رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هیچ وقت برا ماکت از درختا و چیزای آماده استفاده نکنین

کارتون میشه کاردستی

خودتون درختارو آلاچیق و غیره درس کنین

خداییش من ترم پیش درخت درس کرده بودم

هیشکی باورش نشد که آماده نیس بجز استاد:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

چون من فعلنی دارم تری دی می زنم توصیه های نرم افزاری می دم :ws3:

هیچ وقت اعصابتون موقع کار کردن به هم نریزه خیلی مهمه مخصوصا تو کار کردن با نرم افزارها !

لینک به دیدگاه

اگه دیدین رندر نمی گیره احتمالا دو تا ایراد داره

1. متریالاتون displace داره.......حتما به map نگاه کنید اگه داشت تیکشو بردارین

2. یه علتش ممکنه برای این باشه که شما آبجکت هاتونو cipy instance نکردین........اگه این کارو نکردین واقعا متاسفم چون عمرا اگه رندر بگیره باید همه آبجکت هاتونو پاک کنید دوباره بذارین مثل بلایی که سر من اومد :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

همیشه به حرف فاطمه گوش بدین ..... این بنده خدا از صبح تا شب فقط 3دی میزنه تو تشخیص هویت ......

رلم براش میسوزه ....

خیلی کار میکنه ها ...

از صبح بلند میشه تو مسنجر آن میشه اون بالا مینویسه دارم تری دی میزنم حالا چی میزنه خدا میدونه :ws3:

لینک به دیدگاه

اگه تو مدلینگتون خیلی ریزه کاری مثل میله و اینا دارین اول تو اتوکد union کنید بعد ببرین تری دی چون متریال دادن به این ریزه می زه ها فوق العاده سخته همیشه از دست آدم در می رن رندر که می گیری می بینی یه چیز قرمزی چشمک می زنه یعنی متریال ندادی :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

و یه کار دیگه که من هیچ وقت نمی کنم :icon_pf (34):

حتما کارتونو تو اتوکد با لایه بندی کار کنین چون اینطوری تو تری دی خیلی راحت متریال می دین مثلا لایه پنجره هارو انتخاب می کنین یه بارکی متریال می دین کارتون آسون می شه بهتر از متریال دادن تکی تکی به 100 تا پنجره ست :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

جهت قطع شدن اسپم!

اگه دیدین تری دیتون قاطی کرده کارای عجیب غریب می کنه نترسین کارو سیو کنین بعد ببیندین دوباره باز کنین درس می شه :ws37:

الان می گن یعنی چی!

مثلا:

من یه بار داشتم خورشد می ذاشتم رندر بگیرم خورشیدو که جابه جا می کردم متریالام یه قسمتیش می رفت :icon_pf (34): دوباره می شستم متریال می دادم چند بار هم شد یه بار نبود آخر عصبانی شدم بستم وقتی باز کردم دیدم درس شده :ws3:

حیف اون همه زحمت!

امروز همه ش می خواستم آندو کنم حرکت قبلی نمیومد قبلیاش آندو می شد :w58:

بستم باز کردم درس شد:shame:

لینک به دیدگاه
من تا حالا با چوب بالسا کار نکردم ولی میخوام برای پروژه این ترمم ازش استفاده کنم

کار کردن باهش اسونه؟؟؟بخصوص من که بار اولمه:hanghead:

اره عزیزم...راحته..فقط حواست باشه اروم ببری چون بالسا زود می شکنه...دستتم بپا که به جای بالسا دستتو نبری:w16:

لینک به دیدگاه

یه چیزی هم من بگم راجع به اتو کد...چون بچه ها همه چیزو گفتن .در حال حاضرم مخم به جایی قد نمیده...اگه پروژتون کدی هستش..حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتما حتمااااااااااا لایه بندیش کنید...اینجوری کارتون خیلی خیلی راحت تر میشه و اگر در وسطای کار دچار مشکلی شدین و کارتون خیلی شلوغ شده بود یکی از لایه های توو قسمت شلوخ شده رو خاموش میکنید و مشکلو بر طرف میکنید...فقط یادتون باشه وقتی مشکلتون رفع شد لایه رو روشن کنید:w16:

لینک به دیدگاه

یه موضوع خیلی مهم دیگه راجع به کد....وقتی که دارین کار با کد انجام میدین حتما 5 دقیقه ای یه بار دکمه ctrl+s رو بزنید...به عبارتی سیو دستی کنید...چون وقتی حجم کار کد سنگین میشه اسلموشن میشه و یهوییی دیدین کارتون میپره بدون سیو....دکمه سیو اتوماتیک هم توی کد اوون تیکشو بزنید و روی 10 دقیقه تنظیمش کنید....ولی فقط به سیو اتوماتیک اکتفا نکنید چون بعضی وقتا سیو اتوماتیک عمل نمیده....خلاصه اینجور بگم اگه یه دونه خطم می کشید سریع سیوش کنید که نپره..کد مثل الکل میمونه....درشو نبندی میپره:w410::icon_pf (34)::w16:

لینک به دیدگاه

یه چیزی هم راجع به کاغذ پوستی بگم....:ws3:

شاید همه اینو بدونن چون خودمم از دوم دبیرستان یاد گرفتم..ولی واسه کسایی که نمیدونن میگم...

برای بریدن پوستیتون به هیج عنوان از کاتر تیغ یا چیزهایی شبیه اینا استفاده نکنید چون پوستی رو خراب میکنه..

برای بریدن پوستی از نخ استفاده کنید...هم تمیز میبره هم ظریف..

چطوری...

پوستی رو تا میزنید...نخ رو از بینش رد میکنید...یه سر نخ رو شما میگیرید و به طرف خودتون میکشید...یه سر دیگه رو هم بدید به یکی دیگه و اون هم سر نخ رو به طرف خودش بکشه..بعد در حالی که دارید نخ رو به طرف خودتون میکشید اروم اوون رو به جایی که تا زدید نزدیک میکنید و می کشید...پوستی خیلی راحت بریده میشه:ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...