رفتن به مطلب

دفتر مدیرارشد انجمن

ارسال های توصیه شده

لطفا اینجا بحث نکنید هر نوع توهینی به عقاید هر قشری باش برخورد میشه و ترک و لر و فارس و عرب هم نداره:banel_smiley_4:

توهین به قشر نژادپرست چی باهاش برخورد میشه؟ چون اونا هم قشر وسیعی از من ایران هستند :whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 640
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

درود

با توجه به عدم حضورمدیرمحترم تالار ادبیات و اجابت درخواست شخصی برای قفل کردن این جستار؛ ( پاسخ به گاف های فردوسی ) به عدالت نزدیک تر بود اگر این جستار مرتبط با آنرا هم هم قفل کنید ( گافهای فردوسی )

اگر برای انتقال یا حذف کردن یک جستار به درخواست شخصی نیازاست درهمینجا درخواست می کنم که جستار گاف های فردوسی از بخش اسطوره های ایرانی به محل دیگری منتقل شود و یا حذف شود.

فکرکنم شما هم تایید کنید که وجود این جستاردربخش اسطوره های ایرانی زیاد منطقی نباشد.

لینک به دیدگاه

ستاره، سعید اقا و حامد عزیز.

من ی مدتی نبودم . تازه اومدم.

اجازه بدید ی سری مسائل دیگه ای هم هست، این رو هم سر فرصت حتما باهام حلش می کنیم.

فقط کمی اروم باشید و یکم زمان بدید .

تا اون موقع کمی صبر کنید و در این باره اینجا بحثی نکنید تاپیک اروم بشه تا بشه درست بررسی کنم.

متشکرم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من تاپیک رو تو تالار آزاد زده بودم نمیدونم کی بردتش اونجا، اصولا باید تو تالار ادبیات باشه ولی کدوم بخشش رو مدیرش باید تشخیص بده:ws38: ولی به هیچ وجه پاک شدن یا بسته شدن تاپیکی که در 5 ماه گذشته یک پست درش زده شده اون هم لینک یک تاپیک بوده برام قابل قبول نیست:a030: فردوسی فکر نکنم جزئی از مقدسات باشه که نشه براش ظنز نوشت

لینک به دیدگاه
ستاره، سعید اقا و حامد عزیز.

من ی مدتی نبودم . تازه اومدم.

اجازه بدید ی سری مسائل دیگه ای هم هست، این رو هم سر فرصت حتما باهام حلش می کنیم.

فقط کمی اروم باشید و یکم زمان بدید .

تا اون موقع کمی صبر کنید و در این باره اینجا بحثی نکنید تاپیک اروم بشه تا بشه درست بررسی کنم.

متشکرم. :icon_gol:

منم تازه رسیدم!!!!:ws3:

والا من هیچ بحث و نظری ندارم...

نه من تاپیکارو گذاشتم نه توش بحثی کردم....فقط بررسی های یکجانبه جالب توجه هستش....:ws37:

تاپیکای من رو همینجوری الکی الکی پاک کردن و میکنن....دیگه مگه حرفی هم مانده....:ws37:

لینک به دیدگاه
منم تازه رسیدم!!!!:ws3:

والا من هیچ بحث و نظری ندارم...

نه من تاپیکارو گذاشتم نه توش بحثی کردم....فقط بررسی های یکجانبه جالب توجه هستش....:ws37:

تاپیکای من رو همینجوری الکی الکی پاک کردن و میکنن....دیگه مگه حرفی هم مانده....:ws37:

لطفا مواردی ک بوده رو برام پیام خصوصی کن.

مدیر وقت تالار رو هم اسم ببر.

لینک به دیدگاه
لطفا مواردی ک بوده رو برام پیام خصوصی کن.

مدیر وقت تالار رو هم اسم ببر.

سجاد دیگه شاید یه کم منو بشناسی...:ws3:

من حوصله بحث و دعوا و انتقاد رو ندارم....icon_razz.gif

چون همش یکجانبه و از روی بی توجهی مدیران بوده و هست.

لینک به دیدگاه
سجاد دیگه شاید یه کم منو بشناسی...:ws3:

من حوصله بحث و دعوا و انتقاد رو ندارم....icon_razz.gif

چون همش یکجانبه و از روی بی توجهی مدیران بوده و هست.

ستاره برام پ خ کن !!! :banel_smiley_4:

از اول یا نباید مطرح می شد، یا هم اینکه حالا ک مطرح شده باید نتیجه رو بررسی کرد .

همون مدیران رو ک می گی اسم ببر تو پ خ.

مشکلی نیست ک. انتقاده دیگه.

منتظرم ها .:a030:

لینک به دیدگاه
ستاره برام پ خ کن !!! :banel_smiley_4:

از اول یا نباید مطرح می شد، یا هم اینکه حالا ک مطرح شده باید نتیجه رو بررسی کرد .

همون مدیران رو ک می گی اسم ببر تو پ خ.

مشکلی نیست ک. انتقاده دیگه.

منتظرم ها .:a030:

فعلا ببینیم مدیریت در این مورد چکار میکنند و ایا عادلانه رفتار میشه تا ما هم بتونیم حرفمونو بزنیم....:w02:

لینک به دیدگاه
فعلا ببینیم مدیریت در این مورد چکار میکنند و ایا عادلانه رفتار میشه تا ما هم بتونیم حرفمونو بزنیم....:w02:

بگذریم ک تعریف عدالت نیاز ب برسی داره .:ws3:

و تعریف از مدیرت نیز هم :w02:

ولی

شما بفرست .

فرستادنش ک ضرری نداره .:w16:

نهایتش اینکه شکایت می کنه و ناعادلانه بررسی می شه . و نهایت نهایت این می هش ک نه تاپیک های شما باید حذف می شده.:ws3:

من هنوز سر حرفم هستم. ستاره نمی دونم خصوصی یا تو تاپیک چند بار دیدم این و گفتی :ws38:

بابا جان، می خوام بدونم چی بوده داستان .

حتما باید با انبر دست حرف بکشم ؟:banel_smiley_4:

پ خ رو بفرست بیاد :vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
پیشنهاد میدم هر گزارشی که ارسال میشه لطفا اقدام انجام شده یا دلیل رسیدگی نکردن به گزارشات به شخص ارسال کننده گزارش به صورت خصوصی پیام داده بشه

اقدام انجام شده توی تالار ثبت تخلفات ثبت میشه.

در صورت تمایل کسی که گزارش رو رد کرده و فرد خاطی، براشون توضیح داده میشه.

شما هم من الان گزارش تخلفاتت رو بررسی میکنم و بصورت خصوصی بهتون اعلام میکنم. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

سلام

هدف از این تاپیک چیه ؟

[h=1]تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)[/h]

اگر هدف جمع آوری نظرها و انتقادهای کاربران هست و یا به گفته محمد کاربرای تازه وارد،

سوال اینه که چه تغییر و تحولاتی صورت گرفته که به واسطه اش این نیاز احساس شده تا این دگرگونی مورد ارزیابی قرار بگیره و اگر انتقادی بهش وارده مطرح بشه ؟

این قبیل تاپیک ها تو اولین پستش احتیاج به یه گزارش کار داره تا به تاپیک جهت بده

صرف زدن چنین تاپیک هایی از طرف مسئولان انجمن، نه تنها مشکلی رو برطرف نمی کنه، حتی کوچکترین کمکی هم نخواهد کرد.

لینک به دیدگاه
سلام

هدف از این تاپیک چیه ؟

تا حالا نواندیشان رو چطور دیدین؟ (تاپیک مخصوص اعضای جدید)

اگر هدف جمع آوری نظرها و انتقادهای کاربران هست و یا به گفته محمد کاربرای تازه وارد،

سوال اینه که چه تغییر و تحولاتی صورت گرفته که به واسطه اش این نیاز احساس شده تا این دگرگونی مورد ارزیابی قرار بگیره و اگر انتقادی بهش وارده مطرح بشه ؟

این قبیل تاپیک ها تو اولین پستش احتیاج به یه گزارش کار داره تا به تاپیک جهت بده

صرف زدن چنین تاپیک هایی از طرف مسئولان انجمن، نه تنها مشکلی رو برطرف نمی کنه، حتی کوچکترین کمکی هم نخواهد کرد.

سلام. خب اون تاپیک رو چون من زده بودم، هدفمم بگم :ws3:

یکی از مشکلاتی که تو انجمن دیده میشه و گفته هم شده، جذب کاربرای جدید تو مباحث یا سردرگمی اونا هستش. عدم جذب این دوستان جدید تو بحثا و نبود فکرای جدید و .... باعث میشه بعد از یه مدت یه حالت رکودی به وجود بیاد که باعث بشه تنها گپای دوستانه بعضی وقتا گرم بگیره.

واسه همین این احساس لازم شد که حتماً ایرادی تو نوع ساختار انجمن یا نوع برخورد ما یا .... هست که رغبت واسه حضور دوستان جدید تو مباحثی که شکل میگیره کمه.

بیشتر هدف شناخت این دقیق این نقص ها از دید اعضای جدید بود تا اگه بتونیم راه حل هایی هم واسش پیدا کنیم و تلنگری هم واسه خودمون باشه.

گزارش کار معمولاً هر 6ماه انجام میشه. (آخر سال و سالگرد تأسیس انجمن که شهریوره) ولی خب اون واسه وقتیه که بگیم ما اینکارا رو کردیم و به نوعی جهت دهی تاپیک رو می برد به اون سمت و نوع هدف تاپیک رو متفاوت با هدفی که مدنظر بود، میکرد.

لینک به دیدگاه

خطابم کسانی هست که تو این دو سه صفحه زیر پستشون تشکر نزدم

50 می گیرم میام تو باندشون.

----

می خواستم یه ترول با موضوع زیر بسازم، ولی نه حالشو دارم، نه جونشو !

هر کی تونست بسازه جهت ثبت در تاریخ :ws37:

اهم فعالیت کاربران انجمن علمی نواندیشان طی یک بازه 24 ساعته :

صبح اول وقت (لوگین)

1) تاپیک تغییر نام کاربری

2) دل نوشته های نواندیشانی

3) تاپیک تغییر نام کاربری، تغییرات تو این مدت

4) مجموعه تاپیک های یه گل بده به نفر قبلی، نفر بعدی رو یه ماچش کن

5) تاپیک تغییر نام کاربری، تغییرات تو این مدت

6) تاپیک دفتر مدیریت انجمن جهت اطلاع از آخرین تحول ها، اخراجی ها و ...

7) تالار مناسبت ها جهت اطلاع از متولدین و متوفیان

8) تاپیک تغییر نام کاربری، تغییرات تو این مدت

9) موضوعات جالب و خواندنی، اسمت و بنویس، زن آینده ات ببین و بخور و ببر !

10) تحلیل شخصیت کاربران

11) تاپیک تغییر نام کاربری، تغییرات تو این مدت

12) صندلی داغ

13) دارلمجانین نواندیشان

14) مجموعه تاپیک های جامع تا حالا عاشق شدی !

15) تاپیک تغییر نام کاربری، اطلاع از آخرین تغییرات

شب (لوگ اوت)

یادداشت بجا مونده کنار لپ تاپ برای فردا صبح

تاپیک تغییر نام کاربری، تغییرات از شب گذشته تا حالا چک شود !

دی:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
یه سوال:ws38:

میگم این بالا...

زیر کادر تبلیغات.....خیلی شلوغ نشده؟

مدلِ قبلیش بهتر نبود؟

حالا تو تاپیکا زیاد شلوغ نیست،تو صفحه اصلــــــــــی خیلی بالاش شلوغـه......... icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه
سلام منم میگم این تبلیغات پایین صفحه یه طوری هست شلوغه اکثرا اشتباهی کلیک میشه روی اونها هی باز میشند اعصاب آدم خورد میشه:w000:

به نظرم اگه این تبلیغِ گوشه سمت راست صفحه فقط زمان ورود و برای اعضایی که میخوان بیان ثبت نام کنن، دیده بشه بهتره...مثه قبل که یه همچین چیزی داشتیم واسه no-charge

لینک به دیدگاه
به نظرم اگه این تبلیغِ گوشه سمت راست صفحه فقط زمان ورود و برای اعضایی که میخوان بیان ثبت نام کنن، دیده بشه بهتره...مثه قبل که یه همچین چیزی داشتیم واسه no-charge

یه مدتی واسه عموم نمایش داده بشه خوبه

مثلا دو ماه

بعدش فقط واسه اعضای جدید و کسانی که ثبت نام نکرده اند (میهمان ها)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...