رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

با سلام.

خانمی به نام ماهرخ که سابقه بدی هم در بهم زدن جو انجمن داشتن،دوباره برگشتن و هنوز نیومدن در پیام های خصوصی شروع به توهین کردن.

چه کسی به جرایم این کاربران رسیدگی میکنه؟

:ws28:

پخمه تر از تو توی عمرم ندیدم :ws3:

یه تنظیم باد بری حتما

خیلی باد کردی از دماغات زده بیرون :ws28: :ws28: :ws28:

هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست

به تنگ چشمي نامردم زوال پرست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام.

خانمی به نام ماهرخ که سابقه بدی هم در بهم زدن جو انجمن داشتن،دوباره برگشتن و هنوز نیومدن در پیام های خصوصی شروع به توهین کردن.

چه کسی به جرایم این کاربران رسیدگی میکنه؟

سلام.

با استفاده از ابزار گزارش پیغام ها (چه پیغام داخل پروفایل چه پیغام خصوصی چه پست) می تونین گزارش خطاها رو بفرستین. به این شکلی که الان گذاشتین نه.

لینک به دیدگاه
سلام.

با استفاده از ابزار گزارش پیغام ها (چه پیغام داخل پروفایل چه پیغام خصوصی چه پست) می تونین گزارش خطاها رو بفرستین. به این شکلی که الان گذاشتین نه.

یعنی گزارش تخلف رو در پیغام خصوصی بزنم،شما متن پیام خصوصی رو مشاهده میکنین؟

لینک به دیدگاه
یعنی گزارش تخلف رو در پیغام خصوصی بزنم،شما متن پیام خصوصی رو مشاهده میکنین؟

بله وقتی گزارش زده بشه، اون متن پیغام به همون شکل تو بخش گزارش تخلفات ارسال میشه.

لینک به دیدگاه

سوال

تاپیکی در تالار مذهب بود که در ان روایات و احادیث را قرار میدادیم .. اخرین بار دیروز من در ان یک پست نوشتم

ایا منتقل یا ادغام یا حذف شده است ؟ اگر اره بفرماید که دنبالش نگردم .. مرسی

لینک به دیدگاه
سوال

تاپیکی در تالار مذهب بود که در ان روایات و احادیث را قرار میدادیم .. اخرین بار دیروز من در ان یک پست نوشتم

ایا منتقل یا ادغام یا حذف شده است ؟ اگر اره بفرماید که دنبالش نگردم .. مرسی

درسته. تاپیک منتقل شد بایگانی. البته مثل اینکه خیلی قبل تر تاپیکش زده شده بود. ولی خب من دیروز که داشتم تاپیکای اون بخش رو نگاه میکردم، چشمم خورد و براساس اطلاعیه ای که واسه اون بخش گذاشته شده، فرستادم بایگانی:

سلام به کاربران محترم انجمن نواندیشان

از آنجایی که این انجمن اهدافی علمی و پژوهشی را دنبال می کند از هرگونه مباحثی که باعث ایجاد اختلافات بین دوستان شود جلوگیری می کند.

طبق بند 18 قوانین انجمن هرگونه بحث و گفتگوی مذهبی و اعتقادی در انجمن همچون بحث های سیاسی و قومیتی ممنوع می باشد. در صورت مشاهده این چنین بحث هایی (با هر نوع عقیده ای) با کاربران خاطی برخورد خواهد شد.

تنها بیان یکسری مطالب خیلی عادی و آموزشی در این بخش مجاز می باشد. پس از قرار دادن عکس، خبر، حدیث، بحث، سوال و ..... در این قسمت خودداری کنید.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه
درسته. تاپیک منتقل شد بایگانی. البته مثل اینکه خیلی قبل تر تاپیکش زده شده بود. ولی خب من دیروز که داشتم تاپیکای اون بخش رو نگاه میکردم، چشمم خورد و براساس اطلاعیه ای که واسه اون بخش گذاشته شده، فرستادم بایگانی:

بله تاپیک قدیمی بود . مال من هم نبود .. و تا اونجا که میدونم فقط روایتی در ان درج میشد بحثی نداشت . دیروز هم که پست زدم بعدش دیگه رفتم . شاید دنبالش بحثی شده . نمیدونم .... مرسی که اطلاع دادی ...

اون اطلاعیه رو من بیشتر از خودت خوندم . فوت ابم . به خیلی ها هم اطلاع رسانی کردم

لینک به دیدگاه
بله تاپیک قدیمی بود . مال من هم نبود .. و تا اونجا که میدونم فقط روایتی در ان درج میشد بحثی نداشت . دیروز هم که پست زدم بعدش دیگه رفتم . شاید دنبالش بحثی شده . نمیدونم .... مرسی که اطلاع دادی ...

اون اطلاعیه رو من بیشتر از خودت خوندم . فوت ابم . به خیلی ها هم اطلاع رسانی کردم

بله واسه golnar بود.

فوت آبی پس چرا باز میگی بحث؟ من که قرمزم کردم اون قسمت حدیث رو :ws3:

بحث جدای از حدیثه.

لینک به دیدگاه
بله واسه golnar بود.

فوت آبی پس چرا باز میگی بحث؟ من که قرمزم کردم اون قسمت حدیث رو :ws3:

بحث جدای از حدیثه.

به هر حال اون هر چی بود گذشت به من هم ربطی نداره من دنبال پست خودم بودم نه تاپیک دیگران ..

اما فکر میکنم خود شما نیز این ا طلاعیه رو قبول ندارید چون اجرا نمیشه یا شاید هم قبول دارید اما فقط انرا موردی و برای افرادی خاصی اعمال میکنید

به نظر شما درست میگم یا نه ؟؟

لینک به دیدگاه
به هر حال اون هر چی بود گذشت به من هم ربطی نداره من دنبال پست خودم بودم نه تاپیک دیگران ..

اما فکر میکنم خود شما نیز این ا طلاعیه رو قبول ندارید چون اجرا نمیشه یا شاید هم قبول دارید اما فقط انرا موردی و برای افرادی خاصی اعمال میکنید

به نظر شما درست میگم یا نه ؟؟

زیاد تو اون تالار نمیگردم که بخوام خیلی سخت گیری کنم.

یا اگر گزارشی بشه می بینم و یا اینکه هر از چندگاهی سر بزنم و همون چندتا تاپیک اخیرشو یه نگاهی بندازم که چطورین.

لینک به دیدگاه
زیاد تو اون تالار نمیگردم که بخوام خیلی سخت گیری کنم.

یا اگر گزارشی بشه می بینم و یا اینکه هر از چندگاهی سر بزنم و همون چندتا تاپیک اخیرشو یه نگاهی بندازم که چطورین.

اگر اطلاعیه رو خود دنبالش نمیگیرید

و تالار هم بندرت سری می زنید

و گزارشی هم نشه ( گزارش نمیشه چون خلاف اطلاعیه هم تاپیک های چالش بر انگیز استارت شده و هم نمیخوان گزارش کنن که بر برخلاف دستورات شما انجا بحث را ادمه بدن )

انوقت فایده این اطلاعیه چیه ؟؟

لینک به دیدگاه
اگر اطلاعیه رو خود دنبالش نمیگیرید

و تالار هم بندرت سری می زنید

و گزارشی هم نشه ( گزارش نمیشه چون خلاف اطلاعیه هم تاپیک های چالش بر انگیز استارت شده و هم نمیخوان گزارش کنن که بر برخلاف دستورات شما انجا بحث را ادمه بدن )

انوقت فایده این اطلاعیه چیه ؟؟

حتماً باید یه نفر با یه چوب بالاسر همه باشه هر لحظه که رعایت کنن؟ :ws38:

نادرجان دلیل عدم سخت گیری به خاطر اینه که خود دوستان بتونن رعایت کنن. وگرنه بالای 50درصد تاپیکا باید پاک بشه، فرقی نداره بحث باشه یا حدیث یا ... ولی کار درستیه؟ حالا اون تاپیکای چالش برانگیزم که میگی، حتماً شما اصلاً توش حضور نداشتی و کاملاً طبق همون اطلاعیه هیچ بحثی رو نکردی :whistle:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

باعرص سلام با جناب مهندس syngonium در تالار صحبت کریم برا همکاری ایشون گفتن با مدیر روابط عمومی و مکانیک هماهنگی کنم تازمینه جهت همکاری رو مشخص کنید با تشکر .همراه با این توضیحات در باره خودم

من در حال حاضر دانشجوی مهندسی حرارت و سیالات ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم دانشگاه تهران جنوب متولد 1370.کاردانی را مکانیک خودرو گذارندم /زبان در حد تخصصی و خواندن و معنی کردن نه صحبت کردن در قسمت نرم افزار کریر و اتوکد بلد می باشم /و دوره بازرسی جوش سطح 1 را گذراندم و با انواع تست های جوش اشنایت دارم .خیلی دوس دارم بتونم باشما همکاری کنم برا بالا بردن تجربه خودم در قسمت سیالات (در هر زمینه که باشه خودم به طراحی سیستم های تهویه مطبوع بیمارستان و سیستم های استخر علاقه دارم ولی خودتونم میدونین تئوری در کنار دانش فنی تو محیط کاری میتونه مثمر ثمر واقع بشه .با سیستم پنوماتیکم اشنایت دارم در حد تئوری .خوشحال میشم بتونم مفید واقع بشم شاید تمام مشکل من این باشه که فاقد تجربه کاری تو زمینه سیالات می باشم اگه بتونیم همکاری کنم با شما از شما تشکر میکنم با سپاس فراوان

ممنون میشم بتونین کمک کنید تا بتون از تجربیات دوستان و مهندسین استفاده بکنم و زمینه همکاری فراهم بشود با امید روز موفقیت تمامی عزیزان

لینک به دیدگاه
باعرص سلام با جناب مهندس syngonium در تالار صحبت کریم برا همکاری ایشون گفتن با مدیر روابط عمومی و مکانیک هماهنگی کنم تازمینه جهت همکاری رو مشخص کنید با تشکر .همراه با این توضیحات در باره خودم

من در حال حاضر دانشجوی مهندسی حرارت و سیالات ترم 3 کارشناسی ناپیوسته هستم دانشگاه تهران جنوب متولد 1370.کاردانی را مکانیک خودرو گذارندم /زبان در حد تخصصی و خواندن و معنی کردن نه صحبت کردن در قسمت نرم افزار کریر و اتوکد بلد می باشم /و دوره بازرسی جوش سطح 1 را گذراندم و با انواع تست های جوش اشنایت دارم .خیلی دوس دارم بتونم باشما همکاری کنم برا بالا بردن تجربه خودم در قسمت سیالات (در هر زمینه که باشه خودم به طراحی سیستم های تهویه مطبوع بیمارستان و سیستم های استخر علاقه دارم ولی خودتونم میدونین تئوری در کنار دانش فنی تو محیط کاری میتونه مثمر ثمر واقع بشه .با سیستم پنوماتیکم اشنایت دارم در حد تئوری .خوشحال میشم بتونم مفید واقع بشم شاید تمام مشکل من این باشه که فاقد تجربه کاری تو زمینه سیالات می باشم اگه بتونیم همکاری کنم با شما از شما تشکر میکنم با سپاس فراوان

ممنون میشم بتونین کمک کنید تا بتون از تجربیات دوستان و مهندسین استفاده بکنم و زمینه همکاری فراهم بشود با امید روز موفقیت تمامی عزیزان

سلام آقا مجید، خوش اومدین به انجمن :a030:

به مدیر روابط عمومی مکانیک و مدیر مکانیک گفتم که در صورتی که اومدن، راهنماییتون کنن.

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با سلام خدمت دوستان عزیز

امروز سجاد عزیز با من تماس گرفت و مسائلی رو عنوان کرد که بسیار متاثر شدم

من بیشتر فعالیتم در باشگاه مهندسانه ولی خیلی از کاربرای اینجا دوستای من هستند و من را میشناسند

یک سری از کارها به هیچ عنوان در دایره اخلاقیات زندگی من تعریف شده نیست و من از این مسائلی که سجاد عزیز عنوان کرد بی خبرم

من هم خواستار پیگیری این قضایا هستم چون نمیخوام دوستانم از من رنجیده باشند و دیگران از این آب گل آلود ماهی میگیرند

لینک به دیدگاه

قبل اینکه اشفتگی ذاتی من به متن منتقل بشه خلاصه ومفید حرف اخررو بزنیم وبه کارامون ادامه بدیم

الان نزدیک دوساله که دراین انجمن با تمام مشکلات ومسایل درکنار شما دوستان گرامی بودم وعنوانی هم که داده شده صرفا جهت ارائه خدمتیست که از دستم برمیاده وهرگونه کوتاهی دراین زمینه مسلما به شخص خودم برمیگرده

با توجه به حجم بسیار بالای کارهای عقب افتاده ومشکلاتی که هرروز به شکلی تازه سرراهم سبز میشن تصمیم اجباری مشمول حالم شده که از فضای نت نه به طور کامل که با اب باریکه ای درحد سد جوع دور باشم لذا این مسئله با انجام مسئولیت که مهمترین قسمت داشتن عنوان هست منافات بزرگی داره

برای اینکه تداخلی درانجام امور سایت پیش نیاد ادمین گرامی پیشنهاد منو بالاخره پذیرفتند واز امشب با عنوان کاربر ساده درخدمت دوستان خواهم بود

مطمئنا به کمک شما عزیزان تلاشهای قبلیمان درراستای ایجاد محیطی با نشاط وفنی ودوستانه ودرعین حال پاسخگو ادامه یافته وبه ثمرخواهند نشست...من هم اگر از دست این مشکلات دچار انباشتگی خلاص شوم هرجا که صلاح ببینند درخدمت دوستان کماکان خواهم بود

از تمامی دوستانی که دراین مدت منو تحمل کردند ودرتالارهای فنی وغیرفنی همراه وهم صحبتمان بودند صمیمانه سپاسگزارم

از برادران عارف به خاطر تمامی زحماتی که برای انجمن متحمل شدند ومیشوند نیز صمیمانه سپاسگزارم

این انجمن به یمن حضور وتلاشهای تک تک کاربران فهیم وزحمتکشی که بی ادعا وصمیمانه زحمت میکشند سرپا مانده وامیدوارم روزبروز پیشرفت وکامیابی حاصل این تلاشها باشد.

سعی میکنم درهر فرصت ممکن به انجمن سربزنم ودرکنار شما عزیزان باشم

دوستدارشما

91/1/13

عمواسپاو:icon_gol:

لینک به دیدگاه
قبل اینکه اشفتگی ذاتی من به متن منتقل بشه خلاصه ومفید حرف اخررو بزنیم وبه کارامون ادامه بدیم

الان نزدیک دوساله که دراین انجمن با تمام مشکلات ومسایل درکنار شما دوستان گرامی بودم وعنوانی هم که داده شده صرفا جهت ارائه خدمتیست که از دستم برمیاده وهرگونه کوتاهی دراین زمینه مسلما به شخص خودم برمیگرده

با توجه به حجم بسیار بالای کارهای عقب افتاده ومشکلاتی که هرروز به شکلی تازه سرراهم سبز میشن تصمیم اجباری مشمول حالم شده که از فضای نت نه به طور کامل که با اب باریکه ای درحد سد جوع دور باشم لذا این مسئله با انجام مسئولیت که مهمترین قسمت داشتن عنوان هست منافات بزرگی داره

برای اینکه تداخلی درانجام امور سایت پیش نیاد ادمین گرامی پیشنهاد منو بالاخره پذیرفتند واز امشب با عنوان کاربر ساده درخدمت دوستان خواهم بود

مطمئنا به کمک شما عزیزان تلاشهای قبلیمان درراستای ایجاد محیطی با نشاط وفنی ودوستانه ودرعین حال پاسخگو ادامه یافته وبه ثمرخواهند نشست...من هم اگر از دست این مشکلات دچار انباشتگی خلاص شوم هرجا که صلاح ببینند درخدمت دوستان کماکان خواهم بود

از تمامی دوستانی که دراین مدت منو تحمل کردند ودرتالارهای فنی وغیرفنی همراه وهم صحبتمان بودند صمیمانه سپاسگزارم

از برادران عارف به خاطر تمامی زحماتی که برای انجمن متحمل شدند ومیشوند نیز صمیمانه سپاسگزارم

این انجمن به یمن حضور وتلاشهای تک تک کاربران فهیم وزحمتکشی که بی ادعا وصمیمانه زحمت میکشند سرپا مانده وامیدوارم روزبروز پیشرفت وکامیابی حاصل این تلاشها باشد.

سعی میکنم درهر فرصت ممکن به انجمن سربزنم ودرکنار شما عزیزان باشم

دوستدارشما

91/1/13

عمواسپاو:icon_gol:

با شناخت کمی که از شما دارم مطمئن هستم که تصمیمات درستی میگیرید

در هر کجا که هستید شاد و سربلند و پیروز باشید.

لینک به دیدگاه
با شناخت کمی که از شما دارم مطمئن هستم که تصمیمات درستی میگیرید

در هر کجا که هستید شاد و سربلند و پیروز باشید.

ممنون دکتر جان

خیلی لطف داری عزیز:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...