم و ... هست. ولی موقع انجامش نه. نمونه هاش هم زیاده که اندک شمار اعضا بعد از اعلام آمادگی فعالیتی هم تو اون راستا کردن. واسه همین میگم بهتره با فکر بیشتر و محتاطانه عمل بشه. نه اینکه بگیم بزنیم حالا بقیه هم کم کم میان.

فکر جالب و خلاقانه ای هستش. اما واسه موفقیتش کافی نیست و بهتره واسش یه برنامه ریزی مناسبی انجام بشه.

لینک به دیدگاه

الان واجب تر از همه این ها اینه که اکثر تاپیکهای تخصصی انجمن به دلیل مشغله کاری بچها به هر عنوان ارشد -کار- زندگی راکد مونده واین یه افت تو تمام تالارهای تخصصی بوجود آورده اضافه کردن یه بخش کار ساده ایه ولی مدیریتش مشکله

ببنید ما باید سیستم و هدف کلی انجمن رو ببنیم بر چه پایه ای هست تا اول بتونیم تو تخصص خودمون یه قطب قوی تو کشور خودمون حداقل باشیم چیزی که با کمک بچها داریم بهش نزدیک میشیم نقطه قوت انجمن تمرکز روی تالارهای فنی و مهندسی تمام تالارها از اهمیت بالایی برخوردارن اما باید بیشترین تعداد بازدید کننده رو در نظر بگیرم که رشته های مهندسی هستن

اما چیزی که داره اتفاق میوفته اینه که عملا 3- 4 تا تالار مهندسی اون تکیه گاه قوی واسه کاربر تو اینترنته بقیه تالارها که جزو تالارهای تخصصی نیستن به همت مدیرانش الان خیلی بیشتر بازدید کننده داره در حالی که بعضی از مدیران تالارهای مهندسی هفته هاست نه تاپیکی زدند نه فعالیت مفیدی داشتن در خدی که بازدید کننده اون تالارها به 1- 2 نفر رسیده

ابتدا باید این مسئله رو موشکافی کنیم که چگونه بشیم منبع تمام سایت های مهندسی در ایران تا بعد از همه این ها بتونیم در کنیارش به فکر جذب کاربر از خارج هم باشیم

لینک به دیدگاه
ببخشید این سایت تبادل لینک با سایتی هم داره:ws38:

تبادل لینک داشتیم ولی در حال حاضر بستگی به سایتی داره که بخواد تبادل داشته باشه چه سایتی مد نظرته؟

لینک به دیدگاه
تبادل لینک داشتیم ولی در حال حاضر بستگی به سایتی داره که بخواد تبادل داشته باشه چه سایتی مد نظرته؟

همین طور گفتم

اخه برا افزایش بازدید تبادل لینک خیلی تاثییر داره:ws3:

از قدیم گفتم پول پول میاره تبادل لینک هم کاربر :ws3::w58::w58:

لینک به دیدگاه
همین طور گفتم

اخه برا افزایش بازدید تبادل لینک خیلی تاثییر داره:ws3:

از قدیم گفتم پول پول میاره تبادل لینک هم کاربر :ws3::w58::w58:

خیلی ها مارو رقیب میدونن میخوان به جایی که ما هستیم برسن رو همین حساب لینک که هیچ مطلب رو هم بر میدارن بدون منبع میزارن که اصلا از ما فاکتور بگیرن:banel_smiley_4:

در کل خیلی از بچهای ما تو سایت ها و فروم های دیگه ای فعالن یا وبلاگ دارن میتونن لینکشونو بزارن ولی در کل سایت معتبری که بخواد با ما تبادل لینک کنه اگه مشکلی نداته باشه ما ازش استقبال میکنیم:w16:

ممنون امید جان بابت پیشنهادت و یاداوری به موقعت:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

قدرت امتیاز دهی در این انجمن دقیقا حکایت بوی کباب هست و شکم گرسنه... :sigh:

الان برای من نوشته اند قدرت امتیاز دهی 106 امتیاز، اما در طول هفته فقط میتوانم به یک نفر حداکثر یک امتیاز بدهم. :hanghead:

علت چنین رخدادی رو در چه میبینید اساتید گران مایه؟ :icon_gol:

لینک به دیدگاه
قدرت امتیاز دهی در این انجمن دقیقا حکایت بوی کباب هست و شکم گرسنه... :sigh:

الان برای من نوشته اند قدرت امتیاز دهی 106 امتیاز، اما در طول هفته فقط میتوانم به یک نفر حداکثر یک امتیاز بدهم. :hanghead:

علت چنین رخدادی رو در چه میبینید اساتید گران مایه؟ :icon_gol:

از این امکان فعلا نمیشه استفاده کرد.

طبق قولی که محمد داده بزودی :a030:

لینک به دیدگاه
سلام من واسه عضویت طلایی پول پرداخت کردمن اما اجازه استفاده نمیده

اگر پرداخت با موفقیت انجام شده باشه، وقتی که مدیر ارشد (Mohammad.A) تشریف بیارن انجمن، دسترسی شما داده میشه. :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...