رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

این پیشنهاد رو در زمان سلطه ممد بارها دادم اما اجرا نشد.

بازم میگم، امیدواریم در سلطه دوستان تدبیر و امید اجرا بشه.

به نظر بنده، این اطلاعاتی که زیر آواتار هر فرد نشان داده میشه هم متناقضه و هم زیادیه.

تعداد نوشته ها و تعداد سپاس ها کفایت میکنن.

یا تعداد نوشته ها و امتیازها.

تعداد پست ها کنار سپاس ها اضافیه، چون وقتی حذف میشن تشکراتش هم حذف میشه، اما همچنان عددش میمونه !!!

اینکه یک کاربر چه تعدادی سپاس کرده هم اضافیه، چون بنا نیست بسط ایثار داشته باشیم، اینجا بسط اجرت داشته باشیم بهتر است. :ws38:

با تصویر یکی از اعضای عالی رتبه تدبیر و امید در بخش مدیریت، منظورم رو به صورت نموداری توضیح میدم.

wta8xedxvlwxsso59gme.jpg

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر بنده، این اطلاعاتی که زیر آواتار هر فرد نشان داده میشه هم متناقضه و هم زیادیه.

تعداد پست ها کنار سپاس ها اضافیه، چون وقتی حذف میشن تشکراتش هم حذف میشه، اما همچنان عددش میمونه !!!

اینکه یک کاربر چه تعدادی سپاس کرده هم اضافیه، چون بنا نیست بسط ایثار داشته باشیم، اینجا بسط اجرت داشته باشیم بهتر است. :ws38:

با تصویر یکی از اعضای عالی رتبه تدبیر و امید در بخش مدیریت، منظورم رو به صورت نموداری توضیح میدم.

wta8xedxvlwxsso59gme.jpg

به نکته فوق کلفتی اشاره کردی!

نظر من به شما نزدیک تر است:ws37:

لینک به دیدگاه

wta8xedxvlwxsso59gme.jpg

ولی من باهات مخالفم.:ws3:..به نظر من خللی توی روندِ چیزی ایجاد نمیکنه و مزاحمتی نداره....پس چرا حذف بشه...؟:ws38:مشخصات هر کاربریه...توو پروفا که درباره من و خیلی چیزای دیگه حذف شده...بزارید اقلا این یکی بمونهicon_pf%20(34).gif

تازه من با این دعوت به موضوع و نقل قول و فراخوان و اینا به شدت مشکل دارمicon_razz.gif

نظر کی بود اینا دوباره برگردِ؟ پروفو شلوغ کرده الکیwhistle.gif

لینک به دیدگاه
ولی من باهات مخالفم.:ws3:..به نظر من خللی توی روندِ چیزی ایجاد نمیکنه و مزاحمتی نداره....پس چرا حذف بشه...؟:ws38:مشخصات هر کاربریه...توو پروفا که درباره من و خیلی چیزای دیگه حذف شده...بزارید اقلا این یکی بمونهicon_pf%20(34).gif

تازه من با این دعوت به موضوع و نقل قول و فراخوان و اینا به شدت مشکل دارمicon_razz.gif

نظر کی بود اینا دوباره برگردِ؟ پروفو شلوغ کرده الکیwhistle.gif

اینکه تعداد نوشته ها یه عدد باشه، تعداد پُست ها یه عدد دیگه (دو عدد متضاد بی ربط) دقیقا چه چیزی رو میرسونه که میگی مخالفم و میخوام باشه؟ :banel_smiley_4:

حتما نباید خللی ایجاد کنه، الان سر در انجمن عکس یک بزغاله هم بذارن خللی ایجاد نمیکنه، میتونه باعث انبساط روحیه ملت همیشه در صحنه هم باشه. :ws38:

نقل قول هم بودنش چیز خوبیه، چون میزان اسپم کردن کم میشه.

اگر کمتر حرف بزنیم ولی مهم حرف بزنیم، کمتر ازمون نقل قول میگیرن ولی مهم میگیرن و میدونیم که نقل قول پیرامون یک مطلب مناسب هست.

برای همین ترغیب میشیم اون چند مطلب رو دنبال کنیم.

ولی خوب اگر نوشته ها زیاد باشه و الکی از هم نقل قول بگیرن، مسلما آزار دهنده خواهد بود.

گامب مثبت است در جهت کمرنگ شدن اسپم. :icon_gol:

البته اینا نظر شخصی من بودن، هر انسانی در این جهان آزاد است نظرات خودش را پیرامون هرچیزی میخواهد بگوید، البته اگر جرات کند به خیلی حوزه ها وارد شود. :icon_redface:

لینک به دیدگاه
اینکه تعداد نوشته ها یه عدد باشه، تعداد پُست ها یه عدد دیگه (دو عدد متضاد بی ربط) دقیقا چه چیزی رو میرسونه که میگی مخالفم و میخوام باشه؟ :banel_smiley_4:

حتما نباید خللی ایجاد کنه، الان سر در انجمن عکس یک بزغاله هم بذارن خللی ایجاد نمیکنه، میتونه باعث انبساط روحیه ملت همیشه در صحنه هم باشه. :ws38:

نقل قول هم بودنش چیز خوبیه، چون میزان اسپم کردن کم میشه.

اگر کمتر حرف بزنیم ولی مهم حرف بزنیم، کمتر ازمون نقل قول میگیرن ولی مهم میگیرن و میدونیم که نقل قول پیرامون یک مطلب مناسب هست.

برای همین ترغیب میشیم اون چند مطلب رو دنبال کنیم.

ولی خوب اگر نوشته ها زیاد باشه و الکی از هم نقل قول بگیرن، مسلما آزار دهنده خواهد بود.

گامب مثبت است در جهت کمرنگ شدن اسپم. :icon_gol:

البته اینا نظر شخصی من بودن، هر انسانی در این جهان آزاد است نظرات خودش را پیرامون هرچیزی میخواهد بگوید، البته اگر جرات کند به خیلی حوزه ها وارد شود. :icon_redface:

خوب توو این 4 سال این دوتا عدد متضاد بی ربط چه کاری انجام دادن با وجودشون که حالا با نبودش میشه بهتر بشه؟

البته نظر شما محترم.:ws3:..ولی به نظر من وجود امتیازات و تشکرها چیز بدی نیست که بخواد برداشته بشه..

چرا دیگهههه...سر در انجمن عکس بزغاله بزارن اولین نفری که اعتراض میکنه خودتی:ws3:

لینک به دیدگاه

واقعا اسباب تاسف هست که بدون اطلاع میرید مطالبی رو از تاپیک گفته های تعمق برانگیز من پاک میکنید !!!

(اونم بیشتر از یک صفحه)

در ضمن بنده مدت هاست درخواست استعفا دادم، زودتر پیگیری کنید و عنوان ها و دسترسی های من برداشته بشه. این یه هفته آخر حداقل با خاطره ای بهتر اینجا رو به بایگانی ذهنم بسپارم.

اجازه بدین حرمت ها و احترام ها همیشه محفوظ بماند.

در پناه حق. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
واقعا اسباب تاسف هست که بدون اطلاع میرید مطالبی رو از تاپیک گفته های تعمق برانگیز من پاک میکنید !!!

(اونم بیشتر از یک صفحه)

در ضمن بنده مدت هاست درخواست استعفا دادم، زودتر پیگیری کنید و عنوان ها و دسترسی های من برداشته بشه. این یه هفته آخر حداقل با خاطره ای بهتر اینجا رو به بایگانی ذهنم بسپارم.

اجازه بدین حرمت ها و احترام ها همیشه محفوظ بماند.

در پناه حق. :icon_gol:

آره خب واقعاً جای تأسفه که چیزایی میگین که باعث دریافت اخطار به سایت بشه و اگه روزی کل سایت به خاطر این مطالب فیلی بشه یعنی بی احترامی به کل فعالیت دوستان دیگه ای که تو انجمن زحمت میکشن.

zs610ljoxidrks2ip6an.jpg

من فکر میکردم کل تاپیک رو حذف کنن. نمیدونم چرا فقط چندتا جمله حذف شده. چون سیستم تارنما هم وقتی به یه لینک گیر بده دیگه کاری نداره اون قسمت مشکل دار حذف شده یا نه، باید کل لینک حذف بشه و اطلاع داده بشه. چون معمولاً این مواردی که اخطار داده میشه، کل تاپیک باید زودتر حذف بشه تا کل سایت رو به خاطر یه مطلب فیلی نکنن.

با قضاوت کردن از روی اطلاعات ناقص، مدیون وجدانمون نباشیم.

استعفا هم زمانی که ارشد بودم یادمه داده بودین و علیرضا گفته بود که حل شده بذارید عنوان باشه.

دیگه بعد اونم الان که تو بخش مدیریت هستم ندیدم مریم خانوم درخواستی در این مورد به مدیرای ارشد داده باشن که بخواد رسیدگی بشه یا نشه.

لینک به دیدگاه
آره خب واقعاً جای تأسفه که چیزایی میگین که باعث دریافت اخطار به سایت بشه و اگه روزی کل سایت به خاطر این مطالب فیلی بشه یعنی بی احترامی به کل فعالیت دوستان دیگه ای که تو انجمن زحمت میکشن.

zs610ljoxidrks2ip6an.jpg

من فکر میکردم کل تاپیک رو حذف کنن. نمیدونم چرا فقط چندتا جمله حذف شده. چون سیستم تارنما هم وقتی به یه لینک گیر بده دیگه کاری نداره اون قسمت مشکل دار حذف شده یا نه، باید کل لینک حذف بشه و اطلاع داده بشه. چون معمولاً این مواردی که اخطار داده میشه، کل تاپیک باید زودتر حذف بشه تا کل سایت رو به خاطر یه مطلب فیلی نکنن.

استعفا هم زمانی که ارشد بودم یادمه داده بودین و علیرضا گفته بود که حل شده بذارید عنوان باشه.

دیگه بعد اونم الان که تو بخش مدیریت هستم ندیدم مریم خانوم درخواستی در این مورد به مدیرای ارشد داده باشن که بخواد رسیدگی بشه یا نشه.

ببین برادر من خواهشا با لحنی صحبت نکنید که من خواستار فیلــتر شدن سایت هستم.

هر تاپیکیم چه مورد داشته چه نداشته رو خودم درخواست پاک کردنش رو دادم که به قول شما به خاطر نوشته های من خدمات ارزشمند دوستان خدشه دار نشه.

رفتنم هم دقیقا در راستای حفظ آرامش روانی و امنیتی کاربران محترم و محترمه این سایت و بعدش خودم هست. :icon_gol:

در ضمن چندتا باگ هم سایت داشته و یکسری تالارهایی که فکر میکردین مخفی هستن و کلی مطالب متناقض توش داشته رو به ادمین سایت معرفی کردم و ایشون پاک کرد.

خواستی ازش بپرس.

این تاپیک گفته های تعمق برانگیز من من هم هیچ چیز مورد داری نداره، هر مطلبی که فکر میکنید مصداق جرایم رایانه ای بوده رو بذارین تا بنده بهتون نشون بدم همش از کتاب هایی هست که تو بخش فلسفه و علم در دانشگاه های ایران تدریس میشه.

این قسمت فیلــترینگ هم نوشته اگر اشتباهی هست اعلام کنید.

.

.

.

در ضمن پیوسته اعلام میکنید هر تالاری مدیر مربوط به خودش رو داره.

وقتی من نوشتم استعفا دادم و ضروری هم هست، میگین باید مدیر تالار مکانیک بگه ما دخالت نمیکنیم.

اما برای پاک کردن بدون اینکه به مدیر تالار ادبیات بگین، در کار او دخالت میکنین.

در حالیکه ایشون همون زمان آنلاین بوده و میتونسته پاک کنه.

هم مدیر تالار یک هفته است مجددا نوشته و هم چند روز هست به مدیر روابط عمومی گفتم.

در ضمن فرضا اونا موافقت نکنن، کسی چنین حقی نداره که برای نداشتن عنوان من تصمیم بگیره، فقط میتونه برای عنوان داشتن من تصمیم بگیره.

اگر چنین بندی رو در کادر مدیریتی دارین، بند بسیار ناشیانه ای هست.

فکر نکنم داشتن عنوان زوری باشه، پس لطفا مساعدت های لازمه رو زودتر انجام بدین چون درخواست شخص خودم هست. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
ببین برادر من خواهشا با لحنی صحبت نکنید که من خواستار فیلــتر شدن سایت هستم.

هر تاپیکیم چه مورد داشته چه نداشته رو خودم درخواست پاک کردنش رو دادم که به قول شما به خاطر نوشته های من خدمات ارزشمند دوستان خدشه دار نشه.

رفتنم هم دقیقا در راستای حفظ آرامش روانی و امنیتی کاربران محترم و محترمه این سایت و بعدش خودم هست. :icon_gol:

در ضمن چندتا باگ هم سایت داشته و یکسری تالارهایی که فکر میکردین مخفی هستن و کلی مطالب متناقض توش داشته رو به ادمین سایت معرفی کردم و ایشون پاک کرد.

خواستی ازش بپرس.

این تاپیک گفته های تعمق برانگیز من من هم هیچ چیز مورد داری نداره، هر مطلبی که فکر میکنید مصداق جرایم رایانه ای بوده رو بذارین تا بنده بهتون نشون بدم همش از کتاب هایی هست که تو بخش فلسفه و علم در دانشگاه های ایران تدریس میشه.

این قسمت فیلــترینگ هم نوشته اگر اشتباهی هست اعلام کنید.

.

.

.

در ضمن پیوسته اعلام میکنید هر تالاری مدیر مربوط به خودش رو داره.

وقتی من نوشتم استعفا دادم و ضروری هم هست، میگین باید مدیر تالار مکانیک بگه ما دخالت نمیکنیم.

اما برای پاک کردن بدون اینکه به مدیر تالار ادبیات بگین، در کار او دخالت میکنین.

در حالیکه ایشون همون زمان آنلاین بوده و میتونسته پاک کنه.

هم مدیر تالار یک هفته است مجددا نوشته و هم چند روز هست به مدیر روابط عمومی گفتم.

در ضمن فرضا اونا موافقت نکنن، کسی چنین حقی نداره که برای نداشتن عنوان من تصمیم بگیره، فقط میتونه برای عنوان داشتن من تصمیم بگیره.

اگر چنین بندی رو در کادر مدیریتی دارین، بند بسیار ناشیانه ای هست.

فکر نکنم داشتن عنوان زوری باشه، پس لطفا مساعدت های لازمه رو زودتر انجام بدین چون درخواست شخص خودم هست. :icon_gol:

نگفتم از عمد اینکارو میکنی.

اما سابقه این نوع مطالبت که باعث اخطار گرفتن سایت شده کم نبوده. ولی باز با وجود دونستن چندان توجهی نمیکنی و یه سری حرفا و تاپیکا رو میزنی و بعدش هم خواستار پاک شدنشون میشی. :banel_smiley_4: خب برادر من از همون اولش نگو :banel_smiley_4:

در مورد اینکه میگفتی اعتراض میکردین، عامو دل خجسته داریا :ws3: سایتو به اشتباه فیلی میکنن و شونصدتا ایمیل میزنن بیشتر از یه ماه طول میکشه رسیدگی کنن اگه آشنایی نباشه. بعد حالا یه لینکو میخوان توجه کنن؟ در ضمن پستایی که حذف شده نمیدونم چی بوده، اما قطعاً مشکل دار بوده که گزینشی بعضی از اونا حذف شده.

در مورد حذف مطالبی هم که اخطار از طرف فیلینگ هست، مطلب گزارش میشه (فقط جهت اطلاع) و بعد حذف میشه. این مطلب هم از اونجایی که هنوز کامل حذف نشده (که باید این لینک حذف بشه حتماً) هنوز اطلاع داده نشده. به خاطر اینه که خواستن جملات مشکل دارش حذف بشه و بعد بگن که بقیش منتقل بشه به یه تاپیکی با لینک دیگه که بقیش دیگه حذف نشه. ولی خب هنوز به اون مرحله نرسیده بوده حتماً.

تالار مخفی انجمن هم بخش بایگانیشه. همچین قرمزم میکنه انگار لونه جاسوسیه :ws3:

کسی هم زوری عنوانو نگه نداشته که :ws38: واسه هردوش تصمیم با هیئت مدیره های تالاراس. تو زورت میاد بری صحبت کنی باهاشون دیگه مدیرای ارشد چیکار کنن :ws3: مدیر تالار مرخصیه، همکار تالار که هست.

لینک به دیدگاه
salam man passamo faramosh kardam va faghat ro systemam save. mail ham alaki zadam chon nadashtam alan chikar konam?

با یکی از مدیرای ارشد خصوصی هماهنگ کن یه پسورد واست بذارن که بعدش با دونستن اون پسورد، بری بخش تغییر پسورد، تغییر بدی پسوردتو.

واسه تغییر ایمیلم میتونی الان بری تغییر بدی: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editpassword

لینک به دیدگاه
با یکی از مدیرای ارشد خصوصی هماهنگ کن یه پسورد واست بذارن که بعدش با دونستن اون پسورد، بری بخش تغییر پسورد، تغییر بدی پسوردتو.

واسه تغییر ایمیلم میتونی الان بری تغییر بدی: :a030:

http://www.noandishaan.com/forums/profile.php?do=editpassword

mer30 .ama modir arshad yani kia?

لینک به دیدگاه
در مورد فیلــترینگ دیگه چیزی نمیگم چون مسئولیتش با شما هست.

منظورم تالار بایگانی نبود.

تالاری بود به اسم ادیان در بخش ارشدها.

که هرچی تاپیک مورد دار بود به اونجا منتقل شده بود و فکر میکردین فقط ارشدا میتونن ببینن در حالیکه برای همه از طریق گوگل قابل رویت بود.

که من دونه دونه تاپیک هاشو از طریق گوگل در آوردم و لینک هاشو هم به ادمین دادم.

در ضمن من خیلی کم پیش میاد مطلب مورد دار بزنم.

حتما یک روزی لیست کامل اخطارهایی که برای مطالب من گرفتین رو ازتون خواهم خواست.

امیدوارم همینطوری که گفتید باشه. :icon_redface:

استعفا رو هم یک هفته است مدیر مکانیک مجددا مطرح کرده و همینطور همکارش آقای حمید.

خودشون گفتن مجددا اعلام کردن.

اگر سستی کردن و اعلام نکردن این مسئولیت ناپذیریشون قابل پیگیریه چون من به حرفشون مبنی بر اعلام درخواست استعفا اعتماد کردم. icon_razz.gif

تاریخ جواب های خصوصی هاشون هم هست.

تاپیک مورد دار رو حذف میکنیم به ادیان اینا نمیفرستیم. ادیان همون تالار مذهبی سابقه که یکی دو سال پیش به خاطر مشکلات زیادش حذف کردیم (که اگه یادت باشه کم پای ثابت نبودی اونجا هم :banel_smiley_4: ) چون خیلی مطلب زیاد بود اونجا دیگه حذف نکردیم و فرستادیم اونجا که دیگه دور از دسترس باشه و به نوعی اونجا بایگانی بشه. یعنی در اصل همون بایگانی هستش.

عکس یه نمونه اخطارو دیدی چطور بود، یه لینک هستش. عنوان لینک مشخص نیست چیه. وقتی واردش بشیم مشخص میشه چیه. وقتی هم مطلب حذف شده باشه که دیگه مشخص نمیشه چی بوده.

بیبین همین تاپیکایی که میزنی بعد 200تا پست زده میشه توش و درخواست حذف میدی که یه ماه پیش 30،40تا تاپیکتو درخواست دادی و حذف شد. هر یه پست یه لینک هست تو گوگل که معرفی شده. وقتی لینک پاک بشه، تو گوگل تا یه مدت حالت ارور میمونه. وقتی هم تعداد ارورای اینطوری زیاد بشه، گوگل کلاً سایتو مخرب تشخیص میده و سرچشو میترکونه یه مدت. اتفاقی که بعد حذف اون تاپیکا افتاد و گوگل اخطار داد واسه ارورای زیادی که شد و سرچمونو ترکوند و باید حالا حالاها یه مدت صبر کنیم تا دوباره عادی بشه :banel_smiley_4:

پس اینطورم نیست که حالا حذفشون خیلی هم خوبه و مشکلی نداره. هر حذفی به ضرر سایتم هست به این شکل. واسه همینه که تا حالا چندبار گفتم از اولش نزن تاپیکو یا نگو حرفو که بعدی بگی حذفش کنید :icon_pf (34):

واسه استعفا هم من در مورد اقدام مدیرای ارشد گفتم که درخواستی ندیدم که بخوان انجام بدن یا ندن.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

با سلاام خدمت مدیر محترم.. انجمن.. اول از همه عذرخواهی کنم. اگه اشتباهی سوالمو و پیشنهادمو اینجا مطرح کردم. چون من تازه وارد سایت شدم.. و اشنایی ندارم.. برای پرسیدن سوالات و پیشنهادات مربوطم. من وارد این انجمن شدم برای ارتقادادن اینجا... و یه سری تجربه ها دارم.. که میخوام درخدمت اینجا بکار ببرم.. من یه سوال دارم. در انجمن طلایی این انجمن.. یه بخشی قرار دادید به نام زیست شناسی.. منتهی زیست شناسی شاخه های متعددیه.....و درمورد مطالبش میتونم بگم.. باهم قرار گرفتن .. انواع گرایشها یه بی نظمی ایجاد میشه.. اگه تفکیک کنید و بخش قرار بدید خیلی بهتر میشه... ممنونم.. و اینکه. یه سری بشها در تالار کشاورزی کمه.... باید این پیشنهادات رو درکجا قرار بدیم. ممنونم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلاام خدمت مدیر محترم.. انجمن.. اول از همه عذرخواهی کنم. اگه اشتباهی سوالمو و پیشنهادمو اینجا مطرح کردم. چون من تازه وارد سایت شدم.. و اشنایی ندارم.. برای پرسیدن سوالات و پیشنهادات مربوطم. من وارد این انجمن شدم برای ارتقادادن اینجا... و یه سری تجربه ها دارم.. که میخوام درخدمت اینجا بکار ببرم.. من یه سوال دارم. در انجمن طلایی این انجمن.. یه بخشی قرار دادید به نام زیست شناسی.. منتهی زیست شناسی شاخه های متعددیه.....و درمورد مطالبش میتونم بگم.. باهم قرار گرفتن .. انواع گرایشها یه بی نظمی ایجاد میشه.. اگه تفکیک کنید و بخش قرار بدید خیلی بهتر میشه... ممنونم.. و اینکه. یه سری بشها در تالار کشاورزی کمه.... باید این پیشنهادات رو درکجا قرار بدیم. ممنونم.:icon_gol:

درمورد بخش اعضای طلایی، چون میزان تاپیک زیاد نبوده ، بخش بندی صورت نگرفته، به طور مثال در تالار معماری،که حیطه تخصصی بنده هم هست،با وجود اینکه تاپیک ها و مطالب بیشتر شدند، هنوزهم نیاز به تعداد بیشتری مطالب برای بخش بندی هست.:ws37:

درمورد تالار کشاورزی ، اگر منظورتون تالار اعضای طلایی نیست ، لطفا پیشنهادتون در تاپیک ** دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی ** بیان کنید.

توجه کنید بخش بندی زمانی خوب هستش که میزان تاپیک ها بیشتر باشه، بخش بندی زیاد و نداشتن مطالب در یک بخش و فعال نبودن ان بخش به ضرر تالار خواهد بود.

ممنونم از پیشنهادتون:a030:

لینک به دیدگاه
درمورد بخش اعضای طلایی، چون میزان تاپیک زیاد نبوده ، بخش بندی صورت نگرفته، به طور مثال در تالار معماری،که حیطه تخصصی بنده هم هست،با وجود اینکه تاپیک ها و مطالب بیشتر شدند، هنوزهم نیاز به تعداد بیشتری مطالب برای بخش بندی هست.:ws37:

درمورد تالار کشاورزی ، اگر منظورتون تالار اعضای طلایی نیست ، لطفا پیشنهادتون در تاپیک ** دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی ** بیان کنید.

توجه کنید بخش بندی زمانی خوب هستش که میزان تاپیک ها بیشتر باشه، بخش بندی زیاد و نداشتن مطالب در یک بخش و فعال نبودن ان بخش به ضرر تالار خواهد بود.

ممنونم از پیشنهادتون:a030:

حق باشماست... من خودم. وقتی درمورد تالاری پیشنهاد میدم.. یعنی مسئولیت رونق دادنشو به عهده میگیرم.ک که پیشنهاد میکنم... یعنی الان دارم بخشهای باغبانی و گیاهان دارویی رو به خصوص ارتقا میدم. ایشالله تموم شد به بخش پزشکی هم میپردازم. منتهی در تالار کشاورزی کسی نیست جواب بده.. مدیرانشون حضور ندارن... به خاطر این عرض کردم.بازم سپاس....:icon_gol::w16:
لینک به دیدگاه
حق باشماست... من خودم. وقتی درمورد تالاری پیشنهاد میدم.. یعنی مسئولیت رونق دادنشو به عهده میگیرم.ک که پیشنهاد میکنم... یعنی الان دارم بخشهای باغبانی و گیاهان دارویی رو به خصوص ارتقا میدم. ایشالله تموم شد به بخش پزشکی هم میپردازم. منتهی در تالار کشاورزی کسی نیست جواب بده.. مدیرانشون حضور ندارن... به خاطر این عرض کردم.بازم سپاس....:icon_gol::w16:

بخش بندی هارو بهتره به مدیریت تالار اطلاع بدین تا مدیران اون بخش پیگیری کنن...،مدیرتالار کشاورزی هم درسته شاید الان نباشن،اما پاسخگو خواهند بود. مرسی از فعالیت پر بارتون:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

صرفا جهت اطلاع

ما به انجمن
بی نظم
عادت داریم.

به دلایل زیر:

پاک شدن های ناگهانی پیغام ها چند ماه پیش؛

حذف شدن 5-6 روز از فعالیت های انجمن در چند روز گذشته؛

آمد و رفت های بسیار بالای سبزپوشان؛

نبود پاسخگو به مشکلات فنی بعد از اینکه محمد رفت قاطی باقالیا؛

نبود همدلی و حس فعالیت سازنده؛

فکر کنم دوران سخت انجمن رسیده.

سریعا رسیدگی کنید.
icon_razz.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...