رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

چرا؟

من كه كاري نكردم.

درس استاد رو خوب ياد گرفتم و حالا بازگوش كردم. :w02:

حالا اين وسط يه گريزيم به خاطرات نه چندان دور و دل‌انگيزمان زديم.

خوش باش دمى، كه زندگانى اين است

228319_nerdylaff.gif

:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا از قدرت امتیاز دهی نمیشه استفاده کرد ؟:ws38:

ممد ادمین (خدا بیامورز):به دلیل این که هنوز امکاناتش درست نشده

انشاللله در اینده نزدیک

لینک به دیدگاه

بعضی تاپیک ها داری مفاهیم کلیدی هستند.

که خیلی ها با جستجو در گوگل میتوانند به تاپیک ها برسند.

اما خیلی از مطالب مهم، در هنگام جستجو در گوگل، به صورت بایگانی نشان داده میشود !!!

نشان دادن جستجو به صورت بایگانی، هم عکس هارو از بین میبره و هم به دلیل حجم زیاد و درهم سبب زده شدن مخاطب میشه.

مثلا تاپیک صفحات و پوسته های من که یکی از مباحث مهم هست به صورت بایگانی نشون داده میشه !!!

http://www.noandishaan.com/forums/sitemap/t-79255.html

لینک به دیدگاه
بعضی تاپیک ها داری مفاهیم کلیدی هستند.

که خیلی ها با جستجو در گوگل میتوانند به تاپیک ها برسند.

اما خیلی از مطالب مهم، در هنگام جستجو در گوگل، به صورت بایگانی نشان داده میشود !!!

نشان دادن جستجو به صورت بایگانی، هم عکس هارو از بین میبره و هم به دلیل حجم زیاد و درهم سبب زده شدن مخاطب میشه.

مثلا تاپیک صفحات و پوسته های من که یکی از مباحث مهم هست به صورت بایگانی نشون داده میشه !!!

http://www.noandishaan.com/forums/sitemap/t-79255.html

لینک های صفحات بعد از چندماه به صورت بایگانی در میان و به نوعی تو بایگانی ثبت میشن. اما به این معنی نیست که حالت عادی نباشن. خیلی از مطالب هم لینک عادیشون به گوگل معرفی میشه و هم بایگانیشون. اما معمولاً صفحه قدیمی که باشه، بیشتر بایگانی مدنظر میشه. تو همون صفحه بایگانی هم لینک داره که با کلیک روش میشه صفحه رو عادی دید.

لینک به دیدگاه
لینک های صفحات بعد از چندماه به صورت بایگانی در میان و به نوعی تو بایگانی ثبت میشن. اما به این معنی نیست که حالت عادی نباشن. خیلی از مطالب هم لینک عادیشون به گوگل معرفی میشه و هم بایگانیشون. اما معمولاً صفحه قدیمی که باشه، بیشتر بایگانی مدنظر میشه. تو همون صفحه بایگانی هم لینک داره که با کلیک روش میشه صفحه رو عادی دید.

معرفی بایگانی به گوگل توسط خودتون انجام میگیره یا دست شما نیست؟

اگر فقط لینک فروم ها معرفی بشه، چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ :ws38:

همچنین در گوگل لینک بسیاری از تاپیک ها پیدا میشه که مدت هاست حذف شده اند، علت این امر چیه؟

لینک به دیدگاه
معرفی بایگانی به گوگل توسط خودتون انجام میگیره یا دست شما نیست؟

اگر فقط لینک فروم ها معرفی بشه، چه مشکلی ممکنه پیش بیاد؟ :ws38:

همچنین در گوگل لینک بسیاری از تاپیک ها پیدا میشه که مدت هاست حذف شده اند، علت این امر چیه؟

بایگانی هم لازمه که معرفی بشه. هرچی تعداد لینکای معرفی شده بیشتر باشه بهتره.

وقتی تاپیکی حذف میشه شاید چندماهی طول بکشه که از گوگل و موتورهای جستجو هم حذف بشه و تا وقتی از موتورهای جستجو هم پاک نشه، تأثیر نامطلوبی داره.

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...

تعجب خوب در مورد این فرم کوتاه. می تواند ما را به شما بگویم آنچه در آن است که شما در حال صحبت کردن / نوشتن در مورد؟

هیچ اطلاعات. در مورد این فرم کوتاه شده قبل از (و من فقط آن را از دست رفته)؟

لینک به دیدگاه
تعجب خوب در مورد این فرم کوتاه. می تواند ما را به شما بگویم آنچه در آن است که شما در حال صحبت کردن / نوشتن در مورد؟

جـــــــــــــــــان ؟!! w58.gif

شبیه متنای گوگل ترنسلیته :whistle:

لینک به دیدگاه

جـــــــــــــــــان ؟!! w58.gif

شبیه متنای گوگل ترنسلیته :whistle:

فک کنم ترجمه اش این میشه:

"تعجب می کنم از این فروم کوچولو موچولو...

می تونید به من بگید اصلا در مورد چی اینجا اطلاعات می زارینو صحبت می کنین؟!

هیچ اطلاعات بدرد بخوری توش پیدا نکردم..زمانی که تو این فروم بودم از دست رفت....":ws37:

پ.ن: من در ترجمه اصل امانت رو رعایت کردم... :ws3:

نظری در مورد درستی و یا غلطی حرفش ندادم...البته نگشته وگرنه پیدا می شه به احتمال زیاد... :ws37:

دارالترجمه ی معین با انواع و اقسام خدمات در خدمت شماست...جمله های بهم ریخته ی خود را به ما بسپارید و جمله ی صاف و صوف و اُتو کشیده تحویل بگیرید...با آخرین استاندارد های تافل و ایزو . فرهنگستان زبان پارسی و از این حرفا...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

ممد چیکار میکنی تو باو:banel_smiley_4:

امروز روز مهندسه دریغ از یک تبریکی چیزی ، درسته مثلث علامت ماسون هاس یه دونه مربع اون گوشه موشه ها میذاشتی تبریک میگفتی خو :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مدیر عزیز سلام. خسته نباشید. دوست عزیز از بابت سایت و انجمن گفتگوی فعال و پویا که باعث تبادل نظر و تبادل دانش بین بسیاری از افراد شده بهتون تبریک میگم. امیدوارم موفق باشید. چند نکته بود که خواستم راهنمایی کنید:

اول اینکه در خصوص عضویت طلایی، من مبلغ عضویت طلایی یکساله رو پرداخت کردم اما هنوز این عضویت طلایی من فعال نشده و نمیتونم از مزایاش استفاده کنم. چندبار هم به مدیریت بخش اطلاع دادم اما اتفاقی نیفتاده. لطفاً ترتیبی اتخاذ کنید تا این امر صورت بگیره تا بتونیم از مزایای این پرداخت بهره مند بشیم. ممنون.

دوم درباره ارسال موضوع، وقتی من و شاید اعضای دیگه مطلبی رو ارسال می کنم، همون لحظه درج نشده و نمایش داده نمیشه که ظاهراً بعد از تایید مدیریت نمایش داده میشه. این پروسه زمانبر بوده و در صورت درخواست فوری اعضاء این امر ممکن نخواهد بود. آیا این مطالب شخصاً توسط شما ممیزی و تایید میشن؟ چقدر طول میکشه تا مطالب تایید شده و به نمایش دربیان؟

سوم درباره امتیاز دهی به مطالب، بطور مثال من مطالب و پروژه هایی که خودم انجام دادم رو در سایت قرار میدم، اولاً اینکه تاکنون هیچکدوم توی بخش مربوطه (شهرسازی) ثبت نشده و به نمایش درنیومده، دوم اینکه آیا اصلاً این همه ارسال مطلب نمایش داده خواهد شد یا ما بیهوده تلاش کردیم؟ آیا این مطالب و پروژه ها، امتیاز دارند یا هیچ تاثیری نخواهند داشت؟ ضمناً این امتیازها کی و چه زمانی و توسط چه کسی اعطا می شود؟ ممکنه این کارهای مدیریتی با سرعت بیشتر و هرچه سریعتر انجام بشه؟

ببخشید که پرحرفی کردم، وقتتون رو گرفتم. امیدوارم که موفق باشید و در صورت امکان در باره مسائلی که بیان شد راهنمایی کرده و پاسخ بدید. بازهم ممنون.

لینک به دیدگاه

ضمناً یه سوال دیگه. چطور این درجات و مقام ها اعطا میشه؟

مثل "مدیر بخش فلان" ، " کاریر فعال" ، "کاربر ممتاز" ، "مدیر اجرایی" و ...

و منظور از این ستاره هایی که روی آواتار هستند چیه؟ امتیازات هستند یا به همون مقام مربوطه؟ کار خاصی انجام میده یا مزایایی داره؟

ممنون از توجه شما

لینک به دیدگاه
مدیر عزیز سلام. خسته نباشید. دوست عزیز از بابت سایت و انجمن گفتگوی فعال و پویا که باعث تبادل نظر و تبادل دانش بین بسیاری از افراد شده بهتون تبریک میگم. امیدوارم موفق باشید. چند نکته بود که خواستم راهنمایی کنید:

اول اینکه در خصوص عضویت طلایی، من مبلغ عضویت طلایی یکساله رو پرداخت کردم اما هنوز این عضویت طلایی من فعال نشده و نمیتونم از مزایاش استفاده کنم. چندبار هم به مدیریت بخش اطلاع دادم اما اتفاقی نیفتاده. لطفاً ترتیبی اتخاذ کنید تا این امر صورت بگیره تا بتونیم از مزایای این پرداخت بهره مند بشیم. ممنون.

دوم درباره ارسال موضوع، وقتی من و شاید اعضای دیگه مطلبی رو ارسال می کنم، همون لحظه درج نشده و نمایش داده نمیشه که ظاهراً بعد از تایید مدیریت نمایش داده میشه. این پروسه زمانبر بوده و در صورت درخواست فوری اعضاء این امر ممکن نخواهد بود. آیا این مطالب شخصاً توسط شما ممیزی و تایید میشن؟ چقدر طول میکشه تا مطالب تایید شده و به نمایش دربیان؟

سوم درباره امتیاز دهی به مطالب، بطور مثال من مطالب و پروژه هایی که خودم انجام دادم رو در سایت قرار میدم، اولاً اینکه تاکنون هیچکدوم توی بخش مربوطه (شهرسازی) ثبت نشده و به نمایش درنیومده، دوم اینکه آیا اصلاً این همه ارسال مطلب نمایش داده خواهد شد یا ما بیهوده تلاش کردیم؟ آیا این مطالب و پروژه ها، امتیاز دارند یا هیچ تاثیری نخواهند داشت؟ ضمناً این امتیازها کی و چه زمانی و توسط چه کسی اعطا می شود؟ ممکنه این کارهای مدیریتی با سرعت بیشتر و هرچه سریعتر انجام بشه؟

ببخشید که پرحرفی کردم، وقتتون رو گرفتم. امیدوارم که موفق باشید و در صورت امکان در باره مسائلی که بیان شد راهنمایی کرده و پاسخ بدید. بازهم ممنون.

سلام و ممنون دوست گرام نظر لطف شماست بالاخره یه پروسه زمانی ممکنه بعضی وقتها بکشه که باعث طولانی تر شدن روند کار بشه

به هر حال عذر خواهی مارو بابت دیرکرد ببخشید

در مورد موضوع اول: دسترسی به بخش اعضای طلائی به شما داده شد.

در مورد موضوع دوم :که پست های شما نیاز به تایید داشت به این دلیل بوده که کاربران تازه واردی که با فیلـــترشکن یا vpn وارد انجمن میشن رو گاهی اوقات سیستم اسپمر (کسی که پست های بی محتوا ارسال میکنه) فرض کرده و تا 1 پست اول شما رو نیاز به تایید پست میکنه از پست 10 به بعد درست میشه

در مورد موضوع سوم

قطعا پست های و تاپیکهای شما دیده حواهد شد ومدیران تالار رسیدگی خواهند کرد

این دو تا لینکم ببینید درباره نحوه امتیاز دهی هم هست و ستاره های بالای آیکونتون

شرایط و امکانات بخش طلایی انجمن

قوانین بخش اعضای طلای

ضمناً یه سوال دیگه. چطور این درجات و مقام ها اعطا میشه؟

مثل "مدیر بخش فلان" ، " کاریر فعال" ، "کاربر ممتاز" ، "مدیر اجرایی" و ...

و منظور از این ستاره هایی که روی آواتار هستند چیه؟ امتیازات هستند یا به همون مقام مربوطه؟ کار خاصی انجام میده یا مزایایی داره؟

ممنون از توجه شما

مدیران با توجه به فعالیت هایی که در تالارهای تخصصی خودشون هر کاربر انجام میده و بستگی به سواد ،اخلاق،سابقه،و ثصمیم مدیران ارشد انتخاب می شود

مدیران اجرایی توسط مدیریت کل

و کاربران ویژه توسط مدیران تالارها انتخاب میشوند

و درجه بندی کاربرها نسبت به تعداد پست هاشون و امتیاز ها تعداد ستاره ها بیشتر شده

راهنمایی کاربران انجمن

راهنمای کار با انجمن نواندیشان

قوانین انجمن

http://www.noandishaan.com/forums/forum5.html

این لینکها رم یه نگاهی بنداز

لینک به دیدگاه

سلام

چند روزیه یه امکان اضافه شده که مدیران میتونن دقیقا مشاهده فعالیت رو ببینن که مثلا من دارم به ککی پیام خصوصی میدم یا برا کیو دارم میخونم

قبلا این طور نبوددددددددد

به نظرتون نقص حقوق شهروندی نیس720_dash1.gif720_dash1.gif

لینک به دیدگاه
سلام

چند روزیه یه امکان اضافه شده که مدیران میتونن دقیقا مشاهده فعالیت رو ببینن که مثلا من دارم به ککی پیام خصوصی میدم یا برا کیو دارم میخونم

قبلا این طور نبوددددددددد

به نظرتون نقص حقوق شهروندی نیس720_dash1.gif720_dash1.gif

ما که ازین امکانات نداریم :w58:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...