رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

چی ؟ ماشین لباسشویی رو خودت روشن می کنی !؟! نه ... نه ...

این کارا محمد دردی رو دوا نمی کنه

باید مشکل رو اول درست ارزیابی کرد، بعد راه حل داد و حلش کرد

می تونید کاری کنید که به جای 100 بنویسه 1000 تا عضو، با 10 برابرش مهمان، مایه اش دو تا کلیکه !

بهههه. سلام پیمان جان :a030:

این کارا کدوم کاراس؟ :ws3:

موافقم. مشکل انجمن روی تعداد اعضا و ثبت نامی و اینا نیست. چون از این نظر خوبه. مشکل روی بازدهی کمتره به نظرم (البته یه نظر شخصیه :ws3: )

قبل از ارزیابی مشکل هم دوتا مرحله دیگه هست :ws3: اول شناختن هدف، دوم شناختن مشکلاتی که واسه رسیدن به اون هدف یا هدفا هستش. مرحله سوم میشه ارزیابی اون مشکلا :w16:

واسه ارزیابی اون مشکلی که گفتم یه تاپیک خیلی خوبی تو گفتگوی آزاد یکی از بچه ها زد که نظرات خیلی خوبی هم داده شد:

http://www.noandishaan.com/forums/thread134214.html

خوشحال میشیم تو هم اگه فرصت داشتی، نظراتتو بگی :a030:

حالا بعد از این ارزیابی مشکل که هفته پیش یه جمع بندی هم شد، رسیدن به راه حلا و عملی کردن اوناس. گذروندن تمام این مراحلم با مشارکت جمعی همه بچه ها هستش :w16:

همونطور که همفکری جمعی واسه ارزیابی مشکل بوده، همکاری جمعی هم واسه رفع اون هستش :a030:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ممد چه خبره اینجا اول که ونوس رو کشتی الانم که امین رو ترور کردی؟ اعتراف کن نقشت واسه من چیه؟:w58:

اینجا ببینین، خودشون خواستن:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام من عضو جدید هستم .لطفا نحوه دانلود طرح تفظیلی تهران را ارسال کنید

سلام دوست عزیز

خوش اومدین به نواندیشان:icon_gol:

می تونین از سرچ گوگل بالای انجمن استفاده کنین:

kx2vsi12guro6f7wdvg.png

این تاپیک رو ببینین،فکر کنم چیزی که می خواین باشه:

[h=1]طرح تفصیلی مناطق 22 گانه شهر تهران[/h]

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام.این انجمن مال ماس,پس تمیزوپاک نگهداشتنش باماس,,,بحث وتبادل اطلاعات فنی وتخصصی حق ماس,چراکه مخ بچه‌های ایرونی بیشترطلاس...(گویشی ب زبان جوادرضویان درحاشیه ) باتشکرازمدیران,دوستان گرانقدرانجمن.یاعلی

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

مدیریت محترم سایت نواندیشان

باسلام

اینجانب مرتضی باغبانی هستم . دانلود اینجانب در زمینه مقاله ، مجله ، و پروژه های معماری با مشکل مواجه شده است از شما مدیر محترم سایت درخواست می کنم مشکل دانلود را برطرف فرمایید . با تشکر از زحمات دلسوزانه شما

لینک به دیدگاه
مدیریت محترم سایت نواندیشان

باسلام

اینجانب مرتضی باغبانی هستم . دانلود اینجانب در زمینه مقاله ، مجله ، و پروژه های معماری با مشکل مواجه شده است از شما مدیر محترم سایت درخواست می کنم مشکل دانلود را برطرف فرمایید . با تشکر از زحمات دلسوزانه شما

سلام. خوش اومدین به انجمن

به صورت مشخص برای دانلود کدوم فایل های معماری مشکل دارید؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
تاپیک خنده بازار چرا حذف شده؟

به دلیل گذاشتن یکی دوتا جوک مورد دار :banel_smiley_4: منظور از مورددار یعنی خلاف قوانین جرایم رایانه ای هست که جوکای سیاسی و اینا میشه.

سایت بابتش دوبار اخطار دریافت کرد. واسه همین کلاً شوت شد بایگانی و ایشالا تو تاپیک جدید به اسم خنده سرای نواندیش بیشتر رعایت میشه :w16:

لینک به دیدگاه

سلام. وقتتون بخیر. من میخوام برا مجله ساخت شهر مقاله بفرستم. آدرس سایتی که از این مجله دارم فعال نیست. سایتش عوض شده؟ من چطور میتونم اطلاعاتی از این مجله دریافت کنم؟

لینک به دیدگاه
سلام. وقتتون بخیر. من میخوام برا مجله ساخت شهر مقاله بفرستم. آدرس سایتی که از این مجله دارم فعال نیست. سایتش عوض شده؟ من چطور میتونم اطلاعاتی از این مجله دریافت کنم؟

مجله ساخت شهر، خصوصی هستش و خب الان بیشتر از دو ساله که منتشر نمیشه و داره دیگه امتیاز علمی پژوهشیش رو از دست میده. آخرین شمارش شهریور 91 بوده.

ولی حالا می تونید از طریق ایمیل و شماره ای که داره باهاشون صحبت کنید که نمیدونم اطلاعات ایمیل و تلفن فعال باشه و پاسخگو باشن یا نه. ولی تو لینک زیر هست:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...
سلام. وقت بخیر. من این مقاله جایگاه جهانی مسکن اجتماعی رو دارم ولی نمیدونم کجا چاپ شده که بهش رفرنس بدم!!!!

سلام. این مقاله از مقالات اینترنتی هست که جایی چاپ نشده

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

حالا خوبه سایت رنک 30 هزارم دنیا رو دارید اینطور با کاربرانتون توهین‌آمیز رفتار میکنید، وای اگر یه سایت مهم و پررفت‌وآمد داشتید میخواستید چه کنید شما؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...