رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مسئول که نذاره ولی سوال داری بگو :a030:

چرا قیمت شارز ها سه روزه زیاد شده

مثلا از 1970 شارژ 2 هزاری شده 2000 تومان ن ن :w000::vahidrk:

دوم وقتی خرید میکنیم م

بعد وصل شدن ن به بانک و وارد کردن اطلاعات بعد تایید پرداخت اول به مدت 2 یا 3 ثانیه صفحه فیل ترینگ میاد بعد کد شارژ نشون میده:w58::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
چرا قیمت شارز ها سه روزه زیاد شده

مثلا از 1970 شارژ 2 هزاری شده 2000 تومان ن ن :w000::vahidrk:

دوم وقتی خرید میکنیم م

بعد وصل شدن ن به بانک و وارد کردن اطلاعات بعد تایید پرداخت اول به مدت 2 یا 3 ثانیه صفحه فیل ترینگ میاد بعد کد شارژ نشون میده:w58::banel_smiley_4:

یه مدت قیمت هاشو کم کرده بود من هم به بچه ها اطلاع رسانی کردم نمیدونم حتما طرح عیدانشون بوده

کلا سودی واسه ما نداره شایدم اصلا برش داشتیم ما فقط برای رفاه بچه ها این پنل رو گذاشتیم

ولی افزایش قیمت که نداشته تخفیفش رو برداشته مثل همه عابر بانکا پول میگیره دفعه قبل که کم کرده بود به ما گفته بود که از درصد شما کم میشه ما گفتیم مشکلی نداره الانم که برگردونده به حالت قبلش اسم اس هم میداد قبلا یه چند وقتیه که اونم نمیده الان جدیدا شارژ گرفتی اس ام اس میده از طرف انجمن یا نه؟

باید یه صحبتی باهاشون بکنیم ممنون از اطلاع دادنت:a030:

لینک به دیدگاه
یه مدت قیمت هاشو کم کرده بود من هم به بچه ها اطلاع رسانی کردم نمیدونم حتما طرح عیدانشون بوده

کلا سودی واسه ما نداره شایدم اصلا برش داشتیم ما فقط برای رفاه بچه ها این پنل رو گذاشتیم

ولی افزایش قیمت که نداشته تخفیفش رو برداشته مثل همه عابر بانکا پول میگیره دفعه قبل که کم کرده بود به ما گفته بود که از درصد شما کم میشه ما گفتیم مشکلی نداره الانم که برگردونده به حالت قبلش اسم اس هم میداد قبلا یه چند وقتیه که اونم نمیده الان جدیدا شارژ گرفتی اس ام اس میده از طرف انجمن یا نه؟

ارع اس میادددددددددددددددددددد

ایمیل هم میاد

اما این صفحه فیل ترینگ که میاد شدیدا رو مخ ادمه :banel_smiley_4:

که یه وقت ت ت کلاه برداری ای چیزی نباشه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

با سلام وتبریک سال نو

یه چند وقتیه یه بخشی رو تو یکی از تالارها دیدم که به اون تالار هیچ ربطی نداره و مرتبط با تالار دیگست و این موضوع به شدت منو ناراحت کرده.منتظر اصلاحش از جانب مدیران عزیز بودم اما هیچ اقدامی انجام نشد:banel_smiley_4:

والا ما که 4 ساله داریم تو اولین دانشگاه تخصصی منابع طبیعی و کشاورزی کشور درس میخونیم هیچ ربطی بین کشاورزی و منابع طبیعی ندیدیم.اینجا تو دانشگاههای ما منابع طبیعی و علوم کشاورزی در کنار همدیگن نه زیر مجموعه.چرا با وجود داشتن تالار محیط زیست که مجموعه جامعی از منابع طبیعیه ما تو تالار کشاورزی یه بخش به نام منابع طبیعی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا ناراحت کننده ست.این توهین به ما بچه های منابع طبیعی و محیط زیسته.این همه سعی کردیم تالارمون رو غنی کنیم،بار علمیشو بالا ببریم و همه ی چیزای دیگه بعد اون وقت میاید یه زیر مجموعه به کشاورزی اضافه میکنید به نام منابع طبیعی که باز یه زیرشاخه دیگه به اسم محیط زیست داره؟؟؟واقعا که بهمون توهین شده.خصوصا به سیمای عزیز sokut که واقعا برای تالار زحمت میکشه.

اگر درخواست مدیران تالار کشاورزی بوده خوبه که مدیرارشد انجمن یه تفحص کوچک در این زمینه انجام میدادن.

لطفا،خواهشا این موضوع رو پیگیری کنید و بخش مارو به خودمون برگردونید.

متشکرم.

لینک به دیدگاه

صحبت کردید:ws38:

لینک به دیدگاه
با سلام وتبریک سال نو

یه چند وقتیه یه بخشی رو تو یکی از تالارها دیدم که به اون تالار هیچ ربطی نداره و مرتبط با تالار دیگست و این موضوع به شدت منو ناراحت کرده.منتظر اصلاحش از جانب مدیران عزیز بودم اما هیچ اقدامی انجام نشد:banel_smiley_4:

والا ما که 4 ساله داریم تو اولین دانشگاه تخصصی منابع طبیعی و کشاورزی کشور درس میخونیم هیچ ربطی بین کشاورزی و منابع طبیعی ندیدیم.اینجا تو دانشگاههای ما منابع طبیعی و علوم کشاورزی در کنار همدیگن نه زیر مجموعه.چرا با وجود داشتن تالار محیط زیست که مجموعه جامعی از منابع طبیعیه ما تو تالار کشاورزی یه بخش به نام منابع طبیعی داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا ناراحت کننده ست.این توهین به ما بچه های منابع طبیعی و محیط زیسته.این همه سعی کردیم تالارمون رو غنی کنیم،بار علمیشو بالا ببریم و همه ی چیزای دیگه بعد اون وقت میاید یه زیر مجموعه به کشاورزی اضافه میکنید به نام منابع طبیعی که باز یه زیرشاخه دیگه به اسم محیط زیست داره؟؟؟واقعا که بهمون توهین شده.خصوصا به سیمای عزیز sokut که واقعا برای تالار زحمت میکشه.

اگر درخواست مدیران تالار کشاورزی بوده خوبه که مدیرارشد انجمن یه تفحص کوچک در این زمینه انجام میدادن.

متشکرم.

در تایید صحبت دوستمون باید بگم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با محیط زیست در یک مجموعه قرار میگیرن و جهاد کشاورزی کاملا مستقله تو دانشگاه هم که طبق گفته دوستمون اینطوریه پس تو این انجمنم باید این مورد رعایت بشه :w16:

لینک به دیدگاه
در تایید صحبت دوستمون باید بگم اداره منابع طبیعی و آبخیزداری با محیط زیست در یک مجموعه قرار میگیرن و جهاد کشاورزی کاملا مستقله تو دانشگاه هم که طبق گفته دوستمون اینطوریه پس تو این انجمنم باید این مورد رعایت بشه :w16:

با سلام وتبریک سال نو

متشکرم.

با تشکر از دوستان گل که با اهمیت به رشته خودشون توجه خودشون رو به مباحث تالارهاشون نشون دادند

مواردی رو عرض میکنم خب باید شما هم در جریان باشید

با توجه به اینکه محیط زیست همواره یکی از موار کلیدی در همه رشته ها به حساب می آید قطعا خواستگاه و تاپیک های مشابهی در تالارهای مربط و همراستا با این رشته وجود دارد

اولا بگم که بی انصافیه یکم که این مورد رو توهین تلقی کنیم قطعا این بحث نبوده که بخواد تالاری کوچک یا بزرگ نشون داده بشه و تنها و تنها برای وجود داشتن منابع توسط دوستان یا مدیران اون تالار و با توجه به مربط بودن این بخش با تالار کشاورزی بوده

در تالار مدیران کاملا مدیریت سایت و مدیران تالار کشاورزی دوستانه قبوا کردن که تنها هدف برای گردآوری بهتر بوده و هیچ مشکلی بر سر بازگرداندن این بخش وجود نداره و خود حمید عزیز واقعا یکی از با اخلاق ترین و با اطلاع ترین مدیران ماست تو همون تالار مباحث مدیریتی دلایل در خواست همچین بخشی رو توضیح دادن و مدیریت هم با صحبتهای مدیر تالار محیط زیست موافقت کردن و هیچ مشکلی وجود نداره که بخواد باعث کدورت کسی بشه و سیما خانم هم باید بدونه که تداخل در این گونه رشته های بیس یکسان پیش می آید همانطور که من تو تالار معدن بارها با این دو گانگی مواجه بودم که مطلبی که قرار میدم برای تالار معدنه یا محیط زیست

دوستان واضح اعلام کردن که تنها هدف از بالا بردن اطلاعات در این زمینه بوده و هیچگاه هدف رو از روی قصدی ندانیم به هرحال در اولین فرصت اگر قرار باشه جابجایی صورت بگیره با درخواست سکوت عزیز باید انجام بشه متاسفانه حضورشون کم رنگه یکم ممکنه این موارد با تاخیر انجام بشه به همین دلیل بنده اعلام میکنم که این مسئله در تالار مدیران به مشورت گزاشته شد و مشکلی وجود نداره ممنون :a030:

لینک به دیدگاه
صحبت کردید:ws38:

محمد صحبت میکنه خبرشو میده

واسه ما که هیچ صفحه ی اروری نشون نمیده و با توجه به اینکه لینک به بانک های ارائه دهنده این سرویس میخوره برای دادن این خدمات بانکها تعهدات لازم از این افراد رو میگیرن و همچین سرویسی رو در اختیار این افراد میزارن و اگر سایتی بخواد سوء استفاده کنه سریعا بانکها سیستم رو میبندن و پیگیری و اطلاع رسانی عمومی میشه

اما بازهم دنیای مجازی و اینترنته و من یا مسئولین این سایت هیچ تعدی نمیتونیم بدیم که 100 در 100 هیچ خطایی رخ نمیده

حدالمکان هر چند وقت یه بار رمز دومتونو عوض کنید من خودم میکنم چون داداشمم بدونه من نمیتونم بهش اعتماد بکنم چه برسه به این دنیای پر از فریب:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
با تشکر از دوستان گل که با اهمیت به رشته خودشون توجه خودشون رو به مباحث تالارهاشون نشون دادند

مواردی رو عرض میکنم خب باید شما هم در جریان باشید

با توجه به اینکه محیط زیست همواره یکی از موار کلیدی در همه رشته ها به حساب می آید قطعا خواستگاه و تاپیک های مشابهی در تالارهای مربط و همراستا با این رشته وجود دارد

اولا بگم که بی انصافیه یکم که این مورد رو توهین تلقی کنیم قطعا این بحث نبوده که بخواد تالاری کوچک یا بزرگ نشون داده بشه و تنها و تنها برای وجود داشتن منابع توسط دوستان یا مدیران اون تالار و با توجه به مربط بودن این بخش با تالار کشاورزی بوده

در تالار مدیران کاملا مدیریت سایت و مدیران تالار کشاورزی دوستانه قبوا کردن که تنها هدف برای گردآوری بهتر بوده و هیچ مشکلی بر سر بازگرداندن این بخش وجود نداره و خود حمید عزیز واقعا یکی از با اخلاق ترین و با اطلاع ترین مدیران ماست تو همون تالار مباحث مدیریتی دلایل در خواست همچین بخشی رو توضیح دادن و مدیریت هم با صحبتهای مدیر تالار محیط زیست موافقت کردن و هیچ مشکلی وجود نداره که بخواد باعث کدورت کسی بشه و سیما خانم هم باید بدونه که تداخل در این گونه رشته های بیس یکسان پیش می آید همانطور که من تو تالار معدن بارها با این دو گانگی مواجه بودم که مطلبی که قرار میدم برای تالار معدنه یا محیط زیست

دوستان واضح اعلام کردن که تنها هدف از بالا بردن اطلاعات در این زمینه بوده و هیچگاه هدف رو از روی قصدی ندانیم به هرحال در اولین فرصت اگر قرار باشه جابجایی صورت بگیره با درخواست سکوت عزیز باید انجام بشه متاسفانه حضورشون کم رنگه یکم ممکنه این موارد با تاخیر انجام بشه به همین دلیل بنده اعلام میکنم که این مسئله در تالار مدیران به مشورت گزاشته شد و مشکلی وجود نداره ممنون :a030:

بسیار ممنون و متشکر از توجه و پیگیری مدیر عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه

باور بفرمایید بنده قصد اهانت یا زیرسوال بردن کسی رو نداشتم و اگر لحنم کمی تند بود از همین جا از همه معذرت میخوام.بذارید به حساب عشق و علاقه ای که به رشته م دارم و بی تجربگی و خامی بنده.

موفقیت و بهروزی رو از خداوند منان برای همه ی شما دوستان عزیز خواستارم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

تاپیکی استارت کرده بودم در تالار حوادث با این موضوع

http://www.noandishaan.com/forums/thread112576.htmlکه متاسفانه مدیر ارشد تالار به دلیل اینکه احساسی برخورد کردند تاپیک بنده را قفل کردند این مدیر عزیز یا معنی تالار رو نمیدونند یا توقع دارند در تالار حوادث باید گل بگیم و گل بشنویم

و اذعان فرمودند که تاپیک منبع نداشت و منتظر قرار دادن منبع نشدند این هم منبع

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حال سوال من این است؟

آیا با تمام تاپیک های بی منبع سریع بر خورد میشود یا فقط چون من کاربر جدید هستم انقدر سریع برخورد میشود

اگر با تمام تاپیک ها بر خورد میشود پس این تاپیک های هولناک چیست بدون ذکر منبع؟ آیا مدیر ارشد اتروس با این تاپیک ها احساساتشون جریحه دار نشدن؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread100638.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread101394.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread110678.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread104941.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread104315.html

تمام این تاپیکها در همون تالار مربوطه است و بدون ذکر منبع

تنها تفاوت استارت آن توسط کاربر قدیمی است

لطفا مدیر کل انجمن پاسخ منطقی و بدور احساس به بنده بدهند البته اگر کار مدیران این انجمن مورد بازدید قرار میگیرد

و در ضمن معنی تالار حوادث را برای من نوعی توضیح مختصری بدهند

منتظر جواب قانع کننده شکا هستم

به جرآت میتونم قسم بخورم اولین فرومیه که این همه تبعیض بین کاربران تازه وارد و قدیمی وجود داره

لینک به دیدگاه
تاپیکی استارت کرده بودم در تالار حوادث با این موضوع

http://www.noandishaan.com/forums/thread112576.htmlکه متاسفانه مدیر ارشد تالار به دلیل اینکه احساسی برخورد کردند تاپیک بنده را قفل کردند این مدیر عزیز یا معنی تالار رو نمیدونند یا توقع دارند در تالار حوادث باید گل بگیم و گل بشنویم

و اذعان فرمودند که تاپیک منبع نداشت و منتظر قرار دادن منبع نشدند این هم منبع

حال سوال من این است؟

آیا با تمام تاپیک های بی منبع سریع بر خورد میشود یا فقط چون من کاربر جدید هستم انقدر سریع برخورد میشود

اگر با تمام تاپیک ها بر خورد میشود پس این تاپیک های هولناک چیست بدون ذکر منبع؟ آیا مدیر ارشد اتروس با این تاپیک ها احساساتشون جریحه دار نشدن؟

http://www.noandishaan.com/forums/thread104943.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread108666.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread110678.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread104941.html

http://www.noandishaan.com/forums/thread104315.html

تمام این تاپیکها در همون تالار مربوطه است و بدون ذکر منبع

تنها تفاوت استارت آن توسط کاربر قدیمی است

لطفا مدیر کل انجمن پاسخ منطقی و بدور احساس به بنده بدهند البته اگر کار مدیران این انجمن مورد بازدید قرار میگیرد

و در ضمن معنی تالار حوادث را برای من نوعی توضیح مختصری بدهند

منتظر جواب قانع کننده شکا هستم

به جرآت میتونم قسم بخورم اولین فرومیه که این همه تبعیض بین کاربران تازه وارد و قدیمی وجود داره

با سلام دوست گرام نه با همه تاپیک ها اینگونه برخورد نمیشه بارها اعلام شده که لینک منبع خبر گذاشته شود و خبر تنها با نام خبر گزاری گزاشته نشود

طبق قوانین انجمن قانون 8 لینک خبر را در منبع قرار دهید تا اگر شبه ای ایجاد شود دسترسی به اون خبر ولینک راحت باشد

فرقی بین شما و کاربر قدیمی انجمن نیست دوست گرام در مواقعی هشدار داده میشود تنها تاپیک شما نیست که قفل می شود هر چند وقت یکبار به دوستان تذکر داده میشود ولی رعایت نمیکنند چندین بار اخطار د تذکر داده شده

:a030:

این لینکی را که الان به عنوان منبع داده بودین مشکل داشت

[h=2]صفحه درخواستی شما موجود نمی باشد[/h]
شما لینک خبر رو به من بدهید من لینک را میزارم تاپیک رو براتون باز میکنم

شما هم دوست و کاربر خوب ما هیچ فرقی ندارید دوست گرام:icon_gol:

لینک به دیدگاه

لینک خبر را گذاشتم لطفا باز کنید و لطفا طبق همون ماده ای که فرمودید تاپیک های بدون ذکر منبع را ببندید تا من هم متوجه بشوم فرقی نیست

لینکهایی که خبر بدون منبع بوده را در پستم دوباره درست کردم منتظر قضاوت عادلانتون هستم و این هم لینک خبر بنده:icon_gol:

لینک به دیدگاه
لینک خبر را گذاشتم لطفا باز کنید و لطفا طبق همون ماده ای که فرمودید تاپیک های بدون ذکر منبع را ببندید تا من هم متوجه بشوم فرقی نیست

لینکهایی که خبر بدون منبع بوده را در پستم دوباره درست کردم منتظر قضاوت عادلانتون هستم و این هم لینک خبر بنده:icon_gol:

اون لینک ها به هر دلیلی شاید پاک نشده چون بازدید دیرتر انجام شده یا خبر چک شده یا گزارشی رد نشده و از زمانش گذشته بوده که بعد از مدتی اونها نیز بایگانی می شوند

اما در مورد لینک شما گفتم لینکی که قرار دادین

hl0a9ahr4or1lmwrgdvt.png

این مشکل را دارد اسلش آخرش رو نباید بزاری

من اصلاح میکنم تاپیک شما رو ولی در آینده سعی شود تاپیک ها با لینک قرار داده شود تا باعث ناراحتی نشود:a030:شما که خبر رو داری کامل کپی میکنی منبع ولینک خبر رو باید کامل بزارید حال اگر کاربری این کار رو انجام نداده و ازدید مدیران به دور بوده دلیلی بر تبعیض نمیباشد چه بسا که خیلی از تاپیک های این کاربران منتقل شده مستقیم به بایگانی و اخطار هم دریافت کرده باشند به هر حال سعی کنیم به قوانین احترام بزاریم اگر اینگونه نباشد هر خبری قرار داده شود و برای هر خبر مدیران به دنبال منابع برای درستی یا نادرستی اون خبر باشند که کلی وقت فقط برای تالار اخبار گذاشته شود :icon_gol:

لینک به دیدگاه
لینک را ویرایش کردم در پست قبلی

انشالله اگر در انجمن ماندگار شدم شاهد قضاوت عادلانه مدیران خواهم شد!

ایشالا وقت کردی دوست گرام این تاپیک رو هم ببین هیچگاه مدیران خارج از قوانین عمل نمیکنند پس اول قوانین رو رعایت کنید بعد شاهد عدالت باشید :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/thread55.html

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

با درود خدمت مدیران ارشد محترم.

نشان داده شدن نوشته اول هر تاپیک، در تمامی صفحات بعدی، مضراتش بیشتر از فوایدش هست، بنا به این دلایل که عرض میکنم :

1- نوشته اول بسیاری از تاپیک ها، سئوال یا قانون خاصی را مطرح نمیکند، بلکه آموزشی هستند و نوشته دوم درست پس از نوشته اول و برای تکمیل آن نوشته می آید.

این وضعیت پیوستگی مطالب آموزشی دنباله دار را از بین میبرد.

مثلا من آموزش ansys داشتم صفحه اول درباره یک مطلب شروع کردم، یهو صفحه چهارم دوتا مطلبی که هیچ ارتباطی با هم ندارن پشت سر هم میان و این مخصوصا برای میهمان ها سر در گمی میاورد.

2- بسیاری از تاپیک ها دارای حجم بالایی از لینک و عکس در نوشته اول هستند و مرتبا لود شدن اینا در صفحات، یک زحمت مضاعف + کند شدن خواندن صفحات برای بالا یا پایین کردن را دارد.

3- تاپیک هایی که توشون فقط لینک دانلود هست، یا تاپیک های مسابقه ای یا یا حتی دفاتر مدیریتی، اکثرا وضع نامربوطی را در صفحات بعدی دارند.

امیدوارم در این زمینه بررسی بیشتری انجام شود، هرچند تجربه میگوید که ......... :icon_razz:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...