رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

قبل اینکه اشفتگی ذاتی من به متن منتقل بشه خلاصه ومفید حرف اخررو بزنیم وبه کارامون ادامه بدیم

الان نزدیک دوساله که دراین انجمن با تمام مشکلات ومسایل درکنار شما دوستان گرامی بودم وعنوانی هم که داده شده صرفا جهت ارائه خدمتیست که از دستم برمیاده وهرگونه کوتاهی دراین زمینه مسلما به شخص خودم برمیگرده

با توجه به حجم بسیار بالای کارهای عقب افتاده ومشکلاتی که هرروز به شکلی تازه سرراهم سبز میشن تصمیم اجباری مشمول حالم شده که از فضای نت نه به طور کامل که با اب باریکه ای درحد سد جوع دور باشم لذا این مسئله با انجام مسئولیت که مهمترین قسمت داشتن عنوان هست منافات بزرگی داره

برای اینکه تداخلی درانجام امور سایت پیش نیاد ادمین گرامی پیشنهاد منو بالاخره پذیرفتند واز امشب با عنوان کاربر ساده درخدمت دوستان خواهم بود

مطمئنا به کمک شما عزیزان تلاشهای قبلیمان درراستای ایجاد محیطی با نشاط وفنی ودوستانه ودرعین حال پاسخگو ادامه یافته وبه ثمرخواهند نشست...من هم اگر از دست این مشکلات دچار انباشتگی خلاص شوم هرجا که صلاح ببینند درخدمت دوستان کماکان خواهم بود

از تمامی دوستانی که دراین مدت منو تحمل کردند ودرتالارهای فنی وغیرفنی همراه وهم صحبتمان بودند صمیمانه سپاسگزارم

از برادران عارف به خاطر تمامی زحماتی که برای انجمن متحمل شدند ومیشوند نیز صمیمانه سپاسگزارم

این انجمن به یمن حضور وتلاشهای تک تک کاربران فهیم وزحمتکشی که بی ادعا وصمیمانه زحمت میکشند سرپا مانده وامیدوارم روزبروز پیشرفت وکامیابی حاصل این تلاشها باشد.

سعی میکنم درهر فرصت ممکن به انجمن سربزنم ودرکنار شما عزیزان باشم

دوستدارشما

91/1/13

عمواسپاو:icon_gol:

خسته نباشی سجاد جان

:a030:

عنوان مهم نیست مهم حضورت هست باریک ولی طویل :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

قبل اینکه اشفتگی ذاتی من به متن منتقل بشه خلاصه ومفید حرف اخررو بزنیم وبه کارامون ادامه بدیم

الان نزدیک دوساله که دراین انجمن با تمام مشکلات ومسایل درکنار شما دوستان گرامی بودم وعنوانی هم که داده شده صرفا جهت ارائه خدمتیست که از دستم برمیاده وهرگونه کوتاهی دراین زمینه مسلما به شخص خودم برمیگرده

با توجه به حجم بسیار بالای کارهای عقب افتاده ومشکلاتی که هرروز به شکلی تازه سرراهم سبز میشن تصمیم اجباری مشمول حالم شده که از فضای نت نه به طور کامل که با اب باریکه ای درحد سد جوع دور باشم لذا این مسئله با انجام مسئولیت که مهمترین قسمت داشتن عنوان هست منافات بزرگی داره

برای اینکه تداخلی درانجام امور سایت پیش نیاد ادمین گرامی پیشنهاد منو بالاخره پذیرفتند واز امشب با عنوان کاربر ساده درخدمت دوستان خواهم بود

مطمئنا به کمک شما عزیزان تلاشهای قبلیمان درراستای ایجاد محیطی با نشاط وفنی ودوستانه ودرعین حال پاسخگو ادامه یافته وبه ثمرخواهند نشست...من هم اگر از دست این مشکلات دچار انباشتگی خلاص شوم هرجا که صلاح ببینند درخدمت دوستان کماکان خواهم بود

از تمامی دوستانی که دراین مدت منو تحمل کردند ودرتالارهای فنی وغیرفنی همراه وهم صحبتمان بودند صمیمانه سپاسگزارم

از برادران عارف به خاطر تمامی زحماتی که برای انجمن متحمل شدند ومیشوند نیز صمیمانه سپاسگزارم

این انجمن به یمن حضور وتلاشهای تک تک کاربران فهیم وزحمتکشی که بی ادعا وصمیمانه زحمت میکشند سرپا مانده وامیدوارم روزبروز پیشرفت وکامیابی حاصل این تلاشها باشد.

سعی میکنم درهر فرصت ممکن به انجمن سربزنم ودرکنار شما عزیزان باشم

دوستدارشما

91/1/13

عمواسپاو:icon_gol:

موفق باشی :icon_gol:

ایشالللله کامل کم رنگ نشی :sad0:

همیشه در قلب ها می مونی :boos:

لینک به دیدگاه

امیدوارم سجاد عزیز کمرنگ نشند که به وجودشون خیلی نیازه:icon_gol:و تبریک هم به مدیرای جدید و این همه تغییر و تحول.:icon_gol:

چه چیزا که آدم دستگیرش نمیشه با خوندن این تاپیک و دیدن تاپیکای مشابه....

چقدر ساده بودم که همیشه سکوت کردم.....:sigh:

البته حالام سعی میکنم هیچی نگم..البته سعی میکنم!!!!!

لینک به دیدگاه
چرا تاپیک های گفتگوی ویژه اعضای طلایی رو پاک کردین؟

با اجازه :hanghead:

چون یه مشکلی وجود داشت

تاپیک هایی که از گفتگو ازاد رفته بودن اونجا

بچه های گفتگو طلائی اگر تشکر میکردن یا نقل قول میگرفتن از افراد

افراد عادی تشکر و نقل قول رو متوجه میشدند اما نمی تونستند ببیننن تاپیک رو

بعضی از بچه ها اعتراض کردن

فعلا که تاپیک ها حذف شدن

:sigh:

لینک به دیدگاه
با اجازه :hanghead:

چون یه مشکلی وجود داشت

تاپیک هایی که از گفتگو ازاد رفته بودن اونجا

بچه های گفتگو طلائی اگر تشکر میکردن یا نقل قول میگرفتن از افراد

افراد عادی تشکر و نقل قول رو متوجه میشدند اما نمی تونستند ببیننن تاپیک رو

بعضی از بچه ها اعتراض کردن

فعلا که تاپیک ها حذف شدن

:sigh:

دلیل اصلیش و از محمد پرسیدم

اکثر استارتر های تاپیک خودشون در خواست حذف تاپیک و داده بودن و محمد هم حذف کرد ولی در حد چند تا تاپیک مونده بود اونا هم حذف شده ولی اگر استارتی میخواد تاپیکش برگرده بگه من الان برمیگردونم:a030:

لینک به دیدگاه

سلام:hanghead:

یه نکته

داشتم تو نت چرخ میزدم تو یه سایتی جز لینک های روزانه دیدم یه سایت هست به اسم نو اندیشان جالب بود روش کلیک کردم دیدم سایت اصلی نواندیشان باز شدددددددددددددد

http://www.noandishaan.com

نکته ای که اونجا به چشمم خورد این بودددد که

بالای 90% مقالاتی که اونجا هستن فاقد عکس هستن

dummy.png

به نظرتون قشنگ تر نیست حداقل برای هر مقاله یه عکس مرتبط با اون مقاله هم قرار بدیددددد:sigh:

فکر نکنم کار سختی باشههههه:hanghead:

لینک به دیدگاه

مرسی از پیشنهاد خوبت، سعی می کنیم بیشتر رعایت کنیم.

البته در آینده یه مسئول نیازه تا مطالب با نظم بهتری قرار بگیره :w16:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

سلام

چرا پست من از تاپیک

[h=3]شما رعیت هستید یا شهروند؟[/h]

حذف شده ؟

یه پاسخ کاملا جدی و مبتنی بر مباحث تئوریک مطرح کردم که پایه و اساس علمی داشته

لینک به دیدگاه
سلام

چرا پست من از تاپیک

[h=3]شما رعیت هستید یا شهروند؟[/h]

حذف شده ؟

یه پاسخ کاملا جدی و مبتنی بر مباحث تئوریک مطرح کردم که پایه و اساس علمی داشته

شما یه پیغام خصوصی دادید یه گزارش تخلف دادید یه بار هم اینجا مطرح کردید یک بار هم بگید جواب میگیرید

تشریف ببرید دفتر تالار آزاد دلیل حذف رو از مدیران تالار بپرسید:a030:

لینک به دیدگاه

جالبه که مهملاتی با عنوان تاپیک گافهای فردوسی هیچ برخوردی باهاش نشد اما تاپیک پاسخ به جستار گافهای فردوسی ،تحت تاثیر توهین های یک فرد سریعا بسته شد.....

جالب بود.....

لینک به دیدگاه
جالبه که مهملاتی با عنوان تاپیک گافهای فردوسی هیچ برخوردی باهاش نشد اما تاپیک پاسخ به جستار گافهای فردوسی ،تحت تاثیر توهین های یک فرد سریعا بسته شد.....

جالب بود.....

بسته شد تا رسیدگی بشه حتما با شخص یا اشخاص خاطی برخورد میشه:a030:

لینک به دیدگاه

تاپیک گاف های فردوسی توهین به هیچ احدالناسی نکرده اگه اون تاپیک پاک بشه کاملا این حق رو برای خودم قائلم دوباره استارتش کنم:w16: گفتم که بعدا نگین نگفتی:whistle:

لینک به دیدگاه
بسته شد تا رسیدگی بشه حتما با شخص یا اشخاص خاطی برخورد میشه:a030:

من زیاد اهل انتقاد نیستم..بزار دیگه هرچی میشه بشه...

اینجا هم داره گزینشی عمل میشه...برا همینه که برخی به خودشون هر حقی رو میدن....

لینک به دیدگاه
من زیاد اهل انتقاد نیستم..بزار دیگه هرچی میشه بشه...

اینجا هم داره گزینشی عمل میشه...برا همینه که برخی به خودشون هر حقی رو میدن....

منظورشون حق توهین به نژادپرستان محترم هست :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...