رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام من یکی از عضوهای جدید هستم

اگر عکس بنایی که با موضوع اب یا سخره یا هر چیزی که به دریا یا دورو اون ربط داره بفرستین

تشکر از همتون

برو تاپیک درخواست

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
براي كار با گچ براي فرم هاي سيال شما ميتونيد اول اون فرم با سيم توري پنجره هاي درسش كنيد

بعد از پارچه يا باند ها هاي سفيد رو بذاريد توي مخلوط اب و گچ بعد بذارين رو فرمتون بذارين خشك بشه...

.

این کاری بود که ما تو درس کارگاه مصالح و ساخت ترم یک انجام میدادیم...:ws3:البته ما با سیم ی آدمک درست کردیم بعدش از داروخونه باند گچی خریدیم و تو آب خیسش کردیم بعد مثه مومیایی دور آدمک پیچیدیم... :w16:آخرش ک باند گچی خشک شد ی مجسمه خوشگل گچی داشتیم:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
برای بریدن مقوای ماکت موافقم اما برای بریدن فوم و چوب بالسا زیادی تیزه

کافیه یکم دستت بلرزه میزنی انگشتتو داغون میکنی :banel_smiley_52:

:w000::w000:

من همین دو روز پیش برای بریدن مقوا ماکت از تیغ جراحی استفاده کردم ازونجاییکه تیغش خیلی ظریفه و مقوا ماکت خیلی محکمه نصف تیغش شکست دستم خطا رفت و بعد محکم خورد به انگشت خودم !!!:4564: باورت نمیشه چقد خون اومد:4564:

به هیچ وجه برای بریدن مقوا ماکت از تیغ جراحی استفاده نکنین

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
:w000::w000:

من همین دو روز پیش برای بریدن مقوا ماکت از تیغ جراحی استفاده کردم ازونجاییکه تیغش خیلی ظریفه و مقوا ماکت خیلی محکمه نصف تیغش شکست دستم خطا رفت و بعد محکم خورد به انگشت خودم !!!:4564: باورت نمیشه چقد خون اومد:4564:

به هیچ وجه برای بریدن مقوا ماکت از تیغ جراحی استفاده نکنین

برای بریدن مقوای ماکت از همون تیغ الفا(30 درجه) استفاده کنید خیلی بهتره:w16:

شاید 2 بار یا نهایتا 3 بار لازم بشه که از روی برشی که دادید برش بدین که کامل جدا بشن از هم:icon_redface:

از تیغ جراحی برای کارهای ظریف ماکت سازی استفاده کنید خیییلی بهتره:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

برای راندو با ماژیک ، بهتره از 1 رنگ یا حدکثر 2 رنگ استفاده بشه و ترجیحا 2 تا رنگ مکمل همدیگه باشن

اینجوری کار جلوه بهتری پیدا میکنه

و بهتره از رنگای شاد مثه نارنجی و آبی یا قرمز و سبز استفاده بشه:a030:

لینک به دیدگاه

سعی کنید مقوای پرزانته رو معمولا رنگ سفید بردارید

چون مقواهای رنگی مثه زرد یا بنفش هر چند خوش رنگ هستن اما باعث میشن رنگِ راندو تووشوون خرده شه و معلوم نشه...

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
برای بریدن مقوای ماکت از همون تیغ الفا(30 درجه) استفاده کنید خیلی بهتره:w16:

شاید 2 بار یا نهایتا 3 بار لازم بشه که از روی برشی که دادید برش بدین که کامل جدا بشن از هم:icon_redface:

از تیغ جراحی برای کارهای ظریف ماکت سازی استفاده کنید خیییلی بهتره:a030:

با مینا جان کاملا موافقم،البته اگر یکم فشار دستتون رو بیشتر کنین نیازی نیست دوبار روی هم بکشید و کارتون تمیزتر هم از اب در میاد:w16:

اگر با کارتن پلاست بیس ماکت رو بسازید با یه نورپردازی خوب ماکت جالبی میشه:a030:(البته برشش یکم سخته و باید تیغ خیلی تیز داشته باشید)

لینک به دیدگاه

از لبه پایینی ماژیکتون که ضخامت روان نویس رو داره برای اسکیس استفاده کنید کمک زیادی به سرعت کار میکنه:w16:(منظور لبه نازک ماژیک های دو سره نیست،اشتباه نشه:a030:)

از روان نویس هایی که برای خوشنویسی جدیدا اومده(الخطاط) برای کاراتون استفاده کنین، چیزی بین ماژیک و روان نویسه و قابلت خوبی داره

اگر خواستین ماکتی رو با متریال بسازید یادتون باشه از روکش کردن بدنه ها به عنوان اخرین راه حل استفاده کنین(خیلی وقت گیره و ظرافت کار رو پایین میاره)

اگر خواستین توی ماکتتون(بازم اگر خیلی ظریف و با متریال بود) رودخونه یا اب رو نشون بدید از ژل موی بیرنگ روی سلفون غذا استفاده کنین،برای ساختن درخت هم اسکاچ پیشنهاد میشه.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
برای راندو با ماژیک ، بهتره از 1 رنگ یا حدکثر 2 رنگ استفاده بشه و ترجیحا 2 تا رنگ مکمل همدیگه باشن

اینجوری کار جلوه بهتری پیدا میکنه

و بهتره از رنگای شاد مثه نارنجی و آبی یا قرمز و سبز استفاده بشه:a030:

فک میکنم رنگای تیره بهتر جواب بده مثل سفید مشکی

تنالیته های خاکستری با رنگ زرد

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
سعی کنید مقوای پرزانته رو معمولا رنگ سفید برداریدچون مقواهای رنگی مثه زرد یا بنفش هر چند خوش رنگ هستن اما باعث میشن رنگِ راندو تووشوون خرده شه و معلوم نشه...
رومقوای مشکی راندو فوق العادس و همیشه جواب میده البته باید با رنگای سفید روش کارکنید من کلاژم میکنم روش!
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

بهتره واسه پرزانته دستی مقوای سفید استفاده نکنید چون خیلی زود لک میشه....همیشه از رنگ کرم خیلی روشن استفاده کنید اینجوری نه رنگ رو می خوره و نه کارتون سیاه میشه....

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...