رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

گوشه سمت چپ،اصلا جاش خیلی مناسبهههههه:icon_pf (34):

ولی دیر یا زود عادت میکنیم:banel_smiley_4:

bhl7gwniyg6w19kg55yk.png

گوگل کروم و فایرفاکس که سازگاری بیشتری هم دارن و تولبار الکسا هم روشون نصب میشه، بهتره. این یاروشونم سمت راست میفته :ws3:

لینک به دیدگاه
الان جای این مثلث خوبه :a030:دستتان مرسی :a030:

پایین چپ کاری نداره بهمون که بچه ها غر زدن :w58:

:ws3:

بالاخره یه نفر تعریف کرد:1111:

بابا دوووشواری نداره که اون گوشه:banel_smiley_4:

وسط باشه خوبه:w000:؟؟خب جاش اونجاست دیگه اونجا نبود که واسه فروم ها همچین امکاناتی رو تعبیه نمیکردن :icon_razz:

ولی جدا دوستان گل انجمنی بهترین جاش همین جا بود تلفاتش اینور کمتره:w02: یه شارژ بگیرین ببینید نواندیشان چی کار کرده یه smsمیده کاربر گرامی دمت گرم با شارژ 10000000 ریال دیگه برنده 100 تومن میشین آخرش اسم نواندیشانم مینویسه خیلی هم جذابه:icon_razz:

لینک به دیدگاه
ممنون از لطف همه دوستان :w02:

تعارف نکنیدا هَس آتروس زیاده خلاصه که... هَ:banel_smiley_4::ws3:

نظرتون چیه یه تبلیغ هم از بیرون بگیریم واسه سمت راست خیلی شیک میشه:w02:

خوبه...تقارن قشــــــــــــــنگ رعایت میشه:whistle:

لینک به دیدگاه

سلام توضیح کامل داده شد تو همون پیغام تخلفتون

لازم به تذکر دوباره اگر هست بازم اینجا بگم؟همون پیام دوباره بخونید و با پست خودتون مطابقت بدین متوجه میشین که

خلاف قوانین انجمن بوده و مشکلی نیست اگر رعایت کنیم

[h=3]قوانین انجمن

لینک به دیدگاه
dobare haminja tozih bedin! chon beyne postamo dalila tataboghi nadidam! :)

mikham bebinam kojaye postam bi ehterami b ki bude?:ws38: i

همین پستتون مصداق بارز خلاف قوانین

قانون شماره 3)

کاربران انجمن مجاز به ارسال پست به صورت فینگلیش نمی باشند و تمامی پست های ارسالی می بایست فارسی تایپ شوند. در صورت صورت مشاهده به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار اخطار خواهد گرفت.

در مورد پست گاهنوشته اون تالار هم مدیر داره هم قانون اگر از نوع پست کاربران ناراضی هستین میتونید به مدیر پیغام شخصی بدین یا تو دفتر تالار مطرح میکردین اینکه

مدیرشم بیخیالش شده ظاهرا.. حق داره حجم دری وری زیاده!

این به نظر شما توهین نیست ؟

شاید به نظر شما نباشه ولی برای دیگران و مجموعه هست

دوم مطرح کردن مسائل حاشیه ای و بیان اینکه خیلی ها اینجا نیستن و رفتن، و بودن نبودن اینجا برای شما فرقی نداره

هیچ کس قبول نمیکنه به عنوان گاهنوشته این پست رو و این نظری شخصی شماست و قرار نیست چون تو گاهنوشته هست کسی برخوردی نکنه کلا از 4 خط پست شما من عین 3 تا قانون براتون آوردم که خلاف قوانین بوده اگر بازم موردی میمونه به صورت خصوصی خواستین بازم براتون توضیح میدم

لینک به دیدگاه
:ws28:

توام که با موبایل اومدی

از رو تو آث زدم پریدی

جفتتون فینگیلیشی زدین نفهمیدم

منظورت تاپیک حرم هست ؟

az khoda penhun nist az to che penhun ba mobile nistam khabam miyad hese alt shift gereftan nis :whistle: are dg man tu 3 sale akhir hamun topico zadam:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
az khoda penhun nist az to che penhun ba mobile nistam khabam miyad hese alt shift gereftan nis :whistle: are dg man tu 3

sale akhir hamun topico zadam:banel_smiley_4:

خب اینم واسه شما یادآوری میکنم

قانون شماره 3)

کاربران انجمن مجاز به ارسال پست به صورت فینگلیش نمی باشند و تمامی پست های ارسالی می بایست فارسی تایپ شوند. در صورت صورت مشاهده به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد و در صورت تکرار اخطار خواهد گرفت.

از توچه پنهون منم حسم نمیاد فینگیلیشی بخونم:banel_smiley_4:

ولی اون تاپیک تا اونجایی که جا داشت با اینکه بازم تاپیک مذهبی بوده و بازم خلاف قوانین بوده برای اینکه بلکه بخواد بحثش منطقی پیش بره اجازه دادیم تاپیک بمونه واگر حجم پست هایی که توش به شخص توهین شده نه عثیده کم بود میشد پست ها رو حذف کرد و تاپیک رو نگه داشت اما به دلیل استفاده کردن از کلمات نامناسب و نامربوط و مسخره کردن و تمسخر افراد باید به بایگانی فرستاده میشد

یه چیزی هم بگم اگر این پست هارو بازم پاک میکردیم و تاپیک بر میگشت ممکن بود از فــیلـــترینگ بازم به ما پیغام بدن که تاپیک های مذهبی زده نشه و این گونه تاپیک ها ممکنه واسه سایت مشکل ایجاد کنه

من وقتی پاکش کردم یه تذکر کلی تو دفتر تالار آزاد زدم تا دلیلشو بدونی گیج نشی:a030:

لینک به دیدگاه
همین پستتون مصداق بارز خلاف قوانین

قانون شماره 3)

در مورد پست گاهنوشته اون تالار هم مدیر داره هم قانون اگر از نوع پست کاربران ناراضی هستین میتونید به مدیر پیغام شخصی بدین یا تو دفتر تالار مطرح میکردین اینکه این به نظر شما توهین نیست ؟

دوم مطرح کردن مسائل حاشیه ای و بیان اینکه خیلی ها اینجا نیستن و رفتن، و بودن نبودن اینجا برای شما فرقی نداره

هیچ کس قبول نمیکنه به عنوان گاهنوشته این پست رو و این نظری شخصی شماست و قرار نیست چون تو گاهنوشته هست کسی برخوردی نکنه کلا از 4 خط پست شما من عین 3 تا قانون براتون آوردم که خلاف قوانین بوده اگر بازم موردی میمونه به صورت خصوصی خواستین بازم براتون توضیح میدم

آتروس جانD:

من از مدیر تالار سوال کردمD: گفتن اصلا از پست من ناراحت نشدن! واسه پست تشکرم زد بودن! من انتقاد نکردم!!!!!! من طرفشو گرفتم و گفتم حق داره حجم دری وری زیادِ! :)

شما تا الان چندتا پست از من پاک کردی؟D: چرا؟ D: تا الان هم سعی کردم چیزی نگم

فکر کردم با پاک کردن چند تاش آروم میشی, ولی این دیگه خیلی زیاده!!!! :| D:

من خیلی وقتِ اینجا پست میدم! و قبل از دریافتِ دسترسی شما به پاکوندنِ پستا:دی شاید یکی دو بار پستای سیاسی یا مذهبیم پاک شدِ! و اخطاریم نگرفتم...

این پست الان اخطار داره؟!!!! :)) :|

مشکلاتِ شخصیتُ قاطی نکن آتروس جان!D: درسته من با شما یه زمان یه بحثی داشتیم... D: ولی حداقل پستیو پاک کن ک برخلافِ قوانین باشه! من احتمالش زیادِ بحثِ مذهبی پیش بیاد پست بدم, اونجا میتونی اگه مشکلِ شخصی هست رفع کنی.. :)

inam parsi k "cheshme kasi aziat nashe" dadam parsish kardan :D vali shoma fingilish bebinaaa :-" :D

لینک به دیدگاه
آتروس جانD:

من از مدیر تالار سوال کردمD: گفتن اصلا از پست من ناراحت نشدن! واسه پست تشکرم زد بودن! من انتقاد نکردم!!!!!! من طرفشو گرفتم و گفتم حق داره حجم دری وری زیادِ! :)

شما تا الان چندتا پست از من پاک کردی؟D: چرا؟ D: تا الان هم سعی کردم چیزی نگم

فکر کردم با پاک کردن چند تاش آروم میشی, ولی این دیگه خیلی زیاده!!!! :| D:

من خیلی وقتِ اینجا پست میدم! و قبل از دریافتِ دسترسی شما به پاکوندنِ پستا:دی شاید یکی دو بار پستای سیاسی یا مذهبیم پاک شدِ! و اخطاریم نگرفتم...

این پست الان اخطار داره؟!!!! :)) :|

مشکلاتِ شخصیتُ قاطی نکن آتروس جان!D: درسته من با شما یه زمان یه بحثی داشتیم... D: ولی حداقل پستیو پاک کن ک برخلافِ قوانین باشه! من احتمالش زیادِ بحثِ مذهبی پیش بیاد پست بدم, اونجا میتونی اگه مشکلِ شخصی هست رفع کنی.. :)

inam parsi k "cheshme kasi aziat nashe" dadam parsish kardan :D vali shoma fingilish bebinaaa :-" :D

خیلی سعی کردم که جواب بدم 1 صفحه شده بود ولی بیخیال شما درست فکر کردید

:a030:

لینک به دیدگاه
خیلی سعی کردم که جواب بدم 1 صفحه شده بود ولی بیخیال شما درست فکر کردید

:a030:

اگر و "اگر" جواب "قانع کنند‌ای" بود شما موظف ب جواب دادنش هستین و حتما می‌‌دادین! و من خوشحال میشدم ببینم :)

در مورد پست گاهنوشته اون تالار هم مدیر داره هم قانون اگر از نوع پست کاربران ناراضی هستین میتونید به مدیر پیغام شخصی بدین یا تو دفتر تالار مطرح میکردین اینکه این به نظر شما توهین نیست ؟

من دیشب خوابم میومد فونت پارسی‌ هم نداشتم این قسمت حرف شمارو دقیق نشدم روش! فک کنم لازم باشه دوستانه یه چیزایی رو مطرح کنم!

اول اینکه مگه تالار ادبیات مدیر نداره؟ یا گفتگوی آزاد؟ شما همیشه زمانی‌ پستای منو پاک کردین ک مدیر اون تالار‌ها حضور داشتن! پست رو خونده بودن!!! شما ارشدی! نه مدیر تالار! تا وقتی‌ مدیر تالار حضور داره اینکار شما هم "تا جایی‌ ک من میدونم" بی‌ احترامی ب مدیرای تالار هست! هم اصلا منطقی‌ نیست!! تشخیص شما ارشد بر همه مدیرا هست؟! :| شایدم من وظیفه یه ارشدو دقیق نمی‌دونم! :)

اتروس جان اینجا باشگاه یا هر فروم دیگه‌ای نیس!! اینو ک شما باید بهتر بدونی؟! من مهدی و محمد رو میدیدم بهشون می‌گفتم انجمنتون ب درد نمی‌خوره شما مدیریتتون خوب نیس ،:whistles::ws3: محمد ک همیشه: حق با شماست,:banel_smiley_4: آقا مهدی هم یه جوری جوابتو میده تا صد سال قانعی! :)) اینجا جمع دوستانس! صمیمی‌, رو در رو, از مجازی رد کردیم! من مدیر تالار ادبیاتو میشناسم! :| اینجا مثل فلان فروم کسی‌ نمیگه عه! برخلاف میل مدیر ارشد حرف زدی؟ عقیده ت با عقیده ش تو فلان تاپیک فرق داشته؟ اخطار اخراج!!!!! اینجا نواندیشانه! :| تحمل انتقاد همیشه بوده! حالا اگه تأثیر دادنش نبوده!D: گرچه من انتقادی نکردم، کی‌ حوصله انتقاد داره! من دلم خواست حسمو بگم! جو نواندیشان پذیرای همچین پست طبیعی هست!!! اگه قرار ب حاشیه بود ک.. بمب حاشیه رو خودم یه زمان بی‌ سرو صدا خنثی کردم!! :| اصلا این پستو هرجور چپو راستش کنی‌ بالا پایینش کنی‌ بتونی‌ ازش یه چیزی در بیاری...! ولی‌ آخه پستو ک نگاری نوشته!! من پست منظوردار, قصدو قرض دار, تو گاهنوشته؟؟؟ :)) :| , اگه دقت کنی‌ حسم نسبت ب نواندیشانی ک نوشتم برام خاطره شده، بود! :| حالا این حس ب مذاق شما خوش نیومده! دلیلی‌ هم نداره بیاد!

باشه شما بی‌ قصده خاصی‌ پست رو پاک کردین :) :icon_gol: فقط برداشت اشتباه از متنش داشتین...! بالاخره پیش میاد!

لطفا پست برگرده ،

اخطار پس گرفته بشه!

:) :icon_gol:

لینک به دیدگاه

نمی خواستم تو این مسئله دخالت کنم.من از نگار ناراحت نشدم چون تو واقعیت دیدمش و می دونم رک هست و سبکش طوری هست که راحت حرفشو میزنه و ممکنه گاهی طرف بهش بربخوره.دوستان می گفتن این لحن کاربر بده و من باید گزارش می دادم و کوتاهی از من بوده .

من متاسفم که گزارش ندادم ...

معذرت ...

لینک به دیدگاه
اگر و "اگر" جواب "قانع کنند‌ای" بود شما موظف ب جواب دادنش هستین و حتما می‌‌دادین! و من خوشحال میشدم ببینم :)

من دیشب خوابم میومد فونت پارسی‌ هم نداشتم این قسمت حرف شمارو دقیق نشدم روش! فک کنم لازم باشه دوستانه یه چیزایی رو مطرح کنم!

اول اینکه مگه تالار ادبیات مدیر نداره؟ یا گفتگوی آزاد؟ شما همیشه زمانی‌ پستای منو پاک کردین ک مدیر اون تالار‌ها حضور داشتن! پست رو خونده بودن!!! شما ارشدی! نه مدیر تالار! تا وقتی‌ مدیر تالار حضور داره اینکار شما هم "تا جایی‌ ک من میدونم" بی‌ احترامی ب مدیرای تالار هست! هم اصلا منطقی‌ نیست!! تشخیص شما ارشد بر همه مدیرا هست؟! :| شایدم من وظیفه یه ارشدو دقیق نمی‌دونم! :)

اتروس جان اینجا باشگاه یا هر فروم دیگه‌ای نیس!! اینو ک شما باید بهتر بدونی؟! من مهدی و محمد رو میدیدم بهشون می‌گفتم انجمنتون ب درد نمی‌خوره شما مدیریتتون خوب نیس ،:whistles::ws3: محمد ک همیشه: حق با شماست,:banel_smiley_4: آقا مهدی هم یه جوری جوابتو میده تا صد سال قانعی! :)) اینجا جمع دوستانس! صمیمی‌, رو در رو, از مجازی رد کردیم! من مدیر تالار ادبیاتو میشناسم! :| اینجا مثل فلان فروم کسی‌ نمیگه عه! برخلاف میل مدیر ارشد حرف زدی؟ عقیده ت با عقیده ش تو فلان تاپیک فرق داشته؟ اخطار اخراج!!!!! اینجا نواندیشانه! :| تحمل انتقاد همیشه بوده! حالا اگه تأثیر دادنش نبوده!D: گرچه من انتقادی نکردم، کی‌ حوصله انتقاد داره! من دلم خواست حسمو بگم! جو نواندیشان پذیرای همچین پست طبیعی هست!!! اگه قرار ب حاشیه بود ک.. بمب حاشیه رو خودم یه زمان بی‌ سرو صدا خنثی کردم!! :| اصلا این پستو هرجور چپو راستش کنی‌ بالا پایینش کنی‌ بتونی‌ ازش یه چیزی در بیاری...! ولی‌ آخه پستو ک نگاری نوشته!! من پست منظوردار, قصدو قرض دار, تو گاهنوشته؟؟؟ :)) :| , اگه دقت کنی‌ حسم نسبت ب نواندیشانی ک نوشتم برام خاطره شده، بود! :| حالا این حس ب مذاق شما خوش نیومده! دلیلی‌ هم نداره بیاد!

باشه شما بی‌ قصده خاصی‌ پست رو پاک کردین :) :icon_gol: فقط برداشت اشتباه از متنش داشتین...! بالاخره پیش میاد!

لطفا پست برگرده ،

اخطار پس گرفته بشه!

:) :icon_gol:

خب همه این کارها و حرفاتون نشان از نا آگاهیتون به مسائل مدیریتی اینجا و کارهاست لازم نمیدونستم بخوام براتون کامل شرح بدم چیزی که واضح هست رو اما اصرار شما این سوءتفاهم رو براتون بوجود آورده که حتما حق با شماست نه اشتباه میکنید با دلیل دونه دونه حرفها و تهمتهایی رو که زدین رو بهتون گوشزد میکنم امیدوارم فقط بیشتر از این شرمنده نشید

1.مدیریت اینجا به صورتی هست که هرپستی که بخواد پاک بشه قبلش توسط تمام مدیران به شور و مشورت گذاشته میشه و هیچ پستی بدون مشورت با مدیران ارشد و مدیریت سر خود یا شخصی پاک نمیشه مگر اینکه خیلی واجب باشه تازه اونم با هماهنگی صورت میگیره

2.در مورد اینکه من بخوام پست های شما رو پاک کرده باشم و خیلی باشه ...نه بازم اشتباه کردید

2 مورد بیشتر نبوده که یک موردش رو دوستانه مطرح کردم باهاتون که چرا باید پاک شه و همون جا بهتون گفتم از زمانی که من مدیر ارشد شدم هیچ مشکلی با کسی ندارم و در مورد دوم هم که مربوط به پست گاهنوشته ها بود کل مجموعه مدیریت تصمیمشون به حذف و اخطار بود وقتی مصداق بارز بد دهنی و توهین تو پست های شما هست لازم نیست من بخوام شخصی برخورد کنم اتفاقا به خاطر همین مسائلی که دارید اینجا مطرح میکنید همواره سعی کردم در مورد پست های شما نظری ندم که نخواد باعث پیش آمدن این حرفهای بچگانه شه

اما در مورد اینکه مدیر اون تالار مشکلی با پست شما داشته یا نداشته ربطی به این نداره که پست شما بدون هماهنگی با ایشون پاک شده باشه نه اتفاقا اینجا همواره سعی کردیم با همه مدیران در ارتباط باشیم و پست ها با هماهنگی با اونها پاک میشه

شما تو این چند روزه یه پست همراه با توهین هم توی تالار آزاد در تاپیکی الرومان گفت چرا پاک شده ،زدید که اون هم لازم به اخطار و تذکر داشت

اما وقتی مدیریت صبورانه برخورد میکنه شما دیگه حداقل حد خودتون رعایت کنید تا باعث بوجود آمدن کدورتی با من یا بقیه اعضا سایت نشود

به هرحال در مورد پست شما عرض کردم توی 4 تا خط 3 تا قانون کلی انجمن رو زیر پا گذاشتین و تصمیم مجموعه مدیریت این بود که به شما اخطار داده شود و فرقی نمیکرد که این اخطار رو من بخوام بدم یا محمد یا بقیه اعضا چیزی که واضحه اینه که بنده مسئولیتی دارم و مسئولیت من این بود که با هماهنگی با همه به شما اخطار داده بشه در مورد هر پستی که شامل اخطار بشه این قانون رعایت میشه پس این جمله شما که من شخصی برخورد کردم یا پستی رو دلبخواهی پاک کردم خیلی خنده داره چون هرکسی دیگری هم بود من این اخطار رو باید میدادم و کل مدیریت این تصمیم رو میگرفت حالا چون شما بودی من نباید به شما این اخطار رو میدادم؟؟

در مورد اینکه اینجا با بقیه جاها فرق میکنه از لحاظ مدیریتی و افراد شاید زمین تا آسمون فرق داشته باشه اما اینکه یه پست حاوی تمسخر و توهین اینجا بمونه و جای دیگه پاک شه ، نه هیچ تفاوتی نیست شما یه عمل زشتی با اعتقاد و نظر تمام مجموعه انجام دادید و شامل اخطار شد نواندیشان با سایت ممدقلی خان فرقی نداره پس به جای اینکه دیگران به چیزی نسبت دهید در رفتار خودتون تجدید نظر فرماید تا از این به بعد شاهد پاک شدن پست یا دادن اخطاری به شما نباشیم

نمی خواستم تو این مسئله دخالت کنم.من از نگار ناراحت نشدم چون تو واقعیت دیدمش و می دونم رک هست و سبکش طوری هست که راحت حرفشو میزنه و ممکنه گاهی طرف بهش بربخوره.دوستان می گفتن این لحن کاربر بده و من باید گزارش می دادم و کوتاهی از من بوده .

من متاسفم که گزارش ندادم ...

معذرت ...

خواهش :icon_gol:ولی اینکه یه کاربر به خودش اجازه بده که پست های دیگران رو دروری بدونه و این رو تو تالار مطرح کنه باعث بوجود آمدن دلخوری برای دیگر کاربران میشه حالا اگر هر انتقادی نسبت به پست های دیگران دارند باید در تالار شما مطرح میکردن که متاسفانه این امر صورت نگرفت به هر حال من توضیحات کامل رو دادم به ایشون امیدوارم متقاعد شده باشند که اینجا یک فروم عمومی هست نه یه جمع 10-20 نفری و تک تک پست ها باید ادبیات کلامی خودش رو داشته باشه

بازم ممنون نهال جان از نظرت:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...