رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام آقا. آره متأسفانه فعلاً اون تاپیک بسته شده که ایشالا به زودی باز میشه.

دلیلش رو جویا شدم، گویا چند روز پیش با همکاری اعضای تالار تصمیم گرفته شده که اون قسمت مرتب بشه و مطالب با نظم بیشتری قرار بگیره و البته صحبتا تو این تاپیک انجام شده بود:

http://www.noandishaan.com/forums/thread77798-5.html

ولی خب بهتر بود حدوداً از یکماه قبل بابت حذف مطالب دوستان یا ادغام اونها از طریق اطلاعیه یا پیغام خصوصی اطلاع داده میشد که اگه اون دوستان هم تمایل داشتن، تاپیکاشونو خودشون ویرایش کنن.

من اينجا نيومدم كه كسي رو از كارش خلع كنم يا كسي رو بر عليه كسي بشورم

قبلا هم ( پيش از انجام اين طرح ) اين مدير اين حركت رو انجام داده بود ، كه خودت و مديران ارشد به خوبي در جريانيد .

پاك كردن پست هاي ديگران از يك بخش هم جزئي از اين طرح بوده ؟ تا به حال از من پستي با فونت چشم آزار يا طراحي زننده ديدي ؟

بعضي تاپيك ها رو شايد شما يادتون نياد ، اما تاپيك هايي مثل "‌ شريعتي مردي از جنس كوير " ، " پائولو كوئيليو " ، " خسرو گلسرخي " ، " سياوش كسرائي " و ... رو شايد به ياد داشته باشيد . اين ها همه به كنار ، امروز يكي از دوستان به چيزي اشاره كرد كه خيلي خيلي بيشتر از اونچه ديروز من رو بهم ريخته بود امروز به هم ريخت .

كاميار : جبران خليل جبران

كاميار : شل سیلوراستاین

كاميار : ویلیام شکسپیر

كاميار : رابیندرانات تاگور

تاپيك هاي كسي كه از دنيا رفته :sigh: كسي كه حداقل براي ما پر از خاطره بود

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:guntootsmiley2::guntootsmiley2::guntootsmiley2::guntootsmiley2::guntootsmiley2::guntootsmiley2:

میخواستم بدونم عکس العمل شما در مقابل هفت تیر کشی در دفتر مدیریتتون چیه؟؟؟ :ws3:

:banel_smiley_4:

دوست داری کارتت چه رنگی باشه؟:ws38:

به جای جریمه برو تو تالارتون فعالیت کن شاید برای منم انگیزه ای شد اومدم یکی دوتا مطلبی که میدونم رو دوره اموزشی کردم

لینک به دیدگاه

درود :icon_gol:

من شايد واقعا سر يا ته پياز نباشم.

صرفا سوال ميكنم چون برام سخته كه بشينم يه جا و از دور قضاوت كنم.

دوس ندارم اگه شكي دارم، باقي بمونه. يا اگه اطمينان پيدا كردم، ساكت بشينم و از دور ناظر باشم!

به خاطر همين براي اينكه قضاوتم درست باشه اومدم اينجا مطرح ميكنم تا پاسخي دريافت كنم كه بهم كمك كنه يه طرفه به قاضي نرم!

من از دور تاپيك همكاري دوستانه رو دنبال ميكردم و به نظرم يه كار خيلي خوبي ميتونست باشه.

يه سري از پست ها رو من اينجا ميذارم كه بر اساسشون اين كار صورت گرفته.

(براي جلوگيري از سوء تفاهم اين رو اضافه ميكنم : اين ها پست‌هايي هستن كه در تاپيكِ نامبرده، به طور مستقيم در مورد اين موضوع صحبت شده. من ميخوام بدونم كه اگه اين تاپيك مرجع عملكرد بوده، چرا من از اين پست ها متوجه چنين نتيجه‌اي نميشم. اينجا توي پست‌هاي كاربران(سام عزيز) حرف از اصلاح و اطلاع به آغاز كننده هست ....)

من همچنان به روند قبلی دیدن تاپیک ها و اعلام تاپیک هایی که می تونن در جای بهتر قرار بگیرن و یا ادغام بشن ادامه می دم....براساس توانم....

یک پیشنهاد...

از مدیریت محترم هم خواهش می کنم.....تاپیک هایی که مد نظرشون هست برای اصلاح فونت و طولانی بودن....

به من بگن....من در همون تاپیک با همون داده ها به اصلاح بپردازم...و ایشون بعد از دیدن و تایید اینکه خوبه....پست های قبلی رو که مشکل داشتن حذف کنن...البته این به هماهنگی با شروع کننده هم نیازمنده...باید راضی باشه...:icon_redface:

اینجوری تاپیک باقی بمونه...البته این در مورد تاپیک هایی هست که از نظر مطلب خوب و غنی هستن..و فقط نیاز به کمی اصلاح هست...

دیروز خیلی از تاپیک های بخش چهره های ادبی ایران رو دیدم. همون طور که گفتم اکثرشون فقط کپی شده بودند و استارتر هیچ تلاشی برای اصلاح فونت، اندازه فونت، پاراگراف بندی مناسب هم نکرده بود و قابل خواندن نبودند.

تاپیک ها رو حذف کردم. برای همین از دوستان خواهش می کنم هر کدوم حداکثـر دو تاپیک برای شاعرانی که تاپیکِ شون نیست، ایجاد کنند. خودم دیروز سهراب سپهری رو ایجاد کردم.

امروز هم بعضی از تاپیک هایی که سـام عزیز دیروز گفتند و موند رو نگاه می کنم. زیر تالار چهره های ادبی خیلی اوضاعش به هم ریخته شده.

از همه ممنــونم :icon_gol:

به خصوص از متخصص ادبیـات :icon_gol:

خلوت کردین زیر تالارها رو...

چند تا از اونا که حذف شد قابل ترمیم بود...:icon_redface:

به واقع در صدد نوسازی هستین ها.....

یک تاپیک دیگر به بخش جهان اضافه شد....

منتظر فعالیت دیگر دوستان هم هستیم:w16::icon_gol:

ارنست همینگوی

من به عنوان صرفا يه ناظر به نظرم اين پست‌ها عامل قطعي براي اين كار نميتونسته باشه.

آيا اون تاپيك‌ها همگي سزاوار اين برخورد بودن؟

بعضي از تاپيكا رو ما ديده بوديم و در مورد نوشتار استارتر‌هاشون تا حدي شناخت داريم.

كسي رو متهم نميكنم.

فقط از دوستانم انتظار دارم پاسخي منطقي به من بدن كه قبول كنم اينجا ظلمي صورت نگرفته!

اين پست من به معناي دشمني با كسي يا طرفداري از فرد ديگه‌اي نيست.

اصلا علاقه‌اي به اينجور بازي هاي مجازي ندارم و فكر ميكنم ارزش وقتم هم بيشتر از اينا هست كه درگيرشون بشم.

و اميدوارم دوستان عزيزم اين رو كاملا درك كنن. (202).gif

باور دارم اگه من دوست واقعي هستم بايد در صورتي كه دوستم اشتباهي ميكنه بهش بگم كه اشتباهه. نه اينكه هميشه پشتش باشم و تاييدش كنم.

بازم متشكرم، به اميد اينكه فارغ از احساسات و تعصبات پاسخم رو دريافت كنم(1070).gif

لینک به دیدگاه

مدیر تالار مختارهست برای اعتلای تالارش هر فرایند بهینه شده ای رو اجرا کنه

مدیر تالار باید نسبت به تغییراتی که انجام میده مسئول وپاسخگو باشه ولی پاسخگو بودن این نیست که دلیل هرکاری رو توضیح بده پاسخگو بودن اینه که درمورد تطبیق رفتار کاربران تالار با اصول مدیریتی موثر توضیح داشته باشه

چون این تاپیک رو من زمانی که تنها مدیرارشد فروم بودم ایجاد کردم درمورد مسایلی که مرتبط با حوزه کاری من باشه یا مخاطب مسئله شخص من باشم سعی برپاسخگویی دارم ولی ذکر یکی دوتا نکته هم خالی از لطف نیست

من وشما (بزار خودمون رو مثال بزنم تا فرضیه سازی صورت نگیره)دوتا دوستیم که به ارتباط ودوستیمون ارزش واهمیت قائلیم

هرکسی به فراخور خواسته هاش میتونه تعریف متفاوتی از دوستی وارتباط داشته باشه ولی این دلیلی نمیشه خارج از عرف وقانون هنجارهارو بشکنیم

نتیجه اینکه هرمسئله مابین من وشما باشه باید بین من وشما باقی بمونه

متاسفانه دراین اواخر شاهد رفتارهایی از دوستانی بودیم که وقتی باهم خوب بودند کسی نمیتونست به گربشون پیشته بگه ولی تا تقی به توقی میخوره میشه قضیه ان سبو بشکست وان پیمانه ریخت

من وکیل مدافع کسی نیستم وپسرخاله هیچکس هکذا اما

درمورد روال تالار ادبیات به شخصه با کلیت کارشون موافقم

مدیرتالار ادبیات اگر تاپیک های شخص خاصی رو(با غرض یا بی غرض)پاک کرده یا ادغام نموده اگر ان شخص توضیح بخواد بایستی به نحو مقتضی پاسخگو باشه وادله لازم رو مبتنی بر فرایند وقانون تالارش ارائه کنه که دراین صورت کسی هم دلگیر نمیشه

(این دوست من Managerr -از دوستان صمیمی وصاحب قلم هست وبه فراخور سنی دوبرابر سن من نقاد ادبی وصاحب قلم ونویسنده روزنامه ومجلات هم هست- شکایتی داشت که ارجاع دادم به خود مدیرتالار

حالا هم منتظر هست تا مدیرتالارش پاسخگو باشه

تا اینجای قضیه نباید مشکلی به وجود بیاد ولی حتی اگه مدیرهم پاسخگو نبود وجواب قانع کننده ای دریافت نکرد لزومی بر هتک حرمت ها نیست واین معنا دردایره لغات من نمیگنجد

به هرروی من ازاین اتفاقات دل خوشی ندارم وچون ریشه این بحث ها به دوستی ها وسپس برخوردهای غیردوستانه چندماه قبل برمیگردد بهتره خود محمد دراین زمینه پاسخ لازم رو بده ولی درمورد رفتار مدیرتالار وعملکرد تالار تا اونجا که لازم باشه درزمان حال من وظیفه دفاع رو دارم

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:

دوست داری کارتت چه رنگی باشه؟:ws38:

به جای جریمه برو تو تالارتون فعالیت کن شاید برای منم انگیزه ای شد اومدم یکی دوتا مطلبی که میدونم رو دوره اموزشی کردم

آبی لطفا.....عخشه منه

ولی خدائیش رفتار همراه با رافت اسلامیتون منو کشته

الان تو فروم همسایه بودم با همون هفت تیره ابکشم میکردن

خوشحالم که اینجا مدیرا منطقی تر هستن

لینک به دیدگاه
آبی لطفا.....عخشه منه

ولی خدائیش رفتار همراه با رافت اسلامیتون منو کشته

الان تو فروم همسایه بودم با همون هفت تیره ابکشم میکردن

خوشحالم که اینجا مدیرا منطقی تر هستن

باشه عزیز کارت ابی رنگ انلی فوریو به شرط چاقو وفعالیت سازنده!

عزیز مارو به همسایه ها کاری نیست همشون سرشون سلامت ودماغشون چاق

ما خیلی هنرکنیم کارخودمون رو درست انجام میدیم

موفق باشیم:icon_gol:

چرا کسی به این پست من رسیدگی نکرد :4564:

من میرم سازمان ممل شکایت میکنم :4564:

http://www.noandishaan.com/forums/thread39417-8.html#post838241

امید اونم درخواست داده تورو اخراج کنیم:ws28:

لینک به دیدگاه
سلام به همه دوستان عزیزicon_gol.gificon_gol.gif

دوستان گلم!a061.gif

مدت زیاد وکمی بود که همراهتان بودم ...

دوست عزیز تکرار دوباره این حرکت یا مشابه ان موجب بسته شدن نام کاربری شما خواهد شد

یه بارهم برای خودتون توضیح دادم که من به همون فرومی که قولشو داده بودم برگشتم

منو نخواستن ومنم ادمی نیستم که درجایی که نشه فکر کرد نشه به ارزشها حرمت قائل شد ونشه تمرین اجتماعی بودن رو انجام داد بمونم

مطمئنا اون سایت ومدیران زحمتکشش اولویت هایی برای خودشون دارن که برای شخص من هم محترم هست ولی من این توانایی رو دارم که قسمتی از حافظه وخاطراتمو پاک کنم والان چیزی از مهندسان بجزدوستانی که اینجا،دردنیای واقعی یا هرجای دیگه به نحوی با هم ارتباط داریم برای من باقی نمونده

میتونید هویت داشته باشید یا مهجور بمونید خواست خودتان هست ولی برای اخرین بار به شما اخطار لازم را دادم

لینک به دیدگاه

بابت پاک شدن پست های دوستان متاسفم ولی ما درحال حاضر درانجمن نواندیشان هستیم

نه هویتمان را مخفی کرده ایم نه گذشته تاریکی داریم که از ان ترسی داشته باشیم

به کارمان اعتقاد داریم و امیدواریم به اینده ای که از ان ماست

لینک به دیدگاه

سجاد جان این روند رسیدگی به گزارشات تخلف چجوریه؟ هرچیزی باب میل هر کسی نباشه گزارش میده و بهش رسیدگی میشه؟ :hanghead:

چرا به بعضیا زیادی میدون میدین؟

چرا پستی رو که هیچ توهین شخصییی نداره و همه کاربرها با خوندنش لذت میبرن به خاطر گزارش تخلف یه نفر پاک میکنین؟

چرا برای پست هایی که به طور مستقیم توهین به شخصی نداره شرایطی رو نمیزارین مثل گزارش 3-4 نفر برای پاک شدنش الزامی باشه؟

چرا وقتی ما گزارش میزنیم مال اون رو پاک نمیکنین؟

چرا؟:hanghead:

بابا ایت هورمور که ایت گلیر گاپیر من نجور کاروان کیمی گچیم آخه؟ :sigh:

لینک به دیدگاه
سجاد جان این روند رسیدگی به گزارشات تخلف چجوریه؟ هرچیزی باب میل هر کسی نباشه گزارش میده و بهش رسیدگی میشه؟ :hanghead:

چرا به بعضیا زیادی میدون میدین؟

چرا پستی رو که هیچ توهین شخصییی نداره و همه کاربرها با خوندنش لذت میبرن به خاطر گزارش تخلف یه نفر پاک میکنین؟

چرا برای پست هایی که به طور مستقیم توهین به شخصی نداره شرایطی رو نمیزارین مثل گزارش 3-4 نفر برای پاک شدنش الزامی باشه؟

چرا وقتی ما گزارش میزنیم مال اون رو پاک نمیکنین؟

چرا؟:hanghead:

بابا ایت هورمور که ایت گلیر گاپیر من نجور کاروان کیمی گچیم آخه؟ :sigh:

الان داشتم با محمد درهمین مورد صحبت میکردم

شما اگه به نظرتون چیزی خلاف قوانین انجمن هست گزارش بده اگه تغییری ایجاد شد مطمئن باش منافاتی وجود داشته وگرنه از دید مدیریت مشکلی وجود نداره

یکی بیاد الکی گزارش رد کنه با خود اون نفر برخورد میشه وقرار نیست برای هرچیزی هم گزارش تخلف رد بشه

مطمئن باش به تمامی گزارشات تخلف رسیدگی میشه

اگر درمورد نحوه گزارش دهی نظری دارید درقسمت پیشنهادات مطرح کنید شاید به راه حل بهتری دست پیدا کردیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

جناب مدیریت محترم ارشد که به گزارش موش خرمایی های ترسو گوش میدین،فلسفه وجود تاپیک ختم صلوات را لطفا برای بنده توضیح بدین.

در ضمن در صورت عدم اقدام جدی از سوی مدیریت در چنین مواقعی و پیروی از خواسته های سرکوب گرایانه مذهبیون،بنده خودم جواب اینهارو در تاپیک هاشون میدم و اصلا مهم هم نیست که اخراج بشم.:a030:

لینک به دیدگاه
جناب مدیریت محترم ارشد که به گزارش موش خرمایی های ترسو گوش میدین،فلسفه وجود تاپیک ختم صلوات را لطفا برای بنده توضیح بدین.

در ضمن در صورت عدم اقدام جدی از سوی مدیریت در چنین مواقعی و پیروی از خواسته های سرکوب گرایانه مذهبیون،بنده خودم جواب اینهارو در تاپیک هاشون میدم و اصلا مهم هم نیست که اخراج بشم.:a030:

سلام ساناز جان.

طبق قوانینی که واسه بخش مذهبی هستش:

سلام به کاربران محترم انجمن نواندیشان

از آنجایی که این انجمن اهدافی علمی و پژوهشی را دنبال می کند از هرگونه مباحثی که باعث ایجاد اختلافات بین دوستان شود جلوگیری می کند.

طبق بند 18 قوانین انجمن هرگونه بحث و گفتگوی مذهبی و اعتقادی در انجمن همچون بحث های سیاسی و قومیتی ممنوع می باشد. در صورت مشاهده این چنین بحث هایی (با هر نوع عقیده ای) با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

تنها بیان یکسری مطالب خیلی عادی و آموزشی در این بخش مجاز می باشد. پس از قرار دادن عکس، خبر، حدیث، بحث، سوال و ..... در این قسمت خودداری کنید.

موفق باشید.

این تاپیک از اونجایی که باعث ایجاد بحث و تشنج نمیشه منافاتی با قوانینش نداره. اما اگه جایی بحثی صورت میگیره یا خلاف قوانین ذکر شده تو تالار هستش می تونید گزارش کنید تا رسیدگی بشه.

لینک به دیدگاه
سلام ساناز جان.

طبق قوانینی که واسه بخش مذهبی هستش:

این تاپیک از اونجایی که باعث ایجاد بحث و تشنج نمیشه منافاتی با قوانینش نداره. اما اگه جایی بحثی صورت میگیره یا خلاف قوانین ذکر شده تو تالار هستش می تونید گزارش کنید تا رسیدگی بشه.

محمد الان ما هم از سیاست اونها پیروی کنیم و بریم تو تاپیک ختم صلوات بحث و تشنج و جنجال به پا کنیم بسته میشه؟ البته این کار سودی به حال من نداره که انجامش بدم فقط میخوام متوجه بشی سیاست اینها چیه و یه فکری باید براش کرد!

لینک به دیدگاه
محمد الان ما هم از سیاست اونها پیروی کنیم و بریم تو تاپیک ختم صلوات بحث و تشنج و جنجال به پا کنیم بسته میشه؟ البته این کار سودی به حال من نداره که انجامش بدم فقط میخوام متوجه بشی سیاست اینها چیه و یه فکری باید براش کرد!

تاپیک ختم صلوات به خاطر افراد زیادی که توش شرکت کن و هیچگونه صحبت خاصی هم نمیشه، اینکار اسپم هستش.

اما انجام اینکار تو سایر تاپیکا همونطور که خودت میگی سودی به حال کسی نداره و فکر کنم تنها نتیجش همون ایجاد تشنج باشه و قطعاً ضررش به خودتون هم میرسه.

تو اگه بیای مثل من پست بزنی و کارای منو انجام بدی، دیگه ال رومان نیستی. میشی محمد.ا که خودتم کارش رو قبول نداری.

این یه مثال فرضی بود فقط که ایشالا دوستان دیگه هم بهش رعایت کنن.

امیدوارم احترام به عقاید توسط همه دوستان به طور کامل رعایت بشه که متأسفانه تمام این مشکلات و این محدودیت ها که تاحد زیادی سعی کردیم دوطرفه هم باشه از همین مسئله ناشی میشه.

لینک به دیدگاه

درود

من از کجا باید مطلع بشم تاپیک صادق هدایت رو چه کسی و چرا پاک کرده؟

من کلی براش زحمت کشیده بودم لطفا سریعا پاسخگو باشید

لینک به دیدگاه
درود

من از کجا باید مطلع بشم تاپیک صادق هدایت رو چه کسی و چرا پاک کرده؟

من کلی براش زحمت کشیده بودم لطفا سریعا پاسخگو باشید

احتمالاً در راستای صحبت ایلیا بود در صفحه قبل که درحال پیگیریه

لینک به دیدگاه

خوب معلومه باعث تشنج نمیشه.

چون من و خیلی از بچه ها نه توی اون تاپیک ها میریم و نه گزارش تخلف رد میکنیم.

اما این دوستان مدام توی تاپیک هایی که به مذاقشون خوش نمیاد میچرخن و با شلوغ بازی جو تاپیک رو متشنج میکنن و بعضی مدیران دقیقا با اون جریان همسو شدن.

یک حرفی رو آقای خمینی زده که برام جالب بوده.

گفت وقتی دیدین دشمناتون و یا بی اخلاق ها ازتون حمایت میکنن،کمی به عملتون شک کنین.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...