رفتن به مطلب

شایعات انجمن نو اندیشان

Amin

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 442
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شايعه شده اسكاي شيلد قراره هزينه يه ماه شيرخوارگاه رفيده رو تقبل كنه

به علی قسم که از جونم بیشتر دوسش دارم ، اگه یه کاری داشتم و یه درآمد ناچیز درمیاوردم به خدا کوتاهی نمی کردم......

لینک به دیدگاه

شایعه شده ابوذر قصد جان مهندسای مکانیک را کرده :ws52:

رامتین و امیرو و اقای جان نثار عزیز و امین و ساوارنا و زینب و ............معلوم نیست چه خبره /

لینک به دیدگاه
شایعه شده ابوذر قصد جان مهندسای مکانیک را کرده :ws52:

رامتین و امیرو و اقای جان نثار عزیز و امین و ساوارنا و زینب و ............معلوم نیست چه خبره /

من میدونستم .اون موقع بود که گذاشتی بیاد تو گفتگوی صمیمانه مکانیکها راجع به گوشت و استخون حرف بزنه این روزها رو میدیدم

شایعه شده هیچ کی نمیتونه واسه انجمن نواندیشان شایعه درست کنه

شایعه شده محمد به خاطر اینکه زهر چشم بگیره از چند تا از کاربرهای جدید قرار شده مهرشاد و مریم و فرگل رو همین اول کاری اخراج کنه

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
شایعه شده فرهیختگان آدرس انجمن نواندیشان (noandishaan.com) رو فیل**تر کرده و جاش ************* رو نمایش میده :jawdrop:

این شایعه را دوستان پیگیری گنید و بعد به ما اعلام کنید که ایا شایعه است یا حقیقت داره :jawdrop:

شایعه شده مدیر قصد جون منیره رو کرده:icon_pf (34):

این شایعه است باور نکنید :ws3:

لینک به دیدگاه

:ws3: من امین هستم و این شایعه هم احتمالش هست :w155:

همیشه این جمله را در ذهن خودم تکرار میکنم :

میز ریاست دائمی نیست اگر بود حالا به ما نمی رسید .البته ما که اینجا رئیس مریس نداریم :jawdrop:

خلاصه دوستان ما رفتیم و از چند روز دیگه مریم خانم میاد جای من :ws44:

لینک به دیدگاه

جدیدترین خبر

انجمن نواندیشان به عنوان کارافرین برتر و نمونه سال ١٣٨٨ معرفی خواهد شد.

در صورتی که بیکارید با محمد صحبت کنید تا شما رو به عنوان مدیر اینجا معرفی کنه و به محضی که مدیر شدید اینقدر سرتون شلوغ میشه و از همه طرف میان دنبالتون برای انجام پروژه ها ، که اصلا وقت نمیکنید خونه بیاین چه برسه بشینین پای اینترنت و مدیریت انجمن.

زودتر اقدام کنید

لینک به دیدگاه
:ws28: چه با حال .خوشمان امد .خوراکم یارانه و رایانس :ws3: .در مورد شایعه ابوذر واقعیت داره .د ر مورد فیلتر شدن انجمن ما در اون انجمن هم واقعیت داره :w16: (قبلا گفته بودم)
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...