رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

زیاده ولی نمیشه،مثلا حجم پی دی اف 9.54 مگابایت،ولی من فایلم 25،125...مگابایت خب اجازه آپلودشو ندارمباید برم پرشین گیگ خب من نمیخوام برم کارش سخته،چکارکنم؟

نه از آپلود عکس که واسه عکس استفاده میکنن،میرم قسمت فایل پیوست که حجم فایلارم نوشته.

مشکل کارای منن که حجمشون زیاده به حجم فایلای شما تعیین کردین نمیخوره.

میتونید از گوگل درایو استفاده کنید. هیچ دردسری هم نداره ... محدودیت حجم هم نداره. کافیه وارد اکانت جیمیل خودتون بشید. بعد وارد سایت drive.google.com بشید و فایل رو آپلود کنید :icon_redface: :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

سلام خسته نباشید من میخواستم اسم اصلی پروفایلم که نازنین تاجیک هست رو عوض کنم اما نمیشه ممکنه اسم من رو تغییر بدین به نازنین.نمیخوام فامیلیم باشه.ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام خسته نباشید من میخواستم اسم اصلی پروفایلم که نازنین تاجیک هست رو عوض کنم اما نمیشه ممکنه اسم من رو تغییر بدین به نازنین.نمیخوام فامیلیم باشه.ممنون:icon_gol:

سلام

برای عوض کردن که باید اینجا در خواست بدین:

درخواست تعویض نام اعضاء

پست اول تاپیک رو بخونین، نام نباید تکراری باشه، این نام هایی که شامل nazanin هست، شما هم می تونین یه چیزی بهش اضافه کنین که تکراری نباشه.:a030:

لینک به دیدگاه

ممنونم آقا ایمان

سلام

برای عوض کردن که باید اینجا در خواست بدین:

درخواست تعویض نام اعضاء

پست اول تاپیک رو بخونین، نام نباید تکراری باشه، این نام هایی که شامل nazanin هست، شما هم می تونین یه چیزی بهش اضافه کنین که تکراری نباشه.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام

همه آرم های که واسه صفحه اول زدین قشنگن همخونی دارن فقط اون فروشگاه زیاد همخونی نداره از این سبد های خرید بزنین مث شاپینگ ملت بفهمن فروشگاه اونجا شاید یه خارجی از اینجا رد شد:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

های.

یه سری از کاربرارو نمیشه پروفایلشونو دید یا بهشون پیام داد مثل :

مثل چندتا کاربر صفحه اول این تاپیک :

http://www.noandishaan.com/forums/thread79431.html

تعداد نوشته هام باید چندتا بشه بتونم با کلیک روی اسمشون، آخرین ارسالهاشونرو دنبال کنم؟

نمیشه حتی رو اسمشون کلیک کرد !!

لینک به دیدگاه
های.

یه سری از کاربرارو نمیشه پروفایلشونو دید یا بهشون پیام داد مثل :

مثل چندتا کاربر صفحه اول این تاپیک :

http://www.noandishaan.com/forums/thread79431.html

تعداد نوشته هام باید چندتا بشه بتونم با کلیک روی اسمشون، آخرین ارسالهاشونرو دنبال کنم؟

نمیشه حتی رو اسمشون کلیک کرد !!

سلام دوست عزیز

متأسفانه به دلیل مشکل فنی که چند ماه پیش بود، چندتا از کاربرای معماری، یوزرشون حذف شدش :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

این حذف نقل قول چه صیغه ایه ؟ قانون جدیده؟

ممد دس به سانسورت خوب شده خواستی بگو حمایتت کنیم بری جای عمو ضرغام بشینی

لینک به دیدگاه
این حذف نقل قول چه صیغه ایه ؟ قانون جدیده؟

ممد دس به سانسورت خوب شده خواستی بگو حمایتت کنیم بری جای عمو ضرغام بشینی

خب اون چارچوبا و قوانینی که هست اگه رعایت بشه، پستم پاک نمیشه. به نظرت پست بی موردی پاک شده؟

نقل قول هم واسه اینه که وقتی یه پستی مشکل داره و حذف میشه (و یا گاها با درخواست خود شخص حذف میشه) دیگه نقل قولی که از اون پست هست و پاسخ به اون پست هستش، نیازی نداره بمونه. مگر اینکه به نوعی پاسخ به موضوع تاپیک باشه تا پاسخ به نقل قول. اون موقع فقط پست ویرایش میشه و خود نقل قوله حذف میشه.

مثل این میمونه که یه تاپیک مشکل دار زده بشه و چند نفر توش پست بدن. نمیشه که پستا رو نگه داشت و خود تاپیک رو حذف کرد. بی معنیه :ws3:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

بچه ها واقعاً متاسفم که من باهاس این خبرو بهتون بدم...:4564:

خیلی ناراحتم...اعصابم خورد شد از وقتی این خبر به دستم رسید... اعصابم خورده..میفهمی؟!! :w000::4564:

پریشب موقع بارون شدید سرورهای انجمن اتصالی پیدا کردن و ممد حین تلاش در جهت تعمیر دیتابیس انجمن یه اتصالی 10000ولت بهش اصابت کردو درجا خشک شد :4564:

یکی نیست بگه آخه تو که رشتت برق نیست چرا با آچار پیچ گوشتی میری واسه تعمیر؟ :vahidrk:

با همکاری بچه های انجمن قرار شده به رسم یادبود ممدو که خشک شده همونجا یکم سیمان بمالیم بهش مجسمشو درست کنیم تا درس عبرتی باشه برای ادمینای سایر فروم ها!! :w02:

آخه اون مرحوم خیلی رو جزئیات حساس بود اندازه مجسمش باهاس درست اندازه خودش در میومد....:hanghead:

لینک به دیدگاه

چی ؟ ماشین لباسشویی رو خودت روشن می کنی !؟! نه ... نه ...

این کارا محمد دردی رو دوا نمی کنه

باید مشکل رو اول درست ارزیابی کرد، بعد راه حل داد و حلش کرد

می تونید کاری کنید که به جای 100 بنویسه 1000 تا عضو، با 10 برابرش مهمان، مایه اش دو تا کلیکه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...