رفتن به مطلب

با هم طراحی کنیم

ارسال های توصیه شده

اول من چند تا از توضیحات شرکت سازنده و کاتالوگ های این صندلی را بزارم تا برای طراحی اون بیشتر اطلاعات داشته باشیم .

و این هم بقیه اطلاعات اون.

■ Ergonomic task chair easily converts into a floor rocker with a table/stool unit in seconds.

■ 360° Swivel.

■ Pneumatic seat height adjustment.

■ Tilt lock control and adjustable tilt tension.

■ Upholstered seat and back available in a multitude of fabric patterns and colors.

■ Contoured foam cushions provide extra sitting comfort and are easily removable for cleaning, repair, or replacement.

■ Casters are standard; large-footprint glides are available as an option.

■ Arm or Armless versions available.

■ State-of-the-art engineered polymers are used in the construction of the frame and base.

■ Our 10-year warranty – your assurance of quality and lasting value.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 97
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من یک پیشنهاد می دم میشه با شرکت هایی که در این زمینه فعالیت دارن و یا کسانی که در این صنف کار می کنم و حتی سایر بخش هایی که در این زمینه کار می کنن ارتباط برقرار کرد و یک قرار داد بست و سپس شروع به طراحی کنیم اطلاعات هم همه می بینم و برای همه مفید و یک کار تحقیقاتی خوبی میشه و در اختیار اون شرکت یا سازمان یا مغازه و یا ........... هست.

لینک به دیدگاه

حسین جان اگر بشه این کارو کرد عالی میشه .چون کارمون واقعا هدف مند خواهد شد .در مورد اینکه اطلاعات به سرقت نره با مدیر صحبت خواهم کرد تا اگر مقدور باشه بخشی مجزا در تالار زده بشه که ورود هر کاربری مقدور نباشه .البته فعالان در زمینه طراحی همیشه اجازه ورود دارند .عمده کار در اینجا صورت میگیره تا همه بتونن استفاده کنند و بعضی مطالب در بخش جداگانه صورت میگیره که هر کس نمی تونه وارد بشه .

در زمینه این شرکتها معمولا دوست دارند طرح 3 بعدی هم داشته باشند که البته این کارو خواهیم کرد .

فایلهای که گذاشتی واقعا جالب بود دستت درد نکنه .

لینک به دیدگاه

دوستان طی صحبت هایی که شد اون بخش مجزا ساخته شد .از شما می خوام محاسبات و کارهای نهایی را در انجا قرار بدید .(در بخش ویزه کاربران مکانیک )

لینک به دیدگاه

زینب خانم برنامه را بگین تا شروعمان جدی تر بشود با فایل های پیوست شده نکاتی برای مکانیزم و عملکرد آن آشنا شدیم حالا برنامه هر فرد یا برنامه کلی برای گام بعدی را بفرمایید تا انجام شود.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اینم از استانداردای صندلیهای اداری. مکانیزما رو کاملا توش شرح داده. میشه با طراحی اولیه از رو این مدلا، یه سری تغییرات دیگه واسه بهبود این مدلا انجام داد.

پس اول مدلشو بشین. هر کی با هر نرم افزاری که تخصصشو داره بکشه و نشون بده تا بقیه نظراتشونو بدن.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

اینم صندلی که خودم قبلاً طراحی کردم.البته اینو از روی هیچ مدلی نکشیدمو اندازه هاشم دستی بوده.(بر مقیاس ریشتر!!!):w58:

جزئیاتشم(چرخدنده ها و میله های انتقال نیرو) طراحی نکردم هنوز...

a_3001.jpgexplode_view-001.jpgA1-001.jpg

راستی،تُشَکَم تو شکل سمت راست تغییر دادم تا کمر مشتری رو اذیت نکنه!!:ws3:

لینک به دیدگاه

خوش اومدی داداش .نه هنوز نقسیم کار نکردیم .به نظر من این طور تقسیم بندی کنیم که هر کس به قسمتهای مختلف این صندلی بپردازه و بعد مدل را به هم منتاژ کنیم .البته باید اندازه ها را طوری در نظر بگیریم که بشه مونتاژ را انجام بدیم .با توجه به شناختی که از دوستان دارم می دونم همگی با ترم افزار کتیا اشنایی دارید لذا کارو با این نرم افزار شروع میکنیم .البته اگر کسی بتونه با دست اندازه هارو تعیین کنه و نمایش بده خیلی خوب میشد .

لینک به دیدگاه

خب اینم ایده ی خوبیه امین جان. ولی بهتر نیس که هر کی با توجه به سلیقه و زیبایی شناسیش و المانهایی که مد نظرشه یه مدل بکشه بعد بیایم مدلهارو مورد تحلیل قرار بدیم و وقتی مدل نهایی معلوم شد تقسیم کار کنیم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

هر چی شما بگید زینب خانم :icon_gol:

اخه قرار بود همون مدل صندلی که حسین جان نقشه هاشو گذاشت را بررسی کنیم .اما خوی میشه با توجه به اون و مدلهایی که در ذهن داریم این کارو بکنیم و نتیجه را با هم ادغام کنیم .پس مدلسازی میکنیم :w16:

لینک به دیدگاه

حتما لازم نیست صندلی که من گذاشتم طراحی شود ما هر صندلی که بتونیم طراحی کنیم در فاز بعد از اون می تونیم تغییرات در سازه و کاربری آن با توجه به محدودیت ها و مزیت های صندلی طراحی شده ایجاد یا کم کنیم .

در طراحی هرچه طرح و ایده بیشتر باشه بهتر از کار می یاد و شما با انواع ایده ها ،طرح ها و نکات و ..... آشنا می شید و در اینجا و هر جا دیگر می تونید از اون بهره ببرید . پس هر کسی طرحی و مدلی دارد به نظر من عنوان کند تا به یک طرف مشترک برسیم.

لینک به دیدگاه

خوب پس دوستان کارو شروع میکنیم . و البته عجله ای در کار نیست کار با دقت صورت بگیره بهتر هستش .هر کس کارش را انجام داد اعلام کنه .

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

من کمی مشغول ساختن دوچرخه شدم .بعد هم اینکه دوستان الان در حال انجام پروژه های پایانی و امتحانتشون هستند .روشنفکر جوان یک طرح صندلی با کتیا طراحی کرده تو صفحه قبل هستش .من هم به زودی مدلمو میسازم .

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

طبق پیش صحبتی که با مدیر ارجمد داشتم این پست را برای اطلاع دوستان و نیز اعلام نظر ایشان در این جا قرار می دهم

لطفا نظرات خود را هر چه سریعتر اعلام کنید تا تصمیم مناسب اتخاذ شود

-------------------

مسابقه ی طراحی صنعتی:

یک شرکت تولید کننده ی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در نظر دارد مسابقه ای با موضوع :طراحی تخت های بینارستانی و ملزمات آن

برگزار نماید

اطلاعاتی که در دسترس تیم و یا فرد طراح است شامل:

1-استاداردها

2-داده های طراحی

3-سی دی راهنما

می باشد که قابل دریافت از دفتر شرکت است

زمان تحویل طرح ها تا 30 اردیبهشت ماه سال 1389 می باشد

به تیم ها و یا نفرات برگزیده جوایزی اهدا می شود( تیم و یا نفر اول یک دستگاه اتومبیل-مدل آن را یادم نیست-)

--------------------------

حال اگر دوستان موافق هستند اعلام کنند تا برای دریافت اطلاعات اقدام کنم و با تعریف وظایف و تقسیم بندی کار و نیز زمان بندی درون گروهی شروع به کار نماییم

فکر می کنم وجود عنصری مانند جایزه کمک می کند تا با حداگثر انگیزه و توان مشغول به کار شویم و با شناختی که از یکدگر در طول انجام پروژه بدست می آوریم می توانیم در آینده تیم و یا تیم های طراح خوبی تشکیل دهیم و به سمت پروژه های کاربردی و صنعتی با هدف در آمد زایی پیش برویم

منتظر نظر دوستان هستم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

طبق پیش صحبتی که با مدیر ارجمد داشتم این پست را برای اطلاع دوستان و نیز اعلام نظر ایشان در این جا قرار می دهم

لطفا نظرات خود را هر چه سریعتر اعلام کنید تا تصمیم مناسب اتخاذ شود

-------------------

مسابقه ی طراحی صنعتی:

یک شرکت تولید کننده ی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در نظر دارد مسابقه ای با موضوع :طراحی تخت های بینارستانی و ملزمات آن

برگزار نماید

اطلاعاتی که در دسترس تیم و یا فرد طراح است شامل:

1-استاداردها

2-داده های طراحی

3-سی دی راهنما

می باشد که قابل دریافت از دفتر شرکت است

زمان تحویل طرح ها تا 30 اردیبهشت ماه سال 1389 می باشد

به تیم ها و یا نفرات برگزیده جوایزی اهدا می شود( تیم و یا نفر اول یک دستگاه اتومبیل-مدل آن را یادم نیست-)

--------------------------

حال اگر دوستان موافق هستند اعلام کنند تا برای دریافت اطلاعات اقدام کنم و با تعریف وظایف و تقسیم بندی کار و نیز زمان بندی درون گروهی شروع به کار نماییم

فکر می کنم وجود عنصری مانند جایزه کمک می کند تا با حداگثر انگیزه و توان مشغول به کار شویم و با شناختی که از یکدگر در طول انجام پروژه بدست می آوریم می توانیم در آینده تیم و یا تیم های طراح خوبی تشکیل دهیم و به سمت پروژه های کاربردی و صنعتی با هدف در آمد زایی پیش برویم

منتظر نظر دوستان هستم

لینک به دیدگاه

امیر جان ممنون از اطلاع رسانیت همون طور که قبلا گفتم ما موافق این طرح هستم و فکر میکنم دوستان دیگه هم بااین طرح موافقت کنند .خوب برای شرکت در این مسابقه نیاز به پشت کار و عزم جدی داریم / و باید کاملا هدفمند و با برنامه پیش بریم تا بتونیم به نتیجه برسیم .

لینک به دیدگاه

امیر جان ممنون از اطلاع رسانیت همون طور که قبلا گفتم ما موافق این طرح هستم و فکر میکنم دوستان دیگه هم بااین طرح موافقت کنند .خوب برای شرکت در این مسابقه نیاز به پشت کار و عزم جدی داریم / و باید کاملا هدفمند و با برنامه پیش بریم تا بتونیم به نتیجه برسیم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...