رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام. نقل قول نگرفتم، چون پستتون انقدر مشکل داشت و توهین آمیز بود که مجبور شدم حذف کنم.

متأسفانه برای چندمین بار تو این انجمن تو پستهاتون توهین و بی احترامی دیده میشه. چندین و چند بار تذکر و اخطار داده شده و محرومیت هم در نظر گرفته شده، ولی باز هم به همون رفتار قبلی ادامه دادین. من خودم به شخصه که دیگه خسته شدم انقدر که بابت این قضیه بهتون تذکر دادم. :banel_smiley_4:

هرکس تو هر فضایی که قرار داده باید به قوانین اونجا احترام بذاره. اگه نمی تونه با اون قوانین کنار بیاد، هم خودش رو اذیت میکنه و هم مسئولین رو.

در مورد اون تاپیک، چون تاپیک تو بخشی قرار داشت که ابزار مدیریتی اون بخش برای سهند فعال بوده، واسه همین تاپیک واسش باز بوده. یعنی اینطور نیست که تاپیک باز بشه پیغام بذاره، دوباره بسته بشه. احتمال خیلی زیاد بعد از پاسخ دادن، پستش که بعد از پست من اومده و پست رو دیده، متوجه شده تاپیک قفل شده. وگرنه حالت عادی اگه به آیکن تاپیک توجه نکنه، مشخص نمیشه واسش.

اما خب در هر صورت، نباید تو تاپیکی که قفل میشه، پست جدیدی گذاشته بشه. واسه همینم من الان که رفتم دیدم، پستای سهند رو هم حذف کردم.

ضمنا در عین بزدلی هم وقتی من نیستم بنم نکنید، بعدش هم کامنتمو حذف کنید و برید پای منبر هم و آفرین بگید به هم.

اینم یه نمونه دیگه از طرز صحبت شما :banel_smiley_4:

شما چه حضور داشته باشین، چه نداشته باشین، چه تأثیری تو بن کردن می تونه داشته باشه؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آیا گفتن اینکه پان‌ترکسیم یا هر پان دیگری نژادپرستانه و ... هست، توهین‌آمیزه؟ شما آیا به سهند هم به خاطر توهینی که به من کرده اخطار دادید؟ و اینکه از ابزارهای مدیریتیش سوءاستفاده کرده؟ حوصله کشدار شدن بحث رو ندارم ولی بیان پوست‌کنده نظر با اهانت فرق داره، حالا بگذریم از اینکه شما هر انتقادی رو نسبت به یک مدیر اهانت برداشت میکنید.

-تفاوت داره اون هم اینکه بدون جواب گرفتن مسدود میکنید دسترسی کاربر رو.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

باسلام و خسته نباشید

یادتون هست که دعوتتون کردم که در تالار ازاد فعالیت داشته باشین ....

من نوشته های قدیمیتون رو خونده بودم هرچند برخلاف عقاید کاریم نه خودم بود ولی باز چون دوست داشتم نظرهای مخالف هم در تالار و گفتگو باشه ازتون دعوت کردم و میدونستم که تنش هایی ایجاد میشه

در اون تاپیک مخصوص هم شما علنا به همزبان و تبریز توهین کردید که قبلا فهیم و مهد ازاده گی بوده ولی الان (......)دوست ندارم بیان کنم خودتون بهتر میدونین

خارج از وظایف و مسئولیت ها هرکس به مکانی که درون زندگی میکنه به شهرش و خونواده اش تعصب داره و طبیعی هستش و من جواب بالاعکس دادم و نوشته شما رو پس و پیش کردم یک کلمه هم اضافه نکردم عین جملتون دقت کردین

در ضمن من نمی دونستم تاپیک قفل شده وگرنه جوابتون رو خصوصی میدادم نه در تاپیک

اما زبان گفتاری شما متاسفانه درست نیست و همیشه به کسی که مخالف نظرات شما باشه در هر بحثی که شرکت کردین توهین کردین و ادبیات شما متاسفانه مشکل داره ...

لینک به دیدگاه
دوست عزیز

باسلام و خسته نباشید

یادتون هست که دعوتتون کردم که در تالار ازاد فعالیت داشته باشین ....

من نوشته های قدیمیتون رو خونده بودم هرچند برخلاف عقاید کاریم نه خودم بود ولی باز چون دوست داشتم نظرهای مخالف هم در تالار و گفتگو باشه ازتون دعوت کردم و میدونستم که تنش هایی ایجاد میشه

در اون تاپیک مخصوص هم شما علنا به همزبان و تبریز توهین کردید که قبلا فهیم و مهد ازاده گی بوده ولی الان (......)دوست ندارم بیان کنم خودتون بهتر میدونین

خارج از وظایف و مسئولیت ها هرکس به مکانی که درون زندگی میکنه به شهرش و خونواده اش تعصب داره و طبیعی هستش و من جواب بالاعکس دادم و نوشته شما رو پس و پیش کردم یک کلمه هم اضافه نکردم عین جملتون دقت کردین

در ضمن من نمی دونستم تاپیک قفل شده وگرنه جوابتون رو خصوصی میدادم نه در تاپیک

اما زبان گفتاری شما متاسفانه درست نیست و همیشه به کسی که مخالف نظرات شما باشه در هر بحثی که شرکت کردین توهین کردین و ادبیات شما متاسفانه مشکل داره ...

من کی به زبان ترکی توهین کردم؟ اتفاقا به نظرم زبان خیلی زیبایی هست. ولی تعصب به شهر، کشور یا از این قبیل به نظر من قابل قبول نیست. چیزی که هست رو صرفا گفتم. پان‌ترکسیم عقب‌مونده و فاشیستی هست و مرکزش هم تبریزه که یک زمانی با رشت مراکز پیشروترین و مترقی‌ترین جنبش‌های ایران بودند. اگر شما تاریخ مشروطه و حتی تاریخ انقلاب 57 رو بخوونید، تعجب میکنید که چه انسان‌های بزرگ جهان‌وطنی با چه آرمان‌های والایی تو تبریز و باکو و اون ناحیه زندگی می‌کردند. البته لزوما هم ترک نبودند و خیلی‌هاشونم ارمنی بودند. طبیعیه هرکس اونها رو خوونده باشه و با جنبش‌های اعتراضی الانشون مقایسه کنه متوجه میشه که چه پسرفت هولناکی...

نخیر، من اون بیان یک به یک کلمه‌های خودم رو با جایگزینی تهران به جای تبریز نمیگم، چه اینکه من تهرانی نیستم، شیرازی‌ام و بعد هم تعصبی به هیچ‌جا ندارم. منظور من از توهین، فاشیست خواندنم بود. دیدگاه فاشیستی قایل به حذف غیرهم‎‌شکل ویک‌شکل کردن جمعیت هست که مطلقا به من نمیچسبه.

زبان گفتاری من، تابع نظری هست که میخوونم.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

این چیه؟

من درس دیدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سامیار220 user-offline.png

0057.gif

star1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gifstar1.gif

profilepic183452_9.gif

بله امروز. چندتا از دوستانی که دیگه یه مدتیه نیستن، عنوانشون برداشته شد.

ایشالا که دوباره ببینیمشون تو جمع نواندیشانی ها :w16:

لینک به دیدگاه
بله امروز. چندتا از دوستانی که دیگه یه مدتیه نیستن، عنوانشون برداشته شد.

ایشالا که دوباره ببینیمشون تو جمع نواندیشانی ها :w16:

دیگه کیا؟؟؟

خستهههههه نباشید.

ایشالا ک میبینیمشون♥

لینک به دیدگاه
دیگه کیا؟؟؟

خستهههههه نباشید.

ایشالا ک میبینیمشون♥

Ala Agrin

shadmehrbaz

نازنين تركـان

soil eng

levrone (البته حمید عنوانش از مسئول به متخصص تغییر کرد)

Hamid Ghobadi

سامیار220

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

یک.لطفا از این دست مسابقاتی که به ظاهر 6 نفر شرکت کننده داشته و بعد معلوم میشه که 2 نفر شرکت کننده داشته برگزار نکنید .چه اشکال داره با همون 2 نفر شرکت کننده مسابقه را بر گزار کنید.

دو. کسانی که نمیخان در پایان مسابقات اسمشون اعلام بشه بهتره در مسابقه هم شرکت نکنن.

لینک به دیدگاه
یک.لطفا از این دست مسابقاتی که به ظاهر 6 نفر شرکت کننده داشته و بعد معلوم میشه که 2 نفر شرکت کننده داشته برگزار نکنید .چه اشکال داره با همون 2 نفر شرکت کننده مسابقه را بر گزار کنید.

دو. کسانی که نمیخان در پایان مسابقات اسمشون اعلام بشه بهتره در مسابقه هم شرکت نکنن.

درباره مورد اول، خب ایرادش چیه؟ :ws3:

ما به عکس داریم رای میدیم، به شخص که رای نمیدیم. چه فرقی داره 6 تا عکس واسه 6 نفر مختلف باشه یا واسه 2،3 نفر باشه :ws38: البته محدودیت هم گذاشته میشه :w16:

لینک به دیدگاه
درباره مورد اول، خب ایرادش چیه؟ :ws3:

ما به عکس داریم رای میدیم، به شخص که رای نمیدیم. چه فرقی داره 6 تا عکس واسه 6 نفر مختلف باشه یا واسه 2،3 نفر باشه :ws38: البته محدودیت هم گذاشته میشه :w16:

اول بگم این اعداد 6 و 2 فرضی است و اشاره به مسابقه خاصی نداره سوء برداشت نشه.

چه توی مسابقات واقعی و چه مجازی هر نفر با بهترین اثرش شرکت می کنه چه لزومی داره هر نفر با بیش از یک اثر شرکت کنه! بعد در پایان مسابقه اعلام میشه برنده نفر اول و نفردوم و نفرسوم مسابقه یک نفره!:w58:پس بقیه چی میشن!

فرد مهم نیست ولی اینطوری مسابقه هم جذابیتی نداره!

اگه نفره اول تا سوم مسابقه سه شخص متفاوت باشه بهتره یا نفر اول تا سوم فقط یک شخص باشه!

لینک به دیدگاه
اول بگم این اعداد 6 و 2 فرضی است و اشاره به مسابقه خاصی نداره سوء برداشت نشه.

چه توی مسابقات واقعی و چه مجازی هر نفر با بهترین اثرش شرکت می کنه چه لزومی داره هر نفر با بیش از یک اثر شرکت کنه! بعد در پایان مسابقه اعلام میشه برنده نفر اول و نفردوم و نفرسوم مسابقه یک نفره!:w58:پس بقیه چی میشن!

فرد مهم نیست ولی اینطوری مسابقه هم جذابیتی نداره!

اگه نفره اول تا سوم مسابقه سه شخص متفاوت باشه بهتره یا نفر اول تا سوم فقط یک شخص باشه!

منم عددا رو فرضی گفتم :w16:

متوجه منظورت میشم که اگه برنده ها مختلف باشن جذابیت بیشتره. ولی خب ما اینجا جایزه های خیلی خفن و این چیزا هم که نمیدیم :ws3: واسه همین خود اثرها و بیشتر بودنشون (اگه کیفیت خوبی داشته باشن) جذابیت بیشتری هم ایجاد میکنه. البته نظر شخصی من هستش (نه اینکه بگم نظر درست هستش).

حتی تو یه سری مسابقات واقعی هم که برگزار میشه و جایزه های خوبی هم میدن (مثلاً عکاسی که عمومی ترین مسابقه انجمن هم هستش)، اعلام میکنن، هرکس میتونه مثلاً 5 تا عکس، 3 تا عکس، 2 تا عکس یا .... ارسال کنه. ولی خب تو انتخاب چون نظرسنجی نیست و داورا انتخاب میکنن، نفرات مختلف رو انتخاب میکنن، تا جایزه ها بین نفرات مختلف تقسیم بشه.

ولی خب اینجا جایزه ها چیز خاصی نیست و سر مثلاً 100 امتیاز، 50 امتیازه. و این جایزه ها بیشتر حالت نمایشی داره. :w16:

لینک به دیدگاه
منم عددا رو فرضی گفتم :w16:

متوجه منظورت میشم که اگه برنده ها مختلف باشن جذابیت بیشتره. ولی خب ما اینجا جایزه های خیلی خفن و این چیزا هم که نمیدیم :ws3: واسه همین خود اثرها و بیشتر بودنشون (اگه کیفیت خوبی داشته باشن) جذابیت بیشتری هم ایجاد میکنه. البته نظر شخصی من هستش (نه اینکه بگم نظر درست هستش).

حتی تو یه سری مسابقات واقعی هم که برگزار میشه و جایزه های خوبی هم میدن (مثلاً عکاسی که عمومی ترین مسابقه انجمن هم هستش)، اعلام میکنن، هرکس میتونه مثلاً 5 تا عکس، 3 تا عکس، 2 تا عکس یا .... ارسال کنه. ولی خب تو انتخاب چون نظرسنجی نیست و داورا انتخاب میکنن، نفرات مختلف رو انتخاب میکنن، تا جایزه ها بین نفرات مختلف تقسیم بشه.

ولی خب اینجا جایزه ها چیز خاصی نیست و سر مثلاً 100 امتیاز، 50 امتیازه. و این جایزه ها بیشتر حالت نمایشی داره. :w16:

مخالف نظر شما

خلاصه کلام شما اینه که اینجا مجازی است جایزه و امتیاز خاص به کسی داده نمیشه پس نباید جدی گرفتش .همه چیز در حد سرگرمیه

این نوع نگاه بنظرم نگاه مخربی برای انجمن است.

برای کسانی که در مسابقه شرکت نکردن یک تا سه مهم نیست. ولی برای خود شرکت کنند گان که در گود رقابت ولو مجاری و بر سر هیچ هم که باشد مهمه.

الان این همه مدیر تالار و مدیر ارشد که در اداره انجمن همکاری می کنن حقوق که نمگیرن.پس چرا دارن وقت میزارن. حتما یه جذابیتی برای اونها داره.

لینک به دیدگاه
مخالف نظر شما

خلاصه کلام شما اینه که اینجا مجازی است جایزه و امتیاز خاص به کسی داده نمیشه پس نباید جدی گرفتش .همه چیز در حد سرگرمیه

این نوع نگاه بنظرم نگاه مخربی برای انجمن است.

برای کسانی که در مسابقه شرکت نکردن یک تا سه مهم نیست. ولی برای خود شرکت کنند گان که در گود رقابت ولو مجاری و بر سر هیچ هم که باشد مهمه.

الان این همه مدیر تالار و مدیر ارشد که در اداره انجمن همکاری می کنن حقوق که نمگیرن.پس چرا دارن وقت میزارن. حتما یه جذابیتی برای اونها داره.

نمیگم جدی نباید گرفته بشه. ولی معتقدم مسابقات واسه سرگرمی و شور و هیجان هستش. حس رقابتی هست. ولی جایزه ها چیز درخوری نیست. واقعیته، نمیخوایم که خودمونو گول بزنیم :ws3: شرکت تو مسابقه ها به خاطر علاقه و یا اون حس رقابت و این چیزا هستش. به خاطر امتیازه شرکت نمیکنن. ولی خب رتبهه مهمه.

ولی معتقدم آثار باید رتبه بندی بشه نه شرکت کننده ها.

تو درباره مسابقات واقعی گفتی که هرکس با بهترین اثرش شرکت میکنه، گفتم که اینطور نیست. مسابقات زیادی هم هست که هرکس با چندین اثر شرکت میکنه. ولی خب داورا نمیان دوتا سکه رو بدن به یه نفر، میان به نفرات مختلف میدن. حتی اگه مثلاً بهترین عکسای اول و دوم واسه یه نفر باشه. (اتفاقاً به نظرم این روش غلطه و جذابیت سازی دروغی هستش و حق کسی که اثرهای ارسالی بهتری داشته باطل میشه)

اگه به حق بخوان داوری کنن، اصلاً نباید بدونن اثر واسه کی هست و اثار ارسالی برتر رو داوری کنن. حتی اگه اول و دوم و سوم همشون یه نفر بشه :w16:

متأسفانه تو اغلب حوزه های رقابتی تو کشور، به شرکت کننده توجه بیشتری میشه تا به اثر

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...